Strana 2 z 2

Re: Meeting III

Napísané: So 24 05, 2008 8:39 pm
od používateľa peter.cmorej
to ste este s Filipom vydrzali dalsie dve hodky ? :)

Re: Meeting III

Napísané: So 24 05, 2008 9:31 pm
od používateľa jonatanus
peter.cmorej napísal:to ste este s Filipom vydrzali dalsie dve hodky ? :)
jaska, filip ma take insider info ze som zmudrel za pol dna asi trojnasobne :lol:

Re: Meeting III

Napísané: Ne 25 05, 2008 11:17 am
od používateľa filip glasa
insider info konkrétne o čom? :mrgreen:

Re: Meeting III

Napísané: Ne 25 05, 2008 6:27 pm
od používateľa jonatanus
filip glasa napísal:insider info konkrétne o čom? :mrgreen:
kolko plati mcdonald za m2, co kupil kanik, kolko maju marze lekarne, atd... :lol:

Re: Meeting III

Napísané: Po 26 05, 2008 8:23 am
od používateľa radvan
vidim, ze som sa mal vykaslat na spanok a nenechat si ujst tieto veci ;)

Re: Meeting III

Napísané: Ut 17 06, 2008 10:21 pm
od používateľa mademan
ja vidim, ze som mal citat forum pozornejsie, ze sa nieco deje (dialo) :D

Re: Meeting III

Napísané: St 18 06, 2008 7:56 am
od používateľa Pette
no, na dalsie stretko sa stavim, pridam par insider info o pive:)

Re: Meeting III

Napísané: St 18 06, 2008 9:25 am
od používateľa filip glasa
No prepokladám, že v auguste začneme plánovať a v septembri sa niekde stretneme.

Dám asi niekde veľký banner, alebo pošlem mail všetkým registrovaným :-)