Pôžička 6 000 eur.

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
cassa28
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 20 03, 2013 6:46 pm

Pôžička 6 000 eur.

Príspevok od používateľa cassa28 »

Dobrý deň,


bohužiaľ sa mi stalo, že som sa dostal nevyplatenou odmenou za prácu v živnosti do úverového registra a začalo sa mi aj exekučné konanie.
Mal by som záujem o pôžičku vo výške 6 000€ na vyplatenie všetkých dlhov, ktoré sa mi týmto nahromadili. Mesačne môžem splácať 120€.
Som zamestnaný od 11/2012 na neurčito, oficiálny príjem mám na úrovni min.mzdy. Som slobodný.
Nakoľko moja celková situácia (register, začiatok exekúcie, nízky ofic. príjem) je pre úver v napr.banke v podstate nemožný, chcel by som týmto spôsobom poprosiť možných prípadných dobrých ľudí o pomoc. Úroky pre Vás sú samozrejmosťou - dohodou.
Kontakt: cassa28@centrum.sk

Verím, že Vás touto témou nepobúrim a niekto sa nájde, kto by mi dokázal týmto spôsobom pomôcť a dohodli sa na úroku, aby sa to z každej strany oplatilo.

Poprosil by som o serióznosť.

ďakujem veľmi pekne
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Pôžička 6 000 eur.

Príspevok od používateľa Biosko »

http://www.zltymelon.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Podla mna by si takuto ziadost mal dat cez tuto stranku.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Pôžička 6 000 eur.

Príspevok od používateľa Rado »

Nie je v tomto prípade lacnejší exekútor? Tak či tak ti môže brať len zo mzdy. Predpokladám, že nič iné nevlastníš.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
cassa28
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 20 03, 2013 6:46 pm

Re: Pôžička 6 000 eur.

Príspevok od používateľa cassa28 »

Biosko: dík moc za kontakt

Rado: Exekútor mi zablokoval účet a mám to tak na 2 mesiace bez príjmu, kým mi ho odblokujú....nemôžem splácať medzitým iné veci a bude z toho ,,kolotoč,,

Čiže musím čím skôr nájsť nejaké riešenie.
gogo956
Active Member
Príspevky: 78
Dátum registrácie: St 15 09, 2010 7:29 pm

Re: Pôžička 6 000 eur.

Príspevok od používateľa gogo956 »

z hladiska veritela si vysoko rizikovy:nizka mzda,ziaden majetok, slobodny, zapis v blackliste uv. reg.
Snaz sa najst nejake ine riesenie, pochybujem ze ti niekto pozicia taku vysoku sumu v tejto situacii.
Co takto docasne odist do zahranicia kde viacej zarobis a budes moct zavazky aj realne splacat?
cassa28
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 20 03, 2013 6:46 pm

Re: Pôžička 6 000 eur.

Príspevok od používateľa cassa28 »

Tak, zatiaľ sa nikde nič nepodarilo....

gogo956: čo sa týka zahraničia....ono cez zimu som robil na niečom, čo sa bude v obdobiach jar-leto -jeseň aplikovať a čo by mi malo začať prinášať vyšší príjem. Mám to už dohodnuté s niektorými ľuďmi a bol by som veľmi nerád, keby sklamem ich dôveru a prišiel som aj o zisk.
Z tohto hľadiska potrebujem zostať. Ale dík za radu, každá sa teraz zíde.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Pôžička 6 000 eur.

Príspevok od používateľa Biosko »

Ziadal si tam pozicku na tom melone a bola ti odmietnuta?
cassa28
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 20 03, 2013 6:46 pm

Re: Pôžička 6 000 eur.

Príspevok od používateľa cassa28 »

Biosko napísal:Ziadal si tam pozicku na tom melone a bola ti odmietnuta?

Bohužiaľ áno. Priznám, že ma to trošku sklamalo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"