Nobody - pár mých trejdů

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

tomu nějak nerozumím...? :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7072
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 284 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa jogo »

Nobody napísal:tomu nějak nerozumím...? :(
ETF-DAX mam nakupene za 10200 a tam je aj SL a CFD-DAX mam nakupene 9.7.2015 a SL je pod low tejto trojmesacnej korekcie.
Vela neriskujem a potencial vzhladom na euro-QE je vysoky. Dalsie nakupy neplanujem, jedine ES v korekcii, lebo som prehliadol zasiahnuty SL a vyhodilo ma z pozicie a este planujem kupit rusky index, ale tentokrat uz so SL. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Jakože už na nem vydelal a teď vsází jeho peníze ...
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

už teda dávno pochopil, i napsal....ale asi sežral admin 2x... jak u Grimmu :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

fakt jsem 2x poslal ospověď a nic....:(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15824
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Dnes po zavretí burzy samé dobré správy:
Amazon doslova šokoval ziskom a je +15%. V trhovej kapitalizícii predbehol Wallmart. Je to asi najdrahšia akcia akú som kedy videl...Starbucks a Visa sú tiež výborné. Takisto AT&T. Hádam sa nálada zajtra vylepší :wink:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Leon
Active Member
Príspevky: 99
Dátum registrácie: Pi 09 01, 2015 1:21 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Leon »

Nobody napísal:fakt jsem 2x poslal ospověď a nic....:(
keď postuješ 5-6 postov za sebou a nepoužívaš edit, tak sa ani nečuduj ;)
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Tak jakej je plán B?
Čekání na flashcrash?
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7072
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 284 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa jogo »

Nobody napísal:lo ES 96,50 - asi poslední dokup
Nuz..zacina to byt zaujimave. Konecne uvidim,kde mas "hranicu bolesti". :wink:
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

jogo napísal:
Nuz..zacina to byt zaujimave. Konecne uvidim,kde mas "hranicu bolesti". :wink:
Neboj, dám vědět kdyby se hranice bolesti již nedala vydržet. :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

rád bych už popatřil na silnější pohyb nahoru, před závěrem by byl na místě. (vezmu i od teď :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

+ ES 57,25
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Přesne. Koupit, ředit a pak ředit víc. Pak fandení u screenu. A pak modlení. Hlavně žádnej stop. :roll:
Hlavně aby to v noci rákosníci udržely co?
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

MartinPillar napísal:Přesne. Koupit, ředit a pak ředit víc. Pak fandení u screenu. A pak modlení. Hlavně žádnej stop. :roll:
Hlavně aby to v noci rákosníci udržely co?
Nevím sice, co tím chtěl pán vyjádřit, ale přes to bych si ho dovolil požádat, aby se laskavě přestal srát do věcí, kterým nerozumí. Trejdění s futkama není nikterak podobné hraní si s 5 000 účtem na forexu. Pro lehkou představu: Na čistých futures mám letos YTD + 47 000$. Tady byl zatím otevřenej loss myslím max někde kolem 9,5 k. (teď už podstatně méně – ale IB si s dokupy na futkach v P&L moc nerozumí)
Trejdím hlavně futures spready + arb. a můj účet si rozhodně klidně lízne i 5x větší průběžnou ztrátu. Trading bez nakupování ve výhodný čas? Nějak si ho nedovedu představit – klidně tomu můžeme říkat ředění. Já bych v té chvíli prostě nakupoval, ať už mám pozici, nebo nemám (samozřejmě s ohledem na otevřenou). A taky jsem nikdy neřekl, že na futkach nemám žádnou stopku. Jen si ji třeba představit v jiné formě – ale to asi vyprávět forexovému pohádkáři je úplně na nic. A představy, jak tradeři sedí u monitoru a modlí se patří do folkloru, který bývá uváděn na webech co loví pro své majitele traderské ovečky na knihy, školení, coaching, following.
Občas tu hlásím on-line vstupy a výstupy na ES. Každý se může (i zpětně podle času) podívat, že je to čistý real. A na finanční úřad nosím už řadu let slušnou „dlouhou paži“ , trejděním se totiž živím.
A nemusím si pak vymýšlet pohádky o tom, jak mi nehodný, zlý a zákeřný on-line sw zapisuje obchody tak, že to vypadá, že trejdím v mínusu .
:)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
tomDruhy
Príspevky: 6
Dátum registrácie: St 01 04, 2015 1:55 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa tomDruhy »

kde je pilny zak marcos? neprispeje nejakou myslenkou?
me by treba zajimalo, proc nekdo, jehoz ucet si "klidně lízne i 5x větší průběžnou ztrátu" a v ostatnich pripadech je absolutne bohorovne nad veci. vzdy tak prehnane, popuzene, agresivne a sproste reaguje na sebemensi stouchanecek ohledne ztrat.ja mit takove vysledky jako zde byly prezentovany(kors je po tom naprosto verohodnem vysvetleni take samozrejme uplne v poradku), nechavaji me takove poznamky ledove klindnym. je mi ale jasne, ze se toho jeste musim hodne ucit.
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

--- když jsem to psal, tak jsem si říkal, že tam připíšu, že "Teď by se měl ještě ozvat tomDruhy" a už je tu !!! ----
:D :D :D

PS: že se vy dva vůbec neznáte? :wink:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Ale, ale vulgarita, hněv a agrese...ale to asi patří k velkým trejdrům.
Stopy žádné nemáš jako každej se 100% track recordem. Křivka tvého equity je stejná jako průběh seskok Baumgartnera - pomaly nahoru a pak strmhlav.
Prílohy
image.jpg
tomDruhy
Príspevky: 6
Dátum registrácie: St 01 04, 2015 1:55 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa tomDruhy »

ano samozrejme, ze sis to rikal. asi jako jsi zavrel ten kors uz daaaaavno. a z vrozene naproste poctivosti jsi ho nezaznamenal do tabulky, jelikoz jsi nestihl behem par vterin o obchodu referovat na foru. co me(samozrejme pouze me, no a mozna tedy jeste martinovi jelikoz jsme jeden/kamaradi/znami...) prijde velmi zajimave, je ze se tato neprijemna, nepekna vec stane zrovna u toho jednoho jedineho problemoveho obchodu. u tech desitek ostatnich vzdy vsechno v pohode. ja pomyleny bych spise cekal, ze se to stane u tech "ziskovych" kdyz je jich nepomerne vice ale ono ne. zrovna ten jeden jediny ztratovy takhle pozlobi.
marcosi co ty na to? mas pro to nejake vysvetleni?
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

Nobody napísal:+ ES 57,25
ty dva out 77,50
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
tomDruhy
Príspevky: 6
Dátum registrácie: St 01 04, 2015 1:55 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa tomDruhy »

tak marcosi zapis si:
XXII. lekce velkeho tradera
kdyz me nekdo na anonymnim internetovem foru prudi, ze nezaviram ztratove obchody, tak obchod okamzite uzavrit a hlave odreportovat. tim mu vezmu vitr z plachet! to je ten nejlepsi obchodni plan.
Marcos
Gold Member **
Príspevky: 312
Dátum registrácie: St 09 07, 2014 11:28 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Marcos »

O TomeDruhy, dakujem, to je super rada, zapisem si ju do svojho dennicku, hned na druhe miesto za tu o tom ze cena stupa ked je dopyt vyssi ako ponuka :) Prezrad mi este prosim cim som si zasluzil tolko tvojej pozornosti? Ak spravne ratam, 3 z tvojich doteraz 6 prispevkov na tomto fore sa venuju mne, to je pocta! Alebo radsej nie, radsej sa dohodnime ze nebudeme navzajom reagovat na svoje prispevky.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3863
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 127 times
Been thanked: 346 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa osamely chodec »

prilis mnoho chemie :)
Prílohy
adre.png
adre.png (17.81 KiB) 9436 zobrazenia
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

tomDruhy napísal:tak marcosi zapis si:
XXII. lekce velkeho tradera
kdyz me nekdo na anonymnim internetovem foru prudi, ze nezaviram ztratove obchody, tak obchod okamzite uzavrit a hlave odreportovat. tim mu vezmu vitr z plachet! to je ten nejlepsi obchodni plan.
Ty popleto :) Já nezavíral ztrátový obchod ale ziskový. Teda pokud pro tebe je ztrátou + 2 000 $ pak smekám.
I já se cítím polichocen tvou přízní....hned po registraci jsi běžel do mého vlákna, abys se tu konstruktivně bavil o tradingu a už si tu i zvostal. Těším se na další tvoje přínosné perlení.
A čeština ti jde skvěle :) "Tome" :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3863
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 127 times
Been thanked: 346 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Zasa som si pomylil vzorce, tento diskusiu vystihuje viac.
Prílohy
test.png
test.png (46.72 KiB) 9434 zobrazenia
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15824
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Psy brešú, ale karavána ide ďalej.

Zbytočne sa navážate do Nobodyho. Treba pochopiť , že toto je proste jeho štýl. To, že riedi do straty a má obrátený risk/reward je jeho osobitosť. Aj mne je to proti srsti, ale je to jeho stratégia, jeho vec, jeho riziko. To riziko on vysoko kompenzuje takmer 100% podielom winnerov. Niektorí profíci to tak proste robia. Nevidím to prvýkrát.

Všimnite si, že to riedenie má obmedzené na 3 nákupy. Napr. po troch nákupoch ES nechal na overnight kumulovanú stratu len okolo 3000 USD (ked počítam každý dokup po 1 kontrakte ). To je pri live tradingu v ktorom prezentoval za rok zisk 42 000 a cca 60 winnerov normálny a prijatelný DD.

Len ho nechajte trejdiť ! Poctivo reportuje real-time a každým ohláseným trejdom berie na seba zodpovednosť, že ohlási aj exit. Každý kto ho kritizuje by si mal najprv vyskúšať, čo je to reportovať real-time. Je to obrovský rozdiel oproti komentárom typu ,,čo vyzerá dobre a čo nie,, a čo som trejdil včera, alebo čo by som robil, keby nebolo keby.

Nobody. Nedaj sa znechutiť. Drž sa!
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Tu nejde o to, ako obchoduje. To je mi jedno. Pokial bude stupidnymi komentami reagovat na mna, tak mu to budem oplacat rovnakou mincou v jeho vlakne.
A mladsim citatelom odkazujem: Neverte nikomu s kundou v logu!
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

:) ale ty zas tak blbě nevypadáš....proč tolik sebekritiky najednou???

Pošli toma :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Lance »

MartinPillar napísal:Tu nejde o to, ako obchoduje. To je mi jedno. Pokial bude stupidnymi komentami reagovat na mna, tak mu to budem oplacat rovnakou mincou v jeho vlakne.
A mladsim citatelom odkazujem: Neverte nikomu s kundou v logu!
Mal by si sa konecne ukludnit.Odpovedal tebe a teda aj tomu tvojmu druhemu nicku presne tak ako ste si o to zaziadali.
Preco si nevytvoris svoje vlakno?Uz tam mozes viest aj diskusiu,kedze ste dvaja,pardon ty+s tvojim druhym nickom.Tam mozes nahanat ovecky na svoj forexovy web.
Trocha respektu by ti nezaskodilo aj ked je to iba internet.
p.s. vyzera to tak,ze uz ta vyzliekli z bielej kosele a aj viaznky ,tak bacha aby ti tak skoro nezamrzol na tej tvaricke aj ten usmev.No a zacni si lepsie cistit zubky zacinas ich mat zazltnute.
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa MartinPillar »

To si akože myslíš, že tomDruhy som tiež ja?
To je trápne. To sa mi ani nechce komentovať. Prosím admina, aby to objasnil prítomným Nobodyho trollom.
Ba možno Lance je Nobody. Nie?
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa futurer »

Cpi z tvych prispevku tolik spiny, zavisti, frustrovanosti, jesitnosti, agresivity,zaste,nenavisti a mnoha dalsích vlastnosti, pro které doufam mas i nejake medikamenty. Mel bys je uzivat a nevenovat se radsi ani stínovému obchodovani. Oprostil bych se i od sledovani uspesnejsich kolegu. Ale nejsem lekar.
Pro ostatní trolly:
Podíval jsem se znovu na stranky tohoto nadsamce ve forexu a ejhle. Jeho stranky uz maji rychle vymazany odkaz na following , který ještě nedavno s velkou hubou spoustel. A ještě mozna včera tam i visel.
Viz:
od MartinPillar » úte 04 07, 2015 9:12 pm
Idem LIVE na http://www.forexlifestyle.sk/statistiky/" onclick="window.open(this.href);return false;
Trochu to chcelo administrácie prepojiť Dukascopy na myfxbook.com, snad to bude fungovať.
God bless you all. Tiocfaidh ár la.

od Slovan_sk » úte 04 07, 2015 9:32 pm
No tak to je slovo chlapa , som zvedavy doteraz si teoretizoval
Takze sa tesim minimalne ja , vela stastia snad sa nieco priucim ...

od MartinPillar » úte 04 07, 2015 9:48 pm
Teoretizoval?
Načo by som to robil?
Všetko čo poviem aj tak myslím a robím, lebo je mi jedno, čo si o tom myslí street.
Nepochybuj o mojej úprimnosti.
Projekt zďaleka nevykrýva náklady a robím to len z mojej ješitnosti.

Tak se hlavne mrknete, (hlavne vy, ostatni trollove) z ceho prameni tyhle vylevy ve vlakne, kde ho nikdo neoslovil ani se mu nijak nevenoval a kde kolem sebe kope do ostatnich jak nemocna kobyla.


tady je ten odkaz, nez rychle zmizne.

http://www.myfxbook.com/members/jinxbho ... xu/1208975
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa MartinPillar »

kde ho nikdo neoslovil ani se mu nijak nevenoval a kde kolem sebe kope do ostatnich jak nemocna kobyla.
Zase jeden troll.

Nobody sa ku mne vyjadruje aj bez toho, aby ma oslovoval a robí to najmä v tomto vlákne, tak preto mu tu odpovedám.
To že ty tomu nerozumieš, to mi je jedno. Nobody vie o čom rozprávam.
Vŕtať začal on takže, ja iba hrám iba tu jeho hru a vy trollovia sa popri tom možno niečo viac dozviete o tom jeho "systéme".

Tie štatistiky som už niekde tu na fóre vysvetľoval, tak si to tu niekde nájdi, nebudem sa opakovať. Si chytrý kluk investigativec.

Dnes neni do čoho píchnout, keď ti kámoš nič nenapísal čo?
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa futurer »

A reakci po dnesku, kdy uz Baumgartner pristal a bere pomalu rozhovory a plni se mu konto,si uz nedokazu predstavit. Asi poslintani klavesnice a tezko domyslet. To bude asi rana pro oba nase kritiky :) Omlouvam se za podobne kydy jako tu zneli od dvou bratri ale neudrzel jsem se.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa futurer »

povazujes za trolla i Jugglera?

Nedavno jsi utocil i na Mika - myslim , ze si s tebou vytrel prcku. Tak zkousis dalsiho.
Jsi asi nemocnej.

A doufam, ze ostatni, kteri to ctou, nemocni nejsou. :D
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa MartinPillar »

futurer napísal:A reakci po dnesku, kdy uz Baumgartner pristal a bere pomalu rozhovory a plni se mu konto,si uz nedokazu predstavit. Asi poslintani klavesnice a tezko domyslet. To bude asi rana pro oba nase kritiky :) Omlouvam se za podobne kydy jako tu zneli od dvou bratri ale neudrzel jsem se.
Tak jaká perla toto? :lol:

Keď už opisuješ od bráchy Nobodyho, tak by ťa malo zaujímať ako zvláda tie stresové dni a nie dobré. Robustnosť systému poznáš v kríze a nie keď všetko ide podľa plánu.
Ja sa iba obávam, že všetci, čo od Nobodyho preberajú trejdy raz skončia s nulovým účtom.
On Nobody si to možno nejak ošéfuje a niekde ten loss zoberie, keď pôjde do tuhého, ale vám to buď nepovie, alebo vy budete tak paralyzovaní, že nebudete vedieť, čo robiť keď tá chvíľa príde.
A Nobody už asi pár učtov vybielil kým sa dostal sem a nejaký ten plán B asi má, ale nepovie.

Ale v podstate by ste mali byť radi, keď niekto Nobodyho dostane do emócií, lebo v nich dal najdlhší príspevok na fóre, v ktorom sa zase trochu viac odhalil.
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa futurer »

je fakt zajimavy, ze nereagujes na nektere veci a ze si treba nezalozis svoje vlakno, kdyz tak strane touzis po uznani.

Ale to asi ostatnim je jasny :) Jsi sam ze svym uctem v perdeli!!! :)
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa futurer »

asi se ostatni boji konfrontace s agresivnim jedincem no a toho vyuzivaji i obecne znami tzv. ŠMEJDI .
futurer
Silver Member *
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Št 25 12, 2014 9:07 pm

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa futurer »

a neobavej se o vsechny Nobodyho trolly . Predpokladam, ze jsou to vetsinou schopnejsi traderi nez ty. Jen se treba chteji poucit nebo i odradit . A ja za sebe mohu rict, ze obcas pouziju N jako dalsi indikator. A ver mi, ze je ti po tom h...o !!!!
Az budes davat on-line vstupy ty - nebudes mit problem, ue by nekdo s tebou sel do kytek.
NIKDO S TEBOU NEPUJDE !!! uz i to zkusil :)
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa Nobody »

Ahojte všichni čtenáři tohoto mého vlákna. Vzhledem k reakcím některých " traderů" :) a mého asi nepochopení jejich dobré vůle a konstruktivismu už nevidím další působení na tomto foru za přínosné. Pro ty, kteří mají přístup do spreadsheets asi něco vymyslím.
Pěkné trejdy všem . N.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15824
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ešte si to rozmysli. Možno len vynechaj iné trejdy ako boli tie futures ( ktoré mimochodom kumulovane dnes boli v zisku 3000 ! ) a hlás len ,,trade,, ked dáš niečo do vlákna. Podla toho viem že niečo trejdíš a prípadne reagovať ak mám nejaký komentár. Tí, čo nemajú prístup by tak nemali čo komentovať.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15824
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: Nobody - pár mých trejdů

Príspevok od používateľa JUGGLER »

....
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"