Strana 10 z 13
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 24 06, 2015 10:04 pm
od používateľa Nobody
long ES 2100
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 24 06, 2015 10:05 pm
od používateľa Nobody
.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 25 06, 2015 12:45 am
od používateľa Nobody
out 2102 jdu spat ..
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 29 06, 2015 4:22 pm
od používateľa Nobody
trade
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 29 06, 2015 8:28 pm
od používateľa Nobody
lo ES 57,25
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 29 06, 2015 8:47 pm
od používateľa Nobody
out 60,50

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 29 06, 2015 9:28 pm
od používateľa futurer
uz fakt nevim, jak to delas
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 29 06, 2015 9:42 pm
od používateľa Nobody
jeste dnes pujdeme up (teda podle mne

)
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 29 06, 2015 9:49 pm
od používateľa Nobody
jeste dnes pujdeme up (teda podle mne

)
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 29 06, 2015 10:01 pm
od používateľa Nobody
lo ES 2048
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 29 06, 2015 11:15 pm
od používateľa Nobody
out 53,25

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 08 07, 2015 10:56 pm
od používateľa Nobody
Nepatrně jsem dokupoval do všech otevřených pozic na CFD těsně před close. Asi nebudu ani upravovat tab.
Jsem dnes unavka
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 09 07, 2015 8:32 am
od používateľa Marcos
skoda ze si to neupravil, ja dokonca ani nevidim ziadne otvorene pozicie na CFD v tvojom exceli, zle sa pozeram alebo ich tam nemas?
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 09 07, 2015 3:23 pm
od používateľa Marcos
Marcos napísal:skoda ze si to neupravil, ja dokonca ani nevidim ziadne otvorene pozicie na CFD v tvojom exceli, zle sa pozeram alebo ich tam nemas?
tak vsetko je ok, len ja som to nepochopil
mimochodom - dnes ziadne trades na zverejnenie? US aj DAX dnes zatial krasne stupaju

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 09 07, 2015 5:31 pm
od používateľa Nobody
to M.
Já nakupoval včera. (DAX teda nee)
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Pi 10 07, 2015 3:53 pm
od používateľa Nobody
trade
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Pi 10 07, 2015 10:44 pm
od používateľa JUGGLER
Marcos napísal:skoda ze si to neupravil, ja dokonca ani nevidim ziadne otvorene pozicie na CFD v tvojom exceli, zle sa pozeram alebo ich tam nemas?
Marcos. Nobody robí všetky nákupy akcií cez CFD.
CFD je finančný nástroj cez ktorý môžeš obchodovať akcie, indexy, komodity, forex a všetko možné, ale nerobíš to priamo cez burzu, ale cez dohodu s marketmakerom, ktorý ti vypláca zisk, alebo účtuje stratu. CFD je akýsi moderný derivát, ktorý vymysleli v Anglicku zhruba pred 20 rokmi, ked sa začalo obchodovať cez internet. Po lopate povedané marketmaker funguje ako kasíno. Kótuje finančné tituly podľa naozajstnej ceny na burze a umožňuje ti zarábať a prerábať úplne rovnako ako na burze - len ty nenakupuješ a nevlastníš skutočné akcie. Výhoda CFD je vo vyššej páke a v tom, že ich môžeš daytradovať a shortovať bez obmedzenia. Nevýhoda je v tom, že cez CFD sa dajú obchodovať len likvidné akcie (velké firmy, ktoré sú v indexoch - odhadujem že zhruba 20% zo všetkých akcií na NYSE a Nasdaqu), dalej že ich môžeš obchodovať iba vtedy ked ti to umožňuje marketmaker, a že tzv. second hand marketmakeri..to sú všetci mimo Londýna, často nebývajú spolahliví, ani lacní. Nobody však obchoduje cez amerického brokera, ktorý európskym klientom umožňuje aj obchodovanie CFD a to priamo cez Londýn. Samotní američania cez CFD obchodovať nemôžu. U nich je to zakázané.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: So 11 07, 2015 7:51 am
od používateľa Marcos
Ďakujem Juggler, Nobody mi to uz tiež medzičasom objasnil cez SS, je to napísané aj vo vlákne na začiatku, len ja som si to poriadne nevšimol.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 13 07, 2015 9:05 pm
od používateľa Nobody
tak jsem přidal short ES ...92,0
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Ut 14 07, 2015 6:40 am
od používateľa Nobody
tak nic

close 93,25
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 4:42 pm
od používateľa Nobody
trade
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 5:13 pm
od používateľa Nobody
Dnes trošku volatilitnější den, tak pár scalpů ES. Teď ještě držím sh.06,45
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 5:22 pm
od používateľa Nobody
out 05,50
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 5:38 pm
od používateľa Nobody
tak teď zase long 05,25
Vím, že je to forum a ne chat....tak toho nechám.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 5:52 pm
od používateľa Nobody
dokup 03,50
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 5:59 pm
od používateľa JUGGLER
Bude dnes trochu nervozity kvôli deadline u Grékov..ked však gréci nesklamú, tak ideme dalej hore. Ešte máme 15-20 bodov na long.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:09 pm
od používateľa futurer
Ahoj, nepřestávej. Je to supr. Sledujeme i s kámoši.
Díky.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:14 pm
od používateľa Nobody
to Jug: Řeci budou schvalovat o půlnoci. Dnešek už zasáhne jen volatilita.
Celý ten problém je větší, než větší.....bohužel

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:24 pm
od používateľa Nobody
O zákulisních jednání, politice a jejích důvodech se dovídáme dnes (myslím 36- 44) . Kdy se "vše" dovíme o 2015 a řecké krizi ?
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:26 pm
od používateľa Marcos
futurer napísal:Ahoj, nepřestávej. Je to supr. Sledujeme i s kámoši.
Díky.
za mna dtto len bez kamosu

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:31 pm
od používateľa JUGGLER
To Grécko bude pre Ameriku len pozadím. Dnes/zajtra budú pre sentiment v USA dôležité ďalšie kľúčové earnings...
Dnes večer INTC NFLX .. zajtra EBAY GS C PM GOOG...
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:33 pm
od používateľa Nobody

můžeš je přizvat

Aspoň mi bude platit víc lidí - jak jsem byl osočen v jedný SZ.

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:34 pm
od používateľa Marcos

tak to bola vtipna SZ. moji kamosi maju radsej financnych poradcov.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:36 pm
od používateľa Nobody
Nobody napísal:
Celý ten problém je větší, než větší.....bohužel

Myslím tím samozřejmě Evropu.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:38 pm
od používateľa Marcos
Nobody napísal: Myslím tím samozřejmě Evropu.
mozes to trochu rozviest?
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:45 pm
od používateľa Nobody

nerad se rozvádím....ale problémů kolem Řecka je spouuuuuusta. I kolem "dluhu", kolem toho, kdo vlastně kasíruje ty ohromný prachy, co se tam lejou. (řečtí důchodci to nejsou

) , kdo se těžce napakoval na Řecku...atd atd....
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:49 pm
od používateľa Nobody
no a největší je možný rozpad eurozony.....není nereálný. Frantíci , angláni , němci, k tomu sever a jih....
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:51 pm
od používateľa Nobody
+
post komančský země....který nechtěj hned po vstupu platit za "bohatý"
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:53 pm
od používateľa Marcos
Nobody napísal:no a největší je možný rozpad eurozony.....není nereálný. Frantíci , angláni , němci, k tomu sever a jih....
jj, to si uvedomujem. myslel som si ale ze tie peniaze idu na statnu spravu, dochodcom, korupciu a ine socialisticke neefektivnosti.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 6:58 pm
od používateľa Nobody

jdou většinou do němec, fr, USA, Saudi......ale už do poněkud soukromějších rukou....
