ZMENY 2022

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 202 times
Been thanked: 114 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa Adammd »

Neviem ako to funguje pri odstránení nicku, ale mne sa zdá, že tie vymazané účty nemajú zmazané príspevky.
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

@Juggler: súhlasím. Každopádne, ak ma niekto ešte aj po vysvetlení toho, čo obnáša komplet zmazanie účtu, poprosí a požiada o jeho kompletné zmazanie, stojí po tom za úvahu niečo celkom iné.

@Adammd: niektorí ma nepožiadali o celkový výmaz. Iní áno.
Nishin
Silver Member *
Príspevky: 188
Dátum registrácie: St 31 03, 2021 8:35 am
Has thanked: 13 times
Been thanked: 45 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa Nishin »

Len reminder, neviem ako máte nastavené uchovávanie IP adries, mien, emailových adries, ale pokiaľ niekto požiada o vymazanie, ste povinní mu vyhovieť. Článok 17 GDPR. Právo na vymazanie.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

@Nishin: vždy vyhovujem takejto požiadavke. Väčšinou je to dokonca skôr prosba poslednú dobu :roll:
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Nishin napísal: Št 24 02, 2022 10:58 pm Len reminder, neviem ako máte nastavené uchovávanie IP adries, mien, emailových adries, ale pokiaľ niekto požiada o vymazanie, ste povinní mu vyhovieť. Článok 17 GDPR. Právo na vymazanie.
Ked sa registruješ a prispievaš, odsúhlasíš nejaké podmienky.

Môže sa stať, že tu svojími vyjadreniami spáchaš trestný čin a necháš sa vymazať.

Druhá strana mince je: Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.)
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

No veru neviem, ale ak by sa mne tu nepacilo, alebo aj na inom fore, tak proste kliknem na logout, a bud zmazem heslo z prehliadaca, alebo sa uz neprihlasim. Ale ak som nieco povedal, a chcem to zmazat, tak asi sa za to hanbim, nie ? Len taka uvaha.. Alebo je to nejaka forma protestu? Taketo spalovanie mostov?

Si vezmite ze by JUGGLER chcel zmazat svoje prispevky :) Boze chran, ale ak overit nejaku teoriu, tak do extremu, potom sa prejavi podstata tej teorie/myslienky..
Odoslané z počítača
Používateľov profilový obrázok
Trumpeta1978
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4291
Dátum registrácie: Ut 28 03, 2017 9:05 pm
Has thanked: 414 times
Been thanked: 334 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa Trumpeta1978 »

ved tu prakticky vsetci vystupujeme pod prezyvkami,nikto nevie kto je realne kto, tak aký problem, preco by sa to malo mazat?
capitalcapital
Gold Member **
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2018 8:51 am
Has thanked: 42 times
Been thanked: 51 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa capitalcapital »

Na inom portáli kde prispievam majú takéto pravidlá:
Zaregistrované subjekty, alebo vkladatelia príspevkov súhlasia, že ich príspevky budú trvalo voľne prístupné a zverejnené na portáli. (Výnimku tvoria iba tie časti, ktoré vkladateľ vo vkladacom formulári označil, že si neželá ich zverejnenie).
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Prevadzkovatel je povinny vymazat protipravne prispevky uzivatelov, na ktore je upozorneny.

Vsetky protipravne prispevky uzivatelov, ktori poziadali o zrusenie konta, by mali byt prevadzkovatelom vymazane, si myslim.
To ci nejaky prispevok je protipravny alebo nie, zrejme urcuje nejaky statny organ, cize prevadzkovatel ma povinnost urobit to az po rozhodnuti a pokyne od kompetentneho statneho organu.

BTW drviva vacsina nickov s 50 prispevkovou historiou, ktori demonstrativne odisli, sa zrejme po par tyzdnoch objavia pod inym nickom s 50 prispevkovou historiou. Cize 5 realnych uzivatelov ti tu moze aj 100 krat demonstrativne odist.
Naposledy upravil/-a jaroslav80 v Pi 25 02, 2022 9:39 am, upravené celkom 1 krát.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

pokus napísal: Pi 25 02, 2022 9:25 am Prispevok nepatri webu, ale tomu kto ho napisal. Ak napriklad napisem protipravny, pojdem do basy ja a nie web, na ktory som ho zavesil.
Takze ak sa niekto chce vymazat a nemat tu s tym uz nic spolocne, ma na to plne a aj zakonne pravo a prevadzkovatel je povinny to urobit. A to je imho aj dovod (posledna demonstracia postoja a znechutenia), preco sa ludia mazu a preco tu ostalo "diskutovat" uz iba par nickov, pricom vacsina z nich ma antimainstream nazory. Mission accomplished, mozte zhasnut.
Aha, to je zaujimave, a mazes takto ucty aj napr inde, kde nesuhlasis s ich nazormi ?
To by som potom nikde nemal ucet, lebo vzdy sa najde nejaky oponent..
Kde inde mas ucet, na akom webe?
Zmazal by si si aj youtube kanal, ak dostanes dizlajk ?

PS: napr ja nemam facebook, ale viem, ze aj tam si skupiny, ktore su setsakramensky zaujimave co sa informacneho hladiska tyka,. ale su vseobecne konspiracne, napr. stara medicina, byliny, domaca liecba... (a pamataj, tato medicina funguje tisice rokov). Pricom celkovo je FB odpad, ale aj na smetisku najdes poklad..
Odoslané z počítača
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

pokus napísal: Pi 25 02, 2022 9:25 am Prispevok nepatri webu, ale tomu kto ho napisal. Ak napriklad napisem protipravny, pojdem do basy ja a nie web, na ktory som ho zavesil.
Z toho vyplyva, ze o vymazavanie vlastnych prispevkov a nickov zrejme najcastejsie ziadaju ludia, ktori sa obavaju, ze tu sirili protipravne prispevky a casom by isli za ne do basy.
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 154 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa Glogol »

pokus, ze diskuteri nereaguju neznamena ze tu nie su. Iba sa im nechce na vsetky blbosti reagovat. Kym bude Juggler a Tomas vladat presuvat emocialne vylevy do denneho pokecu tak bude celkom fajn.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa jogo »

pokus napísal: Pi 25 02, 2022 9:25 am Mission accomplished, mozte zhasnut.
Na tomto fóre nájdu potenciálni investori ohľadom investovania také informácie, ktoré inde ťažko dostanú. Skoro nikto sa tu neživí predávaním finančných produktov, školení ap. tak tu napíšeme všetko, čo vidíme zle na finančných produktoch a pochválime všetko dobré, čo vidíme na finančných produktoch a to všetko zadarmo. A píšeme hlavne z praxe, čo sme sa na vlastných chybách naučili.
A aj pri obhajobe finančných produktov tu nemáme jednotný názor a nikto tu kvôli tomu neuteká z fóra. Jední tu chvália ETF, druhí zlato, tretí krypto...jeden propaguje DCA, druhý trading, tretí nákupy v poklese a navzájom sa dohadujú čo je lepšie.
Tak sa nám do investovania dostal aj konflikt Ukrajina-Rusko, lebo ma zásadný vplyv na vývoj aktív a zase mame rôzne názory...len teraz do toho moc prenikli emócie.
Proste sme takí, akí sme...a preto je toto fórum také, aké je...nezávislé.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Glogol napísal: Pi 25 02, 2022 9:46 am pokus, ze diskuteri nereaguju neznamena ze tu nie su. Iba sa im nechce na vsetky blbosti reagovat. Kym bude Juggler a Tomas vladat presuvat emocialne vylevy do denneho pokecu tak bude celkom fajn.
Ono ta tema denny pokec nie je zla imho, pretoze:

1. coskoro sa sem clovek bude bat aj prispiet, lebo nebude vediet, ci ten prispevok nebude "anti" alebo "konšpi"
a preto
2. hodi rec do denneho pokecu, a ak je to prispevok k veci, da sa rozvinut v inej teme slusnou formou

Neviem ako inak stanovit hranicu "dobreho" a "zleho" prispevku.. Ludia sem davaju danove a pravne rady, pricom danovo pravny poradca sa na nich moze len potichu zasmiat (ale ani nemusi)..
Odoslané z počítača
Nishin
Silver Member *
Príspevky: 188
Dátum registrácie: St 31 03, 2021 8:35 am
Has thanked: 13 times
Been thanked: 45 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa Nishin »

jaroslav80 napísal: Pi 25 02, 2022 9:35 am BTW drviva vacsina nickov s 50 prispevkovou historiou, ktori demonstrativne odisli, sa zrejme po par tyzdnoch objavia pod inym nickom s 50 prispevkovou historiou. Cize 5 realnych uzivatelov ti tu moze aj 100 krat demonstrativne odist.
Tak ako maju rozni ludia rozne nazory na politiku, tak aj na frekvenciu pisania. Niektori pisu len k veci a ked maju co povedat, niektori maju potrebu tu denne pridat aj desiatky prispevkov, vacsinou off-topic.
Ja by som netrestal / nemotivoval ludi vykonavat pisaciu nadaktivitu a za tri mesiace sa dostat na guru clena...
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ja by som tiez zrusil tituly active member, veteran member, ... podla poctu prispevkov. Tiez to povazujem za nic nehovoriace a zavadzajuce.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Tak to si budeme vsetci rovni potom :) Ani datum registracie nemoze byt smerodajny, pretoze to nie je fér, ze niekto nasiel forum v 2007 a niekto dnes.. Potom by mali pravo len ti najstarsi, vid Putin a Biden, nikto iny by nemal vahu slova, pretoze by bol proste mlady, ale komu patri svet, ak nie detom ?!
Odoslané z počítača
Nishin
Silver Member *
Príspevky: 188
Dátum registrácie: St 31 03, 2021 8:35 am
Has thanked: 13 times
Been thanked: 45 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa Nishin »

iceberg8 napísal: Pi 25 02, 2022 10:33 am Tak to si budeme vsetci rovni potom :) Ani datum registracie nemoze byt smerodajny, pretoze to nie je fér, ze niekto nasiel forum v 2007 a niekto dnes.. Potom by mali pravo len ti najstarsi, vid Putin a Biden, nikto iny by nemal vahu slova, pretoze by bol proste mlady, ale komu patri svet, ak nie detom ?!
Dlho som ta upodozrieval ze len sutazis v pocte prispevkov :) Toto je take nepriame priznanie. :)
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Kde vidis to priznanie? Ktore slova konkretne ?
Odoslané z počítača
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ved s tebou suhlasime Nishin. Udaje napisane pod nickom su irelevantne (snad okrem zelenej farby pre administratorov a znaku majitela fora). Je ale na majitelovi fora aby to vypol. Cize taky zlepsovak by si mal adresovat nemu. A tiez treba brat do uvahy, ci by ho to stalo iba 4 kliknutia mysou niekde v settings alebo ci o dost viac.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Nikto nikoho nenuti pozerat sa na vek pouzivatela a pocet prispevkov :)
Alebo ano ? :)

PS: este dobre, ze tu nikto nevytiahol, ze nepouzivam Diakritické znamienko. Aspon teda zatial, no...
Odoslané z počítača
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 202 times
Been thanked: 114 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa Adammd »

To ako vazne? Niekto si meria svoje ego cez hodnost, ci ako by som to nazval. Ja som doteraz na to nebral ohlady, ani teraz z hlavy neviem svoju hodnost. Poprosil by som admina, aby mi zmenil hodnost na tu najmensiu a pocet prispevkov na 0 a nastavit, aby mi ziadne nepribudali.

Hodnosti na fore riesi moje nastrocne dieta :roll:
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 154 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa Glogol »

Keby to nebolo technicky narocne tak by som nastavil limit na max 3 prispevky denne (admini aj viac). Ucastnici by si zacali vazit prispevky. Niektori su ozaj v kazdej teme odbornici na vsetko a na vsetko aj maju svoj nazor ktory radi zdielaju. Ozaj otravuju ale ohanaju sa slobodou slova. max 3 prispevky denne musia predsa stacit. Mlcat, vyspat sa a odpovedat na druhy den je na nezaplatenie. V najhorsom na uvod hoc aj max 5 prispevkov denne ale urcite uz nie viac. Som si vedomy ze by asi pribudli duplicitne nick-y preto je to len napad. edit: asi tazko zrealizovatelne ale denneho pokecu by sa limit netykal.
Naposledy upravil/-a Glogol v Pi 25 02, 2022 2:43 pm, upravené celkom 1 krát.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

"Mlcat, vyspat sa a odpovedat na druhy den je na nezaplatenie. "
To povedz trhom, ktore sa hybu rychlejsie ako stiham vnimat ceny.. (reakcia na druhy den)

Ono na tomto by sa dalo aj dohodnut*, ale je to take, no ja neviem.. Na jednej strane ten navrh ma nejaku logiku, ale na strane druhej, tych sprav, ktore su hodne zdielania su niektore dni daleko viac, ako 5.. Napr, niekto tu prispieva raz denne, niekto raz mesacne.. A oproti tomu, kto prispieva raz mesacne, ten kto by chrlil 3 denne, by mal 99% prispevkov na fore, cize aj napriek limitu by bol spammer technicky..

*dohodnut sa, ze kazdy napise 1-2 prispevky denne, do nejakej tej politickej temy.. Urcite by inak formuloval tie prispevky.. Ale neboli by dlhsie? Ono v tomto je problem so systemom, vzdy sa najde nejaka cesta ako nieco obchadzat.. (a naozaj neviem, ale ja nemam zaujem stracat cas multiuctami), poviem svoj konspiracny nazor a tam to konci, ak sa situacia zmeni, nazor mozno aj zmenim, ale nikto ma neplati a aj ja mam len 24hodin denne, preto moj "boj" konci napisanim mojho nazoru..

"zobudili sme sa do ineho sveta"
toto su titulky medii takmer kazdu udalost, korona, vojna, krach niecoho, atd atd.. tak to sa mozem budit do noveho sveta den co den, kazdy den.. cize aj tie media by mohli mat nejaky limit, nejake obmedzenie, co chrlia, lebo obcas to prehanaju...
Odoslané z počítača
Nishin
Silver Member *
Príspevky: 188
Dátum registrácie: St 31 03, 2021 8:35 am
Has thanked: 13 times
Been thanked: 45 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa Nishin »

Ja by som limity nezavadzal, vacsina ludi je tu v norme, vedia sa chovat, tento problem sa tyka mozno len zopar jedincov, ktori si pomylili forum s chatom a tak ci onak by pravidla obisli.
Ja som chcel len pointnut na absurdnost komentarov typu "henten mal len 50 prispevkov, toho neni skoda ze sa vymazal". Ja som napriklad navstevnikom tohto fora uz cez 5 rokov, nikdy som ale necitil potrebu registrovat sa a prispievat. Az v istom momente, ked som mal konkretne otazky. Myslim, ze "nas" je tu vacsina, hladame cenne informacie, nie investicny pokec.sk. Najst ale hodnotne informacie je coraz tazsie poslednou dobou.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Nishin napísal: Pi 25 02, 2022 2:43 pm Myslim, ze "nas" je tu vacsina, hladame cenne informacie, nie investicny pokec.sk. Najst ale hodnotne informacie je coraz tazsie poslednou dobou.
Vidim tu posledne dni cielenu a aktivnu snahu sustredit vsetky prispevky "bez cennych informacii, cize na urovni pokec.sk" do jedineho vlakna s nazvom "Denny pokec - mesiac rok". Cize vo vsetkych ostatnych vlaknach polahky najdes cenne informacie, dokonca roztriedene podla nazvov vlakien a kategorii vlakien.

Ja osobne by som este aj cele toto vlakno supol do toho "denneho pokecu - mesiac rok" = takmer bezcenneho.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 957
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 43 times
Been thanked: 126 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa wladas »

Menili ste farby mien uzivatelov? Troska nekompatibilne s tmavou temou.

Screenshot 2022-07-31 175338.png
Screenshot 2022-07-31 175338.png (20.05 KiB) 1861 zobrazenia
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ahoj Wladas, dnes sme pridali akurát jeden plugin, ktorý nám bude zachytávať väčšinu spamu, možno to malo nejaký dosah na nastavenia, hmm... Neviem, zistím. Vďaka
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 957
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 43 times
Been thanked: 126 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa wladas »

A ked uz sa v tom budes vrtat ta by bolo vhodne troska zvacsit fonty pri tmavej teme. Mam to sice zvacsene cez browser ale nie je to uplne ono.
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa andre »

wladas napísal: Ne 31 07, 2022 5:53 pm Menili ste farby mien uzivatelov? Troska nekompatibilne s tmavou temou.


Screenshot 2022-07-31 175338.png
Zmenene, tak aby to vyzeralo rozumne vo vsetkych styloch.
wladas napísal: Ne 31 07, 2022 7:56 pm A ked uz sa v tom budes vrtat ta by bolo vhodne troska zvacsit fonty pri tmavej teme. Mam to sice zvacsene cez browser ale nie je to uplne ono.
Upravy dizajnu sme tu uz riesili - to neni otazka nejakeho nastavenia. Cize sa to neda nejak jednoducho spravit, treba updatnut css k tomu black stylu. A je mozne, ze po upgrade, ked sa nahraju updatnute sobory to bude treba spravit zas. Aj ked styly asi casto neupgraduju.

Ked to niekto viete spravit, tak to updatnute a poslite, ja tam ten subor nahram.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 957
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 43 times
Been thanked: 126 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa wladas »

Ake pravidlo je nastavene na zoznam "Rýchle odkazy - Nové príspevky" ?
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ahoj Wladas, ide tam všetko okrem off-topic tém. Prečo sa pýtaš, je nejaký problém? Dík za info.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 957
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 43 times
Been thanked: 126 times

Re: ZMENY 2022

Príspevok od používateľa wladas »

No ide mi o casove obmedzenie. Moc kratke mi pride.
Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"