pls help s tabuľkou v e-brokeri

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
notrader
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Po 17 02, 2014 2:51 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

pls help s tabuľkou v e-brokeri

Príspevok od používateľa notrader »

Čaute,

vie mi pls niekto pomôcť s interpretáciou tabuľiek v prílohe tak, ako mi ju zobrazuje Fio?

Pre vysvetlenie - pohyby sú:
- konverzia 490 EUR na USD na cca 543 USD
- nákup 100 akcií po 1,65 USD
- v jednej tabuľke je X-kom vyznačený jeden zrušený nákup, ktorý by sa teoreticky mal vzťahovať na ten nákup pod tým. Viem, že som pri rušení omylom zadal nákup (ale bez vyplnenia akýchkoľvek údajov, teda počtu akcií atď.) tak je možné, že som dačo tam pod*bal.

Každopádne niektorým tým číslam nerozumiem. Odkiaľ sa vzala tá cena na začiatku 7,1875? Ďalej, nákup v časti 'zmena' za 152? A výnos mínus 1641,43 percenta???

Ďakujem
Prílohy
Clipboard02.jpg
Clipboard01.jpg
Hawk
Active Member
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po 14 05, 2012 7:31 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: pls help s tabuľkou v e-brokeri

Príspevok od používateľa Hawk »

stav portfolia sa asi vztahuje ku rozmediu casu od 1.1.2001 vid vlavo hore 2obrazok, zmen si to a malo by to ukazat spravne,
mas nakupenych 100 ks o 20:44 , a predtym konversiu na usd o 15:39 nic viac tam nevidim, fio ma aj celkom dobry help popozeraj tam pre hlbsie pochopenie

p.s.: zmenaren vo fio je dost nevyhodna
notrader
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Po 17 02, 2014 2:51 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: pls help s tabuľkou v e-brokeri

Príspevok od používateľa notrader »

Hawk napísal:stav portfolia sa asi vztahuje ku rozmediu casu od 1.1.2001 vid vlavo hore 2obrazok, zmen si to a malo by to ukazat spravne,
mas nakupenych 100 ks o 20:44 , a predtym konversiu na usd o 15:39 nic viac tam nevidim, fio ma aj celkom dobry help popozeraj tam pre hlbsie pochopenie

p.s.: zmenaren vo fio je dost nevyhodna
Dík @hawk za reakciu. Už sa mi trochu rozvidnelo, hlavne lebo niektoré veci sa odvčera updatli.

Jj, toho nevýhodného kurzu som si vedomý, ale bolo mi povedané, že ak chcem nakupovať US akcie, musím zmeniť na USD, tak nebolo moc na výber.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"