amidea

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
marian
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Št 14 07, 2011 11:35 pm

amidea

Príspevok od používateľa marian »

zdravim,
pozna niekto alebo viete mi nieco povedat o tomto brokerovi-amidea?
http://www.amidea.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
spolocnost vraj posobi od roku 1993, pozeral som na internete a vela veci som o nej
nenasiel+struktura spolocnosti mi pride zaujimava...
vopred dik
(ak som to dal do zleho vlakna, presunte to)
kto zaváha, nežere...
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1386 times

Re: amidea

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Môj názor: broker z doby kamennej.

Klientske účty sú u UniCredit Bank Czech Republic ( keď to ide cez banku je to vždy drahé).
Objem realizovaných obchodov zhruba 35 mil.Czk na posledný kvartál
Sazebník poplatkú zatajují...je vraj k dispozici v sídle spoločnosti , alebo na internetovej stránke...nič také som však nenašiel...zrejme je k dispozícii len zákazníkom.

Pokyny k nákupom a predajom sa robia cez formuláre ako pred 20 rokmi...akurát to nemusíš odniesť k brokerovi električkou, ale pošleš mu to cez web :lol:

Takých o.c.p. je habadej. Tento dokonca nie je čistý o.c.p. - venuje sa aj dražbám.
O.C.P. ktorí zatajujú sadzobníky, spravidla berú 1-1,5% z objemu transakcie. A to je zhruba 100x viac ako berie bežný broker .

Keď už chceš investovať/obchodovať v rodnom v CZ,SK jazyku, vyber si zo špecializovaných, renomovaných brokerov.... V CZ,SK je ich spolu okolo 10. Niekolko článkov a porovnanie brokerov máš aj tu v MAGAZÍNE...a nejaké vlákna o brokeroch sú tu v DISKUSII.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Martin1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 04 10, 2013 6:30 pm

Re: amidea

Príspevok od používateľa Martin1 »

Amidea je fakt boží. Ztrojnásobili mi za 2 roky můj vklad. Profesionálové.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"