EUR/CZK
Napísané: Po 20 10, 2008 3:02 pm
Realne obchodujem hore uvedeny par cez xtb. Chcel by som si vymienat nazory a skusenosti s niekym, kto to tiez realne obchoduje.AK viete poradte vlakna kde to rozoberaju.Momentalne som mimo a cakam na urovne 25.30 aby som kupoval koruny.