Partners group - viete niekto o nich nieco?

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Leon
Active Member
Príspevky: 99
Dátum registrácie: Pi 09 01, 2015 1:21 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Leon »

Lenže kávu dajme tomu potrebuješ k fungovaniu. Ale tých 2400 nemusíš platiť v podstate vôbec, ledaže by si vyslovene chcel, chápeš :D je rozdiel musieť, chcieť a nemusieť :)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Komu niet rady, tomu niet pomoci. Dunning-Krugerov efekt.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa pedro.v »

asi som prehliadol tu tvoju radu
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Istiach »

pedro.v napísal:asi som prehliadol tu tvoju radu
Zatial si prehliadol vsetky rady :D
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa pedro.v »

:) ja mam skor pocit ze tu moc tych rad nie je. mi to pripada ako keby som si kupil auto a teraz mi idu vsetci hovorit ze som mohol chodit autobusom a usetrit. mam IZP kvoli poistke, nie kvoli investovaniu. ked som ho uzatvaral nevedel som o inej moznosti poistenia, tak co sa teraz obesim? alebo je dobry napad zrusit IZP v kazdom okamihu?
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Istiach »

Ved ti niekto pisal ze to mas zrusit a dat si lacnejsiu poistku. Poisteny budes tak ci tak, akurat lacnejsie, lebo nebudes popri tom aj "investovat".

Dokonca ti Leon aj napisal aby si kontaktoval Petra Cmoreja tu na fore. On ti tu poistku sprostredkuje.
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa pedro.v »

a prave to mi vrta hlavou, preto zhanam teraz viac informacii. ako si moze niekto povedat ze to mam zrusit ked tu zmluvu ani moje potreby nepozna? zatial ma nic nepresvecilo. ak su teraz produkty ktore mi to vykryju lacnejsie tak samozrejme som ochotny to zrusit ale rusit to na zaklade toho ze to niekto od boku napisal to sa mi nezda ovela rozumnejsie ako uzatvorit dalsie IZP :)
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Istiach »

pedro.v napísal:a prave to mi vrta hlavou, preto zhanam teraz viac informacii. ako si moze niekto povedat ze to mam zrusit ked tu zmluvu ani moje potreby nepozna? zatial ma nic nepresvecilo. ak su teraz produkty ktore mi to vykryju lacnejsie tak samozrejme som ochotny to zrusit ale rusit to na zaklade toho ze to niekto od boku napisal to sa mi nezda ovela rozumnejsie ako uzatvorit dalsie IZP :)
Tak IZP je produkt pre ludi ktori chcu akoze investovat a byt poisteny zaroven. To ale vychadza drahsie ako keby si sa dal poistit samostatne a investoval samostatne. Tie poplatky su tam na oko sice male, ale v konecnom dosledku ti zozeru velku cast toho co si tam sporis, respektive investujes. Cize pre teba zbytocnost aby si platil nieco, co nechces.

Este ti mozem poradit tak, ze ak mas cas, chod na par skoleni od OVB, mozno sa dozvies viac :)
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa pedro.v »

ale ved toto su jasne veci. ja sa pytam ze co ma clovek co si potrebuje poistit zivot/uraz/invaliditu ine ako IZP podpisat? (hlavne tak 6-8 rokov dozadu) a kde sa ma informovat ked vsade kam pride mu tlacia hned IZP zo zjavnych dovodov? Ja teda nemam nejaky extra prehlad ale predpokladam ze Allianz nema to iste poistenie za tu istu cenu aj v IZP aj v nejakom samostatnom poisteni. No a to ze ku kazdemu produktu su nejake poplatky to je uz snad samozrejme v dnesnej dobe ked si banka odomna berie 10 EUR mesacne za 4 ukony. Vdaka bohu za taketo forum ale ak je teda IZP take zle a kazda poistovna ho klientom ponuka, tak komu sa da verit? :)
Jari
Platinum Member ***
Príspevky: 778
Dátum registrácie: St 28 01, 2015 6:01 pm
Has thanked: 30 times
Been thanked: 44 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Jari »

http://cmorej.blog.sme.sk/c/250668/Prec ... tenie.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Poriadne si to precitaj a potom sa spoj s P.Cmorejom a urobis najlepsie.
Time in the market beats timing the market…
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa pedro.v »

neviem ci si to uvedomujes ale to je clanok preco neinvestovat cez izp. ja som sa pytal preco sa nepoistit cez izp.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Istiach »

No preto, ze nechces investovat. Furt dokola.... A ty sa teraz opytas ci je nejaky iny produkt a my ti povieme spytaj sa nejakeho poistovaka, napr Petra Cmoreja.

Mas najlepsie mu napisat sukromnu spravu. Boh vie kedy si to tu precita.

PS: Aha aj tu mas nieco. http://cmorej.blog.sme.sk/c/278174/Vset ... ybrat.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa JUGGLER »

pedro.v napísal:neviem ci si to uvedomujes ale to je clanok preco neinvestovat cez izp. ja som sa pytal preco sa nepoistit cez izp.
Investovať cez IŽP je akoby si kupoval za veľké peniaze mizerné auto.
Poistiť sa cez IŽP je akoby si potreboval koleso na auto, ale kúpiš si kvôli tomu drahé a mizerné auto... :lol:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa pedro.v »

presnejsie by bolo asi ako keby som potreboval auto a kupil si autobus a vozil za svoje prachy ostatnych zadarmo :)
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Istiach »

V tom clanku vyssie Peter uvadza, ze IZP nemusi byt za kazdych okolnosti zle poistenie, pokial chce byt clovek iba poisteny. Takze uvidime.
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa pedro.v »

inak co je na tom pravda ked PG agent tvrdi ze zo zakona nemozu byt plateny priamo za poradenstvo ale musi to byt z nejakeho ich provizneho kolotoca?
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

je to velmi nepresne interpretovanie zakona :)
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

K poisteniam- nie je poistenie ako poistenie. Vsade su poplatky,to ano,ale s najnizsimi som sa stretla prave cez PG SK. Mozeme sa bavit o malych percentach,ale ak chcete poistenie az do dochodku,hodnota uctu moze byt za tych 35 rokov naozaj pekna. Poplatky si potom poistovna berie prave z tejto sumy. A zrazu zistite,ze rocny poplatok z hodnoty uctu je vyssi ako peniaze,ktore ste tam za ten rok poslali. IZP cez PG SK su od tychto poplatkov oslobodene. Cierne na bielom.
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

pedro.v napísal:a prave to mi vrta hlavou, preto zhanam teraz viac informacii. ako si moze niekto povedat ze to mam zrusit ked tu zmluvu ani moje potreby nepozna? zatial ma nic nepresvecilo. ak su teraz produkty ktore mi to vykryju lacnejsie tak samozrejme som ochotny to zrusit ale rusit to na zaklade toho ze to niekto od boku napisal to sa mi nezda ovela rozumnejsie ako uzatvorit dalsie IZP :)
Zmluvu treba vzdy vidiet aby bolo mozne zhodnitit ci sa ju oplati mat. Moje skusenosti su,ze dobry poradca nie je automaticky za rusenie starsich zmluv,v ktorych jevuz nieco nasetrene. Ale tiez starsie zmluvy maju uz nejaku tu odkupnu hodnotu,neprichadza sa o vsetky peniaze. Ak nie ste stotozneny s rusenim zmluvy,ale ako spominate,niektore nove produkty vas vykryju za menej,este stale viete na starej zmluve spravit kozmeticke upravy...setriacu zlozku znizit,niektore pripoistenia zrusit a dat si ich do novej,lacnejsej poistky. Pozor na poplatky spomenute malilinkymi pismenami,hlavne tie rocne...
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa pedro.v »

co je to za univerzalny recept ze "najnizsie cez PG"? PG riesia iba Aegon a teraz AXA a ak aj existuje lepsi produkt pre tvoje potreby tak sa o nom nedozvies pretoze oni maju svoju filozofiu s ktorou ked nesuhlasis tak ta urazene poslu kade lahsie, co je vlastne aj to najlepsie co sa ti s PG moze stat. nikto s PG ti neporovna poplatky produktov ktore ti nanucuju s ostatnymi na trhu aby si si vybrala ten ktory chces lebo si myslia ze na tych ich skoleniach im naliali do hlav absolutnu pravdu.
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

Takze ty by si najradsej dostal 20 moznych ponuk aby si si mohol vybrat sam? Prepac, "ja mam na to lidi". Keby si si chcel kupit napr.kavu,poslem ta predsa tam,kde ju maju prave v akcii. Nevymenujem ti 20 predajni,kde ju mozes zohnat. Ved hadam uznas,ze by si sa rozhodol podla ceny. Alebo ty by si bral do uvahy ine kriterium,napriklad vek predavacky? Asi nie. A som im vdacna,ze mi ohladom poplatkov otvorili oci. A to je nieco, o com som sa presvedcila na vlastne oci. Ak by si mal na to cas,pochod si poistovne a citaj.
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa pedro.v »

neviem kde beries tu doveru v PG ale ja viem kde som ju stratil :)
ja uz som si svoju domacu ulohu urobil. ak by boli PG tak seriozni a chceli ti naozaj poradit tak dobre ako sa prezentuju tak by ti spravili ponuku podla tvojich potrieb a nie podla svojich manualov. ved skus si so svojim PG agentom skusit poriesit nieco ine ako IZP a uvidis. najlepsie ked mu povies ze chces investovat par sto eur mesacne a pride za tebou s dalsim IZP aj ked vie ze uz mas 2 a bude ti rozprava bullshity o danovom stite a uzasnych kontraktoch s Aegonom alebo Axou s polovicnymi poplatkami. Ale to ze mu nevies v tej chvili protiargumentovat neznamena ze ma pravdu... koniec koncov su to vzdy tvoje peniaze a oni chcu z nich nejake percento ale nie je to poradenstvo. je to sprostredkovanie svojich produktov s iluziou ze si si vybrala sama alebo ze si si nechala poradit najlepsie ako sa dalo. nie vzdy to tak ale byva. pomaly si ziskaju tvoju doveru na malickostiach a potom ti ponuknu zbytocne IZP. som si tym takmer isty. teraz to maju prepracovane do takeho specialneho akoze financneho planu ktory musis akceptovat cez ktory ti natlacia produkty ktore potrebuju. len potom sa ti stane uraz alebo 2 a zistis ze ta super poistka s urazovym pripoistenim ti zrovna toto nekryje a ked mu to budes vycitat tak ti ponukne novy produkt ktory to uz ma poriesene...
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

Vsetko je o dovere. Aj ked ides kupovat napr. auto,veris,ze si si vybral spravne. A ked ti povie niekto o svojej zlej skusenosti s danou znackou,svoje rozhodnutie nezmenis. Povies si,ze asi nemal stastie alebo tak. Ja si zas o tebe poviem,ze si nemal stastie na poradcu. Ano,je to na houby tlacit peniaze len do izp. A ja viem,ze moj poradca by mi to nepredal. Mesacne investujem do niecoho,co mi vynasa- viem si kedykolvej pozriet ako sa moje investicie zhodnotili a nemam problem sa k peniazom dostat (robila som uz aj nejaky vyber na neocakavane vydavky). Je vsetko o dovere,ale aj o stasti,na koho natrafis. A ja som stastie mala. A za 6 rokov ako klientka som maximalne spokojna s poskytnutymi sluzbamu od PG SK,pretoze realne vidim,co s mojimi peniazmi spravili a ze neostali len pri sluboch a prazdnym reciach.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

trochu si odporujes. V prvom prispevku si pisala o "naozaj peknej odkupnej hodnote z IZP" a teraz pises, ze tlacenie penazi do IZP je na houby :)
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

Citaj v kontexte. Tam som rozpravala o ruseni starsich poistkach.
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

A vynechal si slovo- LEN do izp. Umyselne?
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa rmaly »

Gabina, obavam sa, ze s takymito pokusmi o "nezavisle" odporucanie PG mozes ist akurat tak na modreho konika... co si mala cez vikend skolenie ze si taka nabudena ci co?
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

Aha,prepac. Tu mozu byt len ti,ktori maju zle skusenosti aby ste sa mohli navzajom utvrdit v tom ake su ti poradcovia svine? Ak by si cital pozorne,som len klientka.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa rmaly »

hmm.... uz ti napisali, ze neponukaju vsetky poistovne... to ako keby si napisala, ze v predajni skoda mi ponukli najlepsie auta (skoda a seat)...
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

Precitaj si moj starsi prispevok. S tym ponukanim len niektorych poistovni to tu akosi omielate vsetci. Ako obohrate platne. Ja viem,ze od nich dostanem to najlepsie z trhu. A nepotrebujem k tomu zoznam napr.vsetkych poistovni. Je to tak,akoby si chcel kupit kavu velvet. Rozdiel medzi nami je ten,ze ty by si chcel od poradcu zoznam vsetkych obchodov,ktore ju maju. Ja sa dostanem len k tym trom,kde je kava za najlepsiu cenu. Kto je na tom lepsie? Ja usetrim cas a peniaze a ty, ked si budes robit prieskum vsetkych obchodov sam,usetris mozno len peniaze. Aj to len ak sa ti podari najst ten spravny obchod.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

gabina, urcite uznas, ze nemozes vediet, ktora kava je najlepsia, ak si nevyskusala vsetky. My jednoducho vieme, ze PartnersGroup neponuka to najlepsie na trhu. To vsak neznamena, ze nemozes byt ich spokojna klientka. Jednoducho ti staci to co ti ponukli.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa rmaly »

gabina napísal:Precitaj si moj starsi prispevok. S tym ponukanim len niektorych poistovni to tu akosi omielate vsetci. Ako obohrate platne. Ja viem,ze od nich dostanem to najlepsie z trhu. A nepotrebujem k tomu zoznam napr.vsetkych poistovni. Je to tak,akoby si chcel kupit kavu velvet. Rozdiel medzi nami je ten,ze ty by si chcel od poradcu zoznam vsetkych obchodov,ktore ju maju. Ja sa dostanem len k tym trom,kde je kava za najlepsiu cenu. Kto je na tom lepsie? Ja usetrim cas a peniaze a ty, ked si budes robit prieskum vsetkych obchodov sam,usetris mozno len peniaze. Aj to len ak sa ti podari najst ten spravny obchod.
A ako vies, ze od nich dostanes to najlepsie z trhu?
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

V tomto sektore ide o doveru. Som klientkou uz 6 rokov a vidim realne co s mojimi peniazmi dokazali. Nemozem obhajovat vsetkych poradcov z PG SK,mozem len povedat,ze s tym mojim som spokojna a verim,ze robi to,co je pre mna dobre a prinosne. A ako vsade plati aj tu- ak o niecom pochybujem,nerozumiem,tak sa pytam. Z odpovedi sa clovek vselico dozvie.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa JUGGLER »

gabina napísal:V tomto sektore ide o doveru. Som klientkou uz 6 rokov a vidim realne co s mojimi peniazmi dokazali.
A čo také dokázali? Založili Ti IŽP aby si za 10 rokov prišla o 30% vkladov?...či ťa nasmerovali do nejakého fondu z vysokými poplatkami?

Buď tu hraješ divadlo a pracuješ pre nich, alebo financiám vôbec nerozumieš. Je zbytočné sa s Tebou ďalej o tom baviť, keď svoje reči nepodložíš faktami.

Kým sa nám zveríš s tým, čo pre Teba dokázali, trochu si počítaj :wink: :
http://cmorej.blog.sme.sk/c/181801/Inve ... Group.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

Juggler, pozruc si narychlo tvoje prispevky,nik ta nepresvedci o pozitivach sluzieb. Ze pre nich pracujem? Vdaka za kompliment,ale nie. Moja praca v skolstve ma aj napriek financiam bavi. Prepac,ale na cmorejov blog nemam chut. Mala by som mu verit len preto,ze je akoze nezavisly? Aj v politike su nezavisli a nerobi to z nich automaticky dobrych. Ale urcite ti podakuje,ze si ho tu spomenul.
Izp je pre mna dlhodoba zalezitost,az do dochodku. Bavme sa o sporiacej casti- tak tam som uz v pluse,ak si ratam kolko som tam dala a kolko je odkupna hodnota. A to mam do dochodku este daleko. A investovanie? Mam uz o tretinu viac,nez som tam dokopy v mesacnych investiciach poslala. BTW,neexistuje investovanie bez poplatkov.
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

Chcem sa este ospravedlnit tu diskutujucim za zapojenie sa. Ocividne pozitivne skusenosti s PG SK tu nemaju co robit. Jedine, ze by som ju mala s p.Cmorejom,tu tak ohlasovanym. Moja chyba.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Istiach »

Subjektivne skusenosti niesu objektivne :)
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

Nerozumiem. Cize moje vlastne skusenosti nie su objektivne? A ake by objektivne boli? Take typu "jedna baba povedala". Tak to potom uz dava zmysel cely tento pokec na tejto stranke.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

tak na moj blog chut nemas, ale v IZP mas uz "zarobene" :roll: coraz menej ti verim, ze si klient a nie poradkyna PG
gabina
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So 23 01, 2016 7:55 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa gabina »

How can i prove that? I am an English teacher if you need to know.
Nepocul si o kazdorocnych vypisoch,ktore poistovna posiela?
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"