Vendelín Pohly

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jonatanus »

http://www.ta3.com/sk/relacie/7_cierny-" onclick="window.open(this.href);return false; ... icke-zlato

naprosty financny expert.
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Príspevok od používateľa Bebe »

Vendelín Pohly z Košíc
03.01.2007, 23:29:57 peto - Odpoved

Hoci som financnik a poznam realne zhodnotenie jednotlivych institucii, tento chlap je tak perfektny v komunikacii (ma moje uznanie), ze som na chvilu zapochyboval a zvazoval jeho nerealnych 111% mesacne. Samozrejme ze som ziadne prostriedky nevlozil, lebo ich chcel bez zmluvy! (nastastie). Je to cisty DEALERIZMUS (čistý dealerizmus). Pozor na tohto muza.
Aj tento príklad svedčí o skutočnosti, že nezáleží ani tak na produkte, ako na tom, ako sa komunikuje. Ľudia sú pocitové bytosti a preto sa veľmi ľahko s nimi manipuluje. Zneužívanie tejto skutočnosti, je však trestuhodné. My by sme si však mali aj pri tomto príklade uvedomiť, že ak ideme do nejakého projektu, je to iba naša zodpovednosť. Mať na pamäti vlastnú chamtivosť a položiť si otázku, či sme za ňu už zaplatili. Ak nie, pravdepodobne sa to stane. Ak sa to stane, zabezpečiť, aby následky neboli zdrvujúce a nepoznačili nás trvalo. Stať sa to môže skutočne každému, je jedno aký je vzdelaný, či inteligentný.

Čo poradiť na záver?
1.)Pri rozhovore s profesionálom nepozerať mu priamo do očí (ak ho nechcete zbaliť), lepšie je sledovať jeho ústa, či pozerať sa mu na nos.
2.)Radšej byť nerozhodný, ako unáhlený.
3.)Baviť sa iba o technickej stránke projektu. Nenechať sa zatiahnuť do emocionálnych pascí a nesnívať, to si nechajte na noc. (rozhovor typu: "Predstavte si, že zarobíte 1mil.")
4.)Pýtať si referencie, kontakty na dlhodobých klientov, kontaktovať ich a zistiť ich názor a spokojnosť. Toto sa u nás moc nerobí, ale malo by sa zaviesť. Zavedie sa to vtedy, ak to budú klienti vyžadovať. Tak to začnime vyžadovať.
5.) (Pre pokročilých) Na otázky kde máte odpovedať áno, alebo nie, odpovedajte opačne, ako si myslíte. Ak sa vás spýtajú prečo, povedzte, že o tom nechcete hovoriť, alebo si niečo vymyslite. Neskôr si to v kľude prehodnotťe.

PS: Ak vám niekto ponúka finančný produkt, spýtajte sa ho, či už prišiel niekedy o peniaze. Ak vám povie, že nie, bol by som ostražitý.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Vendelín Pohly s jeho oblečením a doplnkami vyzerá naozaj veľmi dôveryhodne :lol: Jemu by som si ako zámočníkovi ani bránku nenechal pozvárať :wink:
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

Ten posledný príspevok bol perfektný a ta "Bránka zvaraná"!!! Klobuk dole!!!
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

Milý Bebe!!! Tvoj príspevok je perfektný a hlavne tie odporúčania - som veľmi rád, že niekto niečo také skompletizoval!!! Plne s Tebou súhlasím a ak niekto neprišiel o peniaze netreba mu dôverovať!!! No ešte jeden bod si zabudol:"Kto hraje na istotu a nie je ochotný prísť o peniaze, nech si naďalej navštevuje zamestnanie a nevyhľadáva zhodnocovanie peňazí!!!"!!! Kto je ochotný dávať musí aj dostávať!!! To čo neviem ma pripravuje o peniaze a snažím sa učiť na chybách druhých, no občas sú okolnosti také, že sa učím na vlastných chybách!!!
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Bebe »

AllHugo-Rex napísal:Plne s Tebou súhlasím a ak niekto neprišiel o peniaze netreba mu dôverovať..

"Kto hraje na istotu a nie je ochotný prísť o peniaze..

Kto je ochotný dávať musí aj dostávať..

To čo neviem ma pripravuje o peniaze a snažím sa učiť na chybách druhých, no občas sú okolnosti také, že sa učím na vlastných chybách!!!
Ale ja nesúhlasím s tým, čo si napísal, lebo netvrdím, že netreba dôverovať niekomu iba preto, že neprišiel o peniaze. Ale ten, kto sa pohybuje vo svete peňazí a neprišiel nikdy ani o korunu, tak ten je podozrivý.

To druhé si asi vyčítal z Kiyosakiho, ale špatne interpretoval. Veď ak niekto je ochotný prísť o peniaze tak je hlupák. Ak je ale niekto ochotný znášať primerané riziko, je to zrejme nádejný investor.

To tretie má byť tiež naopak. Kto chce dostávať, musí vedieť, alebo naučiť sa dávať. Určite to ale všetci viete, tak iba pre poriadok.

To ďalšie je asi nejaké heslo zo školení vyplachovačov. Nevedomosť nám môže tak ubížiť, ako aj pomôcť, to záleží od okolností. A okolnosti nie sú pravou príčinou našich neúspechov, ale dôsledkom, no názorov na to je tiež neúrekom.

Tak asi toľko k danej téme a aby som pridal nejakú vlastnú myšlienku, ..nikdy nebudete bohatší, ak budete pracovať o pol hodinu dlhšie. Radšej sa na pol hodinu posaďte do pohodlného kresla, uvoľnite sa a rozmýšľajte, ako zarobiť horu peňazí. Toto duševné cvičenie Vám prospeje viac, než si myslíte, lebo bohatstvo je výsledkom ducha, a nie svalov. Ale to už nie je moja myšlienka, ale stará pravda preverená vekmi.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
nykkya
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 15 07, 2009 12:19 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa nykkya »

http://forum.zoznam.sk/t/8/195/Golden_Club/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tu si o nom vytvorite obraz :D :D :D :D :D
ferero
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 03 08, 2009 10:42 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa ferero »

http://www.youtube.com/watch?v=ueEGUbiR9tU" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Lobista »

looool.... 6200 dolarov po zdaneni.... to akoze rocne? :P uz mu volam :D :D :D
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

test

Príspevok od používateľa jonatanus »

http://www.youtube.com/watch?v=ueEGUbiR ... playnext=1" onclick="window.open(this.href);return false;
(10 casti dokopy)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa filip glasa »

a ked sa mi to nechce celé pozerať, tak v čom je pointa?
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:a ked sa mi to nechce celé pozerať, tak v čom je pointa?
no neviem filip ci si to presunul spravne, pan pohly v tych videach dokazal ze nieje podvodnik
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa filip glasa »

ked to tak, je, tak je to tu správne - aby si to každý mohol pozret
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa radvan »

jonatanus napísal:http://www.youtube.com/watch?v=ueEGUbiR ... playnext=1
(10 casti dokopy)
ty si mal silu si to pozret ? ... sak to sa neda ... som pozrel prvy diel a musel som to vypnut ...
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Brani »

Ale nechutné na tom je to, že ten redaktor nemal absolútny záujem o diskusiu. Pohly mu tam ukazoval zmluvy a on len svoje. Síce neviem kto je pán Pohly a ani čím sa vlastne zaoberá, ale čo som videl, tak bolo evidentné, že pán redaktor bol žalobca, sudca a kat v jednej osobe bez záujmu na diskusiu.
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re:

Príspevok od používateľa capital »

Vendelín Pohly je čestný človek,ktorý v živote nikoho nepodviedol. TA3 urobila nechutný podvod na jeho osobu a Golden Club. Za to je žalovaná na vysoké odškodné. Tento odborník na financie, čo sa tu vyjadruje nemá ani šajnu o tom ako sa zhodnocujú peniaze. Nikto nechcel od neho žiadne peniaze a bez zmluvy. Verejne klame a zavádza !!! To sa u nás nikdy nemôže stať, aby niekto nedostal od nás doklad a ešte garanciu na vklad. Nikdy sa nenašiel klient, ktorý by niekde napísal, že nebol spokojný so službami ako aj s výnosmi. Pohly Vendelín verejne vyhlásil 40 000 € a Mercedes ako odmenu, pre každého ak nám prinesie poškodeného človeka klubom. Za 3 roky sa to nestalo. Zvláštne !!! Kde je asi pravda. Pozrite si poriadne stránku, kde aj teraz sú neuveriteľné výnosy, ktoré dostávajú ľudia a sú garantované už dlhé roky. Nemôže sa im vyrovnať žiadna banka, poisťovňa ani nebanková spoločnosť. Nemyslím tým veľkosťou majetku, ale čo klient dostáva. Vysoké príjmy, nenávratné príspevky, pôžičky bez úrokov, ručenia ako aj ročné prázdniny a vysoké výnosy !!! Nikto nenpísal nikde, že tie výnosy nefungujú okrem zlodejov, ktorý chceli klub okradnúť. Keď sa im to nepodarilo zavolali TA3 s darebným redaktorom Urbančíkom, ktorý k vôli jednej zľave urobil na p. Pohlyho doslova trestný čin ohovárania a poškodzovanie mena za čo sa bude tiež zodpovedať. Následne bol vyhodený aj so šéfredaktorom z TA3 za takéto prešlapy a nezodpovednú prácu. Hlavná vec, že by ste kritizovali človeka, ktorý rozdal a odpustil ľuďom milióny na pôžičkách a inak. Pozrite si http://www.gcp.tym.sk" onclick="window.open(this.href);return false;, referencie klientov, výnosy - Perpetum mobile ako aj mnoho iných vecí, ktoré sa nikde na svete neponúkajú. Tento klub je jedinečný a unikátny, ktorý nemá konkurenciu. Preto má tisíce spokojných klientov, kde ich prichádza stále viac z rôznych podnikaní, lebo len tu vedia žiť svoj život bez stresu, rizika a pomocou akú nedostanú nikde. Dobre si preštudujte stránku pán odborník na financie a potom logicky kritizujte. Len samotné členstvo v GC sú stovky až tisiícky % p.a. len z nenávratných príspevkov, požičanie si auta zadarmo, príspevky na svadbu, dieťa, dovolenky, liečenie, tisíce EUR na províziách, výnosoch a iné. Pán finančík,Vy ste díler poistiek, fondov kde lákate ľudí na smiešne výnosy niekde v nedohladne, čo sa ľudia presvedčili v tejto svetovej kríze. Životná poistka je dôležitá, ale investície do rôznych fondov, akcií, sú maximálnym rizikom pre každého. Robíte to však stále ďalej, lebo sa neviete uživiť inak a žijete z klamstva na rozdiel od. p. Pohlyho, ktorý nežije z Golden Clubu. Vytvoril pre ľudí a všetky peniaze zo vstupného rozdá spolupracovníkom a ešte im prispieva na rôzne potreby z vlastných zarobených peňazí ako aj na rôzne charity. U nás sa naučíte zarábať, generovať kapitál a pochopiť inteligenciu peňazí, nie teóriou z rôznych kníh !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hoci som financnik a poznam realne zhodnotenie jednotlivych institucii, tento chlap je tak perfektny v komunikacii (ma moje uznanie), ze som na chvilu zapochyboval a zvazoval jeho nerealnych 111% mesacne. Samozrejme ze som ziadne prostriedky nevlozil, lebo ich chcel bez zmluvy! (nastastie). Je to cisty DEALERIZMUS (čistý dealerizmus). Pozor na tohto muza.[/quote]

Aj tento príklad svedčí o skutočnosti, že nezáleží ani tak na produkte, ako na tom, ako sa komunikuje. Ľudia sú pocitové bytosti a preto sa veľmi ľahko s nimi manipuluje. Zneužívanie tejto skutočnosti, je však trestuhodné. My by sme si však mali aj pri tomto príklade uvedomiť, že ak ideme do nejakého projektu, je to iba naša zodpovednosť. Mať na pamäti vlastnú chamtivosť a položiť si otázku, či sme za ňu už zaplatili. Ak nie, pravdepodobne sa to stane. Ak sa to stane, zabezpečiť, aby následky neboli zdrvujúce a nepoznačili nás trvalo. Stať sa to môže skutočne každému, je jedno aký je vzdelaný, či inteligentný.

Čo poradiť na záver?
1.)Pri rozhovore s profesionálom nepozerať mu priamo do očí (ak ho nechcete zbaliť), lepšie je sledovať jeho ústa, či pozerať sa mu na nos.
2.)Radšej byť nerozhodný, ako unáhlený.
3.)Baviť sa iba o technickej stránke projektu. Nenechať sa zatiahnuť do emocionálnych pascí a nesnívať, to si nechajte na noc. (rozhovor typu: "Predstavte si, že zarobíte 1mil.")
4.)Pýtať si referencie, kontakty na dlhodobých klientov, kontaktovať ich a zistiť ich názor a spokojnosť. Toto sa u nás moc nerobí, ale malo by sa zaviesť. Zavedie sa to vtedy, ak to budú klienti vyžadovať. Tak to začnime vyžadovať.
5.) (Pre pokročilých) Na otázky kde máte odpovedať áno, alebo nie, odpovedajte opačne, ako si myslíte. Ak sa vás spýtajú prečo, povedzte, že o tom nechcete hovoriť, alebo si niečo vymyslite. Neskôr si to v kľude prehodnotťe.

PS: Ak vám niekto ponúka finančný produkt, spýtajte sa ho, či už prišiel niekedy o peniaze. Ak vám povie, že nie, bol by som ostražitý.[/quote]
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa JUGGLER »

1200% p.a. s garanciou

Pre členov GOLDEN CLUBU - Najdokonalejší programový automat na zarábanie peňazí !!! Menová BurzaFOREX je najväčšou obchodnou príležitosťou na svete, ktorej sa kedysi mohli zúčastniť len veľké banky a nadnárodné spoločnosti. Dnes je možnosť pre každého on-line vstúpiť do obchodu, v ktorom sa denne točia MILIARDY USD. Nepotrebujete žiadne povolenia ani licencie pre obchodníka s cennými papiermi. Tento Biznis však ovládajú skúsení obchodníci a makléri, ktorí od Vás žiadajú veľké sumy na investície i veľké provízie pre seba. Sú aj kaskadéri, ktorí zaplatia tisíce EUR za školenia a celé dni sedia za monitormi. Div si oči nevyočia a silné stresy vážne ohrozujú ich zdravie. Majú veľké príjmy, ale často aj straty. Tento automat je jedinečný, ktorý pracuje na základe rôznych kritérií a impulzov na Burze. Bol testovaný 9 rokov a je unikátny. Nemôže mu konkurovať žiadny matematik ani finančný mozog. Bežní ľudia tu zarábajú státisíce bez sledovania Burzy, kde obchodné pokyny robí automat. Sledujú len svoje konto príjmov. Bol spustený nedávno a má obmedzený počet klientov. Preto sa ponáhľajte a využite šancu, kde miliardár Sörös na tejto Burze zarobil za jednu noc milióny USD. Vtedy však neexistoval automat, kde stačí vložiť len 50 USD, ktorý generuje neustále vysoké zhodnotenie aj niekoľko tisíc % mesačne. Naši členovia GOLDEN CLUBU majú stále len to najlepšie z najlepšieho. Členstvo 850 EUR je len malou, ale najlepšou INVESTÍCIOU NA SVETE !!!

Pozrite si ako sa dajú na tomto trhu zhodnotiť peniaze:


http://www.gcp.tym.sk/images/forexburza.mht" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.gcp.tym.sk/images/forexzisk.mht" onclick="window.open(this.href);return false;

ALL: to fakt neexistujú nijaké dôkazy na Slovensku, či v Čechách, alebo vyjadrenia ÚFT NBS, či ČNB k týmto absurdnostiam?

Jonatanus: ty si Sherlock Holmes finačného podvodníctva.
Rozuzlíš tento hlavolam?
Pripadá mi absurdné, že niekto takto sľubuje, podniká a má zmluvy s firmami a pritom neexistujú dôkazy, že neplní to, čo sľubuje.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jonatanus »

JUGGLER napísal:Rozuzlíš tento hlavolam?
ja uz som to davno rozuzlil. som roky spokojny drzitel golden club karty. v restauraciach sa stravujem za 10% ceny. vsade tato karta plati. a dokonca mozem potvrdit aj tie zlavy pri kupe aut. minule som si kupoval maybach 62s, pridem ku pokladni, pani mi to nablokovala, 400tisic eur. :shock: ja som mal v penazenke (s tankom) len 380tisic eur. v tom ma napadlo, ved ja mam kartu golden klub. :idea: pytam sa pani pri pokladni, poznate pana vendelina pohlyho a jeho golden club? NATURLICH! kdo by pana pohlyho nepoznal. dostal som 90% zlavu.

vdaka panovy pohlymu som usetril statisice euro! to je ale dobry clovek!
Pripadá mi absurdné, že niekto takto sľubuje, podniká a má zmluvy s firmami a pritom neexistujú dôkazy, že neplní to, čo sľubuje.
vies si predstavit ze s tymto dojde niekdo realne na policiu alebo financny urad? podla mna sa tam musia chytat za brucha a gulat od smiechu. ak si niekdo nieco kupi od tohto pana, moze si na celo nalepit nalepku "som totalny idiot, zbavte ma prosim svojpravnosti"..
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Lobista »

Capital, cital som od teba 2 prispevky a z oboch mam pocit, ze nam tu chces nieco silno predat. Tak uz to na nas vybal, ake perpetum mobile ponukas ty? :P
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa filip glasa »

minule som si kupoval maybach 62s, pridem ku pokladni, pani mi to nablokovala,
:lol:
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Lobista napísal:Capital, cital som od teba 2 prispevky a z oboch mam pocit, ze nam tu chces nieco silno predat. Tak uz to na nas vybal, ake perpetum mobile ponukas ty? :P

On nam tu chce predať golden club card a niektorý s tých programov.
Ja som vypichol len jeden : 1200% p.a. na forexe garantovaných.

Jonatanus:
Tuto je taká stovka reklám na firmy, kde zrejme tie zľavy platia:
http://www.gcp.tym.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;

Je tam veľa košických firiem.
Keď má golden club toľko aktivít, musí mať aj spústu členov.
Podľa toho, čo som pochopil, tak každý člen zrejme zároveň funguje aj ako MLM agent, takže sa snaží zarobiť na dalších členoch.
Preto sa zrejme nikto nesťažuje.
Alebo sa hanbia?
Neexistujú žiadne referencie, dôkazy, oficiálna kritika?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Lobista »

On nam tu chce predať golden club card a niektorý s tých programov.
Ale to hadam nie :D . Vsak to skorej odo mna Citigroup kupi CDSka ako tuto niekto Golden Club. Ci? :P
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Všetky služby sú len pre klientov a spolupracovníkov, ktorí sa ich zaplatia. Tak isto ako každý obchodník za zisky, ktoré mu vytvorí s tým rozdielom, že náš klient nejde do rizika - straty ani s 0,001% !!! V tom sme na svete výnimočný a nemôže sa nám vyrovnať žiaden finančný produkt ani expert na peniaze. Nikto Vám tu nič nechce na silu predať ako sa tu niekto snaží naznačiť.
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jan »

capital, ale naco hladas klientov, ked mas system, ktory zarobi 1200% za rok s garanciou a bez rizika?
Ved to ti staci 1000 eur na zaciatok.
Alebo si pozicaj rovno 100 000 eur od banky.
Ozaj a rozmyslal si uz nad tym, ze takymto uzasnym systemom za niekolko rokov zarobis vsetky peniaze sveta? Co potom?
Ja len aby si bol na to pripraveny a nezatiahol svet do zbytocnej krizy. :D
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Golden Club za 10 rokov existencie má tisíce spokojných klientov a členov, ktorí si kupujú tovary za super ceny. Tak isto ako nečlenovia, ktorí dostávajú tovar do 48 hodín za MOC. O akom strachu a inom sa tu píše. Stovka firiem má u nás platenú reklamu za 850 € za 4 - mesačnej existencie reklamného portálu. Stovky tovarov, služieb a veľa iného si užívajú naši členovia. Nikto nikdy nenapísal, že nedostal tovar, provízie, výnosy a iné služby. Pritom sa u nás platí tovar dopredu a nie na dobierku kvôli srandistom. Nikdy sa nedostala na nijaké fórum ani médií žiadna kritika okrem darebnej TA3 a zlých ľudí, čo špinia klub bez dôvodu. Máme aj zmluvy s umelcami, reality, vlastné benzínové pumpy, nehnuteľnosti a zastúpenie rôznych slovenských, ale aj svetových spoločností. Tak isto ako aj stále nových partnerov. Myslíte si, že by snami podpisovali zmluvy známe veľké firmy ako aj lekári, právnici, ktorí sa podpísali svojim menom a mobilom ak by nás poznali ako podvodníkov ? Zamyslite sa. Golden Club je pre ľudí, nie na zarábanie pre majiteľa. Vytvoril sa unikátny klub bez konkurencie. Nehovoríme o snobských kluboch, drahých a exkluzívnych priestoroch. Máme však programy a dovolenky zadarmo v 5 hviezdič. hoteloch, kde nás obsluhujú na celom svete a stále sme inde podľa výberu. To je život, ktorý ponúkame každému. Klub, ktorý má takéto priestory k dispozícii na celom svete a pri tom ich nevlastní. Posiela tam členov zadarmo 2 X do roka, ale aj niekoľkokrát podľa záujmu. Okrem toho môžu spolupracovníci aj predávať naše tovary, autá, dovolenky za bezkonkurenčné ceny a tým aj veľa zarábať, nielen provízie za získanie člena. Koľko to je % za rok ? Tisíce % zisku bez rizika a malej investície.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Finančí experti krútia hlavami a prídavajú sa k nám, lebo pochopili naše ponuky.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

jan napísal:capital, ale naco hladas klientov, ked mas system, ktory zarobi 1200% za rok s garanciou a bez rizika?
Ved to ti staci 1000 eur na zaciatok.
Alebo si pozicaj rovno 100 000 eur od banky.
Ozaj a rozmyslal si uz nad tym, ze takymto uzasnym systemom za niekolko rokov zarobis vsetky peniaze sveta? Co potom?
Ja len aby si bol na to pripraveny a nezatiahol svet do zbytocnej krizy. :D
Nehľadáme klientov bez dôvodu. Pomáhame všetkým ľuďom na svete riešiť chudobu. Spoločnými silami vieme túto ponuku šíriť ako oheň a vygenerovať bilióny. My svetu prinesieme život bez finančých problémov, stresov a chorôb. Nezarobíme všetky peniaze sveta, niečo necháme aj iným. To sú Tí bohatí, ktorým peniaze peniaze zarábajú ak zase nepríde kríza a oberie ich niekedy aj o všetky. My vieme práve z chudobných urobiť milionárov aj za mesiac. So vstupom len 200 € a následne generovanie tých peňazí neustále bez práce. K vôli nám budú musieť dať vytlačiť peniaze, nie, že zatiahneme niekoho do krízy. Ostatní ľudia budú musieť drieť celý život na iných. Rozhodnutie je na každom, či sa k nám pridá. Potrebujeme však aj pekárov, lekárov, čašníkov, masérov, zmrzlinárov,aby sa nám dobre žilo. Obsluhujú nás, aby mali na chleba. Sú otrokmi zamestnávateľov a vlastnýcj okov !!! Sú ako myši, ktoré sú v svojich norách a boja sa kocúra. Na ktorej strane ste VY ?
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Lobista »

A aku maju clenovia klubu zaruku, ze cely podnik o par tyzdnov neskrachuje? Som zvedavy, ci mi odpovies podobne ako pred 8 rokmi teta z Horizontu na telefone, alebo budes kreativnejsi :P
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

BMG a iné brali od ľudí milióny. My aj za 200 € dávame ľuďom milióny. Okrem toho dostáva hneď výnos 600 € !!!!!!!!!!!! My radi ľuďom dávame, lebo na to máme. Ešte sme za 20 rokov neušli a ani nikto si nesťažoval. Sme tu stále a máme tisíce klientov a stovky partnerov. Načo by sme niekde utekali. Čím viac peňazí rozdáme tým viac peňazí zarobíme. To je iná matematika akú poznáte. Celé Slovensko vieme dostať z problémov. Je to však o ľuďoch - nie o vláde. Ak ľudia zarobia nezávisle na firmách a zamestnanosti tak to bude cítiť na obrate v obchodoch a službách, tým aj na daniach a Slovensko bude malé Švajčiarsko za krátku dobu. Nie za 20 rokov !!! My ho vieme zmeniť. Potrebujeme pomoc každého človeka kto chce pomôcť aj sebe. Nie nejaký smiešny Lyoness a podobne. Zamestnáme milióny ľudí !!!!!!!!!
Naposledy upravil/-a capital v Po 21 12, 2009 7:36 pm, upravené celkom 1 krát.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Pán Pohly je expert na peniaze, lebo klienti dostávajú stovky až tisíce % p.a. a nikto si nesťažoval !!! Dôležité je, čo klient dostáva hneď a nie o 20 rokov nasľúbených poisťovákmi, čo je v nedohladne a možno ani nikdy z fondov nič neuvidia. Poistku treba, ale nič viac.
Sľubovanie peňazí ľuďom je len o ziskoch pre konzultantov ale nie pre klienta. V poslednej dobe im to však nejde a preto k nám húfne utekajú !!! U nás ani nemusia vracať provízie ak klient neplatí. Klienti majú u nás aj denne svoje výnosy.
Naposledy upravil/-a capital v Po 21 12, 2009 7:29 pm, upravené celkom 1 krát.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re:

Príspevok od používateľa capital »

Pán Pohly, nielen, že vie zvárať a môžete si to prísť pozrieť na jeho chatu, ale Vám aj poradí ako zarábať peniaze bez rizika.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jogo »

capital napísal: Tisíce % zisku bez rizika a malej investície.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaujimave,ale vsetci clenovia tychto MLM systemov pisu vo svojich prispevkoch kopec vykricnikov. :mrgreen:
To je ich poznavacie znamenie-ukricany pionieri mysliaci si,ze nasli zlatu sliepku.
Prosim ta, chlapce, co take svetoborne ponukate?
Za VOC nakupujem aj ja na zivnostensky list- na to mi netreba byt clenom nejakeho klubu.A to nehovorim,ze vecsina tychto ponuk,ktore davate su pre bezneho cloveka nepotrebne veci.
1200% na forexe za mesiac ci za rok- ukaz mi tvoje obchody na tvojom forexovom ucte v real-time podani a uverim ti. Inac su to len kecy.
A ta bajka, ako kazdy po najdeni troch dalsich clenov dostane svoj vstupny vklad spet-ved to je typicka pyramida.To by sa vas pocet musel exponencialne zvecsovat a za chvilu by vam bola mala zem,aby sa kazdemu vratil vstupny vklad.
Uvedom si, ze za ziskaneho clena ty dostanes tretinu a klub dve tretiny jeho vstupneho poplatku.Cize za kazdeho clena klubu je to viac ako 500 Euro pre klub.

P.S: Ospravedlnujem sa za nepresnosti v mojom prispevku,ale nemam trpezlivost sa prekusavat cez vasu neprehladnu domovsku stranku a hladat presne cisla.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jan »

K vôli nám budú musieť dať vytlačiť peniaze, nie, že zatiahneme niekoho do krízy.
Uff, tak to mi odlahlo, ze uz ste sa aj nad tymto zamyslali.
Predsa len, su ludia, ktori na podobne veci vobec nemyslia, spravia system a uz len nenasytne zarabaju. :P

Ja by som teda u vas investoval, mne sa paci tych 1200 percent/rok na forexe.
Mam ale podmienku. Musel by si tu otvorit nove vlakno s realnymi obchodmi.
Verim, ze vasi experti nebudu mat ziaden problem delit sa so svojimi zivymi obchodmi aspon 6 mesiacov.
Urcite su ako vsetci financnici a so svojimi dobrymi vysledkami sa radi podelia.
Po tych siestich mesiacoch uz by tam malo byt 500-600 percent - to je garantovane.
Toto by mi pri rozhodovani velmi pomohlo.
Takymto sposobom by si si ziskal sympatie a doveru viacerych ludi, a o to predsa ide.

V opacnom pripade treba vsetkych, co su na tomto fore prvy krat, dorazne pred vasou spolocnostou varovat. :!:
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Re:

Príspevok od používateľa jonatanus »

capital napísal:Pán Pohly, nielen, že vie zvárať a môžete si to prísť pozrieť na jeho chatu, ale Vám aj poradí ako zarábať peniaze bez rizika.
ja by som rad dosiel, na maybachu sa mi pokazili dvere, verim ze mi to pan pohly pozvara raz-dva
http://www.youtube.com/watch?v=S35uiScmSXw" onclick="window.open(this.href);return false;

kde je ta chata?
mircof
Silver Member *
Príspevky: 166
Dátum registrácie: Ut 29 05, 2007 6:12 pm

Re: Re:

Príspevok od používateľa mircof »

jonatanus napísal: ja by som rad dosiel, na maybachu sa mi pokazili dvere, verim ze mi to pan pohly pozvara raz-dva
http://www.youtube.com/watch?v=S35uiScmSXw" onclick="window.open(this.href);return false;

kde je ta chata?

nieže pôjdeš do "bačovej lehoty", pretože už veľmi dobre vieš, že tam rozhodne nie je :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Lobista »

Celé Slovensko vieme dostať z problémov. Je to však o ľuďoch - nie o vláde. Ak ľudia zarobia nezávisle na firmách a zamestnanosti tak to bude cítiť na obrate v obchodoch a službách, tým aj na daniach a Slovensko bude malé Švajčiarsko za krátku dobu. Nie za 20 rokov !!! My ho vieme zmeniť. Potrebujeme pomoc každého človeka kto chce pomôcť aj sebe. Nie nejaký smiešny Lyoness a podobne. Zamestnáme milióny ľudí !!!!!!!!!
Sorry, ale toto znie presne ako Fero Mojzis z konca 90-tych rokov. A kam to jeho Drukos dopracoval... a jeho klienti :P .
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Nie nepresnosti, ale maximálne hlúposti. Členstvo je najlepšia investícia na svete. MLM používame len na maximálne rozšírenie programu. U nás netreba robiť a ľudia len používaním služieb a tovarov majú tisíce % zisku ročne. Len 10 pízz zadarmo za rok je výnos 50 € z banky pri 5 % p.a. z 850 €, ktoré môže človek zjesť a nie vynulovať bankou za poplatky ! Kde je ešte inflácia. Čo tak za každého prineseného klienta napr. za plastové okná provízia 400 EUR alebo na auto dostať od nás 3000 € a viac bez šrotovania auta alebo takú províziu za prineseného klienta. Vysoké provízie za spostredkovania realít alebo verejné a firemné vystúpenia umelcov s 30 % províziou z gáže umelca za každé vystúpenie. Len nákup potavín alebo stavebného materiálu za VOC pre človeka bez ŽL sú tisíce € ročne zisk. Okrem toho majiteľ ŽL musi odvádzať minimálne 170 € mesačne odvody, aby mohol vkročiť do skladu firiem. U nás mu stačí mať len našu kartu. Len samotná táto skutočnosť ušetrí ľuďom nepodnikateľom minimálne 2000 € ročne. Na náš autobus 20 % zľava pre CK alebo školy a svadobčanov členom ako aj videozáznam, svadobná cesta zadarmo a mohol by som pokračovať. Nehovoriac zhodnotenie peňazí pod našim dohľadom na svetových trhoch o ktorých nemáte ani páru. Celým rodinám zabezpečujeme bezplatne vybavovanie prác doma i v zahraničí, čo sa platia vysoké poplatky. Odpóručam prečítať aspoň referencie na našej stránke keď sa Vám lení čítať a hneď kritizovať.
Čo tak pozrieť zlatý kľúč k Vášmu šťastiu. Tu nehovoríme o MLM ake čo dostane klient ešte okrem reklamy, čo môže odpísať. Všetke výhody sú k tomu pre všetkých zamestnancov ako super sociálny program, ktorý donesie neskutočné peniaze pre zamestnancov ako aj firmu v získaní klientov nielen reklamnou kampaňou, čo platíme v tisícoch € ročne My a nie firma ako aj z vlastných zdrojov a databázy pre nákupy a ich služieb od nás. Tak isto predaj aj do zahraničia cez naše kanály. A to všetko za úbohých 850 € kde provízia pri zavolaní kolegom podnikateľom, aby mali silný sociálny program je super provízia 340 €. Nič ste nepochopil.

Kde je dar v hodnote dvojnásobku vkladu, kde sú príspevky na svadbu, dieťa a iné. Rozpráva ť o cenách za VOC je zbytočné rozoberať, lebo človk bez vstupu do MLM nemá žiadne zľavy tak ako aj v klasických veľkoskladoch nemôže nakupvať keď nemá ŽL. Kde si môže požičať auto zadarmo, Taxík a tlmočníka s ochrankou, kto mu zabalí pizzu zadarmo, kde mu dajú pôžičku bez úroku s ročnými prázdninami, kde mu dajú dovolenku na 14 dní zadarmo, každý rok 2 X pre dva osoby, kde dostane 170 Eur pre dva osoby t.j.340 EUR dvakrát do roka do kúpelov, kde dostane dovolenku keď prinesie dvoch klientov s tou istou dovolenkou napr. KUBA za veľké peniaze. To nie je o práci MLM, ale i výhodách člena keď si ho zaplatí. To je bez nejakého výkonu. Spamätaj sa chlapče, čo tu vypisuješ. Nevieš sa ani orientovať na našej stránke a zhadzješ svoju neschopnosť na nás. Presne je to o tom, že takí ľudia budú všetko kritizovať a sú lenivý čítať a napíšu tu hlúposti. Preto si človek povie, že ťažko sa púšaťať do diskusie s niekým, čo bude kritizovať stále všetko aj proti vlastnej logike. Potom si vyrobíme nepriateľov ako aj na inom fóre. Písal som o jasnej logickej kritike, nie znôžku hlúpostí. Čítaj marketing a potom zistíš, že klub vydáva niekedy až 100 % zo vstupov. Ja ti majster ukážem aj svoje Forexové zisky v našej firme a nezabudni priniesť svoje príjmy a to je jedno skadiaľ, aby som videl aký si múdry a ako vieš zarábať a nielen kecať. Ty tu nerátaj, čo komu ostane a také rôzne hlúposti. Nevieš, čo je pyramída ? Je všade a každý MLM je pyramída, ale nie pyramídová hra. Spamätaj sa lebo ničomu nerozumieš !!!!!!!! Aj banky a poisťovne majú svoju pyramídu. Okrem toho nie som p. Pohly, ale jeho obchodný riaditeľ, ktorý vie tiež zarobiť peniaze. ČLENSTVO V KLUBE NIE JE pyramídová hra !!!!!!!!!!!!!!!!!!! koľko ešte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS: napíš aspoň jeden tovar, čo nepotrebuje žiaden človek ! Je zaujímavé, že ich niekto vyrába. Pre koho ? Hlúpe nelogické dôvody len preukazujú tvoju múdrosť.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Zase jeden dobrák nepochopil, že sa aj policajti k nám pridávajú lebo natrafili na legálnu zlatú baňu. Právnici,lekári a iní VŠ, ktorí sa podpísali aj do referencií a on ich chce zaradiť medzi ľudí ktorých majú zbaviť svojprávnosti ? Úbohá to znôška debilít. Jeden dôvod prečo ? Pozná tento pán p. Pohlyho osobne ? A tovar firiem špičkovej svetovej kvality GMP, čo predávame mu niečo hovorí ? Tovar, ktorý si u nás v našom e-shope objednávajú z celého sveta !!!
Skrátka, útočenie bez logiky len, aby dačo napísal. Len by som chcel vedieť, či dotyční ovláda aj viac z nemčiny, lebo p. Pohly má štátnice z nemčiny. Môže mu zavolať a podiskutovať s ním
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Tieto výnosy nie sú z Forexu. Tie sa nevedia garantovať. Sú úplne z iných ziskov a garantované. Forex je len uvedený ako príklad pre ľudí, čo neveria v super výnosy. Preto sme to tam dali, aby pochopili , ža ja také niečo existuje, lebo oni majú len informácie, čo im ponúkajú banky. Tam sme následne uviedli automat- Forex. Každý kto hovorí o ziskoch sa len oháňa Forexom. My máme lepší finančný systém bez rizika ! Uff a teraz si tráp múdru hlavu.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

pocuj ty srandista

napis meno aspon jednej znamej osoby, umelca, pravnika, lekara, ktory ma s Vami cosi spolocne,
napis meno aspon jednej znamej spolocnosti, ktora je Vasim partnerom,
napis nazov cestovky, hotela, ci kupelov, kde davaju Vasim klientom dovolenky zadarmo,
napis aspon nazov pizzerie, kde davaju clenom golden clubu pizze zadarmo.

Nenapises vobec nic, lebo si iba hlupucky tarajko, nic viac. A ak ti to urobi dobre, kludne napis nieco aj na moju adresu, ulavi sa ti na dusi.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Drukos pobral od ľudí státisíce a milióny od firiem. My za 200 € dáme klientovi ihneď výnos 600 €. O čom tu píšete pane. Tak isto ako vaše múdrosti na Vašej stránke, čo nemá ani hlavu ani pätu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"