MM-Robotics Forex System (AOS)

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
mmrobotics
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 08 08, 2016 6:00 pm

MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa mmrobotics »

Dobrý deň,
Chcel by som Vám bližšie priblížiť MM-Robotics Forex System a tiež nášho robota MM-AOS.
Jedna sa o veľmi mladú spoločnosť, ktorej členovia obchodujú na forexe približné 3 roky. Špecializujeme sa výhradne len na pár EUR/USD. Spoločnými silami sme vytvorili robota, ktorý je schopný zarobiť od 6000pipov za mesiac a viac, to je približne 1200-1500 pipov na jeden obchod. Nieje to však obyčajný smiešny AOS, ktorý vám ponúkajú na predaj, na každej druhej stránke o forexe na internete. Veľa stránok a spoločnosti Vám bude tvrdiť aký je ich robot perfektný a budú vám prezentovať ich testy, kde robot z 200€ zarobil 20.000€ a teraz POZOR! na spreade 0-2 a počet obchodov 1000 a viac ....Je malo takých brokerov ktorí ponúkajú taký malý spread a ak áno, tak sa u nich platí za počet otvorených obchodov po prípade za loty. Takže ak si takého "fake" robota zaobstaráte, vybieli Vám účet alebo Vás privedie do krachu.

Náš MM-AOS je iný (funkčný!). Bežné obchodujeme na spreade 14-16. Profit faktor nášho robota za rok 2016 je 8,45 a za rok 2015 je 8,33.
Neustále sa ho snažíme zlepšovať a vychytávať jeho muchy. Trvalo 3 roky kým sme prišli na jeho základy, na akej báze má fungovať jeho jadro, čo by mal využívať atď...
K dokonalosti mu chyba už len štipka! Chceme ho dokončiť, nahrať ho na server a spustiť na forexe, no k tomu nám chýbajú finačne prostriedky.

MM-AOS je veľmi cenný. Nieje však na predaj a nieje možné ho nikde stiahnuť. Preto naša spoločnosť MM-Robotics Forex System ponúka na predaj tipy, na nákup a predaj EUR/USD a tiež tvorbu indikátorov a robotov na mieru. Tipy na buy a sell, sú založené na baze nášho robota MM-AOS. Cena takéhoto tipu je cca 50€/ za jeden obchod. Jeden obchod Vám vynesie cca 1200-1500pipov. Je to vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, ak si chcú skutočne zarobiť. Nemáme v pláne Vás ťahať za nos alebo klamať ;) Naše obchody sú zobrazené a budu zobrazované na našej facebookovej stránke. (facebook.com/mmroboticsforexsystem)
Celý kontakt a služby, sú ponúkané cez facebook.
Funguje to takto:
1. Uhradiť 50€ je nutne vopred. Ak nás kontaktujete, pridelíme vám variabilný symbol. Pri platbe tento symbol zadáte , aby sme skutočne vedeli kto zaplatil a kto nie.
2. Dostanete od nás správu kedy máte nakúpiť a v ktorý deň, na akej cene obchod uzavrieť. (Ak sa cena zmení, alebo ak bude treba ukončiť obchod skôr, po prípade sa zmení trend, alebo treba obchod ponechať dlhšie, tak vás budeme hromadne kontaktovať)

Nemáme v pláne vám zobrať peniaze! Pretože veríme, že ak s nami zarobíte, tak s nami budete chcieť zarábať aj naďalej.

Dúfam že admin mi tento príspevok nevymaže, pretože zarobiť môže skutočne každý. Je to taká pomôcka pre všetkých.
Budem rád ak tento príspevok okomentujete, po prípade vyjadrite svoj názor.

ĎAKUJEM!
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa iceberg8 »

tak tak, keby ma niekto zaruceneho vestca do buducnosti, 50eur bude tak 1pip..
keby napisem taky soft, a verim mu, dam mu 100eur, o 3 roky som Bufffettt..
neboj, admin to nevymaze, len presunie do sekcie podvody :)

ked je to pravda, mozes dat free tipy, a ak nie, tak si zrob tie miliardy a potom daruj polovicu charite :)
Odoslané z počítača
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa JUGGLER »

mmrobotics napísal:
Dúfam že admin mi tento príspevok nevymaže, pretože zarobiť môže skutočne každý. Je to taká pomôcka pre všetkých.
Budem rád ak tento príspevok okomentujete, po prípade vyjadrite svoj názor.

ĎAKUJEM!
Pôsobite nedôveryhodne. My tu nie sme zrovna takí, ktorých cielite. U nás platí, najprv ukáž, čo vieš a potom o tom rozprávaj.

Dávam základnú otázku:

To si trúfate pýtať peniaze od ľudí bez akéhokoľvek verifikovaného trackrecordu?

Takých ako ste vy sú tisícky. A všetci sa chvália , že práve oni sú vynimoční.

Ak ste skutočne dobrí, jediná cesta ako sa predať je zaregistrovať sa na nejakú renomovanú social trading a signal providing platformu a vybudovať si auditovaný trackrecord.

Nie som odborník na forex platformy, sú ich teraz stovky, ale mám na mysli také ako Zulutrade, Myfxbook, Collective2 a pod. Najlepšie sú také, čo nie sú zároveň brokermi...Pretože dnes každý broker, ešte aj taká spodina ako XTB, alebo Saxo sa v tom angažuje.

Ak budete mať track record, potom sa môžete hrať na machrov a prísť si sem robiť marketing.

Ubezpečujem vás, že ak váš systém má niečo do seba, cez social trading a signal providing získate viac klientov a peňazí, než touto primitívnou cestou o akú sa snažíte. Ľudia sú totiž dosť hlúpi a sú ochotní platiť aj za systémy, ktoré fungujú zopár mesiacov. Potom prídu o peniaze a hľadajú ďalší systém. Na tomto princípe parazituje kopa hráčov i brokerov.

Z mojích researchov môžem napísať, že na webe sú tisícky FX systémov, ktoré majú krátkodobú performance stovky % a rovnaký osud: skôr či neskôr vyhoria. Ak sa však chceme dopátrať k takým, ktoré sú dlhodobo konzistentne ziskové a bez vysokého rizika - zrazu zistíme, že takých niet, alebo ich je strašne málo. A keď budeme hľadať systémy, ktoré majú za sebou track record nad tri roky, vynorí sa pre nami neúprosná realita: len málo forexových systémov dokáže v ziskovosti a rizikovosti držať krok s hociktorými inými systémami, či už ide o futures, akcie, alebo opcie.

Proste realita je taká, že strašne veľa ľudí chce zarobiť na forexe veľa prachov. Lenže málokto to dokáže. To sa týka aj akcií, komodít, opcií, všetkého...easy money neexistujú. A tí, čo to dokážu nepotrebujú chodiť po weboch a pýtať 50 éčiek za servis. Preto máme tak strašne veľa edukátorov a predavačov teórii a systémov. Vy ste jedným z nich - pokial nepreukážete opak .

P.S. Urobte si verifikovaný track record...potom sa prídte pochválit...Ked preukážete že ste dobrí, tak vám slubujem, že vás nasmerujem do kruhov kde nemajú problém z financovaním a hľadajú AOS talenty.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa Lance »

mmrobotics napísal:Dobrý deň,
Chcel by som Vám bližšie priblížiť MM-Robotics Forex System a tiež nášho robota MM-AOS.
Jedna sa o veľmi mladú spoločnosť, ktorej členovia obchodujú na forexe približné 3 roky. Špecializujeme sa výhradne len na pár EUR/USD. Spoločnými silami sme vytvorili robota, ktorý je schopný zarobiť od 6000pipov za mesiac a viac, to je približne 1200-1500 pipov na jeden obchod. Nieje to však obyčajný smiešny AOS, ktorý vám ponúkajú na predaj, na každej druhej stránke o forexe na internete. Veľa stránok a spoločnosti Vám bude tvrdiť aký je ich robot perfektný a budú vám prezentovať ich testy, kde robot z 200€ zarobil 20.000€ a teraz POZOR! na spreade 0-2 a počet obchodov 1000 a viac ....Je malo takých brokerov ktorí ponúkajú taký malý spread a ak áno, tak sa u nich platí za počet otvorených obchodov po prípade za loty. Takže ak si takého "fake" robota zaobstaráte, vybieli Vám účet alebo Vás privedie do krachu.

Náš MM-AOS je iný (funkčný!). Bežné obchodujeme na spreade 14-16. Profit faktor nášho robota za rok 2016 je 8,45 a za rok 2015 je 8,33.
Neustále sa ho snažíme zlepšovať a vychytávať jeho muchy. Trvalo 3 roky kým sme prišli na jeho základy, na akej báze má fungovať jeho jadro, čo by mal využívať atď...
K dokonalosti mu chyba už len štipka! Chceme ho dokončiť, nahrať ho na server a spustiť na forexe, no k tomu nám chýbajú finačne prostriedky.

MM-AOS je veľmi cenný. Nieje však na predaj a nieje možné ho nikde stiahnuť. Preto naša spoločnosť MM-Robotics Forex System ponúka na predaj tipy, na nákup a predaj EUR/USD a tiež tvorbu indikátorov a robotov na mieru. Tipy na buy a sell, sú založené na baze nášho robota MM-AOS. Cena takéhoto tipu je cca 50€/ za jeden obchod. Jeden obchod Vám vynesie cca 1200-1500pipov. Je to vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, ak si chcú skutočne zarobiť. Nemáme v pláne Vás ťahať za nos alebo klamať ;) Naše obchody sú zobrazené a budu zobrazované na našej facebookovej stránke. (facebook.com/mmroboticsforexsystem)
Celý kontakt a služby, sú ponúkané cez facebook.
Funguje to takto:
1. Uhradiť 50€ je nutne vopred. Ak nás kontaktujete, pridelíme vám variabilný symbol. Pri platbe tento symbol zadáte , aby sme skutočne vedeli kto zaplatil a kto nie.
2. Dostanete od nás správu kedy máte nakúpiť a v ktorý deň, na akej cene obchod uzavrieť. (Ak sa cena zmení, alebo ak bude treba ukončiť obchod skôr, po prípade sa zmení trend, alebo treba obchod ponechať dlhšie, tak vás budeme hromadne kontaktovať)

Nemáme v pláne vám zobrať peniaze! Pretože veríme, že ak s nami zarobíte, tak s nami budete chcieť zarábať aj naďalej.

Dúfam že admin mi tento príspevok nevymaže, pretože zarobiť môže skutočne každý. Je to taká pomôcka pre všetkých.
Budem rád ak tento príspevok okomentujete, po prípade vyjadrite svoj názor.

ĎAKUJEM!
Rad zaplatim,ked mi zarucite ,ze za 50 eciek sa trend neobrati,ale urobi na 100% daj me tomu 100 pipov(nech som neni na vas prilis narocny).Na oplatku toho ja vam mozem zarucit,ze za ak za 50 eckovu platbu sa trend obrati predtym ako mi da 100 pipov,tak si vas najdem a vsetci aj s robotom mi 50 eciek+strata z obchodu odpracujete s krompacom a lopatov v ruke.
Ak stale mate zaujem kontaktujte ma cez ss.
Dakujem!
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa Airmike »

mmrobotics napísal:Dobrý deň,
Chcel by som Vám bližšie priblížiť MM-Robotics Forex System a tiež nášho robota MM-AOS.
Jedna sa o veľmi mladú spoločnosť, ktorej členovia obchodujú na forexe približné 3 roky. Špecializujeme sa výhradne len na pár EUR/USD. Spoločnými silami sme vytvorili robota, ktorý je schopný zarobiť od 6000pipov za mesiac a viac, to je približne 1200-1500 pipov na jeden obchod. Nieje to však obyčajný smiešny AOS, ktorý vám ponúkajú na predaj, na každej druhej stránke o forexe na internete. Veľa stránok a spoločnosti Vám bude tvrdiť aký je ich robot perfektný a budú vám prezentovať ich testy, kde robot z 200€ zarobil 20.000€ a teraz POZOR! na spreade 0-2 a počet obchodov 1000 a viac ....Je malo takých brokerov ktorí ponúkajú taký malý spread a ak áno, tak sa u nich platí za počet otvorených obchodov po prípade za loty. Takže ak si takého "fake" robota zaobstaráte, vybieli Vám účet alebo Vás privedie do krachu.

Náš MM-AOS je iný (funkčný!). Bežné obchodujeme na spreade 14-16. Profit faktor nášho robota za rok 2016 je 8,45 a za rok 2015 je 8,33.
Neustále sa ho snažíme zlepšovať a vychytávať jeho muchy. Trvalo 3 roky kým sme prišli na jeho základy, na akej báze má fungovať jeho jadro, čo by mal využívať atď...
K dokonalosti mu chyba už len štipka! Chceme ho dokončiť, nahrať ho na server a spustiť na forexe, no k tomu nám chýbajú finačne prostriedky.

MM-AOS je veľmi cenný. Nieje však na predaj a nieje možné ho nikde stiahnuť. Preto naša spoločnosť MM-Robotics Forex System ponúka na predaj tipy, na nákup a predaj EUR/USD a tiež tvorbu indikátorov a robotov na mieru. Tipy na buy a sell, sú založené na baze nášho robota MM-AOS. Cena takéhoto tipu je cca 50€/ za jeden obchod. Jeden obchod Vám vynesie cca 1200-1500pipov. Je to vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, ak si chcú skutočne zarobiť. Nemáme v pláne Vás ťahať za nos alebo klamať ;) Naše obchody sú zobrazené a budu zobrazované na našej facebookovej stránke. (facebook.com/mmroboticsforexsystem)
Celý kontakt a služby, sú ponúkané cez facebook.
Funguje to takto:
1. Uhradiť 50€ je nutne vopred. Ak nás kontaktujete, pridelíme vám variabilný symbol. Pri platbe tento symbol zadáte , aby sme skutočne vedeli kto zaplatil a kto nie.
2. Dostanete od nás správu kedy máte nakúpiť a v ktorý deň, na akej cene obchod uzavrieť. (Ak sa cena zmení, alebo ak bude treba ukončiť obchod skôr, po prípade sa zmení trend, alebo treba obchod ponechať dlhšie, tak vás budeme hromadne kontaktovať)

Nemáme v pláne vám zobrať peniaze! Pretože veríme, že ak s nami zarobíte, tak s nami budete chcieť zarábať aj naďalej.

Dúfam že admin mi tento príspevok nevymaže, pretože zarobiť môže skutočne každý. Je to taká pomôcka pre všetkých.
Budem rád ak tento príspevok okomentujete, po prípade vyjadrite svoj názor.

ĎAKUJEM!
mily mmrobotics. neprispievam k vela temam , ale ak vidim napisanu takuto prezentaciu , tak mi to neda nepozastavit sa a nenapisat svoj nazor. kedze sa fx roky zaoberam, budem komentovat len tento styl prezentacie. pretoze si v nom strasne protirecis a je velmi viditelne, ze vobec nemas potuchy, o com pises. a to nie je velmi dobra vizitka pre vasu firmu a pre teba ako osobu.

v prvom rade pises ze :

Špecializujeme sa výhradne len na pár EUR/USD. Spoločnými silami sme vytvorili robota, ktorý je schopný zarobiť od 6000pipov za mesiac a viac, to je približne 1200-1500 pipov na jeden obchod.

pri vsetkej ucte, nieco taketo nieje v sucasnosti vobec mozne, takze vysledok je ten, ze bud vedome alebo nevedome klames. dokazom mojho tvrdenia je, mesacny range paru EURUSD, ktoremu sa tak velmi venujete. kazdy kto si otvory graf EURUSD hned na prvy pohlad vidi, ze jeho mesacny range sa pohybuje maximalne 500 - 600 bodov mesacne. a to uz niekolko mesiacov za sebou. ty tvrdis, ze dokazes na range 600 bodov urobit 4 obchody, ktore ti dokopy daju 6000 Pips co je nadludsky vykon ako iste uznas. takze vidis sam aky strasny nezmysel si napisal


Veľa stránok a spoločnosti Vám bude tvrdiť aký je ich robot perfektný a budú vám prezentovať ich testy, kde robot z 200€ zarobil 20.000€ a teraz POZOR! na spreade 0-2 a počet obchodov 1000 a viac ....Je malo takých brokerov ktorí ponúkajú taký malý spread a ak áno, tak sa u nich platí za počet otvorených obchodov po prípade za loty. Náš MM-AOS je iný (funkčný!). Bežné obchodujeme na spreade 14-16

dalsim dokazom, ze rozpravas o niecom , comu vobec nerozumies je toto tvrdenie.

v sucasnosti existuje velka spusta brokerskych spolocnosti. ak by si hladal na nete specialne len kategoriu Fx a retail brokerov prides na to, ze je toto cislo niekde okolo 2240 . skutocne drviva vacsina z nich ma spread 0-2 pips. tipol by som si, ze skoro vsetci toto kriterium splnaju, dokonca vacsina z nich ziadny iny poplatok nema.vobec si neviem predstavit, ze by v dnesnej dobe existoval broker zo spreadom 14-16 pips na EURUSD.
jedinym vysvetlenim vyssie uvedenych tvrdeni by mohlo byt, ze ty a ani tvoji kamarati ktori uz 3 roky obchodujete na fx nepoznate hodnotu bazickeho bodu na EURUSD. 1 pip sa rata na 4 desatinnom mieste . nie na 5. v tomto kontexte by tvoje prepocty mohli teoreticky sediet. to, ze Vas robot je schopny generovat 4 obchody mesacne v ktorych dosahujete 120-150 bodov a cielite na zisk 600 bodov. je ale diskutabilna Vasa kompetentnost ak ani po 3 rokoch na fx neviete kolko je 1 bod na EURUSD

Funguje to takto:
1. Uhradiť 50€ je nutne vopred.


nuz a k tomu vasmu biznis modelu. myslim si, ze mate velmi optimisticke ocakavania. sila socialnych sieti ako FB je sice velka, ale v principe ste asi trosku zaspali dobu. pretoze si neviem predstavit , aky clovek Vam posle 50 eur ak nemate realny trackrecord. pritom staci malo. ak by ste boli schopni generovat 600+ pips mesacne , povedzme 2-3 roky v rade, nemali by ste problem dostat do spravy stovky tisic $ cez social trading platformy.

vobec si nemyslim, ze to co pises je pravda, ale ak by to hned nebol bullshit, tak by ste sa mali zamysliet nad tym, kto je vasa cielova skupina. ak je Vas potencionalny klient niekto z uctom 500 USD a vy mu vygenerujete 600 pips mesacne. tak sa mu ta vasa 50Eur (55USD) investicia asi moc neoplati. pretoze pri riziku na jeden obchod 2% z uctu a SL 100 bodov mu kazdy Vas signal s profitom 120 bodov zarobi 12 dolarov. takze 4 taketo obchody , ak budu 100% uspesne nepokriju ani jeho 55$ naklad na signaly. Ak predpokladate, ze sa Vam budu hlasit klienti z 10k $ kapitalom, asi budete velmi sklamani.

Ja nechcem vobec hejtovat, Vas biznis je Vasa vec. mne ide len o to, ze ci uz ste skutocne borci, alebo scameri, tak by Vasa prezentacia nemala vypadat takto. nema to ani hlavu ani patu. a je to trosku smiesne, ked pridete svoje know how prezentovat na forum kde diskutuju ludia ktori maju 10+ rokov skusenosti. Vasa platforma na akviziciu klientov bude skutocne asi len ten Facebook , tam by ste mali ostat. kazdopadne ak nechcete, aby ten projekt skoncil skor ako zacne, bolo by fajn, keby ste prezentovali realne vysledky. bez toho sa dalej ako k par klientom s miniuctami nikdy neprepracujete.
mmrobotics
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 08 08, 2016 6:00 pm

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa mmrobotics »

No nečakal som až toľko komentárov :) ... v prvom rade nesme žiadni podvodníci, sme poctivý a venujeme sa forexu už dlhšiu dobu...áno robot je funkčný a ziskový!
...prikladám screen (test robota / 3 mesiace) https://uloz.to/!fGnX1ypxF/htt-png" onclick="window.open(this.href);return false;
Na screene je verzia robota v1.2.0 Je to verzia ktorá bola dokončená asi pred cca 3 mesiacmi. Momentálne máme ešte lepšiu verziu, viac ziskovú ale prístup k nej ešte nemám, kedže je vo štádiu kodenia/programovania (môj partner).
Osobne sa riadim podľa robota, kedy nakúpiť a kedy predať. Ako začiatočný vklad som dal 5,80€ na môj účet. Urobil som 2 obchody (0,01 a 0,03) a teraz mám na účte 28,01€. Tipy predávam preto, aby som mál na väčší vklad. Sami viete, tí ktorí sa venujete forexu, že za 28€ neotvorím nejaký extra obchod za 5lotov dajme tomu :-) .

Samozrejme ak mi neveríte môžte ma kontaktovať do správy na facebooku (https://www.facebook.com/mmroboticsforexsystem/" onclick="window.open(this.href);return false;). Môžme sa dohodnúť, že prvý tip, vám dám úplne zadarmo. Zaručujem vám zisk. Rád vás uvítam, ak ma kontaktujete.

A áno je to možne zarobit 1200-1500 pipov na jednom obchode. My sme toho dôkazom. Naše výsledky prezentujeme na facebooku.

Ďakujem za vaše názory a komentáre :-)
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Kolko je 1 lot?

Za mojho mladi bol 1 lot 100 tisic, pozeram, ze sa to zmenilo. Skoda, asi zacnem tradovat za yardy radsej.
Odoslané z počítača
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Dôležité sú reálne vysledky z realneho uctu nie nejaký test za 3 mesiace . A na účet si vlozil iba 5 eur? Viac nemas? Ty si myslíš že tu sú ..bnuty ľudia? Chceš dávať tipy a nie si schopný vložiť viac a riskovat svoje vlastne peniaze?
Naposledy upravil/-a Alo Bunda v Št 11 08, 2016 4:28 pm, upravené celkom 1 krát.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
mmrobotics
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 08 08, 2016 6:00 pm

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa mmrobotics »

Nie nemam viac ;) :)
AOS ešte nieje plne dokončený, takže zbytočne budem na účet vkladať veľké sumy.
Tu je realny jeden obchod (https://uloz.to/!ec69weCny/13989562-103 ... 3622-n-png" onclick="window.open(this.href);return false;) +1181bodov v zisku.
Ak budeš chcieť sa realne o tom presvedčiť, tak ma kontaktuj na FB, dohodím ti jeden free tip.
Ďakujem
Naposledy upravil/-a mmrobotics v Št 11 08, 2016 5:16 pm, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Ak by som mal nejaký automat co by mi dával také profity tak vy som to držal v tajnosti a nechal si to iba pre seba.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa osamely chodec »

posledne 3 mesiace sa e/u pohybuje max 700 pipov je teda zahada ako dokazes urobit na jednom obchode cez 1000 pipov :)
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa Airmike »

osamely chodec

chalan nerozumie ze ten obchod co urobil nieje 1181 ale 118 :). takze tu je asi zbitocne diskutovat dalej.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa osamely chodec »

sak pise, ze sa forexu venuju dlhsiu dobu...
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
mmrobotics
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 08 08, 2016 6:00 pm

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa mmrobotics »

Áno jedna sa o moju chybu, nejedná sa o pipi ale o body. Preklep v tom zhone.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa JUGGLER »

mmrobotics napísal:. Ako začiatočný vklad som dal 5,80€ na môj účet. Urobil som 2 obchody (0,01 a 0,03) a teraz mám na účte 28,01€. Tipy predávam preto, aby som mál na väčší vklad. Sami viete, tí ktorí sa venujete forexu, že za 28€ neotvorím nejaký extra obchod za 5lotov dajme tomu :-) .

Samozrejme ak mi neveríte môžte ma kontaktovať do správy na facebooku (https://www.facebook.com/mmroboticsforexsystem/" onclick="window.open(this.href);return false;). Môžme sa dohodnúť, že prvý tip, vám dám úplne zadarmo. Zaručujem vám zisk. Rád vás uvítam, ak ma kontaktujete.

A áno je to možne zarobit 1200-1500 pipov na jednom obchode. My sme toho dôkazom. Naše výsledky prezentujeme na facebooku.

Ďakujem za vaše názory a komentáre :-)
To nemyslíš vážne :lol: Puberta je ťažká... :wink:
Aj tie tvoje dôkazy o reálnom trejde.... :roll:

Vybodni sa na facebook a keď Ti robot vygeneruje ďalší trejd, príď nám to tu dať REAL-TIME. Bude to síce zadarmo, ale keď to vyjde, tak tu všetci padneme na zadok .. Ukážeš nám pár trejdov a päťdesiatky sa ti len pohrnú :)
Prílohy
FOREX trade.PNG
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa Casey »

mmrobotics napísal:Dobrý deň,
Chcel by som Vám bližšie priblížiť MM-Robotics Forex System a tiež nášho robota MM-AOS.
Jedna sa o veľmi mladú spoločnosť, ktorej členovia obchodujú na forexe približné 3 roky. Špecializujeme sa výhradne len na pár EUR/USD. Spoločnými silami sme vytvorili robota, ktorý je schopný zarobiť od 6000pipov za mesiac a viac, to je približne 1200-1500 pipov na jeden obchod. Nieje to však obyčajný smiešny AOS, ktorý vám ponúkajú na predaj, na každej druhej stránke o forexe na internete. Veľa stránok a spoločnosti Vám bude tvrdiť aký je ich robot perfektný a budú vám prezentovať ich testy, kde robot z 200€ zarobil 20.000€ a teraz POZOR! na spreade 0-2 a počet obchodov 1000 a viac ....Je malo takých brokerov ktorí ponúkajú taký malý spread a ak áno, tak sa u nich platí za počet otvorených obchodov po prípade za loty. Takže ak si takého "fake" robota zaobstaráte, vybieli Vám účet alebo Vás privedie do krachu.

Náš MM-AOS je iný (funkčný!). Bežné obchodujeme na spreade 14-16. Profit faktor nášho robota za rok 2016 je 8,45 a za rok 2015 je 8,33.
Neustále sa ho snažíme zlepšovať a vychytávať jeho muchy. Trvalo 3 roky kým sme prišli na jeho základy, na akej báze má fungovať jeho jadro, čo by mal využívať atď...
K dokonalosti mu chyba už len štipka! Chceme ho dokončiť, nahrať ho na server a spustiť na forexe, no k tomu nám chýbajú finačne prostriedky.

MM-AOS je veľmi cenný. Nieje však na predaj a nieje možné ho nikde stiahnuť. Preto naša spoločnosť MM-Robotics Forex System ponúka na predaj tipy, na nákup a predaj EUR/USD a tiež tvorbu indikátorov a robotov na mieru. Tipy na buy a sell, sú založené na baze nášho robota MM-AOS. Cena takéhoto tipu je cca 50€/ za jeden obchod. Jeden obchod Vám vynesie cca 1200-1500pipov. Je to vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, ak si chcú skutočne zarobiť. Nemáme v pláne Vás ťahať za nos alebo klamať ;) Naše obchody sú zobrazené a budu zobrazované na našej facebookovej stránke. (facebook.com/mmroboticsforexsystem)
Celý kontakt a služby, sú ponúkané cez facebook.
Funguje to takto:
1. Uhradiť 50€ je nutne vopred. Ak nás kontaktujete, pridelíme vám variabilný symbol. Pri platbe tento symbol zadáte , aby sme skutočne vedeli kto zaplatil a kto nie.
2. Dostanete od nás správu kedy máte nakúpiť a v ktorý deň, na akej cene obchod uzavrieť. (Ak sa cena zmení, alebo ak bude treba ukončiť obchod skôr, po prípade sa zmení trend, alebo treba obchod ponechať dlhšie, tak vás budeme hromadne kontaktovať)

Nemáme v pláne vám zobrať peniaze! Pretože veríme, že ak s nami zarobíte, tak s nami budete chcieť zarábať aj naďalej.

Dúfam že admin mi tento príspevok nevymaže, pretože zarobiť môže skutočne každý. Je to taká pomôcka pre všetkých.
Budem rád ak tento príspevok okomentujete, po prípade vyjadrite svoj názor.

ĎAKUJEM!
Chalani na predaj toho cuda,sa vykaslit.Ked tak si s tym narobite iba problemi a pripadne dostanete od niekoho este rovno aj deku.Mate par tyzdnov do otvorenia dalsieho rocnika na strednej,tak urobte z toho seminarnu pracu s ktorou ohurite ucitela a spoluziacky=dobra znamka+jednoduchsie balenie.
mmrobotics
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 08 08, 2016 6:00 pm

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa mmrobotics »

Strednú skolu sme dokončili už dávno. Dokonca aj vysokú. Takto posudzovať a hejtovat je dôkazom veľkej "inteligencie" podľa môjho názoru. Všetci tu máte reči, každý jeden po 50 rokov praxe na forexe, no o vašom úspechu som stále nepočul. No že, pochváľte sa niečím čo ste dokázali okrem prispievania príspevkov na tomto fóre.
Ponúkol som vám free tip, ak ma kontaktujte na facebooku (real-time). Verím tomu že ak to neuvidíte na vlastné oči, tak nemá význam vás tu ďalej presviedčať. Ponúkol som vám výhodnú možnosť a týmto končím túto debatu. :-) Komu niet rady, tomu niet pomoci ;-)
Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Veľa šťastia MM-Robotic a keď zarobíte. Svoj prvý 1000000 EUR tak sa nam pridte tu na fórum pochváliť a nezabudnite zrobit fotecku z uctu
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Komu niet rady, tomu niet pomoci ;-)
Presne tak. Po troch rokoch práce pýtaš od ľudí 50€ za tip a sám obchoduješ 5€ ? Ešte som nevidel dospelého človeka takto sa strápňovať. :roll: Aj to, čo máš na Facebooku je trápne. Písať o obchodoch v štýle ,,dnes nám zarobil robot XY pipsov,, je totálny fail.

Dostal si primerané odpovede a rady. Mal by si poďakovať a nie sa urážať. Príspevky tohto tipu tu zaraďujeme medzi potencionálne podvody, alebo vymazujeme ako linkbuilding... tak ako vás vymazali na Fxstreet.cz.

Jediná cesta ako si to môžeš vyžehliť a získať rešpekt sú verejné real-time tipy. Tu - pre všetkých .
A to tu určite nedáte, lebo nič nemáte...chcete predávať len individuálne tipy, aby tí čo ich dostanú nemohli medzi sebou komunikovať. Jednému dáte tip EUR long a druhému tip EUR short ? Hlavne nech ďalej platí 50% naivných ?
Takže len drankáte od ľudí peniaze.... Tak addios amigos...

P.S. Mimochodom tá zrušená s.r.o. MM robotics čo znamená? https://www.finstat.sk/46499652" onclick="window.open(this.href);return false;
Tržby nad 100 000 € a potom výmaz? Nie je to tak, že váš robot už dostal funding a potom krachol?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: MM-Robotics Forex System (AOS)

Príspevok od používateľa iceberg8 »

za tym bude podla mna skor ta danova licencia :)
Odoslané z počítača
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"