Vzkaz pro p. Konečného

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Vladimír Potůček
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 6:23 pm

Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Vladimír Potůček »

Vážený pane Konečný,

náhodou jsem objevil Vaše webové stránky a snažil jsem se Vám poslat e-mail. Bohužel se mi opakované vrátil jako nedoručitelný. Proto volím tuto formu na Vámi uváděném partnerském fóru (doufám, že ho čtete).

Vaše webové stránky nepochybně mají vysokou informační hodnotu a jsou přínosem pro širokou investorskou veřejnost. Líbí se mi na nich základy jak technické, tak i fundamentální analýzy, přehled zajímavých akcií z celého světa. Jsem také zastáncem způsobu investování Warrena Buffetta. Přesto (nebo právě proto) si dovolím jim něco vytknout.

Zaregistroval jsem relativně vysoké množství chyb či nepřesností různé míry závažnosti (odhadem 20-30, těch závažnějších je však mnohem méně - určitě méně než 10, přesnou evidenci jsem si nedělal). Namátkou uvádím ne zcela přesné grafy u technické analýzy, nevysvětlení nově používané zkratky (myslím, že to bylo u EMA), v některých pasážích příliš zjednodušujete pojmy fundamanetální analýzy (např. u rezerv), jinde máte evidentní chyby (např. u BETA koeficientu ve vašem příkladě má být hodnota 1.5 a ne uváděná 1.05). Domnívám se také, že máte chybu i ve vzorci pro výpočet ceny akcie za několik let (vzorec opsán z jedné knihy, teď si nemohu vzpomenout na její přesný název -autor Town?) Takovéto chyby zbytečně snižují hodnotu vaší práce, což je velká škoda.

S pozdravem a přáním úspěchů v osobním životě i investování

Vladimír Potůček

P.S. na fóru tohoto typu jsem poprvé, proto se omlouvám, jestli jsem příspěvek vložil na nevhodné místo.
Vladimír Potůček
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 6:23 pm

Príspevok od používateľa Vladimír Potůček »

Pane Konečný,

Vaši stránku jsem i přes vše výše uvedené doporučil dalším lidem zajímajícím se o akcie a podle mého názoru byste ji měl více propagovat (zejména po vychytání much).

Pokud máte tuto stránku, nepořádáte náhodou také nejaké semináře? Pokud ano rád bych přišel.

Ještě jednou přeji hodně úspěchů.

Vladimír Potůček



P.S. Omlouvám se, že vkládám ještě jeden příspěvek, ale nevím, jak ten původní opravit
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Príspevok od používateľa Bebe »

V mene celého fora ďakujem panu Potůčkovi za tento príspevok, pretože pan Konečný, teda Ladis v poslednom čase trpí nedostatkom sebadôvery a obavou zo straty popularity aj napriek skutočnosti, že ako jediný na tomto fóre má vlastné vlákno (Ladis v sekcii Off topic). Mnohí ho máme radi, hoci odmietame o tom hlasovať, prípadne mu to dennodenne pripomínať, neustále ho chváliť a oslavovať. Môžete sa teda zhostiť tejto zodpovednej úlohy. Verím, že sa pridajú aj ďalší a z potôčka bude rieka a už nebude pochybností, že sláva Ladisova "dotýkati se bude hvězd" a spadnúť z tej výšky bude možné iba v prípade že krach 2010-2012 nepríde, alebo že banky prestanú vyplácať dividendy svojim akcionárom a cena ich akcií klesne na polovicu. Ale to sa pravdepodobne nestane a pan Ladislav sa bude ešte dlho tešiť priazni i kritiky týchto stránok a to je dobre.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

:cry: Bohuzel , vypada to , ze pan Vladimír Potůček tady byl poprve a naposledy :cry: A je-li to tak , pak by to byla velika skoda :cry: Protoze se zda , ze je kapacita na akcie a investice :shock: A my tady potrebujeme hodne kapacit na akcie a investice :idea:
:P Rad bych se ho treba zeptal na " " ne zcela přesné grafy u technické analýzy " " wo liegt der Hund begraben , kde lezi zakopany pes :?:
:shock: Nebo " " Vaši stránku byste měl více propagovat " " :!: Ale kde , kdyz uz Dikobraz neexistuje a Trnky Brnky jsou prilis vulgarni :oops:
:shock: " " nepořádáte náhodou také nejaké semináře? Pokud ano rád bych přišel " " :lol: :lol: :lol:
:?: Nevim , jak mam na strance vychytavat mouchy , kdyz mi nikdo nepovi detaily co kde a jak :idea: wo liegt der Hund begraben , kde lezi zakopany pes :?:
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Vladimír Potůček
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 6:23 pm

Príspevok od používateľa Vladimír Potůček »

Dobrý den,

žádná kapcita nejsem (p. Konečný mě docela pobavil). Jsem čerstvý absolvent pražské VŠE, obor finance. V současné době si užívám poslední prádniny, nastupuji k BIG 4 auditorské společnosti. Domnívám se, že by to mohl být dobrý odrazový můstek do budoucna.

Pane Konečný, co se týče vaší otázky, přesné záznamy jsem si nevedl, takže Vás musím zklamat. Jsem ale přesvědčen, že máte špatně vzorec z knihy P. Towna. Dělení ve vzorci nedává smysl. Nerozumím vaším smailíkům k mé otázce na semináře.

Pane Honzajsi, díval jsem se na Vaše příspěvky v sekci Blog a zaujal mne jiný pohled na hodnocení firem, než nás učili na škole. Mohl by to být dobrý doplněk k mému jinak Buffettovskému portfoliu. Dovolil jsem si poslat Vám email s otázkami a budu rád, jestli mi odpovíte případně poradíte s investicemi tohoto typu.

Vláďa

P.S. tykejte mi.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

""Vzorec z knihy P. Towna"" snad mám jen ten jeden : Pravidlo 72 :
kdyz se vydeli cislo 72 s prumernym rocnim rustem akcie , mame pocet let , za kolik by se mohl kurz zdvojnasobit.

""Dělení ve vzorci nedává smysl"" , to by mne zajímalo v jakém vzorci !
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Vladimír Potůček napísal:Dobrý den,

žádná kapcita nejsem (p. Konečný mě docela pobavil). Jsem čerstvý absolvent pražské VŠE, obor finance. V současné době si užívám poslední prádniny, nastupuji k BIG 4 auditorské společnosti. Domnívám se, že by to mohl být dobrý odrazový můstek do budoucna.

Pane Honzajsi, díval jsem se na Vaše příspěvky v sekci Blog a zaujal mne jiný pohled na hodnocení firem, než nás učili na škole. Mohl by to být dobrý doplněk k mému jinak Buffettovskému portfoliu. Dovolil jsem si poslat Vám email s otázkami a budu rád, jestli mi odpovíte případně poradíte s investicemi tohoto typu.

Vláďa
Klidně se ozvi a tykej mi.

BIG 4 je podle mne dobré rozhodnutí, je to praxe k nezaplacení - každý rok projít účetnictví a výkazy mnoha firem. K tomu se jen tak někde nedostaneš. Člověk se tam rychle učí.

Jestli Ti mohu něco doporučit, tak nepodceňuj ACCA. Hodí se jak v praxi, tak při analýze akcií a v neposlední řadě i v životopise :wink:
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal:""Vzorec z knihy P. Towna"" snad mám jen ten jeden : Pravidlo 72 :
kdyz se vydeli cislo 72 s prumernym rocnim rustem akcie , mame pocet let , za kolik by se mohl kurz zdvojnasobit.

""Dělení ve vzorci nedává smysl"" , to by mne zajímalo v jakém vzorci !
Podíval jsem se na to a vidím to samé co asi viděl Vláďa:
eP/E : eEPS : 4 = vnitrní hodnota akcie
Vláďa má pravdu.

:wink: :wink: :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

.
Tedy se podíváme do knihy , jestli tam má Phil Town :
eP/E x eEPS : 4 = vnitrní hodnota akcie
Nebo jak.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Je přeci jedno, jak to má Phil Town ve své knize.
Napiš si to jako operaci se zlomky a uvidíš sám (opomíjím dělení 4 - nemá pro tyto účely vliv).

Původní varianta: P/E/E = P/(E^2)... nesmysl
Nová varianta: P/E*E = P...OK
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »


Nun , mein Kind ,
je to dost , ze se tady konecne jmenovala jedna chyba na moji webstrance tak detailne , ze jsem ji mohl opravit.
Kdysi davno jsem zalozil vlastni diskusi pro hledani chyb na moji webstrance , ale nebylo mi pomozeno.

Az starej Potůček zalozil zde uz 2. diskusi pro hledani chyb na moji webstrance a tak byla jedna chyba v detailu popsana a opravena.
Marne jsem zadal pana webmastera teto diskuse , aby ten prispevek pana Potucka vlozil do moji 1. diskuse a tu 2. diskusi vymazal a tak tady mame dnes 2 diskuse jen pro hledani chyb na moji webstrance.
Snad zde jmenuje jednou nekdo nejakou 2. chybu na moji webstrance tak detailne , ze ji budu moci opravit.
Ta NEJINFORMATIVNEJSI CESKA WEBSTRANKA pro AKCIE by mela byti BEZ CHYB !
Aby nebyla chybne informativni.
Nechceme oblbovat cesky a slovensky narod s tou nejinformativnejsi ceskou webstrankou pro akcie , kdyby tam byly chyby !
Jeden ctenar mi sdelil , ze je to ta nejinformativnejsi ceska webstranka pro akcie http://nr1a.com/akcie , ze tam najde rechle vse potrebne , co jinde nutno davat dohromady po castech z mnoha ruznych webstranek a hledat s Google.
Jinak nutno podotknouti , ze se v cizich textech daleko snadnou najdou chyby nez ve vlastnim textu ! Pravda , ba ? Taky cteme prisne kriticky texty na penize.cz a investujeme.cz jen proto , abychom nasli chyby a ihned protestovali.
A tak ja najdu na moji webstrance snad chybu , kdyz jsem spletl Y s I , ale kdybych spletl : s x , jako ve vzorci pana Towna , to uz nenajdu , to najde jen bystry inteligentni cizi ctenar moji webstranky. No a ten by mel ihned protestovat a pokud mozno e-mailem , aby mne nezesmesnoval verejne ve verejne diskusi. Taky ja , kdyz jsem nasel zavaznou chybu v textu pana X.Y. zde v diskusi , povedel jsem mu to v e-mailu a nezesmesnoval jsem jej v diskusi.
Tedy at mi prominou , ze jsem spletl ve vzorci ":" s "x" tak jako "y" s "i" , to se stává a uz mne mohli na to upozornit pred mesícem a mohl jsem to opravit pred mesicem.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
kadu
Silver Member *
Príspevky: 207
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 10:06 pm
Bydlisko: Prague
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kadu »

Ladis napísal:
Nun , mein Kind ,
je to dost , ze se tady konecne jmenovala jedna chyba na moji webstrance tak detailne , ze jsem ji mohl opravit.


Ahoj Lado,

Hele a jak je mozny, ze jsi dodneska s toudle chybou pro vypocet vnitrni hodnoty vystacil pri sve fundamentalni analyze? Znamena to ze vsechyn tve nakupy jsou teda spatne? Kdyz jsi celou dobu zil se spatnym vzorcem? :idea:
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Keď sme v offtopicu: mne sa vždy zdalo, že Vladimírom sa v Čechách hovorí Láďa. Aj mi bolo divné prečo tam nie je V, ale asi som to ani nepočul.
Používateľov profilový obrázok
kadu
Silver Member *
Príspevky: 207
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 10:06 pm
Bydlisko: Prague
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kadu »

filip glasa napísal:Keď sme v offtopicu: mne sa vždy zdalo, že Vladimírom sa v Čechách hovorí Láďa. Aj mi bolo divné prečo tam nie je V, ale asi som to ani nepočul.
Vladimir = Vlada
Ladislav = Lada :idea:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Já myslim :
Ladislav je Lád'a
Vladislav je Vlád'a
Vladimír je Iljič
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

ale keď som to počul naživo, tak ten rozdielVlada Lada zmizil a oboje znelo ako Lada :-)
ricmund
Gold Member **
Príspevky: 363
Dátum registrácie: Št 12 07, 2007 2:24 pm

Príspevok od používateľa ricmund »

upřímně řečeno při hovorové češtině je to úplně jedno jestli řekneš Vláďa nebo Láďa
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Já myslím, že správně je oboje. Stejně jako Jaroslav může být jak Slávek, tak Jarek. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Ladis »

:cry: Napsal mi nějakej soudruh v e-mailu pochvalu mojí webstránky
a já jsem ten jeho e-mail ve zkratce publikoval na mojí stránce INVESTICE ,
zcela dole v zelenym rámečku = http://nr1a.com/investice.htm
On mne teď žádá , abych tu jeho pochvalu odstranil.
Jenomže já jsem jej podepsal jen VLADIMÍR P. a ony jsou tisíce Rusů v Rusku
se jménem Vladimír P. , tedy nikdo nebude vědět , kterej z těch Rusů to byl

a muže mu to bejt zcela jedno ! :cry:
Naposledy upravil/-a Ladis v Pi 30 11, 2007 1:14 pm, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa filip glasa »

tipujem putina.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Ladis »

:?: Tedy jestli slovenští pošťáci kradou magazíny,
pak si na Slovensku ani nemužete poslat knihu poštou. :?:
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa filip glasa »

no keď je poistená, alebo doporučene tak áno.
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Bebe »

Ladis napísal:Napsal mi nějakej soudruh..
Len málokto s takou istotou a zodpovednosťou pracuje na svojom sebazničení, ako ty Ladis. Pokiaľ niekto zmenil názor a už Ťa nechce chváliť, malo by to byť pre Teba varovanie. Ak by si bol prezieravý, vyťažil by si z tohoto incidentu pre seba veľmi veľa. Ale cesta za slávou Ti zaslepila oči a dokým svoju knihu vydáš, narobíš si toľko nepriateľov a odporcov, že budeš musieť zaplatiť, aby si ju niekto prečítal. Spokojný ľudia sú najlacnejšia reklama. Ale i naopak. Nespokojný človek Ti dokáže urobiť niekoľkonásobne väčšiu škodu. A kto Ťa potom bude oslavovať?
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Ladis »

:cry:
pracuje na svojom sebazničení, ako ty Ladis
:cry: Tedy mi pověz , co jsem udělal špatně , abych to dělal líp :?:
Já vim jen , že Honzajs se snaží mi vší silou škodit , tedy se snažim vší silou bránit.
A jinak nevim , co jsem kdy udělal špatně.
Vždyť já odpovídám slušně na stovky e-mailu z Čech a Slovenska k akciím.
A nikomu jsem neřekl , aby mi dal pokoj , kdo poslal 6 emailu za den.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa filip glasa »

No bez povolenia si zverejnil súkormný email.
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Bebe »

Odpovedal som v ss. Zverejni to kľudne aj tu, ak si myslíš, že to pomôže aj niekomu inému. K Honzajs-ovi sa vyjadrovať nebudem, to už sme riešili.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa jonatanus »

Ladis napísal:Já vim jen , že Honzajs se snaží mi vší silou škodit
to sa vola paranoia.. myslim ze sa to da liecit, ale mozno bude stacit ked sa nas zdravych ludi :lol: spytas ci ti niekdo robi zle a mi ti povieme ako je to naozaj. takze honzajs sa ti nesnazi uskodit, ver mi :lol:
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal::cry:
Já vim jen , že Honzajs se snaží mi vší silou škodit , tedy se snažim vší silou bránit.
A jinak nevim , co jsem kdy udělal špatně.
Vždyť já odpovídám slušně na stovky e-mailu z Čech a Slovenska k akciím.
A nikomu jsem neřekl , aby mi dal pokoj , kdo poslal 6 emailu za den.

Tohleto je už normální paranoia. Pro to nemám jiných slov.


Na tvůj web už nechodím, nepíšu o něm, tobě maily taky neposílám, tak co chceš? Co ti tak ležím v žaludku?

Věříš, že je mi tvoje potenciální kniha lhostejná?
Věříš, že je mi jedno, jestli v ní něco negativního o mně napíšeš, pokud neopustím malé akcie a nepřejdu na Value investování, jak vyhrožuješ v diskusi na traders?
Nebo, jak vyhrožuješ, že mne radí mrtvice, až na webu najdu svůj životopis? Pokud nebude vylhaný, nemá mne co překvapit.
http://www.traders.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=2633
V létě jsem se tam bránil tvým nařčením o členství ve vedení KSČ (i zde na fóru) a dokazoval, že lžeš.

Když jsem se zde (Pon Lis 19, 2007 5:26 pm) vyjádřil k bankám, vyskočil jsi jak čertík z krabičky.
http://ako-investovat.sk/viewtopic.php? ... 7&start=50

O co ti jde? Co tě žere?
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Ladis »

:( No vidíš , snažíš se mi škodit dnes zas dál , timto tvym příspěvkem.
Jestli jsem někde napsal "soudruh Honzajs z ÚV KSČ Praha Mokropsy" ,
je tam několik chybných výrazů , ze kterých mohl každej poznat , že je to jen legrace.
Vážné a věrohodné by ale bylo ,
kdybych napsal "soudruh Honzajs z ÚV KGB Praha - Velká Chuchle." :)
A ten Vladimír Potůček se sem už nikdy nepodívá
a takovej to byl chytrej kluk, když vyšel vloni z ČVUT a University of Karel IV.
Potůček nevypadá na ruské jméno. Ale Vladimír P. , to je jistě nejakej Rus z Moskvy.
:lol:
Naposledy upravil/-a Ladis v Pi 30 11, 2007 10:04 pm, upravené celkom 3 krát.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Honzajs »

Akorát, že ty jsi tam Mokropsy neměl. Přichyceny při lži se snažíš vykroutit. :!:

http://ako-investovat.sk/viewtopic.php? ... 4%8D#p5359
Úte 08 21, 2007 5:18 am
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Ladis »

Co se škádlívá , to se rádo má.
Tedy se máme rádi :cry: Honzajs a Ladis
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Ladis »

Pro Čechy a Slovensko už neni žádná kniha o akciích třeba.
Už se najdou všechny potřebné informace v internetu.

Slibuju si ale víc od vydání knihy o akciích ve Španělsku.

Obrázok
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Papírová akcie papírové akcie

Príspevok od používateľa Ladis »

:shock: Papírová akcie papírové akcie :
Co víte o akciích v papírové formě :?:
Možná, že je to trochu jinak s papírovými akciemi v ČR, NSR, GB, USA.
Při vydávání nových akcií IPO dnes prý jen několik málo firem vydává akcie na papíře a pak ještě ne všechny svoje akcie. Kdo si koupí jednu akcii na papíře, pověsí si ji zasklenou v rámečku na zeď. Kdo si koupí stovky akcií na papíře, musí platit bance každý rok nebo měsíc vysoké poplatky za vlastní trezor v bance, kde jsou skladovány. Při vyloupení trezoru nemá nic.
Kdo má akcie na papíře, nedostává zcela automaticky dividendy, ani pozvání na shromáždění akcionářů, ale jen s komplikacemi. Taky bude míti další komplikace a asi i nezvyklé poplatky, když ty papírové akcie bude prodávat.
Velká většina nových a starých akcií už neni vůbec k dostání na papíře, ale jen jako potvrzení, na našem bankovním kontě.

:?: Je to tak, nebo jak :?:
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ladis napísal::cry: Napsal mi nějakej soudruh v e-mailu pochvalu mojí webstránky
a já jsem ten jeho e-mail ve zkratce publikoval na mojí stránce INVESTICE ,
zcela dole v zelenym rámečku = http://nr1a.com/investice.htm
On mne teď žádá , abych tu jeho pochvalu odstranil.
Jenomže já jsem jej podepsal jen VLADIMÍR P. a ony jsou tisíce Rusů v Rusku
se jménem Vladimír P. , tedy nikdo nebude vědět , kterej z těch Rusů to byl

a muže mu to bejt zcela jedno ! :cry:
keď už ťa ten pán tak dlho žiada, tak by si ten text zo súkromnej korešpodencie z tvojej stránky mal odstrániť. keď niekto uvádza referencie a pochvaly, tak sa dopredu s dotyčným na zverejnení dohodne.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Ladis »

Vladimír P. neni nikdo přesnej, ale kdokoliv z Ruska.
Nebo z Prahy.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Ladis »

:( :( :? :cry: :cry: :cry: :cry:
Ten Potůček mi furt posílá e-maily,
ale já je nečtu a vymažu.
My nemužeme otevírat e-maily od lidí, které neznáme.
Co kdyby tam byl nějakej virus, nebo červ, nebo blecha, nebo klíště,
nebo vosa, nebo štěnice, nebo trojskej kůň, nebo trojská kráva.

Tedy jestli mi chce Potůček něco milého říci, ať to napíše sem.
A jestli mi chce něco ošklivýho, na to nejsem zvědav.
A když si oblíbil Potůček Dvořáka, ať píše e-maily Dvořákovi.
:cry:
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Bebe »

"Nestrkej ty sirky spátky do krabičky.."
Určite poznáš Ladis túto repliku z Vesničko má středisková. A určite vieš, ako to nakoniec dopadlo. Tak si dávej pozor, aby Ti jednou neohořel šourek.
Ak ignoruješ človeka, ktorý Ťa kedysi chválil, stal sa z teba zrejme namyslený ignorant. Namyslenci chcú počuť iba chválu, múdri ľudia si vypočujú aj kritiku, aby sa mohli byť ešte múdrejší a váženejší. Chceš aby ťa ľudia mali radi, ale povedz mi prečo Ťa majú mať radi, keď sa takto chováš k ľuďom ako Potůček. To, čo si napísal o e-mailoch mohol si napísať i o webstránkach. Aj tie môžu obsahovať červy a iné potvory. Preto by si mal upozorniť aby ľudia nechodili na webstránky, ktoré vlastnia ľudia, ktorí napríklad ignorujú názory druhých. To by si si ale urobil medvediu službu, však? Ak tú chválu napísal hocikto z Ruska, potom si ty sám dal všetkým referenciám na Tvojej stránke váhu, trusu spomínanej trojskej kravy.
PS: Musel som Ti napísať tieto tvrdé slová milí Ladis, lebo už začína pretekať pohár a pridám ešte jednu parafrázu s vesničky: Popřemýšlej Ladisi, "abychom si te nemuseli přestat vážit" na tomto fóre.
Naposledy upravil/-a Bebe v Pi 07 12, 2007 12:26 pm, upravené celkom 1 krát.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Zlatá to slova! :wink:
To by si měl Ladis vytesat do monitoru! :D
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Ladis »

:shock:
Nun , meine Kinder , já jsem veliký kamarád lidí. A já jsem veliký kamarád psů.
Já pracuju pro lidi všech ras z celého světa tisíce hodin zadarmo na mojich webstránkách pro Vánoce , Hawaii , Tahiti , midi , mp3 , animované GIFy , akcie atd. od roku 2000.
Jestli jsem někdy pověděl někomu něco ošklivého , pak to bylo jen na oplátku.
Já ale nepoužívám žádné nadávky , ale slova "soudruh" a "Kind".
Slovem "Soudruhu" , nebo "mein Kind" , tim ale nechci nikoho urazit , jako on mne , tim chci jen psáti k smíchu komicky.
Tedy "souhruhu" , nebo "mein Kind" , to má bejt chápáno k smíchu a ne jako urážka.
:shock:
Představte si , že na světě několik lidí verbuje na bezcenné penny stocks od bezcenných neznámých firem. On si ty akcie koupil a jakmile po úspěšné reklamě ty akcie vyskočí , pak je ihned prodá. A tyto lidi jsou v USA i v Německu i v Praze. A mně se nepovedlo na ty lidi upozornit tak , aby to uškodilo jim a neuškodilo mně. Já jsem si kritikou těch "penny stocks pushers" ublížil , zatimco oni získali sympatii. Zřejmě všichni v Čechách a na Slovensku ty penny stocks s výdělkem včas prodali a nikdo si je nenechal spadnout na 1/10 mínus 90% , i když ti "penny stocks pushers" doporučovali držet akcie 2 roky. :shock:
Jestli někdo pochválil kdysi moji webstránku a teď toho lituje , pak se mu nezprotivila má webstránka , ale zprotivil jsem se mu já , asi proto , že tu mám 1399 příspěvků za 1 rok a to muže býti protivné , když sem píše furt ten jeden člověk. :shock:
Obrázok
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: Vzkaz pro p. Konečného

Príspevok od používateľa Honzajs »

Nedá mi to nereagovat.

1. Ladis, jestli tě Vladimír Potůček poprosil o stažení vyjádření z webu, proč ho prostě nestáhneš a zbytečně kolem toho víříš diskusi? Tohle opravdu nechápu.

2. Ladis, tvůj poslední příspěvek je tak trochu mimo mísu. Nějak jsem si nevšiml, že by zde Vladimír Potůček propagoval penny stocks.
Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"