Forexrebel - Marek Soker

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
prepinakos
Príspevky: 54
Dátum registrácie: St 03 04, 2013 6:02 pm

Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa prepinakos »

Zdravím,

zaujímal by ma názor skúsených traderov na školenie Forexrebel prípadne ma Mareka Sokera. Zdalo sa mi niekde že ho odporúčal aj Filip Glasa ? (sorry Filip ako sa mýlim) Stojí tých 900 - 1900 € za to ? Je tá stratégia použiteľná ? A o akú stratégiu vlastne ide ? Z ukážkových videí je to ťažké vyčítať . Ide o tento druh stratégie alebo je to niečo iné ? http://www.forex-system.sk/news/forex-r ... trategie-/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dík :)
prepinakos
Príspevky: 54
Dátum registrácie: St 03 04, 2013 6:02 pm

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa prepinakos »

To sa fakt nikto nevie, alebo nechce vyjadriť ? :( :( :(
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 100 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Rokosák »

Kto je Marek Soker? Takisto zisti ostatne informacie z pozadia. Ak to sam nezistis, pripadne nechces zistit tak si kup za tie peniaze bicykel. Je to zdravsie a zdravie je dolezite k financnemu uspechu.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Myk
Gold Member **
Príspevky: 548
Dátum registrácie: Ne 29 11, 2009 8:05 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 17 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Myk »

Forexrebel vydělává miliony na forexu, ale neměl ani 300 Eur, aby mu někdo udělal hezkou stránku. Naopak to vypadá, že sám forexrebel zmatlal vlastníma rukama stránku z free šablony ve wordpressu. A ani se neobtěžoval, aby si zaplatil google apps za 50 Eur na rok a zamaskoval, že používá free mail od googlu (nic proti gmailu, taky ho používáme, ale zákazníkům se s tím nechlubíme).
Celé to působí velmi věrohodně a věřím, že za 900 Eur dostaneš kvalitní lekci, akorát se obávám, že o forexu to nebude. Bude to spíš o vlastní důvěřivosti (nebo blbosti). Jenže kvalitní lekce často nestačí a sposuta lidí musí kurz opakovat.

Neber si to osobně, já jsem zaplatil školné u mnohem lepších profíků než je forexrebel a taky mi to trvalo, než jsem se poučil.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa jogo »

prepinakos napísal:To sa fakt nikto nevie, alebo nechce vyjadriť ? :( :( :(
:) :) :) Prepinakos: Budem trochu konspirovat. :wink: :wink: :wink:

Prezrel som si tvoje prispevky a pred rokom si riesil sro-cku. Marek Soska (nie Socer)= Majitel webu forexrebel , ma od minuleho roku tiez sro-cku na ktorej ma obrat 38 000 Euro.(20 az 38 skoleni pri cenach od 900 do 1900 Eur?)
https://www.finstat.sk/48116700" onclick="window.open(this.href);return false;

Pri Brexite si pisal, ze si zarobil az si sa stahoval na Bali a Marek Soska tiez zarobil ...tiez nahoda? :)

Sledujem Mareka z povzdiali uz dlho a davno som upozornil, ze jeho strategie maju problem s vyplatenim, ak natrafi na neseriozneho brokera... a moja predpoved sa splnila.
http://www.forexobchodnik.sk/najlepsi-f ... slovensku/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ak sa dozviem, ake strategie teraz uci, tak mu za par dni najdem ich slabe stranky, hlavne ak v nich slubuje 90% az 2000% vynos rocne.
Ale 900 Eur mu za nich nezaplatim, aby som sa dozvedel, co uci a hladal jeho slabe stranky. :)

A nakoniec: Marek podla mojho nazoru pochopil to, co vsetci burzovi edukatori...ze edukacny biznis vynasa ovela viac ako trading. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Marek Soker takisto z Popradu ako ja :D :D
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Chris »

jogo napísal:
Sledujem Mareka z povzdiali uz dlho a davno som upozornil, ze jeho strategie maju problem s vyplatenim, ak natrafi na neseriozneho brokera... a moja predpoved sa splnila.
http://www.forexobchodnik.sk/najlepsi-f ... slovensku/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dobre rozpravky :lol: slovensky rhombic :D
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Truncus
Silver Member *
Príspevky: 298
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 55 times
Been thanked: 64 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Truncus »

Odkedy sa venujem FX (od 2007) a prežil som na trhu :-)...som si zaplatil len jedného školiteľa a kurz i keď som jeho účet nevidel. Niečo mi to dalo, ale nemohol som to použiť pre svoje obchodovanie na FX, pretože v časoch, keď dochádza k open Eurozóny a neskor open Londýna býva volatilita často takého štýlu, že by som skončil na SL. Išlo o obchody riadené na 1min. TF. a o obchody z formácií s malým TF a nízkym SL.

Tohto predavača kurzov som po rokoch oslovil mailom ako druhého v poradí.Tvrdil ako našiel niečo podstatné a ziskové, teda vytváral dojem, že má skutočne nejaké cenne edge na FX.
Napriek tomu, že som si s ním vymenil spústu mailov a je slušný a zdvorilý v komunikácií, pozrel som si je ho blog, videá, tak som neprišiel na to, čo je tou jeho skutočnou výhodou i keď naznačoval, že ide o podstatu fungovania FX, atď. Údajne niečo vyrátava má na to excel tabuľky, atď. Lenže s týmto som sa stretol už v minulosti, napríklad SOK a iné metódy, ktoré mi však nepriniesli v začiatkoch to, čo som hľadal.
Možno niečo má, možno nie. Kým nekúpim kurz, tak to neposúdim a rozhodol som sa zatiaľ nekúpiť.

Napriek tomu, že dokážem zarábať aj sám, hodilo by sa mi niečo "isté", čo by ma odbremenilo od námahy spojenej s daytradingom na FX, čo nie je žiadna zábava a ani sranda.
Inak, ak ma niečo v konverzácií zarazilo, tak to bolo jeho konštatovanie na otázku, že prečo robí školenia, keď má taký edge, tedy drvivá vačšina traderov by ho využila v pekne v tajnosti, neprezradila a dostala sa tradingom k peknému balíku, tak uviedol, že kurzy sú istý zisk a bezrizikové, nie ako trading FX, čo ma osobne odradilo.
Zastávam názor, že prakticky každý školiteľ kurzov má zásadné dovody, prečo sa rozhodol kurzy predávať a nevenuje celý čas full -time tradingu, ktorý je u daytradera hodne náročný na čas, energiu a pozornosť.
Inak hlášky ľudí, čo prešli kurzami sú hodne pozitívne.
Rovnako na otázku, že čo keď mu nejaký účastník kurzu zoberie jeho know how a začne robiť konkurenčné kurzy a zarábať na tom, tak sa vyjadril v zmysle, že to je prijateľné riziko.
No, pre mńa trocha divný prístup. Kurz som si nekúpil, momentálne ho nepotrebujem, pretože už roky vylepšujem vlastný štýl smerového tradingu.
Nikoho nechcem odradiť, len píšem vlastné skúsenosti s týmto predajcom.
Inak jeho názory na FX sú celkom rozumné i keď som so všetkým nesúhlasim (je poznať, že v niektorých aspektoch si robil vlastnú reklamu a propagáciu, čo sa dá vždy u predajcov kurzov čakať..) a je poznať, že niečo vie a niečo na trhu prežil.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1342 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Za celý život som nestretol jediného obchodníka, čo konzistentne zarába na forexe.
Na našu stránku chodí Airmike, ktorý svojho času vyhrával súťaže v cenových predikciách na forexových pároch.
On je asi najviac edukovaný človek vo forexe akého poznám, ale pokiaľ viem ani on sa neživi forexom.
Videl som trejdiť Tureka, ktorý tiež prešiel všetkými stratégiami a TA a len som sa utvrdil, že forex je slepá ulička :)

Ten Soker je podľa mňa absolútna nula, ktorá po rokoch zúfalstva začala predávať teórie.
Najskôr to bude niečo v štýle ,,obchodujte všetko naopak a vaše straty sa premenia na zisky,,
Ono je to tak, že v tradingu sa o každej stratégii dá povedať že funguje, len nič nefunguje konzistentne.

Čudujem sa ľuďom, že pchajú nos zrovna do forexu, ktorý nemá žiadny dlhodobý bias, žiadnu pridanú hodnotu.
Proste prachy sa vo prelievajú z jednej strany na druhú...kurzy idú hore, potom dole...nemá to hlavu ani päty...retail pôsobí ako planktón pre veľryby s obrovským kapitálom a najlepšími technológiami. A z toho obrovského koláča neustále odhryzujú marketmakeri a brokeri.

TRUSTPILOT:

Therefore hands off from this SCAM…
Therefore hands off from this SCAM seller !!!
Scammer name Marek Soker from Slovakia - his house and his business as a result of fraud. forexrebel.com is a fake forex site (he also uses forexrebel.net) I have lost my 1200$ purchase amount and 6000$ Real money. The person who sells this is a cheater. This strategy is just a garbage piece it's NOT working at all. In a real account, it's only losing money. Never buy this fake product.

Date of experience: August 23, 2021

Tak ako píše vyššie Jogo. Trochu sa pošprtáte na webe a zistíte, že nejaký popradčan si plní kapsy predajom ilúzii.
Najčastejšie sa predáva niečo, čo tí nešťastníci kúpili pre seba a potom sami prerobili...najnovšie vidím trendy, že platené servisy zo zahraničia sa ponúkajú ľuďom ako vlastný produkt s nálepkou ,, my sme tí profíci, ktorí sa s vami podelia o úspechy,,... Team X..Y..Z
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Truncus
Silver Member *
Príspevky: 298
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 55 times
Been thanked: 64 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Truncus »

JUGGLER :


Čo sa týka M. Sokera, len som napísal svoj názor na komunikáciou s ním. Vyjadril som sa, že ma nepresvedčil, aby som sa zaujímal o jeho edge a ešte za to platil. Tým to pre mňa končí.

Čo sa týka tvojich názorov na FX. Ano, chápem ťa. Ty si nestretol jediného konzistentne zarábajúceho FX tradera, ja ale áno a videl som aj účty niektorých a dokonca mi niektorí aj prezradili svoju stratégiu.

Viem aj to, že takéto info druhých rozčuľuje. Pokladajú to za provokáciu, zbytočnosť, ale je to nutné napísať.

FX trh si mnohí predstavujú presne ako ty.

"Čudujem sa ľuďom, že pchajú nos zrovna do forexu, ktorý nemá žiadny dlhodobý bias, žiadnu pridanú hodnotu.
Proste prachy sa vo prelievajú z jednej strany na druhú...kurzy idú hore, potom dole...nemá to hlavu ani päty...retail pôsobí ako planktón pre veľryby s obrovským kapitálom a najlepšími technológiami. A z toho obrovského koláča neustále odhryzujú marketmakeri a brokeri."

Pekná hláška ..:-) Zaslúžila by si možno samostatný blog na vysvetlenie. Je pravda, že v niečom máš pravdu a v niečom nie.
Keby si mal vo všetkom pravdu, tak na svete nenájdeš jediného dlhodobo konzistentne ziskového retail tradera na FX, čo je, dúfam, že to ako racionálny človek uznáš, samozrejme, omyl.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa jogo »

Truncus napísal: Ut 25 04, 2023 11:35 am Odkedy sa venujem FX (od 2007)
Airmike tuším tiež začínal roku 2007. Ja som tiež začínal trading v roku 2007...zaujímavé, že u mňa, ako "rovesníka" ste v tých časoch vyvolali zdanie, že ste skúsení forexoví obchodníci... :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Truncus
Silver Member *
Príspevky: 298
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 55 times
Been thanked: 64 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Truncus »

jogo :

Pár skúsených tam bola, čo obchodovali vačšie alebo fakt obrovské objemy, ako radovan, habaso, Stiker, Xena.
Najvačší profík bol rozhodne habaso. A rátam, že je aj teraz.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa jogo »

Truncus napísal: St 26 04, 2023 9:15 am Pekná hláška ..:-) Zaslúžila by si možno samostatný blog na vysvetlenie.
Mohol by si tu nejaký "blog" o forexe napísať. Lebo musím sa ti priznať, že nikdy som nepochopil, kde je edge forexu.
Napr. pred par mesiacmi som aj tušil, že EURUSD už ďalej padať nebude, ale mal som nakúpené USA indexy a tak som nemohol zmeniť USD na Eura, aby som neplatil swapy.
Aby som teda indexove pozície zahedgeoval, tak by som musel ísť long EURUSD a tam hrali proti mne dosť veľké swapy, tak som to nehedgol. Nečakal som však až taký otoč na EURUSD, ako urobili, to by mi s prehľadom pokrylo swapy.

p.s: Airmike tu napísal kvantum príspevkov o forexe, ale ja som im dako nerozumel. Pamätám, že ty si mi v minulosti dával najzrozumitelnejšie odpovede na tom chate, tak skús tu niečo pre našu komunitu o tom forexe napísať, keď budeš mať chuť. Nemusí to byť naraz, stačí nejaký "občasný príspevok" k nejakej forexovej teme.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
Baba Jaga
Silver Member *
Príspevky: 239
Dátum registrácie: St 25 08, 2021 6:56 pm
Has thanked: 27 times
Been thanked: 75 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Baba Jaga »

Truncus napísal: St 26 04, 2023 2:15 pm jogo :

Pár skúsených tam bola, čo obchodovali vačšie alebo fakt obrovské objemy, ako radovan, habaso, Stiker, Xena.
Najvačší profík bol rozhodne habaso. A rátam, že je aj teraz.
pamätám sa, že radovan obchodoval GBPJPY obchodoval neskutočné objemy neviem či aj nie 100lot :D
a ešte som si spomenul na SIDa.Volalo sa to ze Sidem o forexu na financnik.cz
https://www.financnik.cz/forum/f12-se-sidem-o-forexu/
vladko11
Active Member
Príspevky: 79
Dátum registrácie: Ne 25 04, 2021 11:37 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa vladko11 »

Áno, Radovan mal systém na úroky na librojene. Bolo tam čosi v zmysle "ono to jednou půjde okolo"
Truncus, tvoje komentáre má veľa naučili a dokonca som mal vytlačené dve strany s tvojimi radami. Takže samozrejme tiež uvítam ak sem napíšeš nejaké skúsenosti.
Truncus
Silver Member *
Príspevky: 298
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 55 times
Been thanked: 64 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Truncus »

jogo napísal: St 26 04, 2023 5:47 pm

Mohol by si tu nejaký "blog" o forexe napísať. Lebo musím sa ti priznať, že nikdy som nepochopil, kde je edge forexu.

p.s: Airmike tu napísal kvantum príspevkov o forexe, ale ja som im dako nerozumel. Pamätám, že ty si mi v minulosti dával najzrozumitelnejšie odpovede na tom chate, tak skús tu niečo pre našu komunitu o tom forexe napísať, keď budeš mať chuť. Nemusí to byť naraz, stačí nejaký "občasný príspevok" k nejakej forexovej teme.
Zvažujem to. Bude to taká pomocka , čo sa može od FX čakať a čoho sa vyvarovať. Mnohé poznatky tvrdo vydreté na live účte..:-) Aj taká sága, ako som ja začínal, čo som v začiatkoch vedel a ako to vidím teraz...
Lenže, myslím, že tu je najskor minimum FX traderov, tí, čo sa dlhodobo udržia nad hladinou by si najskor aj z povodného chatu finančníka spočítal na prstoch ruky. Záujem najskor moc nebude.
Prišiel som sem hlavne si prečítať fórum a poučiť sa o čom neviem.


Na vlastné "edge" FX som prišiel sám, tak asi po 10 rokoch od začatia obchodovania. Vedel som, samozrejme skor, o čo tu ide, ale nedošlo mi ako to mám prakticky uchopiť a použiť, lebo isté veci mi unikali a to napriek tomu, že som prečítal dosť kníh aj od roznych guru tradingu. Dovtedy som sice dokázal obchodovať so ziskom, ale v podstate, ako to vidím teraz som bol poloslepec. Odvtedy je mi už omnoho ĺahšie akurát, že to zaberá hodne času denne a hodne pozornosti.
Žiadne 2 hodiny ráno pri kávičke ,ako finančníci.. :-)

Airmike, pokiaľ si pamatám pracoval v nejakej profi firme, ktorá sa tradingom zaoberala, ale neviem či priamo FX.
Od toho je potom ten jeho štýl vysvetľovania.

Takže odporúčam, aby sa každý držal svojho štýlu tradingu, či už ide o akcie, opcie, futky, etf..., až je ziskový a sem tam o FX z mojho pohĺadu napíšem.
Myslím, že toto ja zaujímavé fórum a aj komunita.

Baba Jaga :

Radovan bol legenda. Už len úroky, čo bral z GY boli "legendárne".
Sid ma tiež v začiatkoch mnohé naučil, hlavne tie záležitosti o FX, na ktoré musí každý daytrader prihliadať bez ohĺadu na systém.
Ale zasa jeho "SOK" štýl zostal španielskou dedinou.. :_)
vladko11
Active Member
Príspevky: 79
Dátum registrácie: Ne 25 04, 2021 11:37 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa vladko11 »

Mne sa zásadne zlepšili výsledky, keď som prestal pozerať len samostatný graf a začal prihliadať na vzájomné vzťahy, korelácie, risk on, risk off...
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Forex ma jeden velky a zasadny edge a vola sa carry trade
Len ako to zobchodovat sa mi za 5 rokov nepodarilo a vzdal som to , aj napriek vtedy este moznej 100 x pake to bol hlavne problem manazovaniu pozicii a risku , to som si doteraz myslel, ale potom som si vypocul Arimakov rozhovor a zistil som ze som bol odsudeny na neuspech uz ked som nafundoval ucet. Drzim palce kazdemu co FX stale obchoduje
Truncus
Silver Member *
Príspevky: 298
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 55 times
Been thanked: 64 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Truncus »

jogo :

Čo sa týka EUR/USD, tak najskor ešte porastie.

"Přední investiční banka HSBC věří v další posilování měnového páru EUR/USD a v tomto souladu zde otevřela dlouhou (long) pozici na ceně 1,0977.

Profit-Target u této pozice banka umístila na hladinu 1,1350 a Stop-Loss na hladinu 1,0790."



Neriadim sa hláškami bánk, ale sledujem ich a dokonca vyhodnocujem ich úspešnosť.
V tomto prípade je to dosť pravdepodobné. V máji majú zvýšiť sadzby USD aj EUR. USD potom skončí so zvyšovaním, ale ECB chce pokračovať, takže je ten target pravdepodobný.
Samozrejme to ber len ako moj názor. :-)

vladko11 :

Dík. :-)

Slovan :
carry trade nie je skutočné edge,(pretože sa nedá aplikovať dlhodobo) ale určitá technika použiteľná za určitého stavu na trhoch daná hlavne vzťahmi úrokových sadzieb. Teda ich rozdielmi úročenia mien. Aby sa to dalo použiť a oplatilo sa to. Isteže sa vo veľkom využíva. Je to výhoda na trhu za daných podmienok, ktoré ju umožňujú. Jenové páry z toho potom pekne rastú a ešte interest...
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Airmike »

Truncus napísal: St 26 04, 2023 2:15 pm jogo :

Pár skúsených tam bola, čo obchodovali vačšie alebo fakt obrovské objemy, ako radovan, habaso, Stiker, Xena.
Najvačší profík bol rozhodne habaso. A rátam, že je aj teraz.
treba si naliat cisteho vina. :D

nikto s nas v tom roku 2007 , nebol ziadny velky odbornik. skutocne nikto. boli medzi nami ludia, ktori mali peniaze s podnikania a hazardovali s nimi. boli medzi nami ludia, ktori sa zivili uplne niecim inym a skusali to aplikovat na FX , ako napriklad IT. a boli medzi nami podnikavci, ktori chceli monetizovat svoje nie uplne dobre FX znalosti. no a potom medzi nami boli extremne talentovani mali hraci. a medzi tymito kategoriami sa mohlo zdat, ze je medzi nami niekto, kto je ako profik, ale vacsina ludi, sa forexom nezivila. a vacsina ludi skor ci neskor s trhmi skoncila. taka je realita.
Truncus
Silver Member *
Príspevky: 298
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 55 times
Been thanked: 64 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Truncus »

Airmike napísal: So 06 05, 2023 12:37 am

treba si naliat cisteho vina. :D

nikto s nas v tom roku 2007 , nebol ziadny velky odbornik. skutocne nikto. boli medzi nami ludia, ktori mali peniaze s podnikania a hazardovali s nimi. boli medzi nami ludia, ktori sa zivili uplne niecim inym a skusali to aplikovat na FX , ako napriklad IT. a boli medzi nami podnikavci, ktori chceli monetizovat svoje nie uplne dobre FX znalosti. no a potom medzi nami boli extremne talentovani mali hraci. a medzi tymito kategoriami sa mohlo zdat, ze je medzi nami niekto, kto je ako profik, ale vacsina ludi, sa forexom nezivila. a vacsina ludi skor ci neskor s trhmi skoncila. taka je realita.
:D
Až myslíš habasa, tak ten nielen skúšal a aplikoval, ale pekne zarobil a je možné že na FX zarába aj dnes.
Ale slovo "profík" so nemyslel vyslovene ako nejaký firemný termín. Človeka, ktorý tam obchoduje výlučne nejakú skutočnú výhodu z podstaty FX trhu. Ty to ako profík z firemného prostredia berieš z profesionálneho pohľadu, čo chápem a akceptujem.


Inak, tí "extrémne talentovaní malí hráči". Si myslím, že šli často len na TA, PS a pár ďalších vychytáviek, čo moc neuznávaš... :D
Ale máš pravdu. Nakoniec to bol jeden z dovodov aj rozpadu komunity na tých ďalšich chatoch.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa Airmike »

ja to myslim tak, ako som napisal. habaso nebol profik na fx. bol len profi programator, ktory programoval burzu. to ci to mozne neviem, ale, ale nebudem to riesit na fore. opytam sa priamo Habasa.
pacho74
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po 16 01, 2012 2:23 pm
Has thanked: 3 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa pacho74 »

Boha chlapi vy este zijete ? :D
pacho74
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po 16 01, 2012 2:23 pm
Has thanked: 3 times

Re: Forexrebel - Marek Soker

Príspevok od používateľa pacho74 »

Habaso sa snazil naprogramovat svoje vlastne HFT.
SID zarabal na otvarani uctov a vsetky jeho obchody co robil a ukazoval boli len fake na lapanie novych klientov pre CMS a potom asi aj pre inych.
Airmike na teba mam este stale zlozku v mojom PC kde mam obrazky tvojich obchodov a navodov. :D
Radovan65 bol hazardny hrac s heslom " jednou to pojede kolem. Celkom mu to vhychadzalo kym neboli HFTčka. Potom raz prerobil velmi velky ucet a zmizol.
A ja ? Mne sa narodili dvojicky a prisiel som o gule a ochotu viac riskovat :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"