Zizzy + Axe Capital

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
vladko11
Active Member
Príspevky: 79
Dátum registrácie: Ne 25 04, 2021 11:37 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa vladko11 »

Petricek napísal: Ut 21 03, 2023 8:38 am Pozdravujem, mam rovnaku situaciu. Absolvoval som stretnutie v pobocke Zizzy v BA a vypocul som si riesenie, ktore ponukaju. Nie som z toho celeho vobec nadseny ale vzhladom na situaciu som rad, ze je takato moznost nakolko to mohlo byt ovela horsie. Samozrejme je tam vela otaznikov a rizik, kvoli ktorym k tej refundacii mozno ani nedojde. Radil som sa vsak aj s pravnikom a navrhol, ze v tejto chvili je lepsie prijat ponukane riesenie ako ist trestnym oznamenim. Skontroloval zmluvu, co posielali a povedal, ze tato zmluva je nasobne lepsie postavena voci klientovi ako ta predosla, pretoze ta povodna bola uplne zle spisana a nechapem preco som to vobec predtym podpisoval. Nakoniec vychadza lepsie ist do tej refundacie ako na policiu, lebo tou sa bud nic nevyriesi alebo za vela rokov a dovtedy je mozne, ze sa peniaze vratia, ved uvidime. Ked sa vsak peniaze nevratia, tak stale bude moznost ist cestou trestneho stihania, dat dokopy vsetkych, ktorych sa to tyka a spojit tak nase sily...
Refundácia znamená, že sľúbili poplatok vrátiť? A to hneď alebo iba ak sa zmluva predĺži?
vladko11
Active Member
Príspevky: 79
Dátum registrácie: Ne 25 04, 2021 11:37 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa vladko11 »

andre napísal: Po 27 03, 2023 3:02 pm Obavam, sa ze podla tej suvahy tam ani neni co zmrazovat.

Kedze su tam zauctovane "Krátkodobé pohľadávky súčet" 43 702 141 € tie peniaze boli zrejme prevedene na inu firmu (snad nie nejaku offshore), ktora ich mala zhodnocovat..

No mozno to tak uctovali voci krypto burzam, ale nezda sa mi to.
3. Zmluvné strany sa dohodli, že Poskytovateľ zabezpečí pre Záujemcu nákup dobre
obchodovateľnej meny na základe poplatku uvedeného v nasledujúcom bode 4. tohto článku
Zmluvy, za účelom naplnenia zmluvných podmienok uvedených v bode ...
Ach, takže oni vôbec obchodovať nemuseli ale obchodovala firma, ktorá na to má oprávnenie. Takže by sa neriešilo, či spoločnosť obchodovala so svojimi peniazmi alebo s cudzími.
armagedon
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi 24 03, 2023 9:51 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa armagedon »

Naka uz eviduje desiatky vypovedi v KE aj BA voci tejto podvodnickej skupine. Dalsie sa chystaju cez vymahacsku firmu, hoci velku sancu nemaju ani cez predbezne opatrenia. Preklapaci podvod ktory sa chysta podvedenych AXE klientov preniest do druhej podvodnickej firmy a sanovat to cez zuzifond je tiez podvod, obycanej lux. eserocko bez licencie - zakryvaci manever do ktoreho sa splietli byvali "bankari" barta a nagy, hoci uz samotna pritomnost pre nich znamena extremne reputacne riziko. Dnes akokolvek spajanie ich mena s Beresom, o kom od zaciatku vedia v com plava znamena spolupodielat sa na dalsej tvorbe podvodu a zdierat dalej ludi a krmit falosnou nadejou v mene beresa. Nagy nema ziaden mandat viest akekolvek rozhovory ci individualne ci skupinove s poskodenymi v zastupeni axe ci zizzy...pre vasu informaciu beres vybrakoval komplet firmu uz pred 2 rokmi cez podozrive zmluvy medzi axe a svojou osobou a rozposielal ich na privatne ucty sprostredkovatelov, vyplatil tucne odmeny obchodnikom, ktori si za to nakupili nehnutelnosti v zahranici alebo dalej previedli na biele kone. ..avsak najpodstatnejsie ciastky isli na tych ktori ho vydierali či kryli (domyslite si akeho razenia to mohli byt ludia), ich mena najdete v starsich strukturach axe capital group na orsr. ..ak to vsetko pospajate, zistite, ze od samoho zacitaku axe nevykonavalo absolutne ziadnu obchodnu cinnost, dashboard je vylucne pre ucely fikcie, presne tak ako chystany podvod so zuzifondom. Jedinym ucinnym sposobom je ako to zastavit je prebrat sa, podat trestne oznamenie na NAKA v bratislave ci žiline, daleko od miestnej prislusnosti axe - kosice, kde to tito podvodnici maju pod dohladom...a samozrejme vsetko koordinovane medializovat, v SR, CR a LUX, vsade kde tito podvodnici pachaju zlo.
apeter
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 31 03, 2023 9:46 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa apeter »

Natalik napísal: Pi 24 02, 2023 11:28 pm
Dobrý deň,
prosím VáS aj ja som invsetovala do tejto spoločnosti a žial peniaze mi neboli doteraz vrátené. Ide o veľmi vysokú sumu ktorá je pre mňa likvidačná.....
Aj ja som investoval cez túto spoločnosť, a tiež som prerobil... vložil som tam peniaze asi 4-6 týždňov pred čiernym dňom, keď prerobili. Musím k tomu povedať jednu vec - na začiatku som musel vyplniť investičný dotazník, v ktorom som bol upozornený na možnosť straty, a bol som si toho vedomý. A tiež som musel odsúhlasiť prehlásenie, že nevkladám sumu peňazí, ktorej strata by bola pre mňa neúnosná.

Chcem ešte povedať jedno, a je to môj názor, za ktorým si stojím, že tu nešlo o pyramídu. Aspoň v mojom prípade určite nie - ja som využil nový produkt firmy Zizzy a nevkladal som peniaze cez nejakého sprostredkovateľa-obchodníka, ale priamo na burzu Purple Trading. Mimochodom, nie je to kryptoburza, obchoduje sa tam forex, index a komodity.
Na tejto burze robili analytici (terminus technicus vo firme) firmy Zizzy obchody (finančné operácie), ktoré moje peniaze kopírovali a pekne narastali, cca 5% mesačne po odrátaní poplatkov burze a firme.
Lenže potom firma urobila sériu nešťastných obchodov, tuším index DAX, a na týchto obchodoch prišlo k veľkým stratám. Nemyslím si, že tieto peniaze niekto zdefraudoval, proste analytik urobil zlé operácie a prerobil, kúpil akcie za 10 s cieľom predať za 15, no podarilo sa mu predal len za 5. Toto je samozrejme len zjednodušené vysvetlenie pre menej chápavých.
Následne burza jednak zastavila obchodovanie s mojimi peniazmi, keď klesli pod 50% vkladu, bolo to v zmluve, a jednak mi burza bez problémov vrátila zostatok peňazí, niečo viac ako 40% vkladu.
Ráno som požiadal o výber a hoci mi napísali, že to môže trvať až dva pracovné dni, večer mi peniaze cinkli na môj bankový účet.

Otázka je, prečo firma, ktorá cez 2+ roky peniaze klientov slušne zhodnocovala, zrazu urobila také fatálne chybné obchodné operácie. Podľa mňa je to výsledok zlej personálnej politiky vo "firme jedného muža", ale to už si len domýšľam.
Niekto by možno mohol namietať, že ľudia z firmy úmyselne urobili zlé obchody a s niekým na burze sa podelil o peniaze klientov, ale to by bola konšpirácia hodná Tibora "Zem-a-vek" Rostáša.
apeter
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 31 03, 2023 9:46 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa apeter »

[quote=armagedon post_id=182172 time=1679921790 user_id=11931]
....Tito ludia pripravili stovky ludi o uspory a dostali do kolien....
[/quote]

Ak sa niekto dostane do kolien, lebo s vidinou veľkého zisku zveril celé svoje úspory akejkoľvek finančnej firme sľubujúcej nadštandardné zhodnotenie, tak si zaslúži, aby dostal príučku. Lebo ľudia sú nepoučiteľní na cudzích chybách. Nemám vlastné úspory? Čo už je lepšie ako vybrať si z banky pôžičku s 10-15% ročným úrokom s cieľom zarobiť na výnosoch 50% p.a.?
jump
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 21 03, 2023 8:59 am
Has thanked: 1 time

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa jump »

apeter: Myslim, ze to popisujes uplne presne. Tvarili sa, ze obchoduju forex, dax. Nemali na to licenciu a falsovali predmet podnikania cez "virtualne meny". Prijimali peniaze od retailu. Prerobili prachy, slubovali nerealne vynosy, ktore nedosahuju na najkomplexnejsich trhoch najvacsie hedge-fundy sveta.

Vynosy sa delili, straty znasal retail.

Ak ta nepresvedcili zivotopisy ich byvalych zamestnancov (analytici z autodielni) a obhajujes ich tu, tak uz asi nie je rady ani pomoci. Toto nebol wincent, kde pracuju medajlisti z matematickych olympiad. Ale prahsprosty podvod.


apeter napísal: Pi 31 03, 2023 10:16 pm
Natalik napísal: Pi 24 02, 2023 11:28 pm
Dobrý deň,
prosím VáS aj ja som invsetovala do tejto spoločnosti a žial peniaze mi neboli doteraz vrátené. Ide o veľmi vysokú sumu ktorá je pre mňa likvidačná.....
Aj ja som investoval cez túto spoločnosť, a tiež som prerobil... vložil som tam peniaze asi 4-6 týždňov pred čiernym dňom, keď prerobili. Musím k tomu povedať jednu vec - na začiatku som musel vyplniť investičný dotazník, v ktorom som bol upozornený na možnosť straty, a bol som si toho vedomý. A tiež som musel odsúhlasiť prehlásenie, že nevkladám sumu peňazí, ktorej strata by bola pre mňa neúnosná.

Chcem ešte povedať jedno, a je to môj názor, za ktorým si stojím, že tu nešlo o pyramídu. Aspoň v mojom prípade určite nie - ja som využil nový produkt firmy Zizzy a nevkladal som peniaze cez nejakého sprostredkovateľa-obchodníka, ale priamo na burzu Purple Trading. Mimochodom, nie je to kryptoburza, obchoduje sa tam forex, index a komodity.
Na tejto burze robili analytici (terminus technicus vo firme) firmy Zizzy obchody (finančné operácie), ktoré moje peniaze kopírovali a pekne narastali, cca 5% mesačne po odrátaní poplatkov burze a firme.
Lenže potom firma urobila sériu nešťastných obchodov, tuším index DAX, a na týchto obchodoch prišlo k veľkým stratám. Nemyslím si, že tieto peniaze niekto zdefraudoval, proste analytik urobil zlé operácie a prerobil, kúpil akcie za 10 s cieľom predať za 15, no podarilo sa mu predal len za 5. Toto je samozrejme len zjednodušené vysvetlenie pre menej chápavých.
Následne burza jednak zastavila obchodovanie s mojimi peniazmi, keď klesli pod 50% vkladu, bolo to v zmluve, a jednak mi burza bez problémov vrátila zostatok peňazí, niečo viac ako 40% vkladu.
Ráno som požiadal o výber a hoci mi napísali, že to môže trvať až dva pracovné dni, večer mi peniaze cinkli na môj bankový účet.
Marieta
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So 01 04, 2023 11:05 am

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Marieta »

Zdravím, koľko je nás tu, ktorí vložili peniaze do odnože Zizzy- Zorc? Poznáte to? Je to očividne rovnaké okradacske klamstvo. všade vidím iba zizzy ale, Zorc tu ešte nikto nespomenul.
vladko11
Active Member
Príspevky: 79
Dátum registrácie: Ne 25 04, 2021 11:37 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa vladko11 »

Kde je ten sľub nereálnych výnosov. Akosi som ho zatiaľ nenašiel.

Zmluvné strany berú na vedomie, že v čase uzavretia tejto zmluvy nie je vopred známe
a určiteľné či Poskytovateľ počas správy mien záujemcu podľa bodu 1. tohto článku zmluvy
dosiahne výnos a v akej výške...
! Teda asi žiadny sľub zhodnotenia a už vôbec nie v desiatkach percent
Natalik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi 24 02, 2023 11:20 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Natalik »

apeter napísal: Pi 31 03, 2023 10:16 pm
Natalik napísal: Pi 24 02, 2023 11:28 pm
Dobrý deň,
prosím VáS aj ja som invsetovala do tejto spoločnosti a žial peniaze mi neboli doteraz vrátené. Ide o veľmi vysokú sumu ktorá je pre mňa likvidačná.....
Aj ja som investoval cez túto spoločnosť, a tiež som prerobil... vložil som tam peniaze asi 4-6 týždňov pred čiernym dňom, keď prerobili. Musím k tomu povedať jednu vec - na začiatku som musel vyplniť investičný dotazník, v ktorom som bol upozornený na možnosť straty, a bol som si toho vedomý. A tiež som musel odsúhlasiť prehlásenie, že nevkladám sumu peňazí, ktorej strata by bola pre mňa neúnosná.

Chcem ešte povedať jedno, a je to môj názor, za ktorým si stojím, že tu nešlo o pyramídu. Aspoň v mojom prípade určite nie - ja som využil nový produkt firmy Zizzy a nevkladal som peniaze cez nejakého sprostredkovateľa-obchodníka, ale priamo na burzu Purple Trading. Mimochodom, nie je to kryptoburza, obchoduje sa tam forex, index a komodity.
Na tejto burze robili analytici (terminus technicus vo firme) firmy Zizzy obchody (finančné operácie), ktoré moje peniaze kopírovali a pekne narastali, cca 5% mesačne po odrátaní poplatkov burze a firme.
Lenže potom firma urobila sériu nešťastných obchodov, tuším index DAX, a na týchto obchodoch prišlo k veľkým stratám. Nemyslím si, že tieto peniaze niekto zdefraudoval, proste analytik urobil zlé operácie a prerobil, kúpil akcie za 10 s cieľom predať za 15, no podarilo sa mu predal len za 5. Toto je samozrejme len zjednodušené vysvetlenie pre menej chápavých.
Následne burza jednak zastavila obchodovanie s mojimi peniazmi, keď klesli pod 50% vkladu, bolo to v zmluve, a jednak mi burza bez problémov vrátila zostatok peňazí, niečo viac ako 40% vkladu.
Ráno som požiadal o výber a hoci mi napísali, že to môže trvať až dva pracovné dni, večer mi peniaze cinkli na môj bankový účet.

Otázka je, prečo firma, ktorá cez 2+ roky peniaze klientov slušne zhodnocovala, zrazu urobila také fatálne chybné obchodné operácie. Podľa mňa je to výsledok zlej personálnej politiky vo "firme jedného muža", ale to už si len domýšľam.
Niekto by možno mohol namietať, že ľudia z firmy úmyselne urobili zlé obchody a s niekým na burze sa podelil o peniaze klientov, ale to by bola konšpirácia hodná Tibora "Zem-a-vek" Rostáša.

Koľko Vám zaplatili za toto čo píšete?? Alebo ste jeden z nich???!!
Firma peniaze slušne zhodnocovala??? Tam žiadne peniaze ani len neboli, len vklady od podvedených ľudí, výnosy boli fiktívne...
apeter
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 31 03, 2023 9:46 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa apeter »

jump napísal: So 01 04, 2023 10:59 am apeter: Myslim, ze to popisujes uplne presne. Tvarili sa, ze obchoduju forex, dax. Nemali na to licenciu a falsovali predmet podnikania cez "virtualne meny". Prijimali peniaze od retailu. Prerobili prachy, slubovali nerealne vynosy, ktore nedosahuju na najkomplexnejsich trhoch najvacsie hedge-fundy sveta.

Vynosy sa delili, straty znasal retail.

Ak ta nepresvedcili zivotopisy ich byvalych zamestnancov (analytici z autodielni) a obhajujes ich tu, tak uz asi nie je rady ani pomoci. Toto nebol wincent, kde pracuju medajlisti z matematickych olympiad. Ale prahsprosty podvod.
Je pravda, že životopisy zamestnancov Zizzy (asi hovoríme o analytikoch) som neštudoval, BTW kto z vás to urobil? Asi nikto, inak by ste tu teraz neboli.
Ja som sa dostal k službe Zizzy nazývanej "copytrading" - vložil som peniaze na burzu a na portáli burzy (neboli to informácie od Zizzy) som sledoval, ako sa na burze s mojimi peniazmi robia jednotlivé finančné operácie kopírovaním operácií, ktoré robili analytici zo Zizzy. Pekne to stúpalo a bolo by to super, keby sa tam neurobilo tých niekoľko chybných operácií, ktoré v sumáre mne spôsobili finančnú stratu.
Tých operácií boli denne aj desiatky, nepočítal som ich, ale za šesť týždňov ich muselo byť násobne viac. Človek, ktorý toto nevie robiť, by pohorel na prvých vykonaných operáciách. To k vášmu hodnoteniu kvalifikácie tých analytikov
Naposledy upravil/-a apeter v Ne 02 04, 2023 10:14 pm, upravené celkom 1 krát.
apeter
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 31 03, 2023 9:46 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa apeter »

Natalik napísal: So 01 04, 2023 9:56 pm Koľko Vám zaplatili za toto čo píšete?? Alebo ste jeden z nich???!!
Firma peniaze slušne zhodnocovala??? Tam žiadne peniaze ani len neboli, len vklady od podvedených ľudí, výnosy boli fiktívne...
Mne firma Zizzy za môj príspevok nič nezaplatila, naopak, spôsobila mi finančnú ujmu.
Mrzí ma, že mi nechcete veriť, ale s tým dokážem žiť.
vladko11
Active Member
Príspevky: 79
Dátum registrácie: Ne 25 04, 2021 11:37 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa vladko11 »

apeter napísal: Ne 02 04, 2023 9:36 pm
jump napísal: So 01 04, 2023 10:59 am apeter: Myslim, ze to popisujes uplne presne. Tvarili sa, ze obchoduju forex, dax. Nemali na to licenciu a falsovali predmet podnikania cez "virtualne meny". Prijimali peniaze od retailu. Prerobili prachy, slubovali nerealne vynosy, ktore nedosahuju na najkomplexnejsich trhoch najvacsie hedge-fundy sveta.

Vynosy sa delili, straty znasal retail.

Ak ta nepresvedcili zivotopisy ich byvalych zamestnancov (analytici z autodielni) a obhajujes ich tu, tak uz asi nie je rady ani pomoci. Toto nebol wincent, kde pracuju medajlisti z matematickych olympiad. Ale prahsprosty podvod.
Je pravda, že životopisy zamestnancov Zizzy (asi hovoríme o analytikoch) som neštudoval, BTW kto z vás to urobil? Asi nikto, inak by ste tu teraz neboli.
Ja som sa dostal k službe Zizzy nazývanej "copytrading" - vložil som peniaze na burzu a na portáli burzy (neboli to informácie od Zizzy) som sledoval, ako sa na burze s mojimi peniazmi robia jednotlivé finančné operácie kopírovaním operácií, ktoré robili analytici zo Zizzy. Pekne to stúpalo a bolo by to super, keby sa tam neurobilo tých niekoľko chybných operácií, ktoré v sumáre mne spôsobili finančnú stratu.
Tých operácií boli denne aj desiatky, nepočítal som ich, ale za šesť týždňov ich muselo byť násobne viac. Človek, ktorý toto nevie robiť, by pohorel na prvých vykonaných operáciách. To k vášmu hodnoteniu kvalifikácie tých analytikov
Typické nadmerné obchodovanie s cieľom zarobiť na podiele zo spreadu a vycicať klientov na poplatkoch.
JanH
Gold Member **
Príspevky: 482
Dátum registrácie: Ne 06 02, 2022 6:31 am
Has thanked: 124 times
Been thanked: 167 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa JanH »

vladko11 napísal: Po 03 04, 2023 11:37 am
apeter napísal: Ne 02 04, 2023 9:36 pm
jump napísal: So 01 04, 2023 10:59 am apeter: Myslim, ze to popisujes uplne presne. Tvarili sa, ze obchoduju forex, dax. Nemali na to licenciu a falsovali predmet podnikania cez "virtualne meny". Prijimali peniaze od retailu. Prerobili prachy, slubovali nerealne vynosy, ktore nedosahuju na najkomplexnejsich trhoch najvacsie hedge-fundy sveta.

Vynosy sa delili, straty znasal retail.

Ak ta nepresvedcili zivotopisy ich byvalych zamestnancov (analytici z autodielni) a obhajujes ich tu, tak uz asi nie je rady ani pomoci. Toto nebol wincent, kde pracuju medajlisti z matematickych olympiad. Ale prahsprosty podvod.
Je pravda, že životopisy zamestnancov Zizzy (asi hovoríme o analytikoch) som neštudoval, BTW kto z vás to urobil? Asi nikto, inak by ste tu teraz neboli.
Ja som sa dostal k službe Zizzy nazývanej "copytrading" - vložil som peniaze na burzu a na portáli burzy (neboli to informácie od Zizzy) som sledoval, ako sa na burze s mojimi peniazmi robia jednotlivé finančné operácie kopírovaním operácií, ktoré robili analytici zo Zizzy. Pekne to stúpalo a bolo by to super, keby sa tam neurobilo tých niekoľko chybných operácií, ktoré v sumáre mne spôsobili finančnú stratu.
Tých operácií boli denne aj desiatky, nepočítal som ich, ale za šesť týždňov ich muselo byť násobne viac. Človek, ktorý toto nevie robiť, by pohorel na prvých vykonaných operáciách. To k vášmu hodnoteniu kvalifikácie tých analytikov
Typické nadmerné obchodovanie s cieľom zarobiť na podiele zo spreadu a vycicať klientov na poplatkoch.
Trosku na odlahcenie na margo tych Zizzy analytikov. Snad sa nikto neurazi..
traders.jpg
armagedon
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi 24 03, 2023 9:51 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa armagedon »

Ak patrite do poskodenych AXE, ZIZZY ci ZORC ci PURPLE kde tato banda podvodnikov vedome sposobila financnu ujmu, tak napiste na "beresdobasy zavinac gmail bodka com " uz sa tam grupuje skupina podvedenych a poskodenych pod jednou strechou, ktori su pripraveni jednotne konat proti tejto organizovanej skupine.. viac informacii na EMAIL.
apeter
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 31 03, 2023 9:46 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa apeter »

vladko11 napísal: Po 03 04, 2023 11:37 am Typické nadmerné obchodovanie s cieľom zarobiť na podiele zo spreadu a vycicať klientov na poplatkoch.
Zrazu akí sú tu všetci majstri sveta v obchodovaní na burze.... keby ste sa v tom naozaj orientovali, tak by ste ste vedeli, že idete do rizika a nevložili by ste tam likvidačné sumy... ale nechali ste sa zlomiť, pri sľuboch o vysokých výnosoch sa vám zatmeli oči a teraz tu fňukáte nad rozliatym mliekom
xyz
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 31 03, 2023 6:46 am

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa xyz »

armagedon napísal: Po 03 04, 2023 6:50 pm Ak patrite do poskodenych AXE, ZIZZY ci ZORC ci PURPLE kde tato banda podvodnikov vedome sposobila financnu ujmu, tak napiste na "beresdobasy zavinac gmail bodka com " uz sa tam grupuje skupina podvedenych a poskodenych pod jednou strechou, ktori su pripraveni jednotne konat proti tejto organizovanej skupine.. viac informacii na EMAIL.
Máte odo mňa súkromnú správu
vladko11
Active Member
Príspevky: 79
Dátum registrácie: Ne 25 04, 2021 11:37 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa vladko11 »

apeter napísal: Po 03 04, 2023 7:45 pm
vladko11 napísal: Po 03 04, 2023 11:37 am Typické nadmerné obchodovanie s cieľom zarobiť na podiele zo spreadu a vycicať klientov na poplatkoch.
Zrazu akí sú tu všetci majstri sveta v obchodovaní na burze.... keby ste sa v tom naozaj orientovali, tak by ste ste vedeli, že idete do rizika a nevložili by ste tam likvidačné sumy... ale nechali ste sa zlomiť, pri sľuboch o vysokých výnosoch sa vám zatmeli oči a teraz tu fňukáte nad rozliatym mliekom
Už sa tretí krát pýtam, že kde sú tie sľuby. V zmluve som žiadne nevidel, iba sľub vrátiť vklad a aj to len za určitých podmienok.
Jaro1
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 13 03, 2023 1:31 pm
Been thanked: 1 time

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Jaro1 »

Dobry den,
Je asi naivne si mysliet ze do zmluvy sa niecim takym ako garantovane vynosy zaviazu aj ked pocul som ze pre velkych klientov take ponuky boli - ak si dobre pamatam tak podmienka bola nad 500k EUR.
Co vsak mam pisomne aby sme si ujasnili sposoby a formy manipulacie od obchodnikov tak nech sa paci:

1.💡 Viete aký bol kvartálny výnos pre tých, čo mali celý kvartál zainvestované?

Október 🔥+8.98%🔥
November 🔥+15.65%🔥
December 🔥+8.22%🔥

Vďaka úroku z úroku kvartálna výplata za Október, November, December dosiahla spolu :
👏+36.38%👏

2. Zizzy v Prahe od 1.4.2021

SMÍCHOFF - Moderní administrativní budova v jedné z nejoblíbenějších pražských lokalit
Moderní administrativní budova třídy AAA. K pronájmu 10 400 m² kancelářských prostor, 530 m² obchodních ploch a 470 m² venkovních teras.


3. Výnos za prvý mesiac roka 2021:

Január 🔥+8.55%🔥

4. V stredu sa môžete tešiť na webinár od 18.30 produkt a od 19.00 analýzy.
zizzy webex com meet executive

5. Vo štvrtok o 13.30 pravidelný míting v Bratislave pre registrovaných.
JusticeshallPrevail
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 05 04, 2023 1:14 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa JusticeshallPrevail »

Podla toho co tu citam tak tento podvod je naozaj velky. Chcem len dodat ze mi klienti sa musime spojit, nemozeme pristupit na ziadnu mlcanlivost a nemedialozovanie. Nemozeme znova a znova verit klamarom !!! A pravnikom ktorych klamar sprostredkuje. Musime sa spojit ako komunita, a medializovat tento skandal. Nemozeme sa predsa spoliehat ze niekto ako on nam peniaze vrati. A ak aj ano, vyberie ich od inych ludi. Je to obychany klamar a sociopat. Medializacia je jedine riesenie aby sa toto zastavilo!

Mam tak isto informaciu z vnutra zizzy. Sami zamestnanci, analytici nevedeli ako sa traduje co sa treaduje Beres kamal aj im o svojej genialite! Nemozeme mu nikto verit toto je jedine riesenie.
Tulip3097
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 05 01, 2023 4:24 pm
Has thanked: 1 time

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Tulip3097 »

JusticeshallPrevail napísal: St 05 04, 2023 1:19 pm Podla toho co tu citam tak tento podvod je naozaj velky. Chcem len dodat ze mi klienti sa musime spojit, nemozeme pristupit na ziadnu mlcanlivost a nemedialozovanie. Nemozeme znova a znova verit klamarom !!! A pravnikom ktorych klamar sprostredkuje. Musime sa spojit ako komunita, a medializovat tento skandal. Nemozeme sa predsa spoliehat ze niekto ako on nam peniaze vrati. A ak aj ano, vyberie ich od inych ludi. Je to obychany klamar a sociopat. Medializacia je jedine riesenie aby sa toto zastavilo!

Mam tak isto informaciu z vnutra zizzy. Sami zamestnanci, analytici nevedeli ako sa traduje co sa treaduje Beres kamal aj im o svojej genialite! Nemozeme mu nikto verit toto je jedine riesenie.
Ako nam medializacia vrati peniaze? :roll:
Natalik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi 24 02, 2023 11:20 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Natalik »

Tulip3097 napísal: St 05 04, 2023 9:54 pm
JusticeshallPrevail napísal: St 05 04, 2023 1:19 pm Podla toho co tu citam tak tento podvod je naozaj velky. Chcem len dodat ze mi klienti sa musime spojit, nemozeme pristupit na ziadnu mlcanlivost a nemedialozovanie. Nemozeme znova a znova verit klamarom !!! A pravnikom ktorych klamar sprostredkuje. Musime sa spojit ako komunita, a medializovat tento skandal. Nemozeme sa predsa spoliehat ze niekto ako on nam peniaze vrati. A ak aj ano, vyberie ich od inych ludi. Je to obychany klamar a sociopat. Medializacia je jedine riesenie aby sa toto zastavilo!

Mam tak isto informaciu z vnutra zizzy. Sami zamestnanci, analytici nevedeli ako sa traduje co sa treaduje Beres kamal aj im o svojej genialite! Nemozeme mu nikto verit toto je jedine riesenie.
Ako nam medializacia vrati peniaze? :roll:
Ak ste podvedený klient axe capital group Petrom Berešom napíšte mail na :beresdobasyzavinacgmailbodkacom
Bombino
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 15 03, 2023 7:56 am
Been thanked: 3 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Bombino »

apeter napísal: Pi 31 03, 2023 10:16 pm
Natalik napísal: Pi 24 02, 2023 11:28 pm
Dobrý deň,
prosím VáS aj ja som invsetovala do tejto spoločnosti a žial peniaze mi neboli doteraz vrátené. Ide o veľmi vysokú sumu ktorá je pre mňa likvidačná.....
Aj ja som investoval cez túto spoločnosť, a tiež som prerobil... vložil som tam peniaze asi 4-6 týždňov pred čiernym dňom, keď prerobili. Musím k tomu povedať jednu vec - na začiatku som musel vyplniť investičný dotazník, v ktorom som bol upozornený na možnosť straty, a bol som si toho vedomý. A tiež som musel odsúhlasiť prehlásenie, že nevkladám sumu peňazí, ktorej strata by bola pre mňa neúnosná.

Chcem ešte povedať jedno, a je to môj názor, za ktorým si stojím, že tu nešlo o pyramídu. Aspoň v mojom prípade určite nie - ja som využil nový produkt firmy Zizzy a nevkladal som peniaze cez nejakého sprostredkovateľa-obchodníka, ale priamo na burzu Purple Trading. Mimochodom, nie je to kryptoburza, obchoduje sa tam forex, index a komodity.
Na tejto burze robili analytici (terminus technicus vo firme) firmy Zizzy obchody (finančné operácie), ktoré moje peniaze kopírovali a pekne narastali, cca 5% mesačne po odrátaní poplatkov burze a firme.
Lenže potom firma urobila sériu nešťastných obchodov, tuším index DAX, a na týchto obchodoch prišlo k veľkým stratám. Nemyslím si, že tieto peniaze niekto zdefraudoval, proste analytik urobil zlé operácie a prerobil, kúpil akcie za 10 s cieľom predať za 15, no podarilo sa mu predal len za 5. Toto je samozrejme len zjednodušené vysvetlenie pre menej chápavých.
Následne burza jednak zastavila obchodovanie s mojimi peniazmi, keď klesli pod 50% vkladu, bolo to v zmluve, a jednak mi burza bez problémov vrátila zostatok peňazí, niečo viac ako 40% vkladu.
Ráno som požiadal o výber a hoci mi napísali, že to môže trvať až dva pracovné dni, večer mi peniaze cinkli na môj bankový účet.

Otázka je, prečo firma, ktorá cez 2+ roky peniaze klientov slušne zhodnocovala, zrazu urobila také fatálne chybné obchodné operácie. Podľa mňa je to výsledok zlej personálnej politiky vo "firme jedného muža", ale to už si len domýšľam.
Niekto by možno mohol namietať, že ľudia z firmy úmyselne urobili zlé obchody a s niekým na burze sa podelil o peniaze klientov, ale to by bola konšpirácia hodná Tibora "Zem-a-vek" Rostáša.
Vy pisete o uplne inom produkte, ktory maju v ponuke!!!! Vy nepisete o AXE ale o copytradingu.....
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

No, takže takto.

Prvý problém je, že sa tu spomína aj spoločnosť Purple trading. Podľa mňa, čo som videl, je to riadne licencovaná spoločnosť. A myslím, že žiaden účastník tejto diskusie nemá chuť poškodzovať dobré meno tejto spoločnosti.

Začínajú tu vznikať nezmysly a toto vlákno je cieľom niečoho, čo právne môže spôsobovať následky a škody aj firme Ako-investovat.sk

Druhý problém. Ak sú popísané skutočnosti podľa vás pravda, riešte ich s právnikom/iným kompetentným, nie kydaním tu. Tu nič nevyriešite. Toto je verejné diskusné fórum, nie advokátska kancelária.

Ďakujem za pochopenie.
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa andre »

Tomas: Podla toho co napisal apeter Zizzy robila okrem ineho aj "aktivnu spravu" (teda trading) na klientskych uctov u Purple trading.

Zrejme to fungovalo ako copy trading, kde sa s nimi Purple trading delil o feecka, ktore strhavali klientom. Takto sa obchadza regulacia.

V zozname strategii, co su u purple trading je niekolko, ktore maju v nazve "by Zizzy" https://www.purple-trading.com/assets/d ... budget.pdf
Muti
Silver Member *
Príspevky: 156
Dátum registrácie: So 16 01, 2016 11:14 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 114 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Muti »

andre napísal: Pi 14 04, 2023 8:13 am Tomas: Podla toho co napisal apeter Zizzy robila okrem ineho aj "aktivnu spravu" (teda trading) na klientskych uctov u Purple trading.

Zrejme to fungovalo ako copy trading, kde sa s nimi Purple trading delil o feecka, ktore strhavali klientom. Takto sa obchadza regulacia.

V zozname strategii, co su u purple trading je niekolko, ktore maju v nazve "by Zizzy" https://www.purple-trading.com/assets/d ... budget.pdf
Dokonca tam maju aj zopar strategii AXE Capital.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Chalani, ok.
Bombino napísal: Št 13 04, 2023 8:31 pm Vy pisete o uplne inom produkte, ktory maju v ponuke!!!! Vy nepisete o AXE ale o copytradingu.....
Ak nejaká firma = broker, poskytuje aj nejakú platformu na copytrading, nevidím v tom nič zlé. Kľudne ste v tom zozname mohli byť aj vy. To pre Vás znamená nejaké pochybenie / problém na strane brokera?

Aby ste tomu rozumeli, mne ide o to, čo tu píše Bombino, zjavne sa tu riešia 2 skupiny produktov, čo sa dá vyrozumieť už aj z textov vyššie. A ja si nemyslím, že v prípade toho produktu založenom na copytradingu by mal mať nejaký problém broker.
homeinvest123
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 25 01, 2023 11:36 pm
Has thanked: 2 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa homeinvest123 »

Ano, je dobre, ze to tu zaznie, ze Fusion alebo Purple su iba platformy, aby to vedeli pouzivatelia rozlisit, ze oni same o sebe podvod nie su. ALE aj tieto platformy by sa mohli poucit a viac regulovat a overovat traderov, na ktorych sa pripája viac a viac ludi. Priklad ak je nejaky trader na platforme, ktoreho kopiruje do 5 ludi OK, regulacia ziadna - zrejme jeho rodina blizky znamy. Ak aj o vsetko pridu vzhladom na pocet kauza z toho nebude. Ak pocet stupa, mali by postupne pridavat regulacie. Cim vacsi pocet kopirujucich tym hlbkovejsie preverovanie. Platforma by mala tradujucu firmu overit, vyziadat si doklady, ze vo svojej krajine splna regulacie a ma licenciu. Je to aj v prospech platformy, aby potom nemala nepriamo skrz podvodníkov traderov zle meno aj ona. Proste podvodnik trader ked chce moze nakupit zamerne hluposti napumpovat kapital do krachujucej spriaznenej firmy odkial si vie investovane peniaze klientov nepriamo vybrat, preto traderov je potrebne overovat.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

@homeinvest: to čo píšeš v zásade na prvý pohľad súhlas, ale 3 veci.

Po prvé, ďalšia regulácia. Mne sa nezdá, žeby sme tu mali málo regulácie. :roll:

Po druhé výber toho koho budem kopírovať... ako to ľudia robia, že začnú kopírovať hoc koho? Ja som si myslel, že len toho, kto ma nejaké preukázateľné výsledky = tzv. trackrecord, ktorý je dostatočne dlhý (juggler tu napr. písal, žeby sa nepozrel na žiaden, ktorý je kratší ako 3 roky) - podľa mňa toto úplne stačí a podľa toho vidím, čo ten trader na druhom konci robí, a čo teda od toho môžem očakávať.

Tretia vec, riziko. Nakoľko dopredu viem, že v copytradingu nie sú traderi nijak špeciálne kontrolovaní a nemajú nejaké špeciálne licencie, sú to teda len nejaký traderi s nejakou stratégiou a nejakou históriou, určite by som mal uvedený kapitál, ktorý do toho vrazím považovať za vysoko špekulatívny a rizikový, z čoho mi vyplýva, že tam určite nedám celé svoje úspory, či ich podstatnú časť.

Stačí sa teda zamyslieť iba nad bodmi 2 a 3 a nepotrebuješ žiadnu špeciálnu či ďalšiu reguláciu... Stačí niečo, čo sa volá rozum a máme ho zadarmo.

PS: Obviňovať brokera za to, že má vo svojom copytrading zozname aj stratové "položky" je hlúposť. Tých nie je 5 kusov, tých stratových traderov a systémov je tam totiž drvivá väčšina. Do toho zoznamu sa môže dostať prakticky ktokoľvek. Niektoré platformy to majú tak, že stačí mať odtrejdených 6 mesiacov a nemať DD väčší ako 50% a tadá dvere sú Ti otvorené (niektoré platformy Ti dokonca samy pošlú pozvánku), Ty dostaneš ako trader nejaké drobáky za to, keď máš svojich kopírujúcich "investorov"... Otázka samozrejme je, či si Ťa niekto vyberie, aby Ťa kopíroval...
Jaro1
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 13 03, 2023 1:31 pm
Been thanked: 1 time

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Jaro1 »

Vie niekto vysvetlit to ze tieto strategie by mali kopirovat Beresa a stale zarabaju?
myfxbook . com / members / COPYLEADERS
Mate niekto k tomu relevantne info?
Lebo uz sa niekto vyjadroval ze Beres vobec neobchodoval alebo ze prerobil na Crypto kde malo AXE mat zo zaciatku max 20% a potom cca od Q1 2022 0% z nejakeho dovodu.
Tieto strategie mi boli ponukane a uvazoval som nad nimi ked som si este myslel ze mi AXE vrati vklad
Dakujem
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ahoj Jaro,

jednu stratégiu tam ukazuje ako neaktívnu (posledný záznam do 29.3.2023) https://www.myfxbook.com/members/COPYLE ... s5/9570968

druhú ako aktívnu (posledný je tam dnešný dátum) https://www.myfxbook.com/members/COPYLE ... on/9660730
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Vždy rovnaká pesnička. :) Copytradingový evergreen.

Stratégia má menej ako jeden rok.

Nabehla po úvodnom ,,hop, alebo trop,, ziskovom vankúši +15%...bežne používaná manipulácia, ked tvorca rozbehne niekolko stratégii na vysoké riziko ( kludne aj rovnaký obchod : jeden na long a jeden na short )a stratégiu, ktorá spraví rýchlo pekný zisk zaradí ako ponuku pre verejnosť

Dňa 17.3. je tam zlyhanie so stratou -80 000 pipsov na XAUUSD

Nevyznám sa vo forexe, sledujem len EUR/USD, ale zisky z obchodov sú väčšinou niekoľko pipsov a potom prišla strata -80 000 pipsov za jediný deň?

Prečo celý život vidím len stratégie s históriou 1-2 roky?

Kde zmizli všetky tie úžasné stratégie z +100% p.a. a viac?
Kde je ten cintorín so stratégiami ktoré vyradili? Ten vám neukážu.

To je tajomstvo copytradingu, ktorý sa robí pre biznis CFD brokerov: vždy vidíte len vrchol ľadovca - stratégie, ktoré úžasne zarábajú.
Tie stratégie čo nezarábajú, alebo skrachujú na páku 1:500 zmiznú z očí verejnosti.

Pozrite si hocijakú súťaž amatérov. Z tisícov účastníkov vždy určité % zarába extrémne - so šťastím. Aj stovky, či tisícky %.
Bohužiaľ len krátkodobo, keď sa gambluje s malými sumami, alebo z rizikom, ktoré nesú len tí, čo vložili peniaze.

Posledná vec čo mi vadí na MyFxbook je, že umožňujú skrývať (uzamykať ) kopu funkcií, napr. balance, profit, lots...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Jaro1
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 13 03, 2023 1:31 pm
Been thanked: 1 time

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Jaro1 »

JUGGLER napísal: Pi 14 04, 2023 4:22 pm Vždy rovnaká pesnička. :) Copytradingový evergreen.

Stratégia má menej ako jeden rok.

Nabehla po úvodnom ,,hop, alebo trop,, ziskovom vankúši +15%...bežne používaná manipulácia, ked tvorca rozbehne niekolko stratégii na vysoké riziko ( kludne aj rovnaký obchod : jeden na long a jeden na short )a stratégiu, ktorá spraví rýchlo pekný zisk zaradí ako ponuku pre verejnosť

Dňa 17.3. je tam zlyhanie so stratou -80 000 pipsov na XAUUSD

Nevyznám sa vo forexe, sledujem len EUR/USD, ale zisky z obchodov sú väčšinou niekoľko pipsov a potom prišla strata -80 000 pipsov za jediný deň?

Prečo celý život vidím len stratégie s históriou 1-2 roky?

Kde zmizli všetky tie úžasné stratégie z +100% p.a. a viac?
Kde je ten cintorín so stratégiami ktoré vyradili? Ten vám neukážu.

To je tajomstvo copytradingu, ktorý sa robí pre biznis CFD brokerov: vždy vidíte len vrchol ľadovca - stratégie, ktoré úžasne zarábajú.
Tie stratégie čo nezarábajú, alebo skrachujú na páku 1:500 zmiznú z očí verejnosti.

Pozrite si hocijakú súťaž amatérov. Z tisícov účastníkov vždy určité % zarába extrémne - so šťastím. Aj stovky, či tisícky %.
Bohužiaľ len krátkodobo, keď sa gambluje s malými sumami, alebo z rizikom, ktoré nesú len tí, čo vložili peniaze.

Posledná vec čo mi vadí na MyFxbook je, že umožňujú skrývať (uzamykať ) kopu funkcií, napr. balance, profit, lots...
Da sa zistit kto je tvorcom strategie? Pripadne je tu niekto z COPYLEADERS, kto by to vedel vierohodne vysvetlit?
Mozno by mohol aj pan Pitak ktory na linkedin ma v profile Co-Founder at Copy Leaders.
Ano ten co bol v 2022 presedom predstavestva AXE Capital a teda hlavny zodpovedny aj s vtedajsou dozornou radou.
Dakujem vsetkym, ktori sa angazuju vtom odhalit co sa vlastne udialo v AXE Capital a kto je za to zodpovedny.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Jaro1 napísal: Pi 14 04, 2023 6:48 pm
Da sa zistit kto je tvorcom strategie? Pripadne je tu niekto z COPYLEADERS, kto by to vedel vierohodne vysvetlit?
Ako to myslíš, že kto je tvorcom stratégie? Načo to potrebuješ vedieť?

Pozerám sa na tú stránku, čo si sem dal: https://www.myfxbook.com/members/COPYLEADERS a tam je link na ich web, ale žiaľ mne ho prehliadač neumožní otvoriť. Čo je na tom webe?
Jaro1
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 13 03, 2023 1:31 pm
Been thanked: 1 time

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Jaro1 »

tomáš virdzek napísal: Pi 14 04, 2023 6:58 pm
Jaro1 napísal: Pi 14 04, 2023 6:48 pm
Da sa zistit kto je tvorcom strategie? Pripadne je tu niekto z COPYLEADERS, kto by to vedel vierohodne vysvetlit?
Ako to myslíš, že kto je tvorcom stratégie? Načo to potrebuješ vedieť?
Ako som pisal vyssie:
Ci naozaj kopirovali Beresovu strategiu a pytam sa preto ze sa objavuju rozne informacie ktore sa mozno len snazia zakryt prave dovody. Ak ma niekto informacie a nechce ich tu zverejnovat odporucam obratit sa na policiu. Po vysetrovani sa ich snad dozvieme vsetci.
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa andre »

A co si myslis, ze Beres je nejaky poloboh a on ma len ziskove strategie? Take reci som teda o nom pocul..

Inak staci trocha pohladat a najdes napr. takyto profil: Vladislav Koval "Head of Forex Trading at Zizzy SE"

https://www.linkedin.com/in/vladislav-k ... bdomain=sk

Davam sem screenshot, lebo typujem, ze coskoro zmizne.
tQTybsEDgv.png

AOS strategii existuje nekonecne mnozstvo, ale ako pisal juggler, vacsina funguje len urcity cas. Cize regulacia ako ju navrhuje homeinvest123 je nepochopenim toho o co ide. Tomas to dobre popisal.

Copytrading by si regulaciu zasluzil, ale na strane penazi, ktore ta ludia vkladaju. Cize klasicky risk dotazknik.. ako maju klasicky OCP.. Lebo sa z neho stava nastroj na obchadzanie regulacie.

Skor vidim problem v tom, ze ludia nemaju financne vzdelanie. Co by mal byt zaklad, co im skola moze dat. Ked je zakladna sadzba ECB 3,5% (a to pred rokom bola este -0.5%) tak kupa povedzme Nemeckych statnych dlhopisov alebo ako alternativu terminovany vklad v banke do chranenej sumy 100t. EUR je bezrizikova investicia.

Akekolvek ine investicie, toboz trading a krypto maju aj vyssie rizika. Vacsinou riziko narasta s rastucim vynosom/slubovanym vynosom. To by mali byt nastroje len pre investorov, ktory znesu vysoku volatilitu a aj to len s mensou castou kapitalu. O diverzifikacii sa tu na fore toho uz popisalo vela.


V kazdom pripade ak mozem odporucit tym, co dali do tohoto podvodu peniaze mali by ste sa spojit aspon niekolky a oslovit niektoru z velkych advokatskych kancelarii, aby vas zastupovali. Oni budu vediet, ake kroky a v akom poradi podniknut. Predpokladam, ze to niektora z nich vezme ako vec prestize, a budu vas zastupovat za % z vymozenej sumy..
Jaro1
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 13 03, 2023 1:31 pm
Been thanked: 1 time

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Jaro1 »

andre napísal: So 15 04, 2023 3:36 pm A co si myslis, ze Beres je nejaky poloboh a on ma len ziskove strategie? Take reci som teda o nom pocul..

Inak staci trocha pohladat a najdes napr. takyto profil: Vladislav Koval "Head of Forex Trading at Zizzy SE"
Prosim odpoved k teme aby sme sa niekam posunuli.
Tych ludi ktori su namoceny v Zizzy alebo AXE je asi dost ale ide o to kto realne strategie vytvaral a vytvara ked stale funguju.
Je to aj navod pre tych, ktori sa snazia a maju prostriedky ako sa dopatrat k informaciam.
Uz len z mojich info zdrojov sa ku mne dostavaju viacere protichodne informacie co ma len utvrdzuje v tom ze je snaha situaciu co najviac zahmlievat a manipulovat.
Preto by bolo fajn zdielat informacie ktore je mozne overit a dolozit.
Dakujem za ochotu a snahu pomoct
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa andre »

Sak to bolo k veci, ked je niekto "Sef forex tradingu" tak zrejme tie strategie budu od neho, resp. od jeho podriadenych. A cez linkedin ho vies priamo kontaktovat..

A co ti pomoze sa hrat na detektiva? Ako som upozornil podla uctovnej zavierky, vacsina penazi v tych firmach nebola uz v roku 2021, vid. https://ako-investovat.sk/diskusia/view ... 56#p182156

To ze si cez copytrading kopiroval strategiu co nefunguje je tvoja zodpovednost, s tym ti nikto nepomoze. To je diera v regulacii. 99% strategii na copytradingu po case prestane fungovat. A rovnako 99% skupin, webov.. co na to laka ludi casom zmizne.

Realne nemas sancu zistit pravdu a toboz sa dostat k tym peniazom bez toho aby prebehli nejake sudne konania - konkurzy.. Preto som odporucal najst nejaku advokatsku kancelariu, ktora by ta/vas pri nich zastupovala.

PS: pokial tie firmy nie su v konkurze, restrukturalizacii.. tak moze ktorykolvek klient podat exekuciu cez ktoru sa uspokoja len jeho pohladavky. Ak teda v tych firmach este je nejaky majetok. A ostatny, co vahaju a cakaju budu mat smolu.
Jaro1
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 13 03, 2023 1:31 pm
Been thanked: 1 time

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Jaro1 »

andre napísal: Ne 16 04, 2023 11:49 am Sak to bolo k veci, ked je niekto "Sef forex tradingu" tak zrejme tie strategie budu od neho, resp. od jeho podriadenych. A cez linked ho vies priamo kontaktovat..

A co ti pomoze sa hrat na detektiva? Ako som upozornil podla uctovnej zavierky, vacsina penazi v tych firmach nebola uz v roku 2021, vid. https://ako-investovat.sk/diskusia/view ... 56#p182156

To ze si cez copytrading kopiroval strategiu co nefunguje je tvoja zodpovednost, s tym ti nikto nepomoze. To je diera v regulacii. 99% strategii na copytradingu po case prestane fungovat. A rovnako 99% skupin, webov.. co na to laka ludi casom zmizne.

Realne nemas sancu zistit pravdu a toboz sa dostat k tym peniazom bez toho aby prebehli nejake sudne konania - konkurzy.. Preto som odporucal najst nejaku advokatsku kancelariu, ktora by ta/vas pri nich zastupovala.

PS: pokial tie firmy nie su v konkurze, restrukturalizacii.. tak moze ktorykolvek klient podat exekuciu cez ktoru sa uspokoja len jeho pohladavky. Ak teda v tych firmach este je nejaky majetok. A ostatny, co vahaju a cakaju budu mat smolu.
Navrhnuty postup je spravny a presne tak aj prebehol. Teraz je ale potrebne najst kusky skladacky preco a ako sa z AXE Capital peniaze stratili a kto tahal a stale taha za nitky.
Verim ze sa to podari a ludia, ktori vedia a mozu, pomozu policii odhalit podvodnikov.
Inak pridu dalsie a este sofistikovanejsie podvody - toto si treba tiez uvedomit.
Technologie a podvody su stale sofistikovanejsie a priznajme si bez IT odbornikov a ludi z businessu policia nedokaze sama snimi drzat krok.
Preto prosim pomozte odhalit tieto podvody aby sa dalsich podvodnikov podarilo odradit.
Dakujem
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

O nicom inom toto forum nie je , iba o dhalovani podvodov roky rokuce , bohuzial je mi to luto ale asi vam budem musiet napisat krutu realitu o peniaze ste prisli lebo ste si mysleli ze existuje perpetum mobile ktore generuje stovky percent ale take nic neexistuje skor ci neakor sa s tym budete musiet zmierit a poucit sa ze pyramidove hry dopadnu vzdy rovnako
Ojam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 26 04, 2023 7:22 pm

Re: Trading cez zizzy

Príspevok od používateľa Ojam »

Za tymto "investicnym zazrakom" stoja ti isty ludia ako aj za COPY LEADERS
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"