Ktore ETF je najlepsie na SP500?

Podielové fondy, ETF, Hedge fondy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Zdravym
Active Member
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Pi 30 07, 2021 1:55 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Ktore ETF je najlepsie na SP500?

Príspevok od používateľa Zdravym »

andre napísal: So 12 11, 2022 11:22 am Ten hedging v ETF som nedavno pocital a pisal tu, vychadza to cca. 1.5 - 2% p.a.. Technicky je to zaratene vo vyvoju fondu, kedze ten hedgingi sa robi cez nastroje, ktore realne kupuju do portfolia k podkladovych akciam. ETF to robia cez swapy, my "mali" si to vieme spravit cez futures. Realne dlhodobo sa to skor neoplati, jedine ze predpokladas dalsi pokles EUR voci USD.

Co sa tyka tych ETF je to to iste ETF, len je kotovane v roznych menach na roznych burzach vid. https://www.justetf.com/en/etf-profile. ... 87#listing
Akurát som pozeral podcast Finaxu a spomínali tam tieto náklady, hneď som sa bežal prihlásiť na fórum, aby som sa spýtal, či je to pravda :lol: :lol: :lol: a našiel som tieto príspevky

Nakoniec to týpek možno aj čítal od teba :lol: :beer:
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: Ktore ETF je najlepsie na SP500?

Príspevok od používateľa andre »

Je to mozne, na slovensku toho asi vela k tejto teme nenajdes.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fondy, ETF, Hedge fondy"