stary gambler a jeho gambling real

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3863
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 127 times
Been thanked: 346 times
Kontaktovať používateľa:

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa osamely chodec »

posledne 3 zverejnenia boli gap dole, tak uvidime ... zatial iba palia peniaze aj ked trzby rastu , no potrebovala by aspon ukazat smer znizovania straty s nadejou na zisk do buducna ,zatial z minulych vysledkov vidim opak strata rastla .
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
stary gambler
Active Member
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ne 04 12, 2022 10:37 am
Been thanked: 22 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa stary gambler »

osamely chodec napísal: Pi 02 02, 2024 9:37 am posledne 3 zverejnenia boli gap dole, tak uvidime ... zatial iba palia peniaze aj ked trzby rastu , no potrebovala by aspon ukazat smer znizovania straty s nadejou na zisk do buducna ,zatial z minulych vysledkov vidim opak strata rastla .
ani vysledky za 4Q nebudu ine- kto dufa v nieco ine je naivny, vodik sa predaval stale zo stratou, finisovala sa dostavba elekrarne,, rozbehnute dalsie projekty v realizacii , cize vysledky za 4Q podla mojho osobneho nazoru budu este horsie ako iny dufaju, Len ako sachisti hovoria partiu vyhra ten co vidi aj siesty tah supera, nie len ten nasledovny a to som bol len lepsi hrac, na okresnej urovni pred vela desiatkami rokmi a na krajskej urovni-podpriemerny, hraval som som na poslednej a predposlednej sachovnici. K tej cene kam sa pohne Plug, . po vysledkoch moze prist k prepadu, to nepopieram, ale smerovanie celkove je na dvojciferne cisla, v najblizsom roku , v horizonate 5 rocnom aj na trojmiestne. Podla toho obchodujem-svojimi vlastnymi peniazmi - nie inymi, samozrejme kludne iny diskutujuci , moze mat iny nazor a davat shorty
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1746
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 165 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa Glogol »

stary gambler napísal: Pi 02 02, 2024 1:45 pm
osamely chodec napísal: Pi 02 02, 2024 9:37 am posledne 3 zverejnenia boli gap dole, tak uvidime ... zatial iba palia peniaze aj ked trzby rastu , no potrebovala by aspon ukazat smer znizovania straty s nadejou na zisk do buducna ,zatial z minulych vysledkov vidim opak strata rastla .
……,ale smerovanie celkove je na dvojciferne cisla, v najblizsom roku , v horizonate 5 rocnom aj na trojmiestne.
jednen jediny cislami podlozeny dovod na taku cenu ?
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1746
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 165 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa Glogol »

pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Gambler prečo si "nevsadíš" na poriadnu spoločnosť, je ich dosť, toto čo tu vypisuješ je bla-bla, prepáč.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Nechcem sa nejak titulovať do roviny znalca FA, ale len tak... skúsme sa porovnať my dvaja - neznalci. Ktorá spoločnosť z DJ 30 je teraz na tom fundamentálne najlepšie? teda má šancu rásť?

Z DJ30 Plug? Zo sp500 Plug? Zo sp1500? Plug?
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ja by som sa týmto shitom hlboho vyhýbal. Ale jasné, je to len môj názor :)
stary gambler
Active Member
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ne 04 12, 2022 10:37 am
Been thanked: 22 times

PLUG

Príspevok od používateľa stary gambler »

Priznavam, ze doteraz zverejnene cisla vobec nepodporuju moj predpoklad kam pojde cena. Pozitvny vyhlad mam na zaklade:
1, zprevadzkovanie elektrarne januar 2024
2. dalsia pribudne do konca roka ,a dalsie tri do roku 2025.
3. predaj vodika uz s kladnou marzou
4.,schopnost ponuknut svoju technolgiu druhym zaujemcom-na kluc
5. vyse 50%akcii vlastnia hedge fondy a svoju drzbu v poslednom obdobi zyvsovali
6. ak sa uskutocni plan do 450 dni ziskat 1 miliardu z kapitaloveho trhu vydanim akcii tusim je schvaleny objem max 30 milionov za tyzden, tak sa bude cena stlacat len hore aby sa predali za lepsiu cenu a nie dole- tusim Andy uz takto raz ziskal 2 milardy na cene 65 dolarov
7. neposledna rada toto odvetvie je kladne naklonene podpore verejnosti a vlad.
Su to len vsetko moje domienky,moje argumenty sa mozu javit ako chabe, cena akcie na konci roka mi povie ci boli spravne alebo chybne.
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1746
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 165 times

Re: PLUG

Príspevok od používateľa Glogol »

stary gambler napísal: So 03 02, 2024 7:20 pm 6. ak sa uskutocni plan do 450 dni ziskat 1 miliardu z kapitaloveho trhu vydanim akcii tusim je schvaleny objem max 30 milionov za tyzden, tak sa bude cena stlacat len hore aby sa predali za lepsiu cenu a nie dole- tusim Andy uz takto raz ziskal 2 milardy na cene 65 dolarov
Podla mna vtedy vyuzili prestrelenu cenu na emitovanie novych akcii za tu sialenu cenu. Podobne to robilo aj GME. Ale teraz ?
https://fuelcellsworks.com/news/china-p ... worldwide/
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
stary gambler
Active Member
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ne 04 12, 2022 10:37 am
Been thanked: 22 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa stary gambler »

osamely chodec napísal: Pi 02 02, 2024 9:37 am posledne 3 zverejnenia boli gap dole, tak uvidime ... zatial iba palia peniaze aj ked trzby rastu , no potrebovala by aspon ukazat smer znizovania straty s nadejou na zisk do buducna ,zatial z minulych vysledkov vidim opak strata rastla .
aj teraz vysledky za posledny Q roku 2023 su katastroaalne ako sa dalo predpokladat , napriek tomu akcie stupli za za dnes o 5 % a ked berieme after market predchaadzajucieho dna tak o 10% aktualna cena 3,70 Usd plug power dna 1:3. . vecer, dobre si zapmatajte tuto cenu lebo sa uz s nou stretaavat nebudete. ne je to ziadny navod, len moje myslienky, - dost som sketpicky k opacnym nazorom - na mna neucinkuju, ale kludne ich mozete sem pisat.
P.S. typ na napresptivnejsiu akciu roku roKu 2023 som dal aj do sutazi a to pri cene 4,50 USD, takze kludne ma mozete predbehnut , ja vlastnim prie
merku na urovni, 6,77 EUR, a nie sto akcii. takze moj nazor nemusi byt objektivny.
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1746
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 165 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa Glogol »

Prave teraz nad tym premyslam ze ked akcia stupa po katastrofalnych vysledkoch tak ma to laka ….akurat ze teraz rastie skoro vsetko
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
stary gambler
Active Member
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ne 04 12, 2022 10:37 am
Been thanked: 22 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa stary gambler »

Glogol napísal: Pi 01 03, 2024 9:41 pm Prave teraz nad tym premyslam ze ked akcia stupa po katastrofalnych vysledkoch tak ma to laka ….akurat ze teraz rastie skoro vsetko
je to na tebe nechcem byt ani tvojim strojcom stastia ani tvojim strojcom nestastia, kazdy nakupuje a predava vlastnou hlavvou ja som dal len tip. inak ja som v nom az po usi 13.650 akcii
vsetci vieme co rastlo pedtym kupit teraz NIvidia?-pravu stranu grafu poznaju vsetci. Tak kto kupi Nividia pri sucasnej cene ma moj respekt som gambler, ale nie hazarder.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3991
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 489 times
Been thanked: 174 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Tak ja som nastupil na PLUG vlak pri 9.56, ak by som dal double down, bol by som s tebou v coupe/kupé na tom vlaku :D
Odoslané z počítača
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1746
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 165 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa Glogol »

Ja sa ani tak neriadim minulym grafom ale bud cislami alebo spekulaciou na news. Tu malo byt riedenie akciii a nejako som nezachytil kedy a za aku cenu. Nerad by som nastupil den pred nariedenim.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
stary gambler
Active Member
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ne 04 12, 2022 10:37 am
Been thanked: 22 times

Re: stary gambler a jeho gambling real

Príspevok od používateľa stary gambler »

dnes ani objem 20 mil / bezny objem 40 mil,/ podcenil som manipulcie trhu/insider invenstor/ ale je jasne, ze za tuto cenu nikto nechce predavat cas 21 hodi,, takze ja drzim nieco som dokupil , bude vidiet pri strvrocnom honodteni, pri mojom restarte pojdem na ucet usd-teraz mam eurovy ucet, -nevyhod pri kupe akci o pol pipa vysi spred a nemozem vypisovat opcie Eurova verzia to neumoznuje, aby som mohol vypisovat opcie na drzane akcie podla mojch vypoctov by to mohlo vyniest 15%, Este dobre ze tie peniaze nepotrebujem na chleba, lebo by som tu poziciu uz davno zavrel. Obchudjte len vtedy ked vam peniaze nechybaju.
P.S. pre objektivitu , aby ma nikto neznaly danych pomerov nekopiroval drzim stratu cca 50 % pri mojom ponimani znacnom objeme
stary gambler
Active Member
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ne 04 12, 2022 10:37 am
Been thanked: 22 times

1.Q rok 2024

Príspevok od používateľa stary gambler »

posielam v prilohach vysledky pre ucel hitparady:
1.Q, rok2024..........................................................................-19%
2. cela obdobie febr. 2022-30.3.2024...................-61%
3. otvorene pozicie k 1.4.20024. objem , ceny, tickery.
Prílohy
otvorene pozicie k 1.4.2024
otvorene pozicie k 1.4.2024
cele obdobie 2022-2024
cele obdobie 2022-2024
1.Q rok 2024
1.Q rok 2024
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"