Investiční centrum České spořitelny/skupiny Erste

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Investiční centrum České spořitelny/skupiny Erste

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Tak mně došel mejl tvářící se jako od ČS, vybízející mě k aktivaci uživatelského účtu v investičním centru.
Víte o teom něco? Já mám u ČS pouze Brokerjet a stavební spoření. Na stránkách ČS jsem se k žádnýmu IC neproklikal ani mo ho to nenašlo ve vyhledávači (na jejich stránkách). Pokud tu adresu ale zadám rovnou, tak se objeví stránka tvářící se jako ČS. Tak nevím.
Takový pokusy tady už byly a i když to a priori nežádá žádný hesla (naopak, aktivací odkazu ho naopak oni vygenerují), tak se mi to moc nezdá.
Barbara
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ut 03 11, 2009 2:12 pm

Re: Investiční centrum České spořitelny/skupiny Erste

Príspevok od používateľa Barbara »

Taky mi to přišlo. U ČS nemám nic, ale dřív jsem tam investiční účet měla. Vymazala jsem to jako podvod. Pokud to chceš řešit, zkus infolinku 800 207 207
zzzzzmman
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 09 01, 2015 11:31 am

Re: Investiční centrum České spořitelny/skupiny Erste

Príspevok od používateľa zzzzzmman »

Zaujimalo by ma co si myslite o firme VCC International Copr, z ktorej mi asi pred 4 mesiacmi volali ohladom ponuky investovat do predburzovych akcii v nanotechnologiach. Pripadalo mi to nedoverihodne
Unlock the key of your success by certkiller and free ccna By using our Cisco CCNA 200-120 - pass-4sure passguide and sy0-401 study material.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Investiční centrum České spořitelny/skupiny Erste

Príspevok od používateľa Rokosák »

Ak sa Ti zda ponuka nedoveryhodna tak ju ignoruj. Predpokladam, ze Ti naslubovali svetle investicne zajtrajsky, co je metoda na vyuzitie chamtivosti. Chamtivost je rakovinou investorov.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Investiční centrum České spořitelny/skupiny Erste

Príspevok od používateľa JUGGLER »

zzzzzmman napísal:Zaujimalo by ma co si myslite o firme VCC International Copr, z ktorej mi asi pred 4 mesiacmi volali ohladom ponuky investovat do predburzovych akcii v nanotechnologiach. Pripadalo mi to nedoverihodne
Rozoberali sme to tu:
http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... 1&start=10" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Investiční centrum České spořitelny/skupiny Erste

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

sranda ze este existuju
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"