Partners group - viete niekto o nich nieco?

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Grankow
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 24 05, 2007 2:10 pm

Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Grankow »

Viem ze nacuvat je neslusne :roll: ale v cakarni na krcnom som zacul utrzok rozhovoru o partners group /nie som si isty nazvom/ . Ale nikde som nenasiel ich webstranku. Nevie niekto co to je za spolocnost? :?
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

V ČR vraj firma odídencov z OVB a v SR tiež firma odídencov z OVB.

viac sa dá nájsť v diskusiách na investujeme.cz a na openiazoch.sk
Grankow
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 24 05, 2007 2:10 pm

Príspevok od používateľa Grankow »

jou vdaka idem pozriet :) :idea:
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

partners group

Príspevok od používateľa filip glasa »

P.Kohout o amerických hypotékách a nedávnom poklese:
http://www.partnersgroup.cz/finmag/329/

offtopic - tá firma partnersgroup vyznieva dosť kontroverzne. Odídenci z OVB ktorí robili obrat na poistkách hlava nehlava zrazu v novej firme so slušným analytikom, článkami, školením pre poradcov atď.
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Subprime mortgages + CDO

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Nic kontroverzního na tom nevidím:
a) na ničem jiným, než na pojistkách, taková firma bohužel nevydělá :-(
ale hlavně
b) proč myslíš, že ti dotyční z OVB odešli?? :wink:
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Subprime mortgages + CDO

Príspevok od používateľa filip glasa »

práve tie skupiny čo odišli boli po odchode v OVB najviac kritizované za uzatváranie nevýhodných poistiek hlava nehlava a veľkú mieru rušenia zmlúv.
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Subprime mortgages + CDO

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Z OVB sice nejsu, pojišťovák taky ne, ale bylo to (podle všeho) právě naopak. :wink:
Zkoušeli to nejdřív změnit zevnitř a když to nešlo, tak odešli (byli odejiti). To, že to bylo nejschopnější (v dobrým slova smyslu) ZŘ, se obecně vědělo.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa filip glasa »

No na Slovensku to bolo možno inak - na p. Mullera sa dosť nadáva. Robil vraj naväčší obejem, ale zároveň mal najväčší počet zrušených poistných zmluv. Práve po jeho vetve vraj ostali klienti so 6 poistkami za 10 000 mesačne pri priemernom príjme.
A že by to boli všetko keci sa mi nechce veriť.

http://openiazoch.zoznam.sk/produkty/PM ... &CID=41140

Partners tiež pracujú ako multilevel? Čiže karierny plán o tom, že za 5 rokov budú na mňa robiť tí podomnou? Tomu mov nefandím.
ricmund
Gold Member **
Príspevky: 363
Dátum registrácie: Št 12 07, 2007 2:24 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa ricmund »

Jasně, že jedou multilevl. Jinak jestli si myslíte, že se něco změní (změnilo) tím, že přešli jinám, tak podle prvních výsledků které jsou k dispozici, tak je to síla. Nemůžou mít téměř nic jiného než životky. Bohužel se domnívám, že tak výborný člověk jako p. Kohout to nezachrání. Tak jak oni mají vymyšleno, že by měl pracovat FP nepracuje 70-80% FP v ČR počítám, že na Slovensku to bude o nic lepší.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa jonatanus »

suhlasim s filipom. tiez sa mi ten "biznis" trikrat nelubi a multilevel berem pri vonavkach a pod, ale... cudoval som sa kohoutovi preco to robi, no ked som videl te cisla, uz sa necudujem. hlavne ma sokovali te provizie..

ps. te omacky o tom jak oni budu uplne iny, poctivy a 5krat lepsi jak vstci ostatni snad nemoze brat nikdo vazne... aj keby tam miesto kohouta bol papez..
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Ferin007 »

A co vam vadi na multilevelu? Jak byste to chteli delat jinak??
Moc tyhle sítě nemusím, ale kdyby něco, tak asi pudu stokrát rači do takové firmy, jako Partners Group, než někam do banky.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa jonatanus »

Ferin007 napísal:A co vam vadi na multilevelu?
ze sa dotoho moze dostat kazdi blbec a mozno cim vacsi, tym skorej.
a je jedna vec ked niekdo ponuka hrnce za 3tisic, ale ked podobny clovek zacne "financne-nevzdelanym" ludom ponukat 10 hypotek a poistiek jak ten pripad kusok hore, to uz je trocha krute. a kdo mu v tom zabrani?
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Ferin007 »

To přece ale není problém multilevelu! :shock:
Jediná cesta, jak tomu zabránit (s tím, že požadavek finančně vzdělanýho obyvatelstva, alespoň povšechně, je nesmysl), by byla z toho udělat koncesovanou živnost. A to eště jenom částečně. A proč pak ji už neudělat ze všeho, že?? :?
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa filip glasa »

Sú poradenské firmy, kde je len jedna možno dve úrovne a manažer dostáva menšiu časť provízie. Ten kto ju sprostredkoval dostáva najviac. Ale moc sa v tom nevyznám.
Myslím, že OVB funguje na viacerých leveloch a ten na konci dostáva najmenej. Mne nejde o to či je to poradenská firma, banka, poisťovňa, ale ako tam ľudí platia a školia.

Mimo to v bankách to tiež funguje aspoň čo sa odmien týka multilevelovo. Ale zas to tam nie je len o nábore nových ľudí a samospotrebiteľstve.
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Ferin007 »

V bankách to multilevelově fungovat nemůže, pač tam nejsou OSVČ, ale zaměstnanci s pevným platem, resp. mzdou.
Myslím, že zrovna Partners nemáš ohledně rozdělení provizí a školení co vyčítat. :wink:
Nejmíň ale koncovej článek (tzn. ten, kde produkt sjednal) nedostával ani v OVB.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa jonatanus »

Ferin007 napísal:To přece ale není problém multilevelu! :shock:
ale samozrejme ze to je problem MLM, jak potom vzniknu problemy typu ze jedna vetva OVB ci jak sa volaju su idioti a ina cast ne a medzi sebou sa biju? jaky ma kohout vplyv na 58. level a co vzinkne pod nim?

navyse neviem do jakej miery funguje toto aj u financnych poradcov, ale nenahanaju oni nahodou este aj svojho stryka, svokru, psa, babku aby isli tiez predavat (pod nich)?
Jediná cesta, jak tomu zabránit (s tím, že požadavek finančně vzdělanýho obyvatelstva, alespoň povšechně, je nesmysl), by byla z toho udělat koncesovanou živnost. A to eště jenom částečně. A proč pak ji už neudělat ze všeho, že?? :?
preboha a co je to za problem? keby lekari fungovali na principe MLM, jak by sa ti to lubilo? a jaky je rozdiel ci ti znici zivot doktor alebo naky financny-idiot?
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Ferin007 »

No, ve financích funguje ten MLM trochu jinak, než u hrnců.
A co taky, když ti tesař podělá schody, nebo krejčí zvrtá oblek?? :o
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Jinak mě se ale taky nelíbí, že "poradce" dělá každá švadlena. Ještě horší je, že jí pak lidi často věří a za celej život ani nepřídou na to, že jim ty produkty nastavila špatně. Bohužel, nevidím způsob, jak to změnit. Na druhou stranu, je to chyba i těch lidí, není problém si to ověřit, na internetu je informací něurékom. Za blbost se platí. :?
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

jonatanus napísal:keby lekari fungovali na principe MLM, jak by sa ti to lubilo?
A nepracuju? Vsetko je obdoba MLM. Je doktor, veduci doktor, zastupca primara, primar... Nieje to MLM? Ked nic nebude robit doktor, nebude oddelenie fungovat a tym padom prichadzaju o odmeny aj zastupca primara a primar (obrazne povedane). Aj Tesco je MLM, ked nebudu robit predavaci, manazer nebude mat ani korunu.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa filip glasa »

Multi level marketing a bežný predaj služieb či produktov má jeden veľký rozdiel. Na prvý pohľad sa ten argument s tým, že nadriadený v každom systéme žije z podriadeného zdá byť správny.
V MLM je asi najdôležitejší nábor nových členov a ich spotrebiteľská (ak sa im darí aj predajná a znova náborová) činnosť v prospech MLM siete.
Najväčšie množstvo produktov a služieb jre "predaných" blízkej rodine a známym a potom už voo väčšine prípadov bez výrazných aktivít.
Nový človek napr. v OVB tak v provom rade poistí celú rodinu.

V tom som tú banke pred tým uviedl zle. Banky majú s MLM poradenskými firmami spoločné napr. slabé školenia, zahmlievanie podstaty produktov, provízny systém, atď. Ale nábor ďalších členov do siete tam nie je.
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Jako klienta mě systém práce firmy vůbec nemusí zajímat. Zajímat mě bude pouze jejich přístup ke mně, navržený řešení, jeho realizace a následná péče. Jak je kdo placenej mi je úplně u... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Filip, poznam niekolko poistovakom jednej spolocnosti, ktori poistili celu rodinu a skoncili a to ani neboli MLM :)
Obrázok
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa jonatanus »

Ferin007 napísal:Jako klienta mě systém práce firmy vůbec nemusí zajímat. Zajímat mě bude pouze jejich přístup ke mně, navržený řešení, jeho realizace a následná péče. Jak je kdo placenej mi je úplně u... :wink:
tazke ked ti niekdo velmi slusne ponukne hrnce za 3tisic korun, tak si ich kupis?
A nepracuju? Vsetko je obdoba MLM. Je doktor, veduci doktor, zastupca primara, primar... Nieje to MLM?
to ze ma firma nejaku strukturu este neznamena, ze je MLM.
az bude doktor kazdi blbec, ktoreho prestalo bavit roznasat smeti a zacnu liecit zdravych ludi (nutit ludom zbytocne produkty) a nebudu brat za svoju robotu ziadnu zodpovednost a hodnotit sa bude len jedno jedine cislo - pocet "vyliecenych" ludi a budu otravovat ludi, svoju rodinu, svojich susedov a este im vypravat jaka je to uzasna robota nech idu pracovat podnich (to je skutocne MLM) a potom budu brat peniaze stoho kolko ludi "vyliecil" ich "vzdelany" sused... potom to bude MLM.

ty si mozno ta vynimka co potvrdzuje pravidlo :wink: , ale nech mi nikdo nehovori ze sa tu vycarovalo tisice uzasnych financnych poradcov, super vzdelanych, vyskolenych a ktory maju na prvom mieste zaujem klienta.. hlavne pokial ich predchadzajuca robota nebola zrovna "riaditel banky".
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Ano, v podstate mas pravdu... Je to nezmysel, aby robil poradcu hocikto, maliar, murar, kadernicka, postar... Ale prave z tychto ludi sa obcas vykluju naozaj dobri poradcovia. Ale len obcas :D Ja by som bol za to, aby financny poradca musel mat vysoku skolu, ale tak to asi nikdy nebude. Ale nesuhlasim s Tebou v tom, ze vsetci poradcovia obiehaju rodinu a nutia im produkty, ktore nepotrebuju, to su potom predajcovia, nie poradcovia...
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa filip glasa »

S tým VŠ ako potrebným by som nesúhlasil. Odbornú pripravenosť si už musí vyselektovať zamestnávateľ. Ja pracujem už roky medzi samými inžiniermi a som bez titulu. Sem tam sa v našom obore mihnú ľudia bez Ingu a sú na tom odborne dobre ale väčšina sú vysokoškoláci. Ak by na to bolo zavedené pravidlo, tak by som ani ja sitom neprešiel :- )
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Nuz, tak ale potom neplacte, ze robia poradcov aj ludia s ucnovkou... :)
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa filip glasa »

Záleži na pomere odborne vzdelaných, kvalitne preškolených a tých ostatných. A je to vždy vizitkou firmy koho prijme. Ak mi vadí, že poradcu robí doslova každý, tak je to presne o pomere vzdelaný/menej vzdelaný, odborne na úrovni/bez úrovne.
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Problém asi není ve formálním vzdělání, i když je velký plus. Problém je v tom, že někteří "poradci" svýmu oboru vůbec nerozumí a pouze papouškují, co zaslechli na školení. Cesta asi nebude nějaký legislativní zpřísnění, který stejně nic nevyřeší, ale nějaká forma dobrovolné certifikace. Prostě by poradci chodili na nějakou formu přezkoušení a pak by se mohli chlubit určitým ohodnocením. Případně by se do toho mohl promítat i podíl stornovaných smluv atd. I absence jakékoliv certifikace by pak byla pro firmu a jednotlivé poradce špatnou vizitkou.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa jonatanus »

Martinisko.eu napísal:to su potom predajcovia, nie poradcovia...
ale poradcovia su plateny podla predaja. aku motivaciu ma povedat poradca "to je debilny produkt, nekupuj si ho/nemozes si ho dovolit"? ziadnu. a potom moze byt poradca dobry ako chce, preco si nemam myslet, ze miesto 5 produktov ktore mi ponukol, neexistuje 20 lepsich, s ktorych by mal ale mensie provizie? vie, ze to ponom klient kontrolovat nebude a te produkty su vacsinou dlhodobe, takze mu moze byt jedno, ze uz zanim "nabuduce za 20 rokov" nepridem...
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Myslím, že nemáš pravdu. Plno rádobyporadců tak sice uvažuje, ale až jim klient za dva měsíce stornuje smlouvy, tak se diví. Divil by ses, ale je plno poradců, co odmítají bouchat KŽP/IŽP a předepisují nízkonákladový klientsky přívětivý produkty. Bohužel ale beze mnou zmiňované certifikace nikdy dopředu nevíš, estli natrefíš na toho prvního nebo na druhýho. :?
Cesta je přes placený poradenství (už teď si ho vlastně člověk platí, a docela (teda velice) mastně), případně přes zainteresování poradce na splnění cílů.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa jonatanus »

a kedy vlastne dostane poradca proviziu, po jakej dobe od uzavretia zmluvy?
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Je tam normálně víc etap, právě proto, aby storno neodnesla jen firma. Základní provizi (hlavní část) tak do dvou měsíců a pak dostává měsíční provizi po dobu většinou prvních dvou let.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa filip glasa »

A pri storne zmluvy do možno 2 rokoch už vyplatené provízie vracia. To je tiež nebezpečné.

Ono je to podobne zle vo väčšine profesií. Nekvalita a neserióznosť spája kominárov, mechanikov, realitných maklérov, finančných poradcov a mnohých ďalších.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa filip glasa »

Z iného fóra:
#41778 11:57 dale1 NOVÝ [adsl-dyn173.91-127-242.t-com.sk] Oznám správcovi | Odpovedať
Dnes sa mi do ruky dostala financna analyza od nemenovaneho poradcu ktory presiel z ovb do partners, bohuzial sa zrealizovala a obsahovala toto. 4x Kapitalove poistenie a 2xIZPcka. Ano citate dobre, 6xzivotna poistka. Ja som si musel normalne sadnut ked som to precital:) Nieje to konkretne moj klient ale aj tak, plati cez 120tis rocne do 6 poistiek, ma tam par kryti ale aj tak, je to silna kava co sa tu deje....

#41779 12:11 Anonym NOVÝ [adsl-d113.87-197-158.t-com.sk] Oznám správcovi | Odpovedať
Takých analýz je na mraky, to je ich lepšie poradenstvo, v tom sú najlepší - v odrbávaní klientov.
Ja som niečo podobné už tiež zažil a nebolo mi z toho najlepšie. Hlavné pre nich je, že môžu teraz škodiť pod inou značkou.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa filip glasa »

Stále mi nejde dokopy tentp parterácky časopis http://www.finmag.cz/ a bývalí predavači poistiek z OVB pod novou značkou.
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Ferin007 »

filip glasa napísal:Stále mi nejde dokopy tentp parterácky časopis http://www.finmag.cz/ a bývalí predavači poistiek z OVB pod novou značkou.
Moc řešíš. :wink:
Když přejdeš k Vodafonu, taky budeš nabízet jejich tarif a ne Eurotel.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa filip glasa »

zaujímavý článok o MLM a poradenstve:
http://prachar.blog.hnonline.sk/c1-2205 ... oradenstvo
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Fuuuuuuuuuuuuuuu, dalsi blog cloveka, ktory sa nedostal v kariere dalej ako na prvy schodik a je veeeelmi z toho smutny? Strasne...
Obrázok
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa jonatanus »

Martinisko.eu napísal:Fuuuuuuuuuuuuuuu, dalsi blog cloveka, ktory sa nedostal v kariere dalej ako na prvy schodik a je veeeelmi z toho smutny? Strasne...
pracoval v dvoch sprostredkovateľských spoločnostiach, kde zastával vrcholné pozície regionálneho riaditeľa a neskôr generálneho riaditeľa.
sak napis v com konkretne nesuhlasis, ja sa ho nezastavam, ale takymto argumentami skorej jeho tvrdenia podporis :wink:
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Jonatanus, nemyslim, ze autor toho blogu niekedy pracoval na pozicii regionalneho riaditela...

Poviem Ti to jednoducho, regionalny riaditel zraba cca 250 000 a viac, viem z nasej firmy, nemyslim, ze clovek s takym prijmom by nadaval na MLM, nemyslis?
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"