Demo ucet na forexe - sranda zabava
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
-
Pette
- Guru Member ****
- Príspevky: 1279
- Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
Demo ucet na forexe - sranda zabava
Rano som si otvoril demo ucet u XTB traders, naklikal nejake obchody EURUSD, EURPLN a za 10 minut zisk 16 tisic. Sranda, skoda, ze to nebol ucet realny:)
- filip glasa
- VETERAN MEMBER *****
- Príspevky: 11206
- Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
- Bydlisko: Bratislava
- Been thanked: 1 time
- Kontaktovať používateľa:
Re: Demo ucet na forexe - sranda zabava
No veď o toto im ide
Neboj keď to skúsiš reálne tak XTB bude mať určite radosť a ty tak na 85% nebudeš mať radosť
Neboj keď to skúsiš reálne tak XTB bude mať určite radosť a ty tak na 85% nebudeš mať radosť
- filip glasa
- VETERAN MEMBER *****
- Príspevky: 11206
- Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
- Bydlisko: Bratislava
- Been thanked: 1 time
- Kontaktovať používateľa:
Re: Demo ucet na forexe - sranda zabava
tak to asi nejako moc páčiš. Skús to bez páky či aspoň chytíš trend - nemusíš si aspoň stále otvárať nové účty 
