Anketa - aký seminár by ťa zaujal

Školenia, eventy, konferencie, stretávky, networking ohľadom investovania a financií
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Anketa - aký seminár by ťa zaujal

Príspevok od používateľa filip glasa »

kliknite prosím aký typ semináru by vás zaujímal:
http://ako-investovat.sk/index.php/comp ... a-zaujimal" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Anketa - aký seminár by ťa zaujal

Príspevok od používateľa Lobista »

Co Filip, hladas program na dalsi zraz? :P
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Anketa - aký seminár by ťa zaujal

Príspevok od používateľa filip glasa »

ešte uvidím. Dám pár enkiet ohľadom seminárov a uvidíme ako to dopadne a koľko ľudí vôbec bude hlasovať. Zaujíma ma aj organizovanie klasických platených seminárov s kvalitnými prednášajúcimi. Čiže nie oblbovanie ako ľahko sa dá na burze zarobiť, ale seriózne získavanie vedomostí za rozumnú cenu.

Napríklad tá akcia Trading Expo Slovakia 2011 sa mi zdá drahá, príliš veľa účastníkov, nesúrodý program a prednášajúci. Resp. tá cena by bola dobrá ak by to bolo pre 2-30, max. 50 ľudí, ktorí by mali šancu s tými prednášajúcimi aj reálne diskutovať a niečo s nimi robiť. Pri 150-200 ľuďoch je to nereálne.
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Anketa - aký seminár by ťa zaujal

Príspevok od používateľa Lobista »

Neviem, kolko ludi bude na tom expe. Ale to je zase o tom, ze sem dotiahnu Eldera, ktory je celosvetovo znamy.
Pokial by si dokazal zohnat niekoho kto sa vyzna a dat normalnu cenu, tak by to mozno sancu malo. A myslim, ze tak 30 ludi je maximum, ked to ma byt kvalitne a priestor na pokec.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Anketa - aký seminár by ťa zaujal

Príspevok od používateľa filip glasa »

30 je max. Ale ak by si chel nejakú veľmi nízku cenu, tak proste urobíš 50. To už je také detailné ladenie ceny a počtu účastníkov. Každopádne Expo za 180 EUR pre 150 - 200 ľudí je mimo realitu.
robopol
Silver Member *
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ut 20 01, 2009 11:59 am

Re: Anketa - aký seminár by ťa zaujal

Príspevok od používateľa robopol »

A čo tak semináre online?
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Anketa - aký seminár by ťa zaujal

Príspevok od používateľa Airmike »

filip glasa napísal:30 je max. Ale ak by si chel nejakú veľmi nízku cenu, tak proste urobíš 50. To už je také detailné ladenie ceny a počtu účastníkov. Každopádne Expo za 180 EUR pre 150 - 200 ľudí je mimo realitu.
podla mna by to nebolo drahe, keby tam bolo na koho sa ist pozriet. elder sice meno ma, ale je to vec marketingu, navyse posledne roky bol na slovensku a vcechach niekolko krat. ale ziadne extra lakadlo to teda nieje.

ta anketa je dobry napad, tam aspon mozes vidiet ze hoci je seminarov pre zaciatocnikov tony, a tiez materialov na nete mraky. tak ludia hlasuju pre seminar pre zaciatocnikov . trochu tomu nerozumiem.

edit : teraz som si vsimol ze cena je az 180 EUR :). tak to si pani asi robia srandu :). ja som myslel ze je to tych 50 :)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Anketa - aký seminár by ťa zaujal

Príspevok od používateľa filip glasa »

50 EUR je cena, ktorá si mylsím, že by bola na takú masovú akciu akceptovateľná. Aj s chlebíčkami atď :lol:

Robo - online semináre, sa s tým dajú spojiť tiež.
Napísať odpoveď

Návrat na "Školenia. semináre. stretnutia"