Prezidentské voľby 2024

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Voľby Ako-investovať II. kolo

Hlasovanie ukončené So 06 04, 2024 6:21 pm

1. Ivan Korčok.
44
80%
2. Peter Pellegrini
8
15%
3. nebudem voliť
3
5%
 
Celkom hlasov: 55

Martin7
Guru Member ****
Príspevky: 1368
Dátum registrácie: So 19 03, 2016 11:49 am
Been thanked: 191 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Martin7 »

Juggler, ty vážne vôbec nevidíš, že za Štandardom stoja ľudia zo smeru a snažia sa pomocou tohto média postupne konzervatívneho voliča presvedčiť, že Fico a celá tá háveď okolo neho je vlastne OK?
If you don´t find a way to make money while you sleep, you will work until you die. Warren Buffett
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 60 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

wladas napísal: Ut 26 03, 2024 4:44 pm
Truncus napísal: Ut 26 03, 2024 4:21 pmZa vlády Matoviča, Hegera A Odora sme sa po Bulharsku stali 2 najchudobnejšou krajinou EÚ. Verejné financie sú rovnako najhoršie v katastrofálnom stave aj v rámci udržateľnosti. Peniaze si poźićiavame najdrahšie, na úrovni Grécka...
S Matovicom a Hegerom sa zhodneme. Odor len latal skazu a urziaval v chode stat. Najdrahsie si poziciavame HLAVNE kvoli sucasnej vlade pretoze na znizenie defititu nespravili zhola nic. Od zaciatku riesia LEN trestnopravnu reformu a USP. Teraz pribudla aj RTVS. Udrzatelnost maju uplne na salame.
Chorvati maju horsi rating nez mi lenze vykazuju znizovanie deficitu vdaka comu maju lepsie uroky nez my. Poziciavame si uz DRAHSIE nez Grecko.

Lenže súčasný rozvrat verejných financií má hlavne na svedomí minulá vláda a ty vyčítaš Ficovi, źe to nerieši. Na to, aby si to objektívne zhodnotil by bolo treba poćkať do konca tejto vlády, či to napraví aspoń ćiastočne. Podstata veci je však v tom, źe minulá vláda Matovića a Hegera bola ekonomicky katastrofou pre Slovensko = ekonomicky riadila krajinu horśie ako 3 bývalé minulé vlády Fica. Keby títo liberáli vládli ďalšie obdobie, tak konćíme ako Grécko v bankrote...Nezdá sa ti, źe je to hanba a divné, keď tam bola aj Sa-Ska, ktorá sebe tvrdí, źe je ekonomicky najlepšou voľbou pre Slovensko ? A prakticky len asistovali Matovićovi, keď rozhadzoval verejné financie...to nie je dobrá vizitka.


Truncus napísal: Ut 26 03, 2024 4:21 pm A to sme sa dostali do tejto situácie za minulej vlády. Matovič poslal do luftu počas covidu vyše 900 milíónov EUR, ža čo sa dalo postaviť pár špićkových nemocníc. Vyhadzoval peniaze za zbytočné atomovky a génové vakcíny, ktoré sa museli darovať a inak zlikvidovať.

Takže sa masívne za minulej vlády rozkradalo.
Suhlasim ale bolo to skor rozhadzovanie penazi, nie kradnutie. Ale pre rozpocet rovnaka skaza, to hej.

V ostatnom sa vobec nezhodneme.
Ak by Korcok nerobil ABSOLUTNE NIC bol by lepsi nez prava ruka Fica PP

Truncus napísal: Ut 26 03, 2024 4:27 pm Glogol, nie. Ja som sa nepýtal na to, koho si volil a tvoj názor na Fica, ale na to, čo podĺa teba urobí Korčok dobrého pre Slovensko. A na to si vobec neodpovedal.
Volit casto treba mensie zlo. Cize tu je pointa ta ze treba Fica zastavit v rozrastani chapadiel na ovladanie statu. Je uplne irelevantne co urobi Korcok. Mne staci ked bude Ficovi opoziciou.
Lenže Korčok podĺa mńa nie je menšie zlo. On má totiž svoju agendu a tá rozhodne nie je v prospech vačšiny ĺudí v SR.

Isteže treba zastaviť alebo zmenšiť korupciu a to aj za vlád Fica. Lenže v skutoćnosti liberáli nechcú zastaviť korupciu a dokaz je rozhadzovanie financií minulej vlády, ale len zlikvidovať tábor Fica, aby mohli nerušene vládnuť oni.
Myslíš si skutoćne, že program PS je o tom, aby riešili ekonomický rozvoj Slovenska a odstránenie korupcie. ? Kdeže, na papieri v programe to má každá strana, ale v skutoćnosti bude PS presadzovať len svoju agendu - progresívnu ideológiu a tá je v podstate doslova likvidaćnou pre ekonomiku Slovenska a vačśinu.
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 60 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

osamely chodec napísal: Ut 26 03, 2024 4:55 pm Truncus

V čom by podĺa teba Šimečka z PS a jeho vláda, (prezident Korčok) pomohla Slovensku a tým myslím tej vačšine ?

Odpoviem ti ja protiotazkou. Myslis si ze x ta vlada smeru je lepsia ako vlada PS? Ak do tej rieky nevstupis nikdy nebudes vediet odpovedat. Ja som volil Igora myslim v 2012 potom som ihned pochopil ze je psychiatricky pacient, volby 2020 boli pre mna velkym sklamanim. Takze Covid a totalna neschopnost urobili svoje, vratil sa mafiansky stat. Dokedy uvidime.
PS má svoj program a progresívnu ideológiu, ktorú by presadzovala. Myslíś si, źe progresívna ideólógia by bolo pre Slovensko a vačsínu obćanou výhodou ? Ano, PS tu nevládla, ale možeš sa pozrieť, ako vyzerajú śtáty, kde vládnu progresívne vlády a kde to smeruje.
A presadzovanie tejto ideológie aj likviduje ekonomiku krajiny a jej spoloćnosť.. Zelený údel, uhlíková neutralita, imigrácia moslimov a islamu likviduje ekonomiku, LGBT, gender ideólógia, zloćiny z "nenavisti", eutanázia, bezbrehé potraty, nenávisť k dochodcom, likvidujú rodiny, kritická rasová teória je terorom a rasizmom na bielych ĺudí a heterosexuálne rodiny...

A vo finále. Dokažu liberáli a prípadná PS odstrániť korupciu a bezbrehé okrádanie štatnych financií, alebo korektne napísané rozhadzovanie ? Nie, nedokážu ani toto a bývalá vláda Matoviča a Hegera je toho prakticky dokazom...
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 60 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

Glogol napísal: Ut 26 03, 2024 5:03 pm
Glogol napísal: Ut 26 03, 2024 4:30 pm
Truncus napísal: Ut 26 03, 2024 4:27 pm Glogol, nie. Ja som sa nepýtal na to, koho si volil a tvoj názor na Fica, ale na to, čo podĺa teba urobí Korčok dobrého pre Slovensko. A na to si vobec neodpovedal.
To je take tazke si domysliet ? Spomali kroky vladnej koalicie - kedze s nimi nesuhlasim chcem ich spomalit - to mi staci. Minimalne nebude dosadzovat smerackych ludi na ustavny sud. To mi uplne staci.
A ked uz mas moju odpoved - cakam tvoju odpoved - co dobre urobi Pele pre Slovensko. Okrem rozdavania karafiatov.
Pravdepodobne nás nebude nútiť ísť zbytoćne zomierať do zákopov na Ukrajine a tým pádom nebudeme v centre záujmu ruského jadrového odvetného úderu...
Korćok nebude mať problém tam Slovákov poslať a urobí všetko, čo si USA a NATO budú źelať.
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 60 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

wladas napísal: Ut 26 03, 2024 5:13 pm
Truncus napísal: Ut 26 03, 2024 4:43 pmV čom by podĺa teba Šimečka z PS a jeho vláda, (prezident Korčok) pomohla Slovensku a tým myslím tej vačšine ? Nielen liberálom, mimovládkam, záujmom EÚ a USA.
Pracovali by na potrebnych reformach aby statny rozpocet nesiel do bankrotu ako Grecko. Vdaka tomu by sme si lacnejsie poziciavali. Lacnejsie pozicky = viac penazi bude na vydaje.
Tomu vobec neverím. Stačí sa pozrieť na ekonomickú katastrofu bývalej vlády a samotný program PS ich ideológia, prístup k imigrácií a kaźdemu šialenstvu EÚ hovorí proti tomu.
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 60 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

Max100 napísal: Ut 26 03, 2024 8:17 pm


Podla teba,ak Pelle evidentne tie kroky koalicie urychli,to uz bude pre vacsinu Slovenska ok?Pomoze to?Komu?
Vláda Smeru je len menšie zlo pre Slovensko.
rastislaf
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Ut 21 10, 2014 10:07 pm
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa rastislaf »

Truncus napísal: St 27 03, 2024 8:35 am Pravdepodobne nás nebude nútiť ísť zbytoćne zomierať do zákopov na Ukrajine a tým pádom nebudeme v centre záujmu ruského jadrového odvetného úderu...
Na toto prezident nema pravomoc. Toto moze urobit vlada + parlament.
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 60 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

rastislaf napísal: St 27 03, 2024 8:42 am
Truncus napísal: St 27 03, 2024 8:35 am Pravdepodobne nás nebude nútiť ísť zbytoćne zomierať do zákopov na Ukrajine a tým pádom nebudeme v centre záujmu ruského jadrového odvetného úderu...
Na toto prezident nema pravomoc. Toto moze urobit vlada + parlament.
Prezident je najvyšsí vojenský veliteľ SR a má rozsiahle právomoci. Može vyhlásiť aj vojnový stav na návrh vlády.
Je isté, ze nebude v SR taká situácia, źe vláda Fica bude v rozklade, alebo bude vyhlásená úradnícka vláda ?
Nie je.
Rozhodne prezident, ktorý nemá problém vyslať Slovákov do nezmyselnéhoo vraždenia na Ukrajine a Korćok by s tým problem nemal, predstavuje bezpećnostné riziko pre Slovensko. Okrem toho bude zo svojho titulu prezidenta eskalovať tento moźný konflikt, ćo Pelle robiť nebude...
ibi2525
Active Member
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 01 09, 2007 11:33 am
Has thanked: 42 times
Been thanked: 29 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa ibi2525 »

wladas napísal: Ut 26 03, 2024 9:53 pm Ak by SIS vyhlasila ze obloha je modra tak pojdem sa von pozriet ci zas neoblbuju. Tolko moja doverihodnost k SIS.
Ktory vysetrovatelia sa priznali?
Kto vymyslal dokazy?

Cielene krive obvinenie bolo niekomu dokazane?
Prepáč ale ja vidím svet farebne nie čiernobielo. Čo je zle je zle , čo dobre je dobre...pri všetkom. Čítam aj dennik N, aj Sme aj standart aj neviem aké medium. Pozriem si video aj od Korčoka aj od Peleho., Tak ako som písal pred voľbami...kľudne si nájdi môj post ...všetci máju za ušami a poriadne.. všetci. Ja nehájim ani jedného...len tu som poukázal na to že nič nieje jednofarebne...poukazovať na jedného a pritom mať zavreté oči pri druhom nieje podľa mňa správne...vytiahnuť fotku peleho a pritom rovnakú fotku má aj Korčok...tak potom je to o čom. ? Všetci sú podrž taška..všetci sú skorumpovaní a všetci máju špinu za nechtami..

Ak sám nevieš odpovede na tvoje otázky čo si napísal tak potom si tu nežil posledne 4 roky alebo to vedome nechceš vedieť a tváriš sa že sa to nedialo. To iste by bolo keby som sa ja teraz pýtal na semafor od Danka...a robil by som sa nechápavým že neviem o čom je reč.
rastislaf
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Ut 21 10, 2014 10:07 pm
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa rastislaf »

Truncus napísal: St 27 03, 2024 8:53 am Je isté, ze nebude v SR taká situácia, źe vláda Fica bude v rozklade, alebo bude vyhlásená úradnícka vláda ?
Nie je.
O dôvod naviac aby prezident bol nezávislý od súčasnej vlády.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3863
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 127 times
Been thanked: 346 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Truncus napísal: St 27 03, 2024 8:30 am
osamely chodec napísal: Ut 26 03, 2024 4:55 pm Truncus

V čom by podĺa teba Šimečka z PS a jeho vláda, (prezident Korčok) pomohla Slovensku a tým myslím tej vačšine ?

Odpoviem ti ja protiotazkou. Myslis si ze x ta vlada smeru je lepsia ako vlada PS? Ak do tej rieky nevstupis nikdy nebudes vediet odpovedat. Ja som volil Igora myslim v 2012 potom som ihned pochopil ze je psychiatricky pacient, volby 2020 boli pre mna velkym sklamanim. Takze Covid a totalna neschopnost urobili svoje, vratil sa mafiansky stat. Dokedy uvidime.
PS má svoj program a progresívnu ideológiu, ktorú by presadzovala. Myslíś si, źe progresívna ideólógia by bolo pre Slovensko a vačsínu obćanou výhodou ? Ano, PS tu nevládla, ale možeš sa pozrieť, ako vyzerajú śtáty, kde vládnu progresívne vlády a kde to smeruje.
A presadzovanie tejto ideológie aj likviduje ekonomiku krajiny a jej spoloćnosť.. Zelený údel, uhlíková neutralita, imigrácia moslimov a islamu likviduje ekonomiku, LGBT, gender ideólógia, zloćiny z "nenavisti", eutanázia, bezbrehé potraty, nenávisť k dochodcom, likvidujú rodiny, kritická rasová teória je terorom a rasizmom na bielych ĺudí a heterosexuálne rodiny...

A vo finále. Dokažu liberáli a prípadná PS odstrániť korupciu a bezbrehé okrádanie štatnych financií, alebo korektne napísané rozhadzovanie ? Nie, nedokážu ani toto a bývalá vláda Matoviča a Hegera je toho prakticky dokazom...
Prave si myslim ze ide len o odstranenie bezbreheho rozkradania statu a v tom je su smeraci profici. Matovic a Heger boli omyl politiky tak k nim pristupujem.Ci budeme zeleni alebo fosilni . my na tom nic nezmenime budeme robit iba to co si zela Nemecko + Francuzko, nas rozhodovaci vytlak je nulovy. Slovensko si po viac ako 30 rokoch zasluzi odchod komunistov a vladu novych socializmom nedeformovanych ludi.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 136 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

Truncus napísal: St 27 03, 2024 8:00 amLenže Korčok podĺa mńa nie je menšie zlo. On má totiž svoju agendu a tá rozhodne nie je v prospech vačšiny ĺudí v SR.
Rozhodne? Na to si odkial prisiel? Bol na to nejaky priezku?
Volby ukazu ci je jeho agenda proti vacsiny ludi.

Isteže treba zastaviť alebo zmenšiť korupciu a to aj za vlád Fica. Lenže v skutoćnosti liberáli nechcú zastaviť korupciu a dokaz je rozhadzovanie financií minulej vlády, ale len zlikvidovať tábor Fica, aby mohli nerušene vládnuť oni.
Myslíš si skutoćne, že program PS je o tom, aby riešili ekonomický rozvoj Slovenska a odstránenie korupcie. ? Kdeže, na papieri v programe to má každá strana, ale v skutoćnosti bude PS presadzovať len svoju agendu - progresívnu ideológiu a tá je v podstate doslova likvidaćnou pre ekonomiku Slovenska a vačśinu.
Peniaze rozhadzoval Matovic a on sa da pomenovat rozne ale urcite nie je liberal. Je to silny zadubeny konzervativec. Na zaklade neschopnosti Matovica obvinujes celu terajsiu opoziciu. Mne to logiku nedava.
Nie som volic PS ale nesuhlasim ze by likvidovala ekonomiku. Poznam ich program. Prave naopak. Bol to ich hlavny program zlepsit udrzatelnost verejnych financii aby sme nesli greckou cestou ako teraz. Jedine EKO cast ich agendy je rozporuplna.

Truncus napísal: St 27 03, 2024 8:30 amA presadzovanie tejto ideológie aj likviduje ekonomiku krajiny a jej spoloćnosť.. Zelený údel, uhlíková neutralita, imigrácia moslimov a islamu likviduje ekonomiku, LGBT, gender ideólógia, zloćiny z "nenavisti", eutanázia, bezbrehé potraty, nenávisť k dochodcom, likvidujú rodiny, kritická rasová teória je terorom a rasizmom na bielych ĺudí a heterosexuálne rodiny...

A vo finále. Dokažu liberáli a prípadná PS odstrániť korupciu a bezbrehé okrádanie štatnych financií, alebo korektne napísané rozhadzovanie ? Nie, nedokážu ani toto a bývalá vláda Matoviča a Hegera je toho prakticky dokazom...
likviduje ekonomiku krajiny a jej spoloćnosť - klamstvo
imigrácia moslimov - klamstvo
islamu likviduje ekonomiku - klamstvo
gender ideólógia - klamstvo
zloćiny z "nenavisti" - klamstvo
bezbrehé potraty - klamstvo
nenávisť k dochodcom - klamstvo
likvidujú rodiny - klamstvo
kritická rasová teória je terorom a rasizmom na bielych ĺudí a heterosexuálne rodiny - bezbrehe klamstvo

Co ma Matavic a Heger s PSkom??? Preco ich totalnu neschopnost a amaterstvo spajas s PS?

Truncus napísal: St 27 03, 2024 8:35 amPravdepodobne nás nebude nútiť ísť zbytoćne zomierať do zákopov na Ukrajine a tým pádom nebudeme v centre záujmu ruského jadrového odvetného úderu...
Korćok nebude mať problém tam Slovákov poslať a urobí všetko, čo si USA a NATO budú źelať.
Dalsie do neba volajuce klamstvo, skor dezinformacia na sirenie strachu a nenavisti.

Tymto koncim reagovanim na teba. S klamarom sa neda rozumne debatovat.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 136 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

ibi2525 napísal: St 27 03, 2024 8:56 amAk sám nevieš odpovede na tvoje otázky čo si napísal tak potom si tu nežil posledne 4 roky alebo to vedome nechceš vedieť a tváriš sa že sa to nedialo. To iste by bolo keby som sa ja teraz pýtal na semafor od Danka...a robil by som sa nechápavým že neviem o čom je reč.
No skusme napr temu Curilovci. Su podla teba vinni? Podla mna si robili svoju robotu a preto ich bolo treba zdiskreditovat.
Max100
Silver Member *
Príspevky: 199
Dátum registrácie: Ne 15 08, 2021 12:46 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 42 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Max100 »

Smer a teraz Pelle a comp. profituju na strachu ludi.Svoju politiku zakladaju na sireni hoaxov,nepravd a strachu.Prisli na to,ze na ludi to zabera.Paci sa mi terajsi slogan Pelleho:Slovensko neposle na Ukrajinu ziadneho vojaka.Nehlasali nedavno,ze na Ukrajinu neposlu ani jeden naboj?Odpoved pozname vsetci.Keby neprisiel covid a vojna smer by bol na smetisku dejin,ale sirenim klamstiev a strachu vstali z popola.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 136 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

JUGGLER napísal: Ut 26 03, 2024 11:58 pm„Mami, budem sa musieť ženiť,“ hovorí do telefónu vystrašený Pellegrini s bosými nohami, taška vedľa kresla, „druhé kolo nesmiem prehrať“. Tak vyzerá karikatúra Martina Šútovca v Denníku N.

Kancelária Európskeho parlamentu, združenie Inakosť a dúhoví anketári by mali zbystriť: pokrokový karikaturista sa tu posmieva z Pellegriniho homosexuality.
To sme tu ešte nemali.

Troska zavadzajuce. Mne ta karikatura vobec neevokuje posmievanie z homosexuality. Pelle je nervozny lebo vysledok bude velmi tesny. Potrebuje zlepsit imidz. A keby mal pri sebe buducu prvu damu tak by mu to urcite pomohlo. Nuz taky je slovensky volic. Na vine nie je ani Pelle ani Shooty.
MiBi
Gold Member **
Príspevky: 553
Dátum registrácie: St 07 07, 2021 11:52 am
Has thanked: 9 times
Been thanked: 256 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa MiBi »

Screenshot 2024-03-27 122148.png
Pellegrini potrebuje, aby ste sa poriadne báli
Orbánovi takto postavená kampaň fungovala.

Musíte sa poriadne báť. Ideálne je, keď sa budete báť v čase, v ktorom sa venujete rodine, aranžujete bahniatka, idete sa pomodliť do kostola alebo sedíte na káve. Keď sa budete báť na námestiach aj vo svojej obývačke.
Váš strach potom skrotia minister Matúš Šutaj Eštok a Peter Pellegrini, aby si z neho vyžmýkali podporu.
Chápu, že im už nemusí stačiť na víťazstvo ani to, ak urobia z Ivana Korčoka vojnového štváča. Keď budú našepkávať mužom v krčmách: môže prísť povel „narukovať“ na boj o Ukrajinu tak rýchlo, že nebudete schopní ani dopiť svoje pivo.

Podobná kampaň sčasti dopomohla Viktorovi Orbánovi v roku 2022 k veľkému víťazstvu. Využil jedno nešikovné vyhlásenie Pétera Márkiho-Zaya na to, aby strašil Maďarov, že jeho opozičný vyzývateľ v parlamentných voľbách chce krajinu vtiahnuť do krvavej vojny. Že chce poslať vojakov a zbrane na Ukrajinu, lebo mu nezáleží na maďarských životoch. Orbán je mierotvorca a Márki-Zay vojnový štváč.

Ivan Korčok vlastne ani nepovedal nič nedomyslené ohľadne vojny na Ukrajine, konzistentne sa k tejto téme vyjadruje od momentu, ako Rusko napadlo Ukrajinu. Voliči, ktorých Pellegrini oslovuje, si však nebudú čítať monitoring tlače.

Navyše bolo jasné, že pred voľbami potrebuje tím Pellegrini niečo nové a násobne väčšie. Niečo, čo bude v hlavách ľudí prítomné aj bez toho, aby Pellegrini obcestovával dedinky, šibal dievčatá a prijímal farbené vajíčka od fanúšičiek.

Možná teroristická hrozba má vhodné rozmery. Ak Kremeľ bol schopný cynicky využiť teroristický útok na podporu svojich politických cieľov, prečo by nemohla aj Ficova vláda?

Preto v pondelok večer zasadla Bezpečnostná rada SR. Niežeby sa vážnosť situácie dala odmerať zvolaním tohto orgánu, keďže rada už zasadala aj pre dlažbové kocky alebo pre psa bývalej ministerky práce.

Odkaz rady bol podprahový: hrozbou sú migranti, lebo sú medzi nimi aj teroristi a jedného takého teroristu máme na Slovensku, ten má trvalý pobyt na Ukrajine. Bol už aj v Nemecku, ale potom ho sem vrátili. Odkazy sú viac než podprahové.

Napriek tomu, že minister vnútra nebol schopný vystavať zrozumiteľný príbeh, dôležité bolo, že pri ňom stál Pellegrini. Je maximálne otázne, či má štát takto postupovať, keby existovala reálna hrozba, či má prezrádzať miesto, kde „potenciálneho teroristu“ držia.

V čom sa má občan po zasadaní bezpečnostnej rady cítiť bezpečnejšie? Ako k tomu bezpečiu Pellegrini prispeje? Na odpovediach nezáleží, pretože kampaň cieli na city. Recykluje kľúčové slová: migranti, teroristi, krvavá hrozba, Ukrajina.

V diskusii Pellegrini nepovie nič, čo by voliča zaujalo. Nemá čo. Všetko, čo smel, už povedal. Teraz je čas na strašenie, lebo strach zatemňuje myseľ. A Pellegrini nechce, aby volič videl jasne, kým je a čo predstavuje.


Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/23304968/co- ... torky.html
vyskúšaj FINAX https://www.finax.eu/sk/invite/0/3cd0cdaf (1000 eur riadených 3 roky bez poplatku)
účet v TB s bonusom 100+70€ a 1 rok vedenie zadarmo https://www.tatrabanka.sk/sk/vyhodny-uc ... F959BC9598
Max100
Silver Member *
Príspevky: 199
Dátum registrácie: Ne 15 08, 2021 12:46 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 42 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Max100 »

Uplnou nahodou dnes po rokovani vlady navstivili hlasaci Galantu a Dunajsku Stredu a prislubili peniaze na nejake krizovatky a castejsie vyjazdy do juznych okresov.Forro prave zrusil stretnutie s Korcokom,ktore sa malo uskutocnit zajtra,lebo uz je to bezpredmetne.Pelle sa poponahlal a nenechal nic na nahodu a vykupcil si madarske hlasy.Samozrejme ze vsetko v sulade so vsetkym a hlavne transparentne.Dufam,ze dostane v druhom kole po papuli ten had druhy krat.
ibi2525
Active Member
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 01 09, 2007 11:33 am
Has thanked: 42 times
Been thanked: 29 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa ibi2525 »

wladas napísal: St 27 03, 2024 11:48 am
ibi2525 napísal: St 27 03, 2024 8:56 amAk sám nevieš odpovede na tvoje otázky čo si napísal tak potom si tu nežil posledne 4 roky alebo to vedome nechceš vedieť a tváriš sa že sa to nedialo. To iste by bolo keby som sa ja teraz pýtal na semafor od Danka...a robil by som sa nechápavým že neviem o čom je reč.
No skusme napr temu Curilovci. Su podla teba vinni? Podla mna si robili svoju robotu a preto ich bolo treba zdiskreditovat.
Podľa mňa áno. Keď bývali spolupracovníci začali proti nim vypovedať., sú proti nim nahrávky kde sa priznávajú k činom (rovnako tu spomeniem že nahrávka kde fico pije colu a rozpráva o peniazoch je podľa mňa pravá) a myslím že aj vtedajšia koalícia alebo časť tiež hovorili ako o čurilovskej mafii..tak si myslím že áno..vyrábali obvinenia, mali univerzálnych svedkov a ohýbali zákony na ich stranu.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 136 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

Tu sa absolutne nezhodneme. Musim skonstatovat ze byvalej opozicii sa ociernit Curilovcov podarilo excelentne.
Pojem Curilovska mafia vymyslel B.Kolar.
ibi2525
Active Member
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 01 09, 2007 11:33 am
Has thanked: 42 times
Been thanked: 29 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa ibi2525 »

wladas napísal: St 27 03, 2024 1:24 pm
Pojem Curilovska mafia vymyslel B.Kolar.
Veď o to ide..že to povedal vtedy koaličný politik a za druhé keďže má blízko k takým ľudom tak asi vie o čom hovorí.
Murosik
Silver Member *
Príspevky: 214
Dátum registrácie: So 20 11, 2021 8:44 pm
Has thanked: 56 times
Been thanked: 48 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Murosik »

JUGGLER. Osobne som nepostrehol nikde ziadne narážky na jeho homosexualitu.
Ale ani by som s tým problém nemal, nie je to dezinformácia. Na rozdiel od reálne extrémne špinavej kampane zo strany Pellegriniho kde chodia rôzne časopisy ľuďom do schránok a podobne a je pravdepodobné spolufinancovanie antikampane aj z jeho strany. Pellegriny len spolieha na to, že Korčok a spol na jeho dno v kampani neklesnú.

Nezaplatená karikatúra od tretej osoby mi žily veľmi netrhá. Ja tu tiež vyjadrujem svoj názor a nejaký Korčok s tým veľa spoločného nemá.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 136 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

ibi2525 napísal: St 27 03, 2024 1:35 pmVeď o to ide..že to povedal vtedy koaličný politik a za druhé keďže má blízko k takým ľudom tak asi vie o čom hovorí.
Co to ma s tym spolocne ze bol koalicny politik? On bol prave brzdou potrebnych reforiem. Odmietol zmenu § 363.
Preco by mal byt blizko Curilovcom? Co to s tym ma spolocne? Kollar je byvaly mafian a teraz velkopodnikatel. Aku ma on spojitost s vysetrovatelmi NAKA ?
ibi2525
Active Member
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 01 09, 2007 11:33 am
Has thanked: 42 times
Been thanked: 29 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa ibi2525 »

wladas napísal: St 27 03, 2024 1:59 pm
ibi2525 napísal: St 27 03, 2024 1:35 pmVeď o to ide..že to povedal vtedy koaličný politik a za druhé keďže má blízko k takým ľudom tak asi vie o čom hovorí.
Co to ma s tym spolocne ze bol koalicny politik? On bol prave brzdou potrebnych reforiem. Odmietol zmenu § 363.
Preco by mal byt blizko Curilovcom? Co to s tym ma spolocne? Kollar je byvaly mafian a teraz velkopodnikatel. Aku ma on spojitost s vysetrovatelmi NAKA ?
To že bol koaličný politik bol argument že nie len ľudia z opozície mali na nich taký názor.

Nie že má blízko k curilovcom...mal a má blízko k tej druhej časti slova čo som napísal "curilovská mafia" a preto asi vie rozoznať kto je a kto nieje mafia.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 136 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

Obycajne nicim nepodlozene nalepkovanie. Srdcom je stale mafian tak logicky robil kroky proti NAKA a reformy § 363
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 60 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

wladas napísal: St 27 03, 2024 11:44 am
Truncus napísal: St 27 03, 2024 8:00 amLenže Korčok podĺa mńa nie je menšie zlo. On má totiž svoju agendu a tá rozhodne nie je v prospech vačšiny ĺudí v SR.
Rozhodne? Na to si odkial prisiel? Bol na to nejaky priezku?
Volby ukazu ci je jeho agenda proti vacsiny ludi.

Korčok je člen Rotary Club a to je organizácia, ktorá háji záujmy USA aj v zahranićí. Pojde plne na ruku záujmom USA. Okrem toho bol veľvyslanec v USA. Nie všetky záujmy USA sú pre SR prospešné a to samé pre vačšinu ľudí.

Vo februári bol za to, aby bolo SR zrušené právo veta v EÚ. V marci sa vyjadril opačne, takže sa mu vobec nedá veriť, pretoźe je názorovo nekonzistentný.

ďalej "

Mikuláš Dzurinda, ktorý počas sobotného volebného večera podporoval liberálneho kandidáta Ivana Korčoka priamo v jeho centrále, navrhuje vziať vláde právomoci rokovať o medzinárodných zmluvách v mene Slovenskej republiky. Dzurinda chce, aby táto právomoc prevzal do rúk nástupca Zuzany Čaputovej v prezidentskom paláci.

Až by toto Korčok ako prezident urobil, tak odoberie kompetencie vláde, ktorá bola regulérne zvolená a bude realizovať medzinárodné zmluvy v prospech svojich pánov a donorov...


Isteže treba zastaviť alebo zmenšiť korupciu a to aj za vlád Fica. Lenže v skutoćnosti liberáli nechcú zastaviť korupciu a dokaz je rozhadzovanie financií minulej vlády, ale len zlikvidovať tábor Fica, aby mohli nerušene vládnuť oni.
Myslíš si skutoćne, že program PS je o tom, aby riešili ekonomický rozvoj Slovenska a odstránenie korupcie. ? Kdeže, na papieri v programe to má každá strana, ale v skutoćnosti bude PS presadzovať len svoju agendu - progresívnu ideológiu a tá je v podstate doslova likvidaćnou pre ekonomiku Slovenska a vačśinu.
Peniaze rozhadzoval Matovic a on sa da pomenovat rozne ale urcite nie je liberal. Je to silny zadubeny konzervativec. Na zaklade neschopnosti Matovica obvinujes celu terajsiu opoziciu. Mne to logiku nedava.
Nie som volic PS ale nesuhlasim ze by likvidovala ekonomiku. Poznam ich program. Prave naopak. Bol to ich hlavny program zlepsit udrzatelnost verejnych financii aby sme nesli greckou cestou ako teraz. Jedine EKO cast ich agendy je rozporuplna.

Peniaze rozhadzovala vláda Matoviča, kde sedeli aj liberáĺi zo SaSky a dalśí, ktorí s tým súhlasili. PS, keby vládlo tak sa musí spojiť s liberaĺnymi stranami, ktoré už dokázali ako šafária s verejnými financiami. Takže moj nazor je relevantný.

To, že má PS v programe, źe zlepší udržateľnosť verejných financií neznamená, že to urobí v praxi, keďže tam má aj iné body v programe, ktoré priamo ohrozujú tú udržateľnosť...

Truncus napísal: St 27 03, 2024 8:30 amA presadzovanie tejto ideológie aj likviduje ekonomiku krajiny a jej spoloćnosť.. Zelený údel, uhlíková neutralita, imigrácia moslimov a islamu likviduje ekonomiku, LGBT, gender ideólógia, zloćiny z "nenavisti", eutanázia, bezbrehé potraty, nenávisť k dochodcom, likvidujú rodiny, kritická rasová teória je terorom a rasizmom na bielych ĺudí a heterosexuálne rodiny...

A vo finále. Dokažu liberáli a prípadná PS odstrániť korupciu a bezbrehé okrádanie štatnych financií, alebo korektne napísané rozhadzovanie ? Nie, nedokážu ani toto a bývalá vláda Matoviča a Hegera je toho prakticky dokazom...
likviduje ekonomiku krajiny a jej spoloćnosť - klamstvo
imigrácia moslimov - klamstvo
islamu likviduje ekonomiku - klamstvo
gender ideólógia - klamstvo
zloćiny z "nenavisti" - klamstvo
bezbrehé potraty - klamstvo
nenávisť k dochodcom - klamstvo
likvidujú rodiny - klamstvo
kritická rasová teória je terorom a rasizmom na bielych ĺudí a heterosexuálne rodiny - bezbrehe klamstvo

Co ma Matavic a Heger s PSkom??? Preco ich totalnu neschopnost a amaterstvo spajas s PS?

Tu si to vybral z kontextu a prekrútil, pretože ja som narážal na progresívne vlády v zahranićí a ich reálne výsledky.
A je to pravda. Nie je problém dokázať, že progresívna ideológia realizovaná v praxi poškodzuje ekonomiku a spoločnosť.
Okrem toho má v SR v Ústave SR, že sa neviaźe na žiadnu ideológiu. PS to ignoruje a chce si predsadiť svoju progresívnu ideológiu v spoločnosti nanutením cez zákony...

Čo sa týka spájanie bývalej vlády a PS. Tak strany bývalej vlády sú strany, ktoré by šli do prípadnej volebnej koalíie s PS, pretože PS sama bez nich by nemala potenciál vládnuť.A keď tie strany rozhadzovali financie je pravdepodobné, že by to robili aj s PS, čo je logický predpoklad.


Truncus napísal: St 27 03, 2024 8:35 amPravdepodobne nás nebude nútiť ísť zbytoćne zomierať do zákopov na Ukrajine a tým pádom nebudeme v centre záujmu ruského jadrového odvetného úderu...
Korćok nebude mať problém tam Slovákov poslať a urobí všetko, čo si USA a NATO budú źelať.
Dalsie do neba volajuce klamstvo, skor dezinformacia na sirenie strachu a nenavisti.

Či je to klamstvo by si musel najpr dokázať a nemáš ako. Je to celkom logický predpoklad od liberála typu Korčoka napojeného na záujmy USA. Je to moj názor a píšem pravdepodobne, pretože je to otázka budúcnosti..
Taký Zelenskij pred voľbami na Ukrajine tvrdil, že je mierotvorca a pritom za jeho vlády sa veselo poruśovali Minské dohody a bombardoval Donbas...


Tymto koncim reagovanim na teba. S klamarom sa neda rozumne debatovat.
Za manipulatora a klamára pokladám ja teba. Nič si mi nedokázal argumentami vyvrátiť.
hifron
Silver Member *
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Ut 01 03, 2022 1:40 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa hifron »

Lisabonská zmluva dala možnosť vystúpenia, nie? A aj možnosť petície. Čo ďalej dotiahnuté implementačne umožňuje zapojenie sa do legislativy aj občanovi, respektívne firmám trocha viac cool ovplyvňovať nielen to, čo si poslanci vymyslia ale priamo mať dosah na návrhy predkladané v parlamente aj keď Slovensko je zastupiteľská forma vlády, len to ešte nikto priamo neumožnil keďže už aj dokonca Wikipedia umožňuje zdielané dokumenty, tak prečo niečo viac odbornejšie nie je na legislatívne návrhy, ktoré samozrejme musia schváliť poslanci a parlamentné strany. Podľa mňa Oľano by do toho šlo ak by našlo právnikov :)
Naposledy upravil/-a hifron v St 27 03, 2024 2:41 pm, upravené celkom 1 krát.
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 60 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

osamely chodec napísal: St 27 03, 2024 9:51 am
Prave si myslim ze ide len o odstranenie bezbreheho rozkradania statu a v tom je su smeraci profici. Matovic a Heger boli omyl politiky tak k nim pristupujem.Ci budeme zeleni alebo fosilni . my na tom nic nezmenime budeme robit iba to co si zela Nemecko + Francuzko, nas rozhodovaci vytlak je nulovy. Slovensko si po viac ako 30 rokoch zasluzi odchod komunistov a vladu novych socializmom nedeformovanych ludi.
Tak výtlak nulový úplne nie je. Sú záležitosti, kde sa SR v rámci EÚ zatiaĺ ešte može postaviť. Ešte máme aj právo veta.
Až si mysĺíš, že PS, ktorá ideologicky propaguje program neomarxistov je riešenie, tak ja si to nemyslím...
Nie je toxickejšia a extrémistickejśia strana ako táto.

Stačí sa pozrieť, ćo sa deje vo Švédsku, Francúzsku, Nemecku, kde implementovali program neomarxizmu ako multikulti agendu, imigráciu náplav, gender ideólogiu a tvrdý neoliberalizmus v ekonomike...Čo to urobili s ich ekonomikou a hlavne spoloćnosťou a čo ich ćaká...

V SR sú v súčasnosti reálne len 2 moźnosti. Vláda Smer-u alebo vláda PS. Mne ani jedna nevyhovuje, ale stranu, akú by som chcel v SR, taká nie je...Napriek tomu pokládám vládu Fica za menśie zlo ako vládu PS...
Naposledy upravil/-a Truncus v St 27 03, 2024 2:47 pm, upravené celkom 1 krát.
ibi2525
Active Member
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 01 09, 2007 11:33 am
Has thanked: 42 times
Been thanked: 29 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa ibi2525 »

wladas napísal: St 27 03, 2024 2:21 pm Obycajne nicim nepodlozene nalepkovanie. Srdcom je stale mafian tak logicky robil kroky proti NAKA a reformy § 363
S tým že je srdcom mafian s tým suhlásim. ..preto to asi vedel zhodnotiť..a nálepku curilovcom dal asi preto lebo vystupovali, konali a boli organizovaní podľa kodexu mafie.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 136 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

ibi2525 napísal: St 27 03, 2024 2:39 pma nálepku curilovcom dal asi preto lebo vystupovali, konali a boli organizovaní podľa kodexu mafie.
A nie preto ze mu hrozilo tiez stihanie? :) Mne to pride logickejsie. Mas nejaky aspon malicky dokaz ze by mohli byt organizovany podla mafie?

Predstavme si hypoteticku teoriu ze Curilovci su cestni a vo svojom obore odbornici. Viacerym ludom hrozi obvinenie a odsudenie.
Ludia ktori sa boja obvinenia nemaju moc co vymysliet lebo uz nie su 90te roky divokeho zapadu tak ako dobra moznost pride spochybnit vysetrovatelov.

Ci to je len teoria alebo uz realita nech si kazdy sam usudi. Ja som si uz nazor na to spravil :)
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1746
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 165 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Glogol »

Dunajska a Galanta budu do nohy volit Peleho. Truncus - stale chces vediet preco budem volit Korcoka ?
Verim ze to dnes vyjde vo vsetkych spravach a zvysok Slovenska otvori konecne oci.
https://spravy.pravda.sk/prezidentske-v ... tretnutie/
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15823
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Glogol napísal: St 27 03, 2024 4:44 pm Dunajska a Galanta budu do nohy volit Peleho. Truncus - stale chces vediet preco budem volit Korcoka ?
Verim ze to dnes vyjde vo vsetkych spravach a zvysok Slovenska otvori konecne oci.
https://spravy.pravda.sk/prezidentske-v ... tretnutie/
A čo konkrétne myslíš? Klikol som na to video dole s Dzurindom a v ňom Dzurinda vyzýva, že treba zatlačiť na Čaputovú, aby zobrala vláde kompetencie k zastupovaniu SR pri medzinárodných zmluvách a sumitoch EU. To čo vyznievalo ako konšpirácia, sa teraz potvrdilo. Takže super: bábkoví prezidenti budú najlepšie zastupovať záujmy SR...nebudú už len čítať prejavy napísané ,,poradcami,, ktorých si tam dosadia progresívci, ale budú robiť kompletnú zahraničnú politiku.
A potom sa povie, ako môže vláda rozhodovať o niečom, napr. o vojakoch na UA, ked je to už podpísané v medzinárodnej zmluve....

Čo sa preboha Dzurinda montuje do politiky? Ved dostal vo volbách 0,01% hlasov. Vytiahli ho zo smetiska politických dejín, neujal sa, ale stále ho na drzovku pchajú ľudom pred oči... Nekonečná recyklácia...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3990
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 489 times
Been thanked: 173 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Hm, toto tu uz bolo?
https://www.facebook.com/10000693793000 ... 858665377/
kto z nich dvoch ma pravdu? :)
Alebo je to "zlozitejsie"?
Odoslané z počítača
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3990
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 489 times
Been thanked: 173 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa iceberg8 »

wladas napísal: Ut 26 03, 2024 3:34 pm Prekazi/obmedzi rozkradanie a zadlzovanie statneho rozpoctu a rozdavanie amnestii mafianom.
Bude policajtom a hlasnou trubou proti mafii na cele s Ficom.
No ja len taku technicku otazocku - co alebo kto mu brani byt tou hlasnou trubou uz dnes?
Odoslané z počítača
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 136 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

iceberg8 napísal: St 27 03, 2024 6:20 pmNo ja len taku technicku otazocku - co alebo kto mu brani byt tou hlasnou trubou uz dnes?
Nic. Ani mne. Ani tebe. Bude nas niekto pocuvat? :)
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3990
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 489 times
Been thanked: 173 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa iceberg8 »

MiBi napísal: Ut 26 03, 2024 3:45 pm EXTRA PLUS POMÁHA PELLEGRINIMU PRELOMIŤ LIMIT, ČASOPIS DOSTALA KAŽDÁ PIATA DOMÁCNOSŤ
Skoda, ze nie su udaje za vydavky kampane Korcoka a spol. na socialnych sietiach.
Tazko totiz vycislit kolko stoji promo u influencerov..
Letaky vysli z mody a ja som ho aj tak nedostal, hold som v tych 80% zrejme..

PS: nie som fanusikom ani jedneho z nich, ale treba informovat nezaujato.
Odoslané z počítača
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3990
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 489 times
Been thanked: 173 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa iceberg8 »

wladas napísal: St 27 03, 2024 6:23 pm
iceberg8 napísal: St 27 03, 2024 6:20 pmNo ja len taku technicku otazocku - co alebo kto mu brani byt tou hlasnou trubou uz dnes?
Nic. Ani mne. Ani tebe. Bude nas niekto pocuvat? :)
Ak mas dokazy, tak jasne ze bude. Otazne len, ci ta niekto umlci..
Dnes das dokopy socialno-marketingovy tim velmi jednoducho..
A dobry obsah sa sam preda.. resp siri..

Snad mi neches povedat, ze zijeme v systeme, kde sa pravda potlacuje? :)
Odoslané z počítača
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15823
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa JUGGLER »

wladas napísal: St 27 03, 2024 11:44 am Dalsie do neba volajuce klamstvo, skor dezinformacia na sirenie strachu a nenavisti.
Tymto koncim reagovanim na teba. S klamarom sa neda rozumne debatovat.
Sa kroť prosím ťa. To sú ad hominem nenávistné príspevky !
Najprv niečo označiš za klamstvo, potom to zopakuješ 10x a potom dotyčného označíš za klamára.
Ak s niečím nesúhlasíš, napíš, že nesúhlasíš. Ak máš iný názor, napíš svoj názor.
Ak niečomu nerozumieš, spýtaj sa dotyčného ako to myslel...ale nenadávaj mu, neobviňuj ho, nešír nenávisť.

Máš to v podmienkách fóra a uvedom si, že urážaním ľudí dosiahneš len to, že nebudú prispievať.
Treba sa baviť s inými členmi fóra tak, ako by sme sedeli na pive. S vysokou mierou tolerancie k inému názoru. S rešpektom k slobode slova.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 136 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

JUGGLER napísal: St 27 03, 2024 7:10 pmMáš to v podmienkách fóra a uvedom si, že urážaním ľudí dosiahneš len to, že nebudú prispievať.
Treba sa baviť s inými členmi fóra tak, ako by sme sedeli na pive. S vysokou mierou tolerancie k inému názoru. S rešpektom k slobode slova.

Ja som nebol ten ktory obvinil cely svet aj tu poslednu upratovacku z prisahania.
Z mojej strany pokracovat nema zmysel. Aj tak ma kazdy nazor spraveny. Ale s casti to chapem lebo Matovicova a Hegerova vlada bezprecedentne znicila doveru ludi.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 136 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

JUGGLER napísal: St 27 03, 2024 7:10 pmale nenadávaj mu, neobviňuj ho, nešír nenávisť.
S obvinovanim celeho "sveta" zacal on. Slovicko klamar nepovazujem za urazanie ale konstatovanie. Uzal a siril nenavist on.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3990
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 489 times
Been thanked: 173 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa iceberg8 »

wladas napísal: St 27 03, 2024 8:45 pm Ale s casti to chapem lebo Matovicova a Hegerova vlada bezprecedentne znicila doveru ludi.
A predtym ficova vlada to iste..
ved ja to hovorim nonstop, jedna banda to je, co maju podla mojho nazoru party orgie za oponou.. a na oko hraju hadky pre verejnost..

naozaj niekto veri, ze by strielal ostrymi, ak by vedel, ze ten na koho striela ma tiez ostre, ktore moze pouzit proti nemu? :)
Odoslané z počítača
Napísať odpoveď

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"