AXABank

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1427
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 768 times
Been thanked: 81 times

AXABank

Príspevok od používateľa rmaly »

Ahojte,
zaregistrovali ste?
http://www.axabanka.sk/Banka/Sporiaci-ucet/Vyhody" onclick="window.open(this.href);return false;

I ked ma to zatial nejako nenadchlo. Zda sa mi (po rychlom pozreti), ze nemaju zatial cim ohurit...
akcni_stravenky
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 13 04, 2010 8:04 pm
Bydlisko: BA, Praha

Re: AXABank

Príspevok od používateľa akcni_stravenky »

AXA bank je v ČR obľúbená preto, lebo na karte ktorú k účtu vydávajú sú veľmi dobré konverzné kurzy pri platbe v zahraničí.
Pre nás čo platíme skoro všetko v eurách je to už jedno, ale ak človek nakupuje veľa v iných menách tak rozdiel medzi najlepšou a najhoršou kartou môže byť nezanedbateľný (povedzme že až 5 percentný).

Ak to nahodou niekoho zaujima, tu je velke porovnanie:
http://www.mesec.cz/clanky/velky-test-p ... -v-eurech/" onclick="window.open(this.href);return false;

Inak súhlasím s tým že s aktuálnou ponukou nemá žiadny zmysel zakladať si u nich účet, keby s tým prišli pred Zunom tak by to bolo iné.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1427
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 768 times
Been thanked: 81 times

Re: AXABank

Príspevok od používateľa rmaly »

zaujimave. Inac zhodou okolnosti som cital na fore mBank, ze niekto pisal, ze Zuno karta k uctu je vraj tiez velmi vyhodna pri platbach v inej mene ako euro (tusim zrovna spominali Cechy). Tak ak by to niekto vedel potvrdit (vyvratit)...
Tie cechy su fakt take nestastne. Nam (mne) su velmi blizke a to euro tam by fakt bodlo. Len ked to zoberiem, tak zkarhana Tatrabanka si uctuje tusim 1% pri platbe kreditkou v cudzej mene...
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: AXABank

Príspevok od používateľa filip glasa »

zoberte si, ze okolo Slovenska mam 4 štáty s inou menou než EURo a len jeden štát s EURom. Na dovolenky chodíme do Chorvátska. Čiže mať kartu s výhodným konverzným kurzom sa celkom oplatí.
Ja mám napríklad SLSP a že je ERSTE(síce len v ČR) tak drahá, som vôbec netušil. A ja naviac platím kartou v CZK - určite oveľa viacej ako v EUR v Rakúsku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"