Auro Genio International

Komodity a komoditné akcie - ropa, energie, drahé kovy, zlato, striebro, priemyselné kovy, ťažobné spoločnosti
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Zlatník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Po 23 01, 2012 1:23 am

Auro Genio International

Príspevok od používateľa Zlatník »

Zdravíčko,

má Z Vás niekto skúsenosť so spoločnosťou Auro Genio International aurogenio-international.com???
Názory? Skúsenosti?

Ďakujem
Peter Novák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne 29 04, 2012 9:42 pm

Re: Auro Genio International

Príspevok od používateľa Peter Novák »

Spoločnosť Auro Genio International ponúka v dnešnej dobe naozaj výhodné riešenie a vytknúť sa im dá iba jedna vec a tou je cena, ktorá je podľa mojho názoru dosť vysoká, napríklad spoločnosť AuInvest (http://www.auinvest.eu" onclick="window.open(this.href);return false;) Vám ponúkne v podstate to isté čo Auro genio International, ibaže za omnoho výhodnejšiu cenu a za výhodnejších podmienok.
Crack3n
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So 14 04, 2012 2:03 pm

Re: Auro Genio International

Príspevok od používateľa Crack3n »

Aké sú teda tie lepšie poplatky a podmienky? Rád si to prečítam a budem o niečo múdrejší. Ďakujem
jano1960
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 15 06, 2012 10:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Auro Genio International

Príspevok od používateľa jano1960 »

No ja som sa rozhodol nakoniec s touto firmou Auro Genio International nespolupracovať, bol som na 3 stretnutiach no vždy mi vraveli stále dookola prečo je dôležité investovať do zlata a striebra a oháňali sa časopismi a všetkým možným. No čo mi vadilo, že na moje jednoduché otázky mi neodpovedali stále rozprávali len to čo oni chceli nie to čo zaujímalo mňa. Venoval som dosť svojho času tým stretnutiam no nakoniec som už toho mal dosť. Nechcel som dalej počúvať čo bude a ako bude chcel som vedieť čo bude zlato a striebro stáť v akej forme mi ho odporučia kúpiť (mince, zliatky a tak), ako si ho vyzdvihnem ako budem platiť no nič stoho som sa za 6 hodín stretnutí nedozvedel tak som sa nato... Podľa mňa keď sa niekto tomu vyhýba tak to neveští nič dobrého. To je môj názor
Napísať odpoveď

Návrat na "Komodity, komoditné akcie"