365 bank syslenie úrok 3.65 % bez limitu

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
powers
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut 12 02, 2013 12:58 pm
Been thanked: 2 times

Re: 365 bank syslenie úrok 3.65 % bez limitu

Príspevok od používateľa powers »

Ja som išiel do fio hneď ... zaujímavé aj to že peniaze som dal previesť piatok a došli až dnes.
michalhornicheck
Active Member
Príspevky: 144
Dátum registrácie: Po 30 08, 2021 9:05 am
Has thanked: 29 times
Been thanked: 19 times

Re: 365 bank syslenie úrok 3.65 % bez limitu

Príspevok od používateľa michalhornicheck »

Powers, myslím že ako fio, tak ani 365 zatiaľ nepodporujú okamžité platby (ktoré má veľká trojka aj tak okresané na nejakých cca 500€, inak to ide štandardne).
Je teda normálne, že ak v piatok zadáš pokyn v 365, tá ho najneskôr piatok večer sprocesuje. Cez víkend si chcú oddýchnuť aj peniaze..
A prvý pracovný deň po (dnes) po polnoci/doobeda túto informáciu dostane a sprocesuje fio. Z mojich skúseností fio je top čo sa týka rýchlosti "komunikácie" smerom dnu/von.

Plus treba zarátať, že 365-ka mala tento víkend (ako každý druhý) odstávku/prerábku na backende, netuším, čo tam stále riešia.

Nič extra za tým nehľadaj (a to som antifanúšik 365)
Fund
Gold Member **
Príspevky: 413
Dátum registrácie: Po 15 02, 2021 2:46 pm
Has thanked: 137 times
Been thanked: 59 times

Re: 365 bank syslenie úrok 3.65 % bez limitu

Príspevok od používateľa Fund »

len pre upresnenie...500€ bolo na zaciatku zavadzania platieb,aktualny denny limit pre okamzite platby (da sa nastavit aj individualna vyska)
SLSP - 5000€
TB - 3000€
VUB - 5000€
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1425
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 758 times
Been thanked: 81 times

Re: 365 bank syslenie úrok 3.65 % bez limitu

Príspevok od používateľa rmaly »

michalhornicheck napísal: Po 06 03, 2023 1:02 pm Powers, myslím že ako fio, tak ani 365 zatiaľ nepodporujú okamžité platby (ktoré má veľká trojka aj tak okresané na nejakých cca 500€, inak to ide štandardne).
Je teda normálne, že ak v piatok zadáš pokyn v 365, tá ho najneskôr piatok večer sprocesuje. Cez víkend si chcú oddýchnuť aj peniaze..
A prvý pracovný deň po (dnes) po polnoci/doobeda túto informáciu dostane a sprocesuje fio. Z mojich skúseností fio je top čo sa týka rýchlosti "komunikácie" smerom dnu/von.

Plus treba zarátať, že 365-ka mala tento víkend (ako každý druhý) odstávku/prerábku na backende, netuším, čo tam stále riešia.

Nič extra za tým nehľadaj (a to som antifanúšik 365)
Ano, okrem okamzitych platieb je to za normalnych okolnosti "dalsi pracovny den"... Niekedy sa to stihne vramci dna (myslim, ze hlavne ak sa poslu peniaze pred 8.00 rano... aspon z mbank do inych to tak funguje)...
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"