NOVÉ DISKUSNÉ FÓRUM

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Truncus a jeho pohľad na FX

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

A prečo si mal aj v tom 3-ťom prípade pocit, žeby to malo zaniknúť? :)

Neplním Tvoje predstavy/ požiadavky na viac moderný a pútavejší štýl? :D

Aby sa vedelo... Stálo ma (a nielen mňa, treba spomenúť aj andreho) to dosť námahy, roboty, úsilia a peňazí , aby to tu vôbec stálo tak ako to teraz vidíš = aj s celou nedotknutou históriou zachránenou, čo tu bola od začiatku... To mimochodom bola iná story, sama o sebe, to tu nevie nikto, čo sa tu dialo s tou históriou a jej záchranou :roll: To bola najväčšia šajba a najdrahšia položka. :evil:

PS: biznisovo to nie je charita ale udržiavací mód :) Toto sa nerobí pre peniaze. Toto sa robí pre záchranu toho, čo z cca rokov 2000-2005 aspoň jediné ostalo (toto je posledné úplne free tradingové a investičné fórum na takejto úrovni u nás). A postupne na tom treba stavať. Najskôr sanácia a záchrana, potom plány na nejaké zlepšenie pre komunitu. 3-tí krát už do toho celého svoje peniaze nebudem dávať. Zdá sa však ale predbežne, že pacient prežil a javí známky uzdravenia :) Pomaly sa teda možno dá začať aspoň trochu hýbať. Vďaka Bohu smerom dopredu a tým pádom sa o fórum netreba báť. Jedine žeby tá technológia phpBB nejak zakapala/neprežila... Na to recept nemám a zatiaľ ani nemyslím.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Truncus a jeho pohľad na FX

Príspevok od používateľa Airmike »

tomáš virdzek napísal: Pi 05 05, 2023 11:25 pm A prečo si mal aj v tom 3-ťom prípade pocit, žeby to malo zaniknúť? :)

Neplním Tvoje predstavy/ požiadavky na viac moderný a pútavejší štýl? :D

Aby sa vedelo... Stálo ma (a nielen mňa, treba spomenúť aj andreho) to dosť námahy, roboty, úsilia a peňazí , aby to tu vôbec stálo tak ako to teraz vidíš = aj s celou nedotknutou históriou zachránenou, čo tu bola od začiatku... To mimochodom bola iná story, sama o sebe, to tu nevie nikto, čo sa tu dialo s tou históriou a jej záchranou :roll: To bola najväčšia šajba a najdrahšia položka. :evil:

PS: biznisovo to nie je charita ale udržiavací mód :) Toto sa nerobí pre peniaze. Toto sa robí pre záchranu toho, čo z cca rokov 2000-2005 aspoň jediné ostalo. A postupne na tom treba stavať. Najskôr sanácia a záchrana, potom plány na nejaké zlepšenie pre komunitu. 3-tí krát už do toho celého svoje peniaze nebudem dávať. Zdá sa však ale predbežne, že pacient prežil a javí známky uzdravenia :) Pomaly sa teda možno dá začať aspoň trochu hýbať. Vďaka bohu smerom dopredu.
ja som si myslel, ze to padne aj 1, 2 a aj 3 krat. forum som sledoval a z 99% sa tu siril len toxicky obsah. preto som si myslel, ze to cele zanikne a neveril som, ze to niekto da dokopy.

aby som bol uprimny . vidim pozitivnu zmenu na prvy pohlad, ale obsah nesledujem. nesledujem ziadny slovensky ani cesky investicny web.

chapem, ze ste s tym mali obrovsku robotu. respektujem to a som velmi spokojny a vdacny s tym, ze som sa k foru nedostal ja :)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Truncus a jeho pohľad na FX

Príspevok od používateľa Airmike »

tomáš virdzek napísal: Pi 05 05, 2023 11:25 pm

Neplním Tvoje predstavy/ požiadavky na viac moderný a pútavejší štýl? :D
uprimne, nemam vobec ziadne predstavy o tom, ako by mal vyzerat moderny investicny web
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Truncus a jeho pohľad na FX

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Airmike napísal: Pi 05 05, 2023 11:47 pm ja som si myslel, ze to padne aj 1, 2 a aj 3 krat. forum som sledoval a z 99% sa tu siril len toxicky obsah. preto som si myslel, ze to cele zanikne a neveril som, ze to niekto da dokopy.
Ako myslíš, že sa tu šíril toxický obsah, teda tú svoju poznámku. Mám to chápať tak, že v nejakom období sa tu riešili "toxické" drísty, alebo že všeobecne, alebo ako to vlastne myslíš, že sa tu šíril spam? Na čo narážaš na politiku, že sa tu riešila? :lol:
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Truncus a jeho pohľad na FX

Príspevok od používateľa Airmike »

vsetko co si vymenoval.

v urcitom obdobi, niekolko mesiacov sa tu riesila len politika, dristy, spam, hejt , hadky a ziadne odborne temy.
po istom case som to uplne prestal sledovat. ani neviem ako a ci vobec ste si s tym poradili. viem len to ze mna by to extremne nebavilo.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Truncus a jeho pohľad na FX

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Som rád, čo si napísal momentálne. Že som to nevidel len ja sám vo svojich začiatkoch :lol: Jo, toto obdobie tu bolo celé naprd. Zrejme myslíš na konflikt na Ukrajine. To boli moje admin začiatky "medzi zdejšími". :mrgreen:

PS: zajtra tento náš menej zaujímavý pokec premiestnim, aby sme tu nešpinili vlákno a tému Truncusovi :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"