Strana 1 z 1
google chrome
Napísané: St 03 09, 2008 9:19 am
od používateľa jonatanus
ak si niekdo nahodou este nevsimol, google ma vlastny browser:
http://www.google.com/chrome
ak by to nebolo by google, nema to ani najmensiu sancu, takto neviem. neda sa zrovna povedat ze by som nasiel 100 dovodov preco to mam pouzivat. a na google potencial je to docela sklamanie, rozhodne nic revolucne, alebo velmi inovativne.
Re: google chrome
Napísané: St 03 09, 2008 9:43 am
od používateľa Honzajs
chci se na něj podívat, dosud používám Firefox a jsem spokojen
Re: google chrome
Napísané: St 03 09, 2008 10:08 am
od používateľa Grankow
Uz som si ho nainstaloval, paci sa mi ze je tak googlovsky jednoduchy ale niektore veci z firefoxu mi tam chybaju. Dufam ze sa to bude dat vyriesit nejakymi pluginsami to ale potom budem zvedavy jak to bude so stabilitou a bezpecnostou.
Prajem chrome vela uspechov

Re: google chrome
Napísané: St 03 09, 2008 10:12 am
od používateľa Honzajs
Mně najde nainstalovat, hlásí mi chybu
Re: google chrome
Napísané: St 03 09, 2008 4:46 pm
od používateľa filip glasa
čítal som veľa pochvál na operu. nemá niekto?
Re: google chrome
Napísané: St 03 09, 2008 6:16 pm
od používateľa Pette
Pouzivam vsetky browsery - IE 7.0, FF 3.0, Operu 9.52, Flock beta. Chrome vyskusam ked bude cas, na specificky ucel ale moze byt dobry...
Na bezne browsovanie sa mi najviac osvedcil firefox, v tretej generacii je uz konecne rychly aj pri otvorenych 15+ taboch (casto otvaram cely priecinok zaloziek naraz, mam ich podelene). Na opere mi stale "nieco", neviem to definovat, nesedi. IE je vyborny, ked ho doplnite IE7Plus a Roboformom na hesla (idu aj vo FF). Flock je vyslovene social web browser - beta postavena na novom firefoxe potom rovnako rychla.
Re: google chrome
Napísané: St 03 09, 2008 10:03 pm
od používateľa peter.cmorej
mne sa Opera paci, ale pouzivam aj Firefox. S najnovsou verziou Opery mam vsak problem - neodosiela mi to prilohy z Gmailu. Firefox mi zasa obcas zahlti ramku a potom ho musim zrusit na tvrdo. Takze obcas pouzivam to, obcas ono.
Re: google chrome
Napísané: St 17 09, 2008 9:27 pm
od používateľa jonatanus
chrome je hodne rychle, te nove weby vseliake preflashovane v tom idu podstatne rychlejsie (napr. nove wsj.com).. akorat to spatne renderuje niektore fonty a hlavne co mi vadi furt to smatra na disku, obcas dost brutalne.. netusim co to ma byt.
no a este keby som vedel kde sa vypina opravovanie slov, lebo toto mam cele podciarknute cervenou.
Re: google chrome
Napísané: Po 27 10, 2008 3:42 pm
od používateľa filip glasa
začal som používať operu a lúbi sa mi. Zdá sami rýchla. Asi pri nej zostanem.