Strana 1 z 2

Ďalšie stretko

Napísané: Ne 02 08, 2009 7:59 am
od používateľa filip glasa
Skúsme si dohodnúť termín na ďalšie večerné stretko. Ak vyhovujú piatky, tak sem dávam na hlasovanie niekoľko možností.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: St 05 08, 2009 12:13 pm
od používateľa laty
A kdeze to mavate? By som dobehol ak nebudem zavadzat.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: St 05 08, 2009 2:39 pm
od používateľa filip glasa
no to sa dohodneme až keď bude termín a približný počet účastníkov zájazdu. Ale zvyčajne v nejakej reštaurácii v BA.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Pi 07 08, 2009 5:56 pm
od používateľa filip glasa
Tak nechajme ten termín 21.8. a snáď sa tam aspoň 3 zídeme.

Takže termín je: piatok 21.8.2009
Miesto: reštauračné zariadenie v Bratislave

Môžete písať kto sa zúčastní a prípadné tipy na miesto stretka.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Pi 07 08, 2009 6:04 pm
od používateľa radvan
daj radsej 21.8 ... 28.8 je ten kvazi predlzeny vikend (utorok za nim je 1.9 co bude volno) a vela ludi bude brat dovolenky (aj ja napr. :) ) ... tak to hod radsej na 21.8 ked 33% stretka bude mat volno ...

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Pi 07 08, 2009 6:12 pm
od používateľa filip glasa
už som to upravil - zle som si pozrel výsledok hlasovania.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: So 08 08, 2009 10:06 am
od používateľa Lobista
Hlasim ucast :D .

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Št 13 08, 2009 1:19 pm
od používateľa filip glasa
tak neviem či som to správne pochopil, ale teoreticky by mohli prísť:

ja
lobista
jonatanus
radvan
andrej
pette
laty
peter cmorej

Tak sa mi potvrďte, alebo odtvrďte.

A ešte hoďte aspoň jeden návrh na pohostinstvo s terasou

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Št 13 08, 2009 7:15 pm
od používateľa Pette
21.8 som mimo, rad by som prisiel, teda snad to nepadne na tento datum:)

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Pi 14 08, 2009 7:57 am
od používateľa radvan
potvrdzujem ... pohostinstvo - nejaku terasu by bolo fajn ... co sme boli v tom dvore vedla medusy tak to bolo celkom fajn ...

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Pi 14 08, 2009 10:36 pm
od používateľa laty
Nezavazne sa hlasim, mam v stredu odcestovat tak uvidime. Co tak napr. terasa bambusovej zahrady (ci ako sa vola ta cina) na frantiskanskom? Alebo napr. Pulitzer na Kapucinskej?

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Pi 14 08, 2009 11:21 pm
od používateľa Andrej
Budúci piatok je fajn, predbežne mi to vyhovuje. Mám dovolenku, takže ak ma rodina nenavedie na nejakú škaredosť ako napríklad šport, tak budem schopný dôjsť :D

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Ne 16 08, 2009 8:36 pm
od používateľa embe
Aj ja by som dosiel...snad mi do toho nic nedojde....

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Po 17 08, 2009 9:34 am
od používateľa peter.cmorej
tento vikend je to u mna tak na 60 %. Ako miesto navrhujem vonku v Umelke.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Po 17 08, 2009 4:02 pm
od používateľa filip glasa
tá umelka môže byť o takej 17.00 už taká plná, že by bolo lepšie to tam rezervovať?

Mne sa zdá, že o tej piatej je všetko ešte prázdne všade.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Po 17 08, 2009 4:14 pm
od používateľa peter.cmorej
Umelku by som urcite rezervoval, aj ked to je taky bordel podnik, ze je mozne, ze rezervacie vobec nerobia :) Ale je tam zasa prijemne. Vonku, veci na grile, hudba pri ktorej sa da rozpravat ..

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Po 17 08, 2009 6:55 pm
od používateľa embe
peter.cmorej napísal:Umelku by som urcite rezervoval, aj ked to je taky bordel podnik, ze je mozne, ze rezervacie vobec nerobia :) Ale je tam zasa prijemne. Vonku, veci na grile, hudba pri ktorej sa da rozpravat ..
....a casnici, ktori chodia raz za hodinu + hlucna hudba....ale to len tak, nemam proti umelke nic.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Po 17 08, 2009 8:02 pm
od používateľa jonatanus
hudba ne :x

ku... dokelu, teraz som zistil co je to umelka... co takto ponorka?

nemusime ist ZASE do kempinski :lol: ale teto teenage-ozralecke-posrane krcmy to ne, to je uplne zlo.. sak si zaspinim teplaky!

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Po 17 08, 2009 8:16 pm
od používateľa filip glasa
móžeme aj do primi, ale od 22.00 je to bolo trošičku diskotékové.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Po 17 08, 2009 8:34 pm
od používateľa jonatanus
filip glasa napísal:móžeme aj do primi, ale od 22.00 je to bolo trošičku diskotékové.
no to tiez neni bohvieco, to je posrane a este aj drahe :lol:

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Po 17 08, 2009 9:57 pm
od používateľa Lobista
ale teto teenage-ozralecke-posrane krcmy to ne, to je uplne zlo.. sak si zaspinim teplaky!
Lol, ber to z tej pozitivnejsej stranky -- kde inde v meste uz dnes na zachodoch curas na stenu :D ?

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Po 17 08, 2009 11:06 pm
od používateľa peter.cmorej
:) Vy ste nejaky rozhyckany. Umelka je pomerne velka, takze aj pri hudbe sa tam da vacsinou rozpravat. V piatok neviem aky je tam program, ale napr. minule sme tam boli pocas tyzdna, bola nejaka salsa night a teenage tanecnicky mi teda vobec nevadili :mrgreen:

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Ut 18 08, 2009 10:41 am
od používateľa filip glasa
jonatanus - napíš niečo ty a bude po tvojom.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Ut 18 08, 2009 11:46 am
od používateľa jonatanus
filip glasa napísal:jonatanus - napíš niečo ty a bude po tvojom.
vzdavam sa, budeme teda curat na stenu a tinedzerky

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Ut 18 08, 2009 12:13 pm
od používateľa peter.cmorej
aby sa to zle nechapalo, ja na tej Umelke vobec netrvam, z mojej strany to bol len navrh do plena, ja mozno ani nepridem, takze ak chce vacsina Primi, tak kludne Primi, mne je to jedno

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Ut 18 08, 2009 12:22 pm
od používateľa filip glasa
pod michalskou bránou je taký hotel a reštaurácia michalská brána - majú schovanú záhradu a nechodí tam vela ludí:

http://www.obedovat.sk/bratislava/Resta ... br%C3%A1na" onclick="window.open(this.href);return false;

Otovrené majú len do 22.00

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Ut 18 08, 2009 1:34 pm
od používateľa filip glasa
A ten pulitzer vyzerá dobre:

http://www.obedovat.sk/bratislava/Fotog ... 5_Pulitzer" onclick="window.open(this.href);return false;

ešte som tam nebol - hrá tam hudba nahlas?

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Ut 18 08, 2009 1:52 pm
od používateľa peter.cmorej
tam som bol zatial iba na obede a musim povedat, ze velmi dobre varia

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Ut 18 08, 2009 2:00 pm
od používateľa Pette
Vonku na terase je fajn, slusny podnik.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Ut 18 08, 2009 8:35 pm
od používateľa filip glasa
takže v piatok ( 21.8.) o 17.00 v Pulitzerovi na župnom námestí

http://www.obedovat.sk/bratislava/Mapa_114_Pulitzer" onclick="window.open(this.href);return false;

stôl pre 8 ľudí na moje meno.

Treba vojsť do toho domu novinárov a potom po schodoch dole akoby do pivnice. Po pár krokoch je vidieť terasa. Je to vcelku dobre označené v rámci tej budovy.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Ut 18 08, 2009 9:32 pm
od používateľa embe
hm...jak to mozte stihat na 17:00...no ale to je moj problem, pridem urcite neskor. 18-19h, ak teda nic do toho nevleze...

Re: Ďalšie stretko

Napísané: St 19 08, 2009 12:43 am
od používateľa laty
o 17.00 v piatok? Ved bude expiracny piatok. No neva,mal by som byt nakoniec v BA a podla toho kedy sa mi podari pouzatvarat august dobehnem. Povoli do konca tyzdna S/R 980 SPX? :shock:

Re: Ďalšie stretko

Napísané: St 19 08, 2009 8:11 am
od používateľa filip glasa
17.00 je začiatok odkedy sa môžeme začať schádzať a od kedy je rezervácia. Inak je normálne, že každý príde jak mu to vyhovuje.

Len mi prosím niekto napíšte, či prídete aj o tej 17.00 aby som sa aj ja podľa toho zariadil a nesedel tam prípadne 2h sám.

Re: Ďalšie stretko

Napísané: St 19 08, 2009 9:18 am
od používateľa jonatanus
filip glasa napísal:Len mi prosím niekto napíšte, či prídete aj o tej 17.00 aby som sa aj ja podľa toho zariadil a nesedel tam prípadne 2h sám.
dojdem 17:00

Re: Ďalšie stretko

Napísané: St 19 08, 2009 9:23 am
od používateľa radvan
deto, dojdem o 17tej ...

Re: Ďalšie stretko

Napísané: St 19 08, 2009 10:07 am
od používateľa Lobista
dojdem 17:00
podobne

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Št 20 08, 2009 12:10 pm
od používateľa Bebe
chcel som prísť tiež, ale nedá sa mi :( bude mi teraz smutno za teenagerkami aj jonatanusom

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Pi 21 08, 2009 10:37 am
od používateľa filip glasa
tak ja dnes nakoniec normálne pracujem, čiže to na 17.00 nestíham. Dostavím o 18.30 - dovtedy preberte témy, čo ma nezaujímajú :-)

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Pi 21 08, 2009 10:47 am
od používateľa Pette
stavim sa o tej 17tej, mam tak tri hodky cas

Re: Ďalšie stretko

Napísané: Pi 21 08, 2009 11:46 am
od používateľa jonatanus
to je dneska??? ja som myslel ze az buduci tyzden :lol: