Strana 3 z 3

Re: Uzivil by sa v Bratislave Trading club?

Napísané: Po 05 04, 2010 1:33 pm
od používateľa Pette
filip glasa napísal:ináč boli sme kuknúť ten dom v Devíne, lebo za 300 000 EUR mať 358m2 obytnej plochy nie je zlé. Ale bolo to nedokončené a dlhá, úzka stavba na úzkom pozemku. ani auto by sa tam už nevošlo do dvora.
Presne to je problem nehnutelnosti, jednoducho sa tam treba pozriet na vlastne oci, fotky a popis su naozaj len na orientaciu.

Predstava o objekte pre klub je jasna - vonkajsi priestor na gril a pod, velka centralna hala - miestnost, niekolko mensich miestnosti, kuchyna/miesto na chladnicku - catering, 5-10 parkovacich miest plus v okoli dalsie, dostupnost MHD plus par minut chodza.