BOLT

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15823
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

BOLT

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Neviem si poradiť, tak sa skúsim spýtať tu. Zisťujem to už pol hodinu a nezistil som nič.
Bolt nemá žiadny kontakt na podporu, ani Google nevie nič.

Potrebujem odpoveď na otázku, či môžem na svoju appku BOLT objednať odvoz pre niekoho iného.
Proste objednať auto Bolt, zadať destináciu a posadiť do auta niekoho iného (dieťa, rodiča, kamaráta ).

Po skončení jazdy sa cena odčíta z kredit karty, pridám hodnotenie, prípadne tringelt, akoby som cestoval ja.
Som prekvapený, že takúto banálnu vec neviem zisťiť. Uber to má, len u nás Uber nie je.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
MiBi
Gold Member **
Príspevky: 552
Dátum registrácie: St 07 07, 2021 11:52 am
Has thanked: 9 times
Been thanked: 256 times

Re: BOLT

Príspevok od používateľa MiBi »

Ja osobne BOLT nepouzivam, ale co som trochu googlil, tak ak zadas miesto vyzdvihnutia velmi daleko od tvojej polohy, tak sa sam opyta ci je to pre niekoho ineho. Pripadne vraj staci aj do poznamky napisat, ze je to pre toho a toho a kontakt na neho.
Screenshot 2023-12-05 082932.jpg
vyskúšaj FINAX https://www.finax.eu/sk/invite/0/3cd0cdaf (1000 eur riadených 3 roky bez poplatku)
účet v TB s bonusom 100+70€ a 1 rok vedenie zadarmo https://www.tatrabanka.sk/sk/vyhodny-uc ... F959BC9598
Max100
Silver Member *
Príspevky: 199
Dátum registrácie: Ne 15 08, 2021 12:46 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 42 times

Re: BOLT

Príspevok od používateľa Max100 »

JUGGLER napísal: Po 04 12, 2023 12:33 pm Neviem si poradiť, tak sa skúsim spýtať tu. Zisťujem to už pol hodinu a nezistil som nič.
Bolt nemá žiadny kontakt na podporu, ani Google nevie nič.

Potrebujem odpoveď na otázku, či môžem na svoju appku BOLT objednať odvoz pre niekoho iného.
Proste objednať auto Bolt, zadať destináciu a posadiť do auta niekoho iného (dieťa, rodiča, kamaráta ).

Po skončení jazdy sa cena odčíta z kredit karty, pridám hodnotenie, prípadne tringelt, akoby som cestoval ja.
Som prekvapený, že takúto banálnu vec neviem zisťiť. Uber to má, len u nás Uber nie je.
Da sa to.Ja sice nevyuzivam Bolt,ale kamos robi pre nich a dnes som s nim volal,tak som sa ho na to opytal a vravel ze mozes objednat z jedneho miesta a zadas inu adresu vyzdvihnutia a zaplatis to normalne ty.
Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"