Pomooooooc !!!!

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
ewulik666
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So 26 11, 2011 7:25 pm

Pomooooooc !!!!

Príspevok od používateľa ewulik666 »

Dobrý deň prosím Vás chcela by som začať podnikať v oblasti financíí.Chcela by som poskytovať pôžičky - úvery. Vie mi niekto pomôcť alebo poradiť ako začať? Za Vaše rady vopred ďakujem :D
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1345 times

Re: Pomooooooc !!!!

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Chceš konkurovať bankám, nebankovkám, robiť úžeru, alebo len investovať prachy do 3-4 dlžníkov ?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
mmartin
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ne 13 11, 2011 12:57 pm

Re: Pomooooooc !!!!

Príspevok od používateľa mmartin »

nad takýmto niečim som už aj ja premýšlal, že požičať peniaze nejakým 4-5 živnostníkom, alebo iba ludom, jasné, že všetko zmluvne založené - so záložným právom. Najprv však treba dobre poznať Zákon o spotrebiteľských úveroch a o iných úveroch a pôžičkách pre spotrebiteľov - Zákon č. 129/2010 Z. z. a tiež mat 100% formulované zmluvy o požičke...no proste je toho dosť, ale inak dobrý nápad
duku
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Pi 08 10, 2010 11:10 am

Re: Pomooooooc !!!!

Príspevok od používateľa duku »

Tak si pozrite trebárs http://www.auxmoney.com" onclick="window.open(this.href);return false; funguje to v Nemecku. Sú aj ďalšie také služby tuším aj v ČR . Popytajte stryka googla
emr
Silver Member *
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Po 10 05, 2010 11:56 am

Re: Pomooooooc !!!!

Príspevok od používateľa emr »

ewicka a spol, rutime sa do zaujimavej krizy, skor by som sa preto orientoval na druhu fazu zivotneho cyklu poziciek - vymahanie. Bude potrebne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"