Brokerjet nakup SKF

Podielové fondy, ETF, Hedge fondy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
motionq
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 08 05, 2008 8:21 am

Brokerjet nakup SKF

Príspevok od používateľa motionq »

Zdravím,
na Brokerjetu se nemohu dopátrat žádného ETF Short Financials, našel sem sice SKF, ale ETF ProShares nelze koupit. Můžete mi prosím poradit jiný způsob nákupu short financials, nemusí být přímo SKF?
Díky
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7072
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 284 times

Re: Brokerjet nakup SKF

Príspevok od používateľa jogo »

Mozes skusit short certifikat od Commerzbank na banky: http://commerzbank.realpush.onvista.de/ ... ION=193757" onclick="window.open(this.href);return false;
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Bobikpp
Gold Member **
Príspevky: 570
Dátum registrácie: So 10 03, 2007 2:24 pm

Re: Brokerjet nakup SKF

Príspevok od používateľa Bobikpp »

SKF u Brokerjetu sa da normalne kupit - minuly tyzden som kupoval a predaval (chvalabohu bez straty sa mi podarilo vcas vyskocit).
Ak to chces kupovat, tak nesmies ist "klasickou" cestou, ale cez funkciu "novy pokyn". Tam zadas prislusne ISIN a normalne ti to pojde. Ak by si mal este nejake daslie problemy s tym, tak napis.

K SKF - povodne som si myslel, ze prave pred zverejnenim Q1 banks bude najlepsia doba na nakup - tak som kupil. Potom ale vysla zprava od Whitney a x dalsich clankov o tom, ze vysledky bank mozu zaznamenat urcite zmeny k lepsiemu...popremyslal som nad tym a rozhodol som sa, ze sa toho na druhy den radsej zbavim. Podarilo sa - bez ztraty. Bol tam sice maly zisk, ale zadal som si SL na break-even a nechal som to tak - bud alebo...a bolo alebo :)

Momentalne mi pride, ze sme tu mali dost silnu vlne euforie co sa tyka financials - uvidime ako odreportuju tento tyzden a podla toho sa rozhodnem ci do toho zase naskocim, alebo nie. Dalsi klucovy bod pre financials bude ten "stress test" - myslim, ze na konci mesiace to bude zverejnene...
Napísať odpoveď

Návrat na "Fondy, ETF, Hedge fondy"