Tastytrade

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
ZT2
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Po 07 11, 2022 11:50 pm

UnTastyworks

Príspevok od používateľa ZT2 »

Tak to je fakt sila. Vobec mi neodpovedaju, ci dostali moje osobne udaje - ID card a utility bill!!!
To uz hranici s podvodom!!! Tak som zvedavy, kedy zneuziju moje osobne udaje...
Snad toto vlakno posluzi policii pri vysetrovani...

Moj email:

One simple question:

Did you received my National ID Document and the Utility Bill?
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: Tastyworks

Príspevok od používateľa andre »

Co ma spolocne, to ze ti neodpisu na email "do hodiny" s podvodom? Ty si len nejaky moc nedockavy, to neni o ziadnom zneuziti..

TW ma uz roky problem s obrovskym mnozstvom novych ziadosti o otvorenie uctu. Bezne to trva niekoko tyzdnov.. Si k tomu pozri nejake diskusie.
ZT2
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Po 07 11, 2022 11:50 pm

Re: Tastyworks

Príspevok od používateľa ZT2 »

Prestali uplne komunikovat. Velky pozor na nich, ja tam mat prachy, seriozne by som zvazil ich vyber. Potom nehovorte, ze som vas nevaroval...
segi
Príspevky: 60
Dátum registrácie: So 27 02, 2021 5:29 pm
Has thanked: 134 times
Been thanked: 8 times

Re: Tastyworks

Príspevok od používateľa segi »

Dnes som si doobeda založil účet, poobede som dokončil potrebné klikačky, vypĺňačky a večer som už mal účet schválený. Suma sumárum ani nie 8h. Ale treba priznať že s nahrávaním potrebných dokladov som sa trochu potrápil ale to bola skorej chyba na mojej strane.
Melouch
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 17 11, 2022 10:49 pm

Re: Tastyworks

Príspevok od používateľa Melouch »

Caute, mam ucet na tastyworks, mam tam akcie uz kupene ale rozmyslam kupit krypto ked je teraz dole a pozeram ze sa tam da kupit. Oplati sa tam kupovat? To si kupujem asi len poziciu ci? Je vacsie riziko vlastnit takto krypto?
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: Tastyworks

Príspevok od používateľa andre »

Uz sa to tu riesilo asI 10X - kvoli daniam a zdravotnym odvodom spolu asi 30 - 35% sa neoplati kupovat priamo krypto, ale ETP na krypto napr. https://21shares.com/product kde vies vyuzit casovy test a po 1 roku dane neplatis.
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: Tastytrade

Príspevok od používateľa andre »

tastyworks Name Change to tastytrade
https://support.tastyworks.com/support/ ... trade-faqs
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"