Fio

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1427
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 768 times
Been thanked: 81 times

Re: Fio

Príspevok od používateľa rmaly »

Jasne, budem na to pamatat... Obcas do toho roklenu posielam okolo 30 tisic... tak snad to budu brat, ze je to "norma" uz :) :)
Používateľov profilový obrázok
Baba Jaga
Silver Member *
Príspevky: 244
Dátum registrácie: St 25 08, 2021 6:56 pm
Has thanked: 27 times
Been thanked: 77 times

Re: Fio

Príspevok od používateľa Baba Jaga »

Trumpeta1978 napísal: Pi 23 02, 2024 9:13 am rmaly
niekedy pomôže keď pri vyssej platbe dá odosielatel poznámku ktora sa tyka platby napr: "kúpa auta", "prevod na môj účet",
"dovolenka v Karibiku".
A tiez treba byt pripraveny ze pri vyssich sumach môze banka sa snazit o overenie pomocou emailu ale skôr telefonicky, takze v ten den je dobré brať aj neznáme mobilne tel. čísla. :)
Problém je v tom, že sa stava že s účtom klienta manipuluje iná osoba, môže to byť aj niekto kto toto povolenie neformalne od klienta má, ale nie je disponent a to nie je z hladiska zakona uplne ok.
Som si spomenul moja priateľka niečo kupovala asi železiarstve a ten predajca asi bol opitý a namiesto sumy 99,99 zadal do terminalu 99999,99 EUR :lol: hned mala telefonát z fio ,že sa snažia naúčtovať 99999EUR
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"