obchody od profika

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
zacatecnik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm

obchody od profika

Príspevok od používateľa zacatecnik »

eur/usd 3980 sell a cekame
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4923
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 251 times
Been thanked: 609 times
Kontaktovať používateľa:

Re: obchody od profika

Príspevok od používateľa osamely chodec »

zacatecnik napísal:eur/usd 3980 sell a cekame
som rad, kazdemu zverejnenemu obchodu, ale v realnom case.Inak neberiem.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Na obchodovani s NG nie som ziskovy.
zacatecnik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm

Re: obchody od profika

Príspevok od používateľa zacatecnik »

zacatecnik napísal:eur/usd 3980 sell a cekame
Tak zavreno 3850 .

No real na minutu sem nestihl nak se me neslo lognout.
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: obchody od profika

Príspevok od používateľa jan »

Nevadi, mozno nabuduce.
Zive obchody maju hodnotu jedine vtedy ak su ceny vstupov a vystupov uvadzane real time.
U Forexu to plati dvojnasobne.
Som vdacny kazdemu takemuto zverejneniu spolu s kratkym popisom dovodov.
zacatecnik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm

Re: obchody od profika

Príspevok od používateľa zacatecnik »

jan napísal:Nevadi, mozno nabuduce.
Zive obchody maju hodnotu jedine vtedy ak su ceny vstupov a vystupov uvadzane real time.
U Forexu to plati dvojnasobne.
Som vdacny kazdemu takemuto zverejneniu spolu s kratkym popisom dovodov.
pravda na forexu dvojnasob ale kdyz zavres a nez to hodis na forum to zabere min.. minutu a to uz je nekdy pozde.
takze spise hodim delsi obchody jako treba i tento. napriklad tento sel ve ctvrtek a i patek.
nekdo cekal na 1.4000 ale ja sem radsi vzal uz na 3980 no 20 pips me nezabije.
ja bych zas byl vdecnej za kazde zverejneni na akciovem trhu z opcema.
zacatecnik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm

Re: obchody od profika

Príspevok od používateľa zacatecnik »

Tak vam tu pisu dalsi tipek na delsi trade sell nad 4100 pristi tyden hned jak se otevrou trhy.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4923
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 251 times
Been thanked: 609 times
Kontaktovať používateľa:

Re: obchody od profika

Príspevok od používateľa osamely chodec »

na zaklade coho robis tento obchod ?
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Na obchodovani s NG nie som ziskovy.
zacatecnik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm

Re: obchody od profika

Príspevok od používateľa zacatecnik »

kocinavi napísal:na zaklade coho robis tento obchod ?
tento obchod sem otevrel na zaklade formaci.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4923
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 251 times
Been thanked: 609 times
Kontaktovať používateľa:

Re: obchody od profika

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Skus popisat viac, samozrejme len ak chces.Stacil by aj graf.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Na obchodovani s NG nie som ziskovy.
zacatecnik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm

Re: obchody od profika

Príspevok od používateľa zacatecnik »

zacatecnik napísal:Tak vam tu pisu dalsi tipek na delsi trade sell nad 4100 pristi tyden hned jak se otevrou trhy.

No a zda zavrit nebo drzet dal to uz je na vas.
ja sam sem zavrel 4010.
No uplne sem zapomel okomentovat tehle trade vcas.
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"