Dlhopisy firmy Dajana Rodriguez (DR s.r.o.)

Garantované fondy, zaistené vklady, investičné certifikáty, dlhopisy a obligácie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
emaxo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 11 03, 2024 2:49 pm

Dlhopisy firmy Dajana Rodriguez (DR s.r.o.)

Príspevok od používateľa emaxo »

Dobry den,

Aky je Vas nazor na investovanie do firmy dajana rodriguez. Ma sa jednat o dlhopisove fondy na dobu 5 rokov s minimalnou ciastkou investovania 5 tis eur.
Zatial blizsie informacie ohladom toho neviem.

Dakujem krasne za odpovede.
aviceN
Gold Member **
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Št 07 01, 2021 10:24 am
Has thanked: 163 times
Been thanked: 136 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Fondy dajana rodriguez

Príspevok od používateľa aviceN »

Na presnorenie: https://dlhopisy.dajanarodriguez.sk
A ešte viac info: https://dlhopisy.dajanarodriguez.sk/sta ... 7538e8.pdf

Osobne by som šiel do niečoho "overeného" než "nejaká" Slovenská firmička :) pre mna osobne veľký risk, ktorý mi za 6% p.a. nestojí.
Viac info o mojej EIC ponuke bez manažérskeho poplatku na: https://www.pasivneinvestovanie.sk/
emaxo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 11 03, 2024 2:49 pm

Re: Fondy dajana rodriguez

Príspevok od používateľa emaxo »

nefunguju tie linky
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: Fondy dajana rodriguez

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Mne fungujú...
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15825
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: Fondy dajana rodriguez

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Mne funguju. Aj baba je preveritelná, teda jej eseročka DR s.r.o....aj o nej písali média.
Ja by som ale nikdy neinvestoval do dlhopisov malej eseročky...a ked už, tak JT banka predáva dlhopisy svojích projektov s výnosmi nad 6% p.a..
Ak majiteľku poznáš osobne, tak OK...ale prever si ju aspoň v registri exekúcii, či nie je voči nej, alebo firme vedená exekúcia.
Ďalej by som preveril jej dlhy v sociálke a zdravotkách..to máš cez web za pár minút a zadarmo...všetko verejne prístupné
Pozri jeden malý dlh už vidím na finstate, možno len zmeškaná platba ale je:
Finančná správa - daň 13 142,42 €, detekcia od 19.2.2024 Daňový nedoplatok zo zoznamu Finančnej správy www.financnasprava.sk.
Aktuálny zoznam dlžníkov je vytvorený podľa stavu k 31.1.2024.

Môže to byť roztomilé podnikanie...darí sa jej, tržby stúpajú, ale ty nebudeš stúpať s ňou ako my čo kupujeme akcie...
Ty máš dopredu známy výnos a nesieš riziko, že ak by sa jej prestalo dariť, tak prídeš o peniaze.
Za 6% p.a. nevidím žiadny zmysel investovať...je to veľmi malý výnos a veľmi vysoké riziko straty.
:idea: Dlhopisy jej prinesú kapitál. Lenže pri splatnosti bude musieť vrátiť istiny a to bude veľa peňazí.
Ak už teraz nemá 13K na daňový nedoplatok, čo bude, ked jej bude treba vyplácať státisíce...v tomto prípade 745 000 €?

P.S. Nejde o fondy, ale o dlhopisy. Som to opravil v názve.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Muti
Silver Member *
Príspevky: 162
Dátum registrácie: So 16 01, 2016 11:14 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 119 times

Re: Dlhopisy firmy Dajana Rodriguez (DR s.r.o.)

Príspevok od používateľa Muti »

Ja osobne by som do toho nesiel.
Viac info je tu: https://www.finreg.sk/subjekt/2120247448.
Opakujuce sa "nedoplatky" na socialnej poistovni.
Opakujuce sa "nedoplatky" na danovom urade.
Nedoplatky trvajuce niekolko dni az tyzdnov.
Podla mna to vyzera, ako keby mali obcasne vypadky cashflow.
Bud nedobre planuju cashflow, alebo im realne chybaju peniaze, vtedy ked ich maju mat.
A uplne nakoniec je, ze firma ma styroch spolocnikov. Tiez nie velmi idelane riesenie. Staci, ze sa jeden z nich "zprieci" a firma ma problem.
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1746
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 165 times

Re: Fondy dajana rodriguez

Príspevok od používateľa Glogol »

JUGGLER napísal: Po 11 03, 2024 11:15 pm Ak už teraz nemá 13K na daňový nedoplatok, čo bude, ked jej bude treba vyplácať státisíce...v tomto prípade 745 000 €?
Nesiel by som do toho ani ja - ale jedna poznmka k splacaniu dlhopisov. Nedavno som kratko listoval vyrocnu spravu x-nasobne vacsej firmy TMR a tam bolo vyslovene napisane/priznane ze existuje velke riziko ze nedokazu splatit emitovane dlhopisy a ze splatenie dlhopisov bude riesene emitovanim novych. Myslim ze podobne to maju aj cele staty, vratane us, ze dlhopisy sa splacaju v prevaznej miere emitovanim novych dlhopisov. Samozrejme TMR a staty detto su si takmer iste ze nove dlhopisy dokazu emitovat. Tu je to riziko ovela vacsie.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Napísať odpoveď

Návrat na "Garantované vklady, investičné certifikáty, dlhopisy"