nove byvanie / joj

Nehnuteľnosti ako alternatíva k (ne)existujúcemu slovenskému akciovému trhu. Hypotekárne úvery - na bývanie aj investovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

nove byvanie / joj

Príspevok od používateľa jonatanus »

celki dobra relacka inac
http://televizia.joj.sk/tv-archiv/nove-byvanie.html" onclick="window.open(this.href);return false;

te ceny z reality.sk co som tu spomonal 10-50mil su uplne ale uuuuuuuuplne mimo

naposledy tam bol total barak milion m2 za 22mil (sice v madarsku), teraz pozeram naky starsi diel slusny dom 30km od bratislavy, 100m2+500m2 pozemok, novostavba za 3mil...

zajimave boli napriklad aj apartmany v egypte, do 3mil, 100m2, relativne luxusne... (nezeby som sa tam chystal, ale ked si porovnam ze za tu cenu niekdo byva v panelaku v petrzalke alebo niekde 5metrov od mora....)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: nove byvanie / joj

Príspevok od používateľa filip glasa »

no ale veď to je práve problém, že niekto nechce býva´t ani v Maďarsku ani v Egypte ani 30km od BA. A preto si priplatí :-)
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: nove byvanie / joj

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:no ale veď to je práve problém, že niekto nechce býva´t ani v Maďarsku ani v Egypte ani 30km od BA. A preto si priplatí :-)
hovorim o tych istych domoch/lokalitach, uplne retardovany zas nesom
sona
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 06 05, 2010 10:08 am

Re: nove byvanie / joj

Príspevok od používateľa sona »

Ja si prave zhanam novy byt, preto sledujem rozne realitne ponuky a paci sa mi stranka
http://www.reality.pozri.sk/byty-predaj" onclick="window.open(this.href);return false;
zda sa mi super prehladna, vela ponuk - a hlavne aktualnych. Vela obrazkov. Viem sa tu lahko orientovat. :D
gabi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 04 10, 2011 5:07 pm

Re: nove byvanie / joj

Príspevok od používateľa gabi »

Zainvestovať do domu , či pozemku a postaviť si dom podľa vlastných predstáv je, si myslím, zhodnocovanie peňazí v tejto neistej dobe istejšie, ako ich sušiť v banke. Neviem sa dostať na spojenie s p.Voštinárom a ponúknuť k dispozicii pekny pozemok 1200m2 neďaleko Bratislavy. V prípade predaja by sme použili peniaze do obnovy našho domu,lebo na nový nemáme.
Pozemok je v tichej lokalite dediny a dookola je plno nových RD s mladými rodinami. Neďaleko je dokonca areál s hipoterapiou, čo by mohlo veľmi vyhovovať rodine, ktorá takéto zariadenie často navštevuje.
Reláciu nové bývanie radi pozeráme a zaujímalo by ma, či p.Voštinár vyhľadáva klientov pre danú lokalitu, alebo opačne.
Existuje tu vôbec taký maklér, čo vyhľadáva konkrétnych klientov a ponúka im nemovitosti?(tak ako je to vidieť v zahraničí.
Dá mi niekto odpovede?
janula
Silver Member *
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 12:22 pm

Re: nove byvanie / joj

Príspevok od používateľa janula »

ved napis do Jojky, nie Vostinarovi, on je tam moderator, nie autor scenara. Pripadne Capovi, na webe urcite najdes jeho realitku, mozno ti pomoze. Ale vo vseobecnosti mozes ponuknut svoju nehnutelnost hociktorej realitke, o ktorej nenajdes blbe referencie. Vsade na svete to funguje tak, ze niekto pride za maklerom, ze nieco chce kupit/predat a ten sa potom snazi/nesnazi. Ale neviem o niekom, kto by pocul z tretieho kolena, ze niekto hlada byt a on nejaky ma a tak by mu volal, ci ho nechce kupit. Skor tak, ze ak priamo prisiel za nim a povedal, co hlada, tak ponukne z toho co ma, alebo z toho co pride
Napísať odpoveď

Návrat na "Nehnuteľnosti / Nemovitosti, Reality, Hypotekárne úvery"