Strana 11 z 13
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 7:02 pm
od používateľa Nobody
Řecko má cca 11mio obyvatel....jak mohlo za těch pár let "spotřebovat" !! xxx rozpočtů srovnatelné ČR ?
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 7:06 pm
od používateľa Nobody
poslední dokup ES
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 7:34 pm
od používateľa Leon
Nobody, mám prístup do tvojich doc tradov na webe, ale ja tam nevidím žiadne nové obchody,... pozerám nejak zle alebo? Posledné tam mám 2x 4.6. a jeden 29.6.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 7:38 pm
od používateľa Nobody
když píšu "trade" tak je obchod - v tabulce. I dnešní tam je.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 10:33 pm
od používateľa jogo
Nobody napísal:tak nic

close 93,25
Konecne vidim prijatu stratu v tvojich obchodoch.

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 10:45 pm
od používateľa Nobody

je to fakt....nic moc teda, ale byla

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 11:05 pm
od používateľa Nobody
out ES 05,50

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 15 07, 2015 11:09 pm
od používateľa Nobody
Ty řeky nenechám rozhodovat o svých penězích víc, než je třeba

Dobrou všem.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 16 07, 2015 1:07 am
od používateľa Nobody
V Řecku schváleno.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Pi 17 07, 2015 10:00 pm
od používateľa Nobody
trade
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 20 07, 2015 9:46 pm
od používateľa Nobody
long ES 20,50
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 20 07, 2015 9:48 pm
od používateľa Nobody
i když tím některý "tradery" netěším

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Po 20 07, 2015 10:18 pm
od používateľa Nobody
out 22,0 dobrou všem
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Ut 21 07, 2015 6:07 pm
od používateľa Nobody
dnes opožděné hlášení, ale nebyl čas - takže "trade"
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Ut 21 07, 2015 11:50 pm
od používateľa Nobody
trade (před close) nějak nestíhám. doplním zítra
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: St 22 07, 2015 3:26 pm
od používateľa Nobody
doplněno
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 3:52 pm
od používateľa Nobody
long ES 04,75
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 4:35 pm
od používateľa jogo
Nobody napísal:long ES 04,75
Spodny uzaver?

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 4:45 pm
od používateľa Nobody
zatím není.....ES řídím ručně.....

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 4:51 pm
od používateľa Nobody
teda pokud není nakupována přes tu "Simple" strategii. Ale tam už futures obchody nedávám - i když je obchoduji. Byla kritika zvenčí...!!

Že prý tam prostě obchody s fut. nepatří...protože? PROTO

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 4:58 pm
od používateľa Nobody
Spodny uzaver?

[/quote]
Ty bys ho dnes dával? (kromě zachraného) Kam?
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 5:01 pm
od používateľa Nobody
trade

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 5:33 pm
od používateľa Nobody
nějak těm futkám dnes nerozumím...
Ale i tak mám docela vánoce....

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 5:52 pm
od používateľa JUGGLER
Nobody napísal:nějak těm futkám dnes nerozumím...
Ale i tak mám docela vánoce....

Nie sú katalyzátory na breakout. Tak ako dobre earnings sezóna začala, tak sa to zrazu obrátilo a posledné dni veľké firmy zverejňujú dosť zle. A sú dosť vysoko, tak sa ani nečudujem, že investori vyberajú zisky. Na príklad dnes CAT: Construction industries was down 18% and down in all regions....Latin America was the most significant decline there, down 47%.
Najväčšie dôvody na to, aby trhy nešli hore: stagnujúce earnings, nervozita z Číny, Fed chce zvyšovať, cena ropy a komodít padá ( a pri rope to vdaka Iránu už vôbec nevyzerá na zotavenie ).
P.S. Mimochodom, ten DOW si zahral na earnings, ani neviem či o to vieš...dal sa dnes vybrať po 51 v preopen...ale neviem, či pri tom sedíš tak skoro.
Dow zverejnil dobre, ale vyberajú z neho zisky... To sa teraz stáva vo veľkom. Investori sú nervózni.. Cena je za posledné 2 roky +50%, tržby medziročne klesajú a rast zisku je posledný rok len pár %. Investorom sa zrejme najmenej páči ten nový pokles cien ropy...
Dow Chemicals reports Q2 (Jun) earnings of $0.91 per share, $0.09 better than the Capital IQ Consensus Estimate of $0.82; revenues fell 13.5% year/year to $12.91 bln vs the $12.96 bln consensus. Sales were $12.9 billion, down 13 percent year over year, with declines driven primarily by currency and lower oil price
,, We see growing momentum in construction, packaging and automotive markets outweighing some softness in agriculture and energy-related markets,,
Drž sa.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 5:57 pm
od používateľa Nobody
to Jugg: ...sleduji trh, i když nejsem u compu

Viděl jsem DOW v premarketu - ale je to v případě této strategie mimo mísu...CFD se nedají obchodovat v prem.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 6:03 pm
od používateľa Nobody
No stejně netuším, proč ten down...data supr, spousta big hlásí +...no nic, počkáme a uvidíme

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 6:07 pm
od používateľa Nobody
lo ES 96,50 - asi poslední dokup
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 6:30 pm
od používateľa Nobody
smůla, že se málo zúčastňují debaty tradeři - chtěl jsem debatu trošku rozproudit, ale je to tu bohužel téměř mrtvé

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 6:36 pm
od používateľa jogo
Nobody napísal:
Ty bys ho dnes dával? (kromě zachraného) Kam?
Spodny uzaver je nazov jednej "mojej" bars-formacie, ale ak sa pytas na SL, tak ten by som v case mojho predosleho prispevku dal pod low daily-baru. Uz by bol vyrazeny, ale intraday-trade uz nerobim.

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 6:40 pm
od používateľa Nobody
všechno je o TF..teda hodně..a o dalších věcech

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 6:45 pm
od používateľa Nobody
poněkud věřím, že ještě dnes budu "doma"

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 6:47 pm
od používateľa JUGGLER
Nobody napísal:No stejně netuším, proč ten down...data supr, spousta big hlásí +...no nic, počkáme a uvidíme

supr dáta len podporia Fed do prvého zvýšenia... Tie velké firmy často len zdanlivo dobre zverejnia = dobre oproti zníženým odhadom analytikov. Ale potom príde tlačovka, kde sa análi pýtajú a investori to pozorne sledujú...a zrazu vidia ,že všade všetko oslabuje, hoci zisky sa ešte držia. Pozri dnes MMM ...dobré zverejnenie, ale je dole -3,5%, DOW taky...tí velkí sú globálne nadnárodné firmy a väčšinou hlásia globálny slowdown a čo je najhoršie - oslabenie dopytu v Číne. Mnoho tých veľkých už rastie len vďaka Číne...
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 6:54 pm
od používateľa Nobody
Pořád to není důvod k -0,6 % na ES...jen vybírání zisků nebo další reakce trhu, který nemíním zatím rozebírat.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 6:56 pm
od používateľa jogo
Nobody napísal:smůla, že se málo zúčastňují debaty tradeři - chtěl jsem debatu trošku rozproudit, ale je to tu bohužel téměř mrtvé

Ja to budem longovat, az to pride do pasma 2030-2050, teraz suhlasim s Jugglerom, ze trh je uz zle tradovatelny po tom naraste.
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 7:01 pm
od používateľa Nobody
ok....2030....no bojím, že se nedočkáš....a nebo to bude v takovém downu, že to přehodnotíš

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 7:18 pm
od používateľa Nobody
škoda, že nehlásím trejdy zpětně.......včera jsem na forexu obchodoval a dnes jsem zase v plusu....

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 8:47 pm
od používateľa jogo
Nobody napísal:ok....2030....no bojím, že se nedočkáš....a nebo to bude v takovém downu, že to přehodnotíš

Nooo...budem len rad, ak sa nedockam, to by znamenalo, ze dlhodobe pozicie, ktore mam otvorene, budu zarabat.

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 9:32 pm
od používateľa JUGGLER
Nobody napísal:Pořád to není důvod k -0,6 % na ES...
Pre nás trejderov nie je dôvod. To súhlasím.
My trejderi však musíme byť empatickí.. pozerať sa na trh aj očami investorov. Tí držia svoje pozície a majú na nich zisky ...a je úplne prirodzené, že majú o nich strach. Takže keď oni znervóznejú a začnú vyberať, tak my darmo pozeráme do grafov...predajný tlak začne posúvať ceny akcií dolu, indexy začnú klesať a veľkým futures trejderom neostáva nič iné, len začať predávať futures. Môžu si trejderi myslieť čo len chcú..najviac peňazí na trhu majú investori. A tak s obyčajného investorského strachu začne výpredaj, ktorý ked sa prejaví v TA, tak sa do neho vložía aj všetci ostatní: trejderi, čo predávajú svoje long pozície, trejderi, čo začnú shortovať, AOS ktoré generujú ordery podľa TA...a nikdy nevieš kedy to všetko prerastie do paniky... Stačí ked sa zajtra niečo zomelie v Číne a už máš katalyzátor na paniku...
Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 9:40 pm
od používateľa Nobody
a tradery kteří neprodávají.....

Re: Nobody - pár mých trejdů
Napísané: Št 23 07, 2015 10:00 pm
od používateľa jogo
Nobody napísal:a tradery kteří neprodávají.....

...pretoze su v zisku a hraju za peniaze chlapika na druhej strane burzy...
