Re: Vecny Zaciatocnik
Napísané: Pi 15 02, 2013 2:53 pm
Este odpoviem Tilburovi: Mas pravdu.
A co sa tyka preco obchodujem relativne maly ucet po tolkych rokoch.
Pretoze trejding nie je iba o vstupoch , ale aj o vystupoch, discipline, RRR, MM atd.
Pretoze ak zacinas od nuly a zivis velmi velku rodinu, tak to chce cas, Momentalne som spokojny a rezervu, ktoru som si urobil si nechavam. Ak to vies, staci aj postupne zveladovanie mensieho uctu. Ono sa to uz nabaluje rychlo.
Nikdy v zivote by som nezmenil nick na tom istom fore!
A nikdy som z for a neutekal. Na zhranicnom som sa este nestretol aby na mna niekto reagoval co i len slovom zle. Aj ked som bol kriticky... Z Trimu som odisiel, lebo mi to odborne nevyhovalo. A tu k aktualnemu vyvoju sa zatial nevyjadril nikto. Preco.Asi preto, lebo iba tak sa ukaze, ci vies alebo nevies. V priamej diskusii. Signal, potom vstup a zverejnenie sl/tp je velmi lahke...
Bude to uz moj posledny prispevok, alebo este nie?
A co sa tyka preco obchodujem relativne maly ucet po tolkych rokoch.
Pretoze trejding nie je iba o vstupoch , ale aj o vystupoch, discipline, RRR, MM atd.
Pretoze ak zacinas od nuly a zivis velmi velku rodinu, tak to chce cas, Momentalne som spokojny a rezervu, ktoru som si urobil si nechavam. Ak to vies, staci aj postupne zveladovanie mensieho uctu. Ono sa to uz nabaluje rychlo.
Nikdy v zivote by som nezmenil nick na tom istom fore!
A nikdy som z for a neutekal. Na zhranicnom som sa este nestretol aby na mna niekto reagoval co i len slovom zle. Aj ked som bol kriticky... Z Trimu som odisiel, lebo mi to odborne nevyhovalo. A tu k aktualnemu vyvoju sa zatial nevyjadril nikto. Preco.Asi preto, lebo iba tak sa ukaze, ci vies alebo nevies. V priamej diskusii. Signal, potom vstup a zverejnenie sl/tp je velmi lahke...
Bude to uz moj posledny prispevok, alebo este nie?