WSM Robots

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Jezis maria. Teraz Vam sem napisem nieco arogantne, co sa bude tazko citat, ale tak pravda boli, zvykajte si.
Viete preco ste prisli o peniaze a preco ich uz nikdy neuvidite? Lebo ste chamtivi idioti, ktorym niet pomoci.
V prvom rade, keby ste neboli chamtivi, tak pocuvnete rady skusenejsich a do takychto blbosti nikdy nedate ani cent.
Po druhe, ked Vas uz oklamali, tak by ste mali siahnut do vrecka, zaplatit si poriadneho advokata a pocuvat ho na slovo.
Ale Vy nie. Vy sa radsej zacnete grupovat, potlapkavat sa po pleci, hecovat a vypisovat listy s vyhrazkami vsade mozne i nemozne. V tych listoch uvediete kopec balastu ale za to ziadne fakty, lebo tomu nikto ani za mak nerozumiete (vsak keby ste rozumeli, tak do toho neinvestujete, ze ano). Medzitym zalozite nejake obcianske zdruzenie "Poskodeny Proxentou" a mozno aj tlacovu spravu vydate, ze ich utlcete vidlami a lopatami a ked nahodou nie, tak aspon silnymi slovami. Po forach zacnete vypisovat silne reci (najlepsie pod viacerymi kontami), opat bez faktov a potom sa cudujete, ze na Vas niekto podal trestne oznamenie. Nasledne sa velmi cudujete, ze Vam NBS napise nieco v zmysle "pisete blbosti, ziadne fakty, nevieme co s tym mame robit a tak to odkladame".
Potom sa uz mozno naozaj obratite na advokata. V prvom rade sa zacudujete, ze niektori Vas odmietnu, lebo s blaznami co si vykoledovali par trestnych oznameni za nepodlozene osocovanie na internete a tym podkopali vlastnu doveryhodnost nechcu nic mat. No a nakoniec ste uplne najviac prekvapeni, ze ste svojim taranim prehajdakali 3 roky, cele je to premlcane a davat to na sud je uz nezmysel. Kym to cele pochopite, trva to priemerne este dalsich 5 rokov. Preventivne vsak kazdy rok napisete Ficovi, ze ci by s tym predsa len nemohol nieco robit, lebo hrozna nespravodlivost sa Vam stala.
A viete preco to viem? Lebo uz som to videl X krat a vzdy to dopadne rovnako.
Používateľov profilový obrázok
RogueTrader
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 22 04, 2014 3:55 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa RogueTrader »

„Finanční roboti” WSM nemají povolení, upozornila ČNB:
http://www.novinky.cz/ekonomika/350753- ... a-cnb.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Airmike »

Povolenie nemaju ale bilboardami zasieraju polku prahy
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa filip glasa »

Pokračovanie serialu o robotoch:
http://ako-investovat.sk/clanok/978/wsm ... e-nastvali" onclick="window.open(this.href);return false;
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Istiach »

Lol fillip uz ti tam v komentoch nakladaju. Ty prostitutka :D

To bude dnes este zabava. Holt, nemas brat ludom iluzie. To sa nikdy nestretne s pochopenim.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

najlepsia cesta je asi fakt objednat si toho robota a urobit z toho serial na pokracovanie "Zivot a smrt robota" :) ked budes opisovat realnu skusenost tak ti mozu hovno. Inak ta budu zrejme popotahovat a mozno aj uspesne
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

jedna dobra dusa mi dnes poslala vysledny WSM robotov za 9 mesiacov. Tak bud su to geniovia a my im velmi krividime alebo je to podvod
https://dl.dropboxusercontent.com/u/984 ... 141104.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa davoo »

Ako to funguje? Predajú mi EA-čko do MT a ostatné riešim ja cez svojho brokera alebo ponzi schéma, že im dám peniaze a oni mi budú posielať imaginárne výpisy ako trejdia? Na ich stránke to nie je popísane moc...

edit: Idem im zavolať. :lol: Konečne budem miliardár.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

posles peniaze ICH brokerovi a taketo pekne vypisy ti budu chodit :)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Airmike »

sorry ale 50% za 9 mesiacov , to je doost slabe :) :) :)
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa davoo »

Aj tak im zavolám. Idem ničiť tetu na telefóne s otázkami o maximálnych odchýlkach od expectancy systému a idem vyjednať, že či mi nepredajú len ich systémy. O ich brokerage nemám záujem. Kľudne im budem posielať na účet peniaze za ušlý zisk zo spreadov/komisií. :)
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Istiach »

davoo napísal:Aj tak im zavolám. Idem ničiť tetu na telefóne s otázkami o maximálnych odchýlkach od expectancy systému a idem vyjednať, že či mi nepredajú len ich systémy. O ich brokerage nemám záujem. Kľudne im budem posielať na účet peniaze za ušlý zisk zo spreadov/komisií. :)
POtom tu daj prepis rozhovoru :)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Airmike »

peter povec tomu chlapovi nech ti posle trejdy a nie mesacny vypis, tam budes skutocne vidiet kde je pes zakopany
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Presne to som si myslel, že takéto výpisy dávajú...bez real time obchodov, bez zúčtovania costu. Všetko fiktívne, nekontrolovateľné, len aby pyramída fungovala. Keď sa nabalia, prestanú vyplácať fiktívne zisky a skončia s tým, že sorry, systém prestal fungovať. Tisíce ľudí prídu o malé sumy na ktoré sa ľahko zabúda...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jogo »

V tom vypise neni ani jeden stratovy tyzden ani u jedneho robota. To nech hovoria konovi, ten ma vacsiu hlavu. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa davoo »

Alexander napísal: Pokial by si bol v obraze a nevidel si len na spicku nosa, tak jannovik to len skopiroval aby vsetci videli, co pisu iny ako to je na inych sajtoch.
Čítal som si tú druhú stránku, kde sú na chlp rovnaké komentáre a celá tá "vaša" diskusia ako si fejkoval tu. A teraz neviem, kto tu je ten reálny človek. Nabudúce sem stačí postnúť link a nerobiť 40 nových profilov a vystupovať/odpovedať pod menami cudzích ľudí, keď chceš rozšíriť čo sú v skutočnosti zač a nájsť ďalšie obete. Teraz si spravil bohužiaľ presný opak a celé to vyzerá ako veľmi úbohá snaha zdiskreditovať konkurenciu a ty pôsobíš ešte viac nedôveryhodne ako celé WSM kuchynské roboty.

http://www.penize.cz/diskuze/284753-rob ... ber=2#page" onclick="window.open(this.href);return false;
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Casey »

peter.cmorej napísal:jedna dobra dusa mi dnes poslala vysledny WSM robotov za 9 mesiacov. Tak bud su to geniovia a my im velmi krividime alebo je to podvod
https://dl.dropboxusercontent.com/u/984 ... 141104.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Vysledky v pdf-ku?To mohlo iba napadnut jedneho z tych ich robotov.Peter ak chces urobim ti dalsie pdf-ko a este s lepsim vysledkom a lacnejsie nez oni.Ak budes mat zaujem(a samozrejme vsetci),tak SS,email alebo phone.
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :!:
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ten co mi to poslal je len obycajny klient, vypisy obchodov urcite nema
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

kto ma chut spoznat geniov osobne a okrem ineho zistit kde je ta skutocna pravda, nech sa paci:
http://pravdaoforexe.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

kto ma chut spoznat geniov osobne a okrem ineho zistit kde je ta skutocna pravda, nech sa paci:
http://pravdaoforexe.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tomtom
Active Member
Príspevky: 133
Dátum registrácie: St 01 05, 2013 10:52 pm
Bydlisko: Čadca , Bratislava

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Tomtom »

peter.cmorej napísal:kto ma chut spoznat geniov osobne a okrem ineho zistit kde je ta skutocna pravda, nech sa paci:
http://pravdaoforexe.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
kolko sa plati za vstupne?? (možno hlúpa otázka ale nikde som túto informáciu nenašiel) :)
TomTom - vaša navigácia :)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

podla mna nic. Vsak im napis, chod tam a urob sluzbu ludstvu a nahraj to :)
Tomtom
Active Member
Príspevky: 133
Dátum registrácie: St 01 05, 2013 10:52 pm
Bydlisko: Čadca , Bratislava

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Tomtom »

peter.cmorej napísal:podla mna nic. Vsak im napis, chod tam a urob sluzbu ludstvu a nahraj to :)
kontakt tam na seba nemaju.

Myslíte ze to bude neaky druh podvodu respektive prezentacia ake su ich roboty vynimocne?? :)
TomTom - vaša navigácia :)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

vsak sa tam mozes prihlasit na event. V odpovedi urcite bude poplatok aj nejaky je. Ale urcite nie je. Urcite je cielom predat roboty
Tomtom
Active Member
Príspevky: 133
Dátum registrácie: St 01 05, 2013 10:52 pm
Bydlisko: Čadca , Bratislava

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Tomtom »

Ano, prisla mi odpoved kde je napísané že vstup je zdarma, myslíte že to bude mať aj neakú pridanú hodnotu tam ísť a stráviť tam niekoľko hodín? alebo je to len zbytočný zabijak času?
TomTom - vaša navigácia :)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Však choď , keď je to zadara. Stratiť nemôžeš nič. Len čas. Zadara je to preto, aby mali komu predávať roboty.

Mali sme tu video z jednej prednášky v Maďarsku...pametám sa len na dve veci. Chválil sa, že jeho najväčšia denná strata ako trejdera na forexe bola cca 1 milión € a ďalej povedal takú volovinu, že pri tradingu vôbec nezávisí na tom, či je spread 1 pip alebo 3 pipy...

Spýtaj sa ho, prečo úspešný trejder, čo má denný P/L milión € predáva amatérom roboty po 560 USD...
Asi ti povie, že na tom zarobí viac. Mimochodom, pyramída WSM zatial funguje. Ako novozélandska firma urobili merger z STP brokerom na Britských Panenských ostrovoch, čo ich stálo 10,5 až 14,5 milióna USD:

Gallant Capital Markets, the British Virgin Islands (BVI) based FX broker, has announced that it has agreed to merge with WSM Invest Ltd... “WSM is excited about the prospective merger with Gallant,” Jiri Kubicek, Member of the Board, WSM Investments, commented on the announcement. Adding, “Gallant’s liquidity and technology solutions will strengthen and enhance our brokerage offerings, consolidating and expanding our leading market positions in Europe and Asia.”

http://forexmagnates.com/exclusive-gall ... 5-million/" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa davoo »

14,5 mil.$ už nie je zanedbateľná čiastka... Ja, že sú to len odrby za pár stoviek tu a tam a ono nám pred očami rastie druhý Madoff. Som zvedavý koľkí sú ešte presvedčení o tých zdrapoch papiera čo im chodia mesačne, že sú to reálne zisky po tomto, už ani vklad nemajú, nie to ešte zisky.

Niekto z redaktorov tu by si mohol čuchnúť k investigatívnej žurnalistike. S takýmto odhalením sa človek zviditeľniť dokáže. :) Kde je slovenský Scott Patterson z wsj?
Naposledy upravil/-a davoo v Št 13 11, 2014 3:13 pm, upravené celkom 1 krát.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

bojim sa, ze ich bude stale viac a viac. Moze to kludne trvat este niekolko rokov kym to krachne, beru to globalne. Az potom budeme za prorokov :wink:
lukasd
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 7:43 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa lukasd »

Jednému menovanému už česká národná banka šliapla na krk no neviem prečo na Slovensku ešte nič neurobili

http://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/ochran ... i_wsm.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jozef898
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 27 11, 2014 4:20 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jozef898 »

Toto je dost silna kava...

(z 3.4.2014) http://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/ochran ... ional.html" onclick="window.open(this.href);return false;

(z 18.5.2014 ) http://vipco.cz/financni-roboti-wsm-bez-licence-od-cnb/" onclick="window.open(this.href);return false;

( z 15.10.2014 ) http://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/ochran ... i_wsm.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Rozhodnutí České národní banky
č.j. 2014/2609/570 ze dne 13. března 2014, sp.zn. Sp/203/154/573

I. Společnost WSM Bohemia s.r.o., IČO 242 53 731, se sídlem Tyršova 214, 256 01
Benešov, nabízela a zprostředkovávala na území České republiky prostřednictvím
internetových stránek http://www.i-wsm.com" onclick="window.open(this.href);return false; a jí řízené sítě obchodních zástupců zřízení účtu
u zahraničních společností:

(i) Insta Forex, sídlem 30 Teatralnaya, Kalinigrad, Ruská federace, a to v období
od ledna do dubna roku 2013 a

(ii) WSM International Broker Ltd., sídlem Unit 117, Orion Mall, Palm Street, Victoria
Mahe, Seychely, a to v období od května roku 2013 do prosince roku 2013,
za účelem obchodování s měnovými páry na trhu Forex,

t e d y
nabízela a poskytovala na území České republiky hlavní investiční službu upravenou
v § 4 odst. 2 písm. a) zákona o podnikání na kapitálovém trhu – investiční službu přijímání
a předávání pokynů týkajících se investičních nástrojů definovaných v § 3 odst. 1 písm. d)
zákona o podnikání na kapitálovém trhu, aniž by k této činnosti disponovala povolením České
národní banky,
č í m ž p o r u š i l a

zákaz upravený v § 4a zákona o podnikání na kapitálovém trhu,

č í m ž s e d o p u s t i l a

správního deliktu upraveného v § 164 odst. 1 písm. a) zákona o podnikání
na kapitálovém trhu,

z a c o ž s e j í

v souladu s § 164 odst. 3 písm. b) zákona o podnikání na kapitálovém trhu ukládá pokuta
ve výši 2 000 000 Kč (slovy dva milióny korun českých). Pokuta je splatná do 30 dnů
od nabytí právní moci tohoto rozhodnutí na účet státního rozpočtu vedený u České národní
banky, č. 3754-67724011/0710, konstantní symbol 1148, variabilní symbol je 24253731.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Istiach »

Tak teraz sa ich to asi uz "netyka" kedze oni "neobchoduju" na kapitalovych trhoch iba "predavaju software".

Kazdy potencionalny zakaznik by si z toho mohol urobit vlastny nazor.
jankamalinova
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 5:56 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jankamalinova »

Pán Antol mi predal zmenku Dinazu keď pracoval v Proxente .
a potom mi volal, že má niečo nové WSM roboty. to bude asi to o čom tu píšete, či? radu prosím...
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa davoo »

Zase sa objavili z ničoho nič tie isté nicky jedného človeka hneď po sebe... Ako sa máš Lukasd etc.? Vidím, že tvoja schizofrénia už je v pokročilom štádiu a vystupovať pod menami iných ľudí sa nepatrí.

Dobrý thread tu zadrbáva svojimi fejkovými profilmi. Úplne stačí vystupovať pod svojím vlastným menom a dať sem odkazy na diskusie odkiaľ to kopíruješ.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Airmike »

nieco na pobavenie
Prílohy
WSM.jpg
Andrej1
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Št 29 01, 2015 8:01 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Andrej1 »

este si pamatam ked som bol maly chlapec 15rokov vtedy som nasiel na nejakej americkej stranke nejakeho forex robota a myslel som si ze mi bude zarabat € (ale nekupil som ho, ani vtedy som tomu tusim neuveril ) . Takze WSM investorom prajem aby co najskor vyrastli zo svojich detskych snov.
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

Vidím, že sú tu aj taký čo sa chytajú každej témy. Ale to asi preto, že s nimi nikto nechce komunikovať na ich vlastnú tému tak sa votrú do komunikácie druhých a urážajú niečim takým, že jedna osoba píše pod iným nickom. Poprosím bez komentárov tích, čo sa ich to netýka.

A teraz k téme: zo spoločnosti WSM po novom volajú, že majú novinku nejakého novovytvoreného KOMODITNÉHO ROBOTA. Počuli ste o tom už niečo? Ale to asi preto, že už na nich došlo, musia začať vyplácať peniaze klientom a nemajú z čoho. Tak sa to snažia presunúť do niečoho nového aby k vyplácaniu nemuselo prísť. A okrem toho, ponúkajú už aj nejaké zmenky kde garantujú Kvartálne 4-5 %. Načo potrebuje spoločnosť ktorá zarába 60 % ročne predávať zmenky ? Nemajú z čoho vyplatiť klientov, je to jasné !!!!!
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa davoo »

Ja sa nevtieram do komunikácie iných. Len do komunikácie jedného veľmi podivného človeka zrelého na psychiatriu, ktorí vystupuje pod menami cudzích ľudí bez ich vedomia a rád sa rozpráva sám so sebou.

a budem ťa volať pán Podivín, pretože pri tvojich 4876 cudzích nickoch pod ktorými vystupuješ ti musím dať nejaké oficiálne označenie nech to je prehľadné.

A teraz k téme: Myslím si, že tento interkontinentálny odrb vydrží dlhšie a v ich firme musia zamestnávať iné mozgy, keď chŕlia takéto "roboty" jeden za druhým pomaly na všetky trhy. Už aj na Wall st. sídlia, ešte kúpiť domček v Hamptons za deposity a môžu ohurovať potencionálnych klientov toľkou exkluzivitou.

Ešte som nenarazil ani na jednu ponuku, kde by hľadali quantov do tímu, za to bývalých OVB pracovníkov vítajú s otvorenou náručou. Možno, že je pán Kubíček aj expert cez machine learning a nikoho okrem seba nepotrebuje. :lol:

edit č. 235: "Investiční magazín přináší rozhovor se spoluzakladatelem společnosti WSM LLC, která se zabývá vývojem forex robotů a jejich distribucí, Jiřím Kubíčkem. Jiří Kubíček působí posledních 20 let jako velmi úspěšný trader. Vývoji forex robotů se věnuje více než 8 let."

Tak predsa je len quant. Popri odrbávaní s kupovaním fiktívnych pozemkov a zlatých tehál v Rakúsku stihol ešte po nociach programovať roboty. Ja sa mu smejem a on to je to taký český Cliff Asness krížený so Simonsom. :lol:
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Istiach »

davoo napísal: Tak predsa je len quant. Popri odrbávaní s kupovaním fiktívnych pozemkov a zlatých tehál v Rakúsku stihol ešte po nociach programovať roboty. Ja sa mu smejem a on to je to taký český Cliff Asness krížený so Simonsom. :lol:
Czech made man :)
Andrej1
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Št 29 01, 2015 8:01 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Andrej1 »

Alexander napísal:Vidím, že sú tu aj taký čo sa chytajú každej témy. Ale to asi preto, že s nimi nikto nechce komunikovať na ich vlastnú tému tak sa votrú do komunikácie druhých a urážajú niečim takým, že jedna osoba píše pod iným nickom. Poprosím bez komentárov tích, čo sa ich to netýka.

A teraz k téme: zo spoločnosti WSM po novom volajú, že majú novinku nejakého novovytvoreného KOMODITNÉHO ROBOTA. Počuli ste o tom už niečo? Ale to asi preto, že už na nich došlo, musia začať vyplácať peniaze klientom a nemajú z čoho. Tak sa to snažia presunúť do niečoho nového aby k vyplácaniu nemuselo prísť. A okrem toho, ponúkajú už aj nejaké zmenky kde garantujú Kvartálne 4-5 %. Načo potrebuje spoločnosť ktorá zarába 60 % ročne predávať zmenky ? Nemajú z čoho vyplatiť klientov, je to jasné !!!!!
Ano mne a tebe je. Ale ludom dokonca aj niektorym ktory investovali v minulosti do BMG asi nie. Bohuzial niektory ludia na SR su tak financne nevyrovnany ze su nuteny verit rozpravkam (velmi dobre viem o com hovorim, ked som mal tak 15-17 rokov bol som rovnaky, tak v 18-19tke sa mi nastastie zvysilo iq :) ). Osobne poznam ludi co tam dali dost velke peniaze a naisto mozem povedat iba jedno- oni ich na tych ich prednaskach/stretnutiach tymi recami nejak zfanatizovali, su z nich fanaticky wsm roboti a nikoho nepocuvaju , nerozmyslaju - CHUDÁCI !
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

Chlapci mate niekto aspon jednoho kupeneho? Poznate niekoho kto to ma a vybral odtial peniaze?

Je pravda necital som celu diskusiu, opravte ma ak sa mylim ale asi nikto z vas to nevyskusal a nema nic kupene ano ?

Cize sa vsetci bavite teoreticky o tom ako by to mohlo fungovat..., take vypovedna hodnota prd.


Ja poznam ludi (osobne) ktory odtial vybrali cez 20 000EUR ( nie jeden krat) a vsetko slo uplne hladko...

Ja som osobne tiez uz odtial vybral prachy (nie tak vela) ale mal som ich za 3 dni v mojej banke.

Sa mi pacia ake teorie ste tu povymyslali ako to vsetko realne FUNGUJE :-) => chlapci vy ste fakt kreativna banda.

Ja len tolko.. :D , bru noc
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"