obchody od profika
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
-
zacatecnik
- Príspevky: 10
- Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm
- osamely chodec
- VETERAN MEMBER *****
- Príspevky: 4923
- Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
- Has thanked: 251 times
- Been thanked: 609 times
- Kontaktovať používateľa:
Re: obchody od profika
som rad, kazdemu zverejnenemu obchodu, ale v realnom case.Inak neberiem.zacatecnik napísal:eur/usd 3980 sell a cekame
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Na obchodovani s NG nie som ziskovy.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Na obchodovani s NG nie som ziskovy.
-
zacatecnik
- Príspevky: 10
- Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm
Re: obchody od profika
Tak zavreno 3850 .zacatecnik napísal:eur/usd 3980 sell a cekame
No real na minutu sem nestihl nak se me neslo lognout.
Re: obchody od profika
Nevadi, mozno nabuduce.
Zive obchody maju hodnotu jedine vtedy ak su ceny vstupov a vystupov uvadzane real time.
U Forexu to plati dvojnasobne.
Som vdacny kazdemu takemuto zverejneniu spolu s kratkym popisom dovodov.
Zive obchody maju hodnotu jedine vtedy ak su ceny vstupov a vystupov uvadzane real time.
U Forexu to plati dvojnasobne.
Som vdacny kazdemu takemuto zverejneniu spolu s kratkym popisom dovodov.
-
zacatecnik
- Príspevky: 10
- Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm
Re: obchody od profika
pravda na forexu dvojnasob ale kdyz zavres a nez to hodis na forum to zabere min.. minutu a to uz je nekdy pozde.jan napísal:Nevadi, mozno nabuduce.
Zive obchody maju hodnotu jedine vtedy ak su ceny vstupov a vystupov uvadzane real time.
U Forexu to plati dvojnasobne.
Som vdacny kazdemu takemuto zverejneniu spolu s kratkym popisom dovodov.
takze spise hodim delsi obchody jako treba i tento. napriklad tento sel ve ctvrtek a i patek.
nekdo cekal na 1.4000 ale ja sem radsi vzal uz na 3980 no 20 pips me nezabije.
ja bych zas byl vdecnej za kazde zverejneni na akciovem trhu z opcema.
-
zacatecnik
- Príspevky: 10
- Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm
Re: obchody od profika
Tak vam tu pisu dalsi tipek na delsi trade sell nad 4100 pristi tyden hned jak se otevrou trhy.
- osamely chodec
- VETERAN MEMBER *****
- Príspevky: 4923
- Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
- Has thanked: 251 times
- Been thanked: 609 times
- Kontaktovať používateľa:
Re: obchody od profika
na zaklade coho robis tento obchod ?
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Na obchodovani s NG nie som ziskovy.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Na obchodovani s NG nie som ziskovy.
-
zacatecnik
- Príspevky: 10
- Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm
Re: obchody od profika
tento obchod sem otevrel na zaklade formaci.kocinavi napísal:na zaklade coho robis tento obchod ?
- osamely chodec
- VETERAN MEMBER *****
- Príspevky: 4923
- Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
- Has thanked: 251 times
- Been thanked: 609 times
- Kontaktovať používateľa:
Re: obchody od profika
Skus popisat viac, samozrejme len ak chces.Stacil by aj graf.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Na obchodovani s NG nie som ziskovy.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Na obchodovani s NG nie som ziskovy.
-
zacatecnik
- Príspevky: 10
- Dátum registrácie: So 20 06, 2009 9:22 pm
Re: obchody od profika
zacatecnik napísal:Tak vam tu pisu dalsi tipek na delsi trade sell nad 4100 pristi tyden hned jak se otevrou trhy.
No a zda zavrit nebo drzet dal to uz je na vas.
ja sam sem zavrel 4010.
No uplne sem zapomel okomentovat tehle trade vcas.
