Strana 1 z 2
Ďalšie stretko
Napísané: Ne 02 08, 2009 7:59 am
od používateľa filip glasa
Skúsme si dohodnúť termín na ďalšie večerné stretko. Ak vyhovujú piatky, tak sem dávam na hlasovanie niekoľko možností.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: St 05 08, 2009 12:13 pm
od používateľa laty
A kdeze to mavate? By som dobehol ak nebudem zavadzat.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: St 05 08, 2009 2:39 pm
od používateľa filip glasa
no to sa dohodneme až keď bude termín a približný počet účastníkov zájazdu. Ale zvyčajne v nejakej reštaurácii v BA.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Pi 07 08, 2009 5:56 pm
od používateľa filip glasa
Tak nechajme ten termín 21.8. a snáď sa tam aspoň 3 zídeme.
Takže termín je: piatok 21.8.2009
Miesto: reštauračné zariadenie v Bratislave
Môžete písať kto sa zúčastní a prípadné tipy na miesto stretka.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Pi 07 08, 2009 6:04 pm
od používateľa radvan
daj radsej 21.8 ... 28.8 je ten kvazi predlzeny vikend (utorok za nim je 1.9 co bude volno) a vela ludi bude brat dovolenky (aj ja napr.

) ... tak to hod radsej na 21.8 ked 33% stretka bude mat volno ...
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Pi 07 08, 2009 6:12 pm
od používateľa filip glasa
už som to upravil - zle som si pozrel výsledok hlasovania.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: So 08 08, 2009 10:06 am
od používateľa Lobista
Hlasim ucast

.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Št 13 08, 2009 1:19 pm
od používateľa filip glasa
tak neviem či som to správne pochopil, ale teoreticky by mohli prísť:
ja
lobista
jonatanus
radvan
andrej
pette
laty
peter cmorej
Tak sa mi potvrďte, alebo odtvrďte.
A ešte hoďte aspoň jeden návrh na pohostinstvo s terasou
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Št 13 08, 2009 7:15 pm
od používateľa Pette
21.8 som mimo, rad by som prisiel, teda snad to nepadne na tento datum:)
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Pi 14 08, 2009 7:57 am
od používateľa radvan
potvrdzujem ... pohostinstvo - nejaku terasu by bolo fajn ... co sme boli v tom dvore vedla medusy tak to bolo celkom fajn ...
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Pi 14 08, 2009 10:36 pm
od používateľa laty
Nezavazne sa hlasim, mam v stredu odcestovat tak uvidime. Co tak napr. terasa bambusovej zahrady (ci ako sa vola ta cina) na frantiskanskom? Alebo napr. Pulitzer na Kapucinskej?
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Pi 14 08, 2009 11:21 pm
od používateľa Andrej
Budúci piatok je fajn, predbežne mi to vyhovuje. Mám dovolenku, takže ak ma rodina nenavedie na nejakú škaredosť ako napríklad šport, tak budem schopný dôjsť

Re: Ďalšie stretko
Napísané: Ne 16 08, 2009 8:36 pm
od používateľa embe
Aj ja by som dosiel...snad mi do toho nic nedojde....
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Po 17 08, 2009 9:34 am
od používateľa peter.cmorej
tento vikend je to u mna tak na 60 %. Ako miesto navrhujem vonku v Umelke.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Po 17 08, 2009 4:02 pm
od používateľa filip glasa
tá umelka môže byť o takej 17.00 už taká plná, že by bolo lepšie to tam rezervovať?
Mne sa zdá, že o tej piatej je všetko ešte prázdne všade.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Po 17 08, 2009 4:14 pm
od používateľa peter.cmorej
Umelku by som urcite rezervoval, aj ked to je taky bordel podnik, ze je mozne, ze rezervacie vobec nerobia

Ale je tam zasa prijemne. Vonku, veci na grile, hudba pri ktorej sa da rozpravat ..
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Po 17 08, 2009 6:55 pm
od používateľa embe
peter.cmorej napísal:Umelku by som urcite rezervoval, aj ked to je taky bordel podnik, ze je mozne, ze rezervacie vobec nerobia

Ale je tam zasa prijemne. Vonku, veci na grile, hudba pri ktorej sa da rozpravat ..
....a casnici, ktori chodia raz za hodinu + hlucna hudba....ale to len tak, nemam proti umelke nic.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Po 17 08, 2009 8:02 pm
od používateľa jonatanus
hudba ne
ku... dokelu, teraz som zistil co je to umelka... co takto ponorka?
nemusime ist ZASE do kempinski

ale teto teenage-ozralecke-posrane krcmy to ne, to je uplne zlo.. sak si zaspinim teplaky!
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Po 17 08, 2009 8:16 pm
od používateľa filip glasa
móžeme aj do primi, ale od 22.00 je to bolo trošičku diskotékové.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Po 17 08, 2009 8:34 pm
od používateľa jonatanus
filip glasa napísal:móžeme aj do primi, ale od 22.00 je to bolo trošičku diskotékové.
no to tiez neni bohvieco, to je posrane a este aj drahe

Re: Ďalšie stretko
Napísané: Po 17 08, 2009 9:57 pm
od používateľa Lobista
ale teto teenage-ozralecke-posrane krcmy to ne, to je uplne zlo.. sak si zaspinim teplaky!
Lol, ber to z tej pozitivnejsej stranky -- kde inde v meste uz dnes na zachodoch curas na stenu

?
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Po 17 08, 2009 11:06 pm
od používateľa peter.cmorej

Vy ste nejaky rozhyckany. Umelka je pomerne velka, takze aj pri hudbe sa tam da vacsinou rozpravat. V piatok neviem aky je tam program, ale napr. minule sme tam boli pocas tyzdna, bola nejaka salsa night a teenage tanecnicky mi teda vobec nevadili

Re: Ďalšie stretko
Napísané: Ut 18 08, 2009 10:41 am
od používateľa filip glasa
jonatanus - napíš niečo ty a bude po tvojom.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Ut 18 08, 2009 11:46 am
od používateľa jonatanus
filip glasa napísal:jonatanus - napíš niečo ty a bude po tvojom.
vzdavam sa, budeme teda curat na stenu a tinedzerky
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Ut 18 08, 2009 12:13 pm
od používateľa peter.cmorej
aby sa to zle nechapalo, ja na tej Umelke vobec netrvam, z mojej strany to bol len navrh do plena, ja mozno ani nepridem, takze ak chce vacsina Primi, tak kludne Primi, mne je to jedno
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Ut 18 08, 2009 12:22 pm
od používateľa filip glasa
pod michalskou bránou je taký hotel a reštaurácia michalská brána - majú schovanú záhradu a nechodí tam vela ludí:
http://www.obedovat.sk/bratislava/Resta ... br%C3%A1na" onclick="window.open(this.href);return false;
Otovrené majú len do 22.00
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Ut 18 08, 2009 1:34 pm
od používateľa filip glasa
A ten pulitzer vyzerá dobre:
http://www.obedovat.sk/bratislava/Fotog ... 5_Pulitzer" onclick="window.open(this.href);return false;
ešte som tam nebol - hrá tam hudba nahlas?
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Ut 18 08, 2009 1:52 pm
od používateľa peter.cmorej
tam som bol zatial iba na obede a musim povedat, ze velmi dobre varia
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Ut 18 08, 2009 2:00 pm
od používateľa Pette
Vonku na terase je fajn, slusny podnik.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Ut 18 08, 2009 8:35 pm
od používateľa filip glasa
takže v piatok ( 21.8.) o 17.00 v Pulitzerovi na župnom námestí
http://www.obedovat.sk/bratislava/Mapa_114_Pulitzer" onclick="window.open(this.href);return false;
stôl pre 8 ľudí na moje meno.
Treba vojsť do toho domu novinárov a potom po schodoch dole akoby do pivnice. Po pár krokoch je vidieť terasa. Je to vcelku dobre označené v rámci tej budovy.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Ut 18 08, 2009 9:32 pm
od používateľa embe
hm...jak to mozte stihat na 17:00...no ale to je moj problem, pridem urcite neskor. 18-19h, ak teda nic do toho nevleze...
Re: Ďalšie stretko
Napísané: St 19 08, 2009 12:43 am
od používateľa laty
o 17.00 v piatok? Ved bude expiracny piatok. No neva,mal by som byt nakoniec v BA a podla toho kedy sa mi podari pouzatvarat august dobehnem. Povoli do konca tyzdna S/R 980 SPX?

Re: Ďalšie stretko
Napísané: St 19 08, 2009 8:11 am
od používateľa filip glasa
17.00 je začiatok odkedy sa môžeme začať schádzať a od kedy je rezervácia. Inak je normálne, že každý príde jak mu to vyhovuje.
Len mi prosím niekto napíšte, či prídete aj o tej 17.00 aby som sa aj ja podľa toho zariadil a nesedel tam prípadne 2h sám.
Re: Ďalšie stretko
Napísané: St 19 08, 2009 9:18 am
od používateľa jonatanus
filip glasa napísal:Len mi prosím niekto napíšte, či prídete aj o tej 17.00 aby som sa aj ja podľa toho zariadil a nesedel tam prípadne 2h sám.
dojdem 17:00
Re: Ďalšie stretko
Napísané: St 19 08, 2009 9:23 am
od používateľa radvan
deto, dojdem o 17tej ...
Re: Ďalšie stretko
Napísané: St 19 08, 2009 10:07 am
od používateľa Lobista
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Št 20 08, 2009 12:10 pm
od používateľa Bebe
chcel som prísť tiež, ale nedá sa mi

bude mi teraz smutno za teenagerkami aj jonatanusom
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Pi 21 08, 2009 10:37 am
od používateľa filip glasa
tak ja dnes nakoniec normálne pracujem, čiže to na 17.00 nestíham. Dostavím o 18.30 - dovtedy preberte témy, čo ma nezaujímajú

Re: Ďalšie stretko
Napísané: Pi 21 08, 2009 10:47 am
od používateľa Pette
stavim sa o tej 17tej, mam tak tri hodky cas
Re: Ďalšie stretko
Napísané: Pi 21 08, 2009 11:46 am
od používateľa jonatanus
to je dneska??? ja som myslel ze az buduci tyzden
