Co vravite na trolling na fore?

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Co vravite na trolling na fore?

Nic mi to nedava
9
15%
Je to skvele, rad si precitam
1
2%
Nemenovany clen to uz prehana
7
11%
Trolling spini forum a znizuje jeho uroven, nepatri sem
29
47%
Kontroverzne prispevky obohacuju forum, viac takych
4
6%
Sloboda prejavu je najdolezitejsia, nech uz dotycny hovori cokolvek
4
6%
Autor hlasovania je mimo a mal by odist
8
13%
 
Celkom hlasov: 62

jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Vies nejako definovat, ktore tvoje prispevky treba zaradit do kategorie trollingu a ktore k normalnym? Lebo tazko teraz urcit o ktorej casti tvojich prispevkov si si urobil tu anketu.
Používateľov profilový obrázok
Kolovrat
Active Member
Príspevky: 128
Dátum registrácie: Ut 06 07, 2021 11:33 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa Kolovrat »

Obrázok
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Pod Kolovrat, zabav sa aj ty s nami, ked uz mas volno. Aj kravatu si mozes dat dole.
Používateľov profilový obrázok
Trumpeta1978
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4291
Dátum registrácie: Ut 28 03, 2017 9:05 pm
Has thanked: 414 times
Been thanked: 334 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa Trumpeta1978 »

problem je, ze kazdy si definuje trolling trochu inac, resp ma niekde inde tu svoju hranicu. Z mojho pohladu tym kto rozhoduje co je a co nie je za ciarou by mal byt vzdy a iba majitel / prevadzkovatel fóra. Je tenka hranica medzi tym kedy je diskusia este prinosna a kedy uz sa stava samoucelnou.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

pokus napísal: Ut 01 02, 2022 7:08 pmHuska gaga
Vies aj nejake ine zvuky, napriklad prasiatko krochka, kacka kvaka ... ci iba huska gaga? Ak chces pokracovat v diskusii na infantilnej urovni, zozeniem ti niekde este hrkalky po detoch a poziciam ti ich a mozes vytvorit anketu ci je hrkanie pekne.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ak môžem povedať za seba svoj pohľad. Toto vlákno vzniklo iba vďaka inému vláknu - "Konflikt Ukrajina-Rusko 2022". A keďže sa nás táto téma aktuálne všetkých bytostne dotýka a je veľmi citlivá pre každého z nás, bez ohľadu na názor, bolo v podstate celkom logické očakávať, že sa môžu uvoľniť emócie a vášne aj na takto tematicky zameranom fóre. Môže nás to rozdeľovať, chápem, každopádne...

Nejak by som to tu veľmi a viac ďalej neriešil. Otočte list. Chápem, že je tu diskusia otvorená aj iným témam ako je investovanie a trading a v súčasnej dobe je táto téma navyše vysoko aktuálna aj pre trhy, ale zameral by som sa radšej čisto na ne. Resp. nie na vypravdovávanie o tom, čo bolo, ale na to, čo je teraz dôležité v tejto téme/probléme pre investovanie a trading.

:beer:
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 987 times
Been thanked: 1342 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ak je diskusia pod moju úroveň, tak sa predsa nezapájam. Nemusím vôbec čítať príspevky, ktoré ma nezaujímajú.
Môžem si dokonca v nastavení dať prispievateľa do ignorovaných.

Ja si myslím, že až tak nezáleží na tom, čo ,,špiní,, fórum. Záleží na tom, čo ho robí prínosným.
To čo špiní fórum je jasne definované v podmienkách: ,,útočné, urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné a výhražné príspevky,,

Ak chceme lepšie, prínosnejšie fórum, každý prispievateľ by mal začať od seba.
Treba kliknúť na svoj nick a objavia sa všetky ,,príspevky používateľa,,.
Môžete vyhodnotiť sami seba, či prispievate niečím prínosným, alebo len štekaním.

Pre mňa je základom všetkého SLOBODA SLOVA. Každý nech sa prezentuje po svojom.
Rešpektujem, tolerujem a neberiem nikomu jeho názor.

Ústava SR


Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo.

Sloboda myslenia, svedomia, náboženského vyznania a viery sa zaručujú. Každý má právo verejne prejavovať svoje zmýšľanie.


Politické práva:

Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Cenzúra sa zakazuje.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Trumpeta1978 napísal: Ut 01 02, 2022 7:58 pm Z mojho pohladu tym kto rozhoduje co je a co nie je za ciarou by mal byt vzdy a iba majitel / prevadzkovatel fóra.
Suhlasim.
tomáš virdzek napísal: Ut 01 02, 2022 8:53 pm Nejak by som to tu veľmi a viac ďalej neriešil. Otočte list.

:beer:
Suhlasim.
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 202 times
Been thanked: 114 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa Adammd »

Chcel si napísať menšina? 39%
Sloboda slova je najdôležitejšia, ak sa neporušuje zákon.
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

@pokus: v rámci tejto témy nie si ani dobrý, ani zlý, ani najlepší ani najhorší. Zajtra to dokončím a napíšem.
Nishin
Silver Member *
Príspevky: 188
Dátum registrácie: St 31 03, 2021 8:35 am
Has thanked: 13 times
Been thanked: 45 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa Nishin »

Ludia radi cituju ustavu, avsak slobodu slova si zamienaju so slobodou verejne klamat a zavadzat. Uz prapovodna atenska demokracia bojovala so sebadestrukcnymi populistickymi nazormi a zaviedla pomerne efektivnu regulaciu verejnych prejavov. Moderna demokracia vsak nepocitala s nastupom socialnych sieti, kde ma rovnaku silu nazor nevzdelaneho cloveka ako experta na danu temu.
To pomaly ale iste rozoziera inteligenciu vacsiny a dnes sa verejne diskutuje aj o temach ci je zem plocha. Z krcmovych reci je prevazujuci mainstream.

Sprvu ma hnevali diskusie o politike a svetonazoroch odbornikov na vsetko, s odstupom casu som ale rad ze si precitam uroven diskutujucich aj v inych ako investicnych vlaknach a utvorim si relevantny obraz o ich urovni.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jogo »

Čo je troling vo vašom ponímaní na tomto fóre? To, že niekto obhajuje (možno) menšinový názor v rámci tohto fóra? Na inom fóre by to bol väčšinový názor a vám by tam nadávali do trolov.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
lepka
Active Member
Príspevky: 89
Dátum registrácie: Ne 21 11, 2021 11:04 pm
Been thanked: 1 time

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa lepka »

jogo, ale ved nikto tu nikomu nebranil hovorit, ze USA su zle a Rusi maju pravo na obranu proti NATO, ani nic v tom zmysle. Ale jaroslav80 sa tu trochu opustil, ked zacal konspirovat, kto je kym plateny a dalsie bludy (bez jedineho dokazu - samozrejme, kazdy, kto je proti Rusku, je plateny USA).

Na Facebooku je tym zaprasena kazda diskusia a neda sa to citat. A tato tema by mohla sluzit pre vsetkych aspon ako apel, aby sa tu z toho nestal chliev a mohli sme spolu o takychto temach diskutovat, aj ked mame ine nazory. A nechajme si v nich aspon 10% percent priestoru na akceptovanie toho, ked sa realita ukaze inak(a je jedno, ktora strana to bude).
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Lepka, kto sleduje aktivity Korcoka a Caputovej a nadobudne dojem, ze to robi pre vyhody, ktore jej poskytne vlada USA a jej priaznivci, sa z mojho pohladu sprava uplne pochopitelne. Tak ako Tiso ocakaval vyhody poskytnute zo strany Tretej Rise a nie zo strany ZSSR, i ked jeho vyplatnu pasku mu neposielali priamo z Berlina. Ty ak to vidis inak, mas moznost to prezentovat a napisat.

To ze pri citani tvojich a Pokusovych prispevkov som nadobudol dojem, ze si tu robite nejaku stretavku z pomocnej skoly alebo nieco podobne, to sa netykalo ani tak vasich postojov ku svetovej politike, ktore mate, ale vasho sposobu protiargumentacie a prezentacie vasich nazorov. Ze ked niekto prezentuje iny nazor, nez mate vy - ako automaticke riesenie vidite umlcat ho a ak by ste boli v pozicii moci tak zrejme aj zlikvidovat ho. Nieco ako sa USA sprava trebars voci Assangeovi. Vytiahol na svetlo pravdu o nich, ktora nie je ohladom nich zrovna ligotiva a uz vela rokov sa snazia zlikvidovat ho. To ze Rusko a Cina sa sprava rovnako - to nikto nepopiera. No vy vo vasich prispevkoch vykreslujete USA akoby bolo o 100 mil popredu voci Rusku a Cine, ale ja vam hovorim, ze to tak nie je. Robia ich spinavosti len inym sposobom, to je cele.
Používateľov profilový obrázok
Joki
Platinum Member ***
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: Po 30 08, 2021 1:24 pm
Has thanked: 172 times
Been thanked: 223 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa Joki »

Pridal som hlas: Trolling spini forum a znizuje jeho uroven.
Trolovia kludne môžu zostať na facebooku, ale tam už nik normálne zmyšliajúci nezostáva, tak sa tam troluju navzájom a snažia sa presúvať inam.

Zabúdame na jedno propaganda a manipulacia voličov. Zabúdame na propagandu z druhej sv. vojny a ako ju Hitler ovládal.

Ide o rovnaku skupinú ľudi a politikov, nedávno to bolo ignorácia pravidiel, boj proti očkovaniu, to odišlo do pozadia a teraz tu je zmluva s USA a NATO.
Skúste ma opraviť, ale taku agresivitu, čo sa deje proti očkovaniu, pravidlám a zmluve s USA a aj proti NATO a EU som nevidel na opačnej strane. Nevidel som, že niekto zaočkovaný a niekto, kto podporuje zmluvu a tiež NATO a EU je v uliciach alebo v obchode a správa sa tak agresivne, nenavistne, arogantne a snaží sa o destabilizaciu.

Áno, ja som zaočkovaný 3 krát, áno som za zmluvu s USA, áno som za EU, áno som aj za NATO.
Áno, som rád, že máme prezidentku, ktorá nás repzentuje.
Áno, dodržiavam pravidlá, tak ako ich dodrživam počas šoférovania, tak ako ich dodržiavam, ak chcem niečo dosiahnuť.
Áno, ak som sa chcel v škole niečo naučiť, dodržiaval som pravidla.
Demokracia je o dodržiavaný pravidiel a zodpovednosti.
Joki bought a coffee. Ty môžeš tiez :)
https://www.buymeacoffee.com/akoinvestovat
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jogo »

Joki napísal: St 02 02, 2022 8:23 am Skúste ma opraviť, ale taku agresivitu, čo sa deje proti očkovaniu, pravidlám a zmluve s USA a aj proti NATO a EU som nevidel na opačnej strane. Nevidel som, že niekto zaočkovaný a niekto, kto podporuje zmluvu a tiež NATO a EU je v uliciach alebo v obchode a správa sa tak agresivne, nenavistne, arogantne a snaží sa o destabilizaciu.
Niektorí doktori ťa neošetria, ak nie si zaočkovaný, darmo že si pred rokom prekonal covid a ťažký priebeh je podľa doteraz dostupných informácii oveľa menej pravdepodobný u prekonaného ako u zaočkovaného. Ich to nezaujíma a nútia ťa zbytočne očkovať sa...aby si znova riskoval negatívne účinky, aj keď už si raz tie negatívne účinky nechtiac riskoval pri prekonaní covidu. Podobne je to na niektorých úradoch, obchodoch atď. Oni majú moc a nemusia byť agresívny priamo ale nepriamo ťa šikanujú a nútia očkovať sa.
To je pre mňa tiež agresivita, len "zabalená" v inom obale.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
Trumpeta1978
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4291
Dátum registrácie: Ut 28 03, 2017 9:05 pm
Has thanked: 414 times
Been thanked: 334 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa Trumpeta1978 »

JUGGLER napísal: Ut 01 02, 2022 9:10 pm Ak je diskusia pod moju úroveň, tak sa predsa nezapájam. Nemusím vôbec čítať príspevky, ktoré ma nezaujímajú.
Môžem si dokonca v nastavení dať prispievateľa do ignorovaných.
-nikoho sa nezastavam, pravdupovediac ani netusim o akeho konkretneho clena fora tu ide, ale plne suhlasim s tym co napisal vyššie JUGGLER.
Apropo, nehlasoval som, nakolko mi tam chyba moznost ze rozhoduje vlastnik fóra.
Naposledy upravil/-a Trumpeta1978 v St 02 02, 2022 9:12 am, upravené celkom 2 krát.
miror
Gold Member **
Príspevky: 496
Dátum registrácie: Ut 06 04, 2021 9:13 pm
Has thanked: 30 times
Been thanked: 141 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa miror »

Joki napísal: St 02 02, 2022 8:23 am Áno, ja som zaočkovaný 3 krát, áno som za zmluvu s USA, áno som za EU, áno som aj za NATO.
Áno, som rád, že máme prezidentku, ktorá nás repzentuje.
Áno, dodržiavam pravidlá, tak ako ich dodrživam počas šoférovania, tak ako ich dodržiavam, ak chcem niečo dosiahnuť.
Áno, ak som sa chcel v škole niečo naučiť, dodržiaval som pravidla.
Demokracia je o dodržiavaný pravidiel a zodpovednosti.
Presne ako keby som to písal ja. Dúfam že nie sme malá skupina ludi s podobnym nazorom na zivot v spolocnosti a cim viac ludi sa uvedomi, tym sa budeme mat v buducnosti lepsie.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3822
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Aby som zostal v zamerani tohto fora. Trejdim uz vyse 10 rokov a trading ma naucil jednu vec, zakladnu. Trhu je uplne jedno ako silne si presadzujem svoje ego, nakoniec to presadzovanie vzdy dopadlo iba o to vacsou stratou ako silne som presadzoval svoj nazor. Takze moja rada viac pocuvat a menej niekoho poucat co je pravda. Som za slobodne vyjadrovanie nazorov na tomto fore aj nazorov , s ktorymi sa ja nestotoznujem, ale akceptujem, ze ma niekto iny nazor. Tieto problemy demokracie a slobody na fore sme tu uz pred rokmi riesili a myslim, ze vyriesili...
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jogo »

pokus napísal: St 02 02, 2022 9:08 am Osobne mi to moze byt jedno, ale urcite nebudem sam, kto nakoniec odide, lebo nemam potrebu byt akokolvek spajany s niecim tak primitivnym, zvlast ak to ma nebodaj podporu od majitela webu.
A máš nejakú rovnocennú alternatívu na česko-slovenskom webe k tomuto investičnému fóru? Lebo ja žiadnu nepoznám...
Jaroslav svoju argumentáciu úmyselne preháňa, ale tak svoju argumentáciu preháňate aj vy, keď obviňujete zo všetkého zla na svete iba Rusko. Vás veľmi hnevá, že sa alternatívne media naučili podobne prekrúcať pravdu ako maistream a používajú rovnaké manipulatívne techniky. Maistream chcel mať na prekrúcanie pravdy monopol, ale to už sa kvôli internetu nedá.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Joki napísal: St 02 02, 2022 8:23 am Áno, ja som zaočkovaný 3 krát, áno som za zmluvu s USA, áno som za EU, áno som aj za NATO.
Áno, som rád, že máme prezidentku, ktorá nás repzentuje.
Áno, dodržiavam pravidlá, tak ako ich dodrživam počas šoférovania, tak ako ich dodržiavam, ak chcem niečo dosiahnuť.
Áno, ak som sa chcel v škole niečo naučiť, dodržiaval som pravidla.
Demokracia je o dodržiavaný pravidiel a zodpovednosti.
Nie som vobec zaockovany, som proti zmluve o prenajme letisk USA, som za EU, som za vystupenie SR z NATO.
V hajeni zaujmov SR vnimam vykon sucasnej prezidentky podobne uboho ako predchadzajucich prezidentov.
Pri soferovani dodrziavam zakony o cestnej premavke, v skole som dodrziaval skolsky poriadok.
Demokracia, monarchia dokonca este aj diktatura je o dodrziavani pravidiel a o zodpovednosti.

Mame proste len zopar rozdielnych nazorov. S trollmi ste zacali vy, ja som vam len oplacal rovnakou mincou. A sa vzdy naramne bavim ako sa to ludom ako ste vy nepaci :), dostat rovnaku medicinu. Mimochodom ak by som ohladom urovne tejto mojej diskusie s vami pouzil prirovnanie nie o Sokratovi ale o Aristotelovi, zrejme by som to vobec neprehnal.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Tato diskusia pripomina akoby sa Caputova bavila s Lavrovom. V podstate absurdna predstava. Ale preco by aj Lavrov obcas nezabavil? Myslim ze zmyslu pre ironiu a humor ma dost. A ako gentleman by ju iste poslal do haja velmi kultivovanym a slusnym sposobom - nieco co ja tu zrejme obcas zanedbavam. Pre debate s niektorymi individuami, ktore si viac zakladaju na forme nez na obsahu.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

„Z Ruska k nám teraz a počas minulého roka bolo cítiť veľa neúcty . Pozerajú sa na našu krajinu a smejú sa,“ povedal predchadzajuci americky prezident pred dvoma dnami na zhromazdeni v Texase. Zrejme videli minuly rok tu "evakuaciu" z Kabulu a tak co ine sa dalo cakat. Ked videli, ze najsilnejsia armada na svete sa nepoucila z ich 40 rokov starej chyby skusat vojnu s mudzahedinmi na osliciach vyzbrojenych kalasnikovmi. A po evakuacii Kabulu vyzbrojenych uz aj "spickovym" vybavenim SEALs.

BTW moja mama pracovala 2 roky na ambasade vtedajsej CSSR v Kabule a bratranca vidim obcas okopavat zemiaky v maskacoch SR, ktore nosil v Afganistane. A mam dojem, ze ani jeden z nich nie je nejako extra hrdy na tu epizodu v ich zivote. Ale proamericky trollovia su kludne schopni ospevovat invaziu NATO do Afganistanu.
Používateľov profilový obrázok
Joki
Platinum Member ***
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: Po 30 08, 2021 1:24 pm
Has thanked: 172 times
Been thanked: 223 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa Joki »

Jaroslav80, chcel som napísať, že ťa vidieť pri každom druhom príspevku, ale teraz si pri každom. Nakoniec tu zostaneš sám so svojou propagandou.


Majte sa
Joki bought a coffee. Ty môžeš tiez :)
https://www.buymeacoffee.com/akoinvestovat
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Inak, takymto hlasovanim by sme mohli donutit, napriklad, ak to zoberieme do extremu.. aby jaroslav a jeho "zastanci" (v hlasovani) opustili forum.
O pol roka tu bude ina tema, kde bude dalsie hlasovanie a hlasovanie malokedy dopadne 100% k 0%, a tak zas bude niekto "cierny" a jeho "zastanci" a zas opustia forum.
O dalsieho pol roka tiez.
Rozdeluj a panuj.. Skupinkovanie.. nakoniec zostane len jeden.. mozno dvaja a hlasovanie bude nerozhodne..

Ja osobne si vyberam to, co je pre mna hodnotne, ak jaroslav napise, ze toto a tamto, zamyslim sa, ci z toho nieco moze byt, a preco si to mysli v prvom rade, aky ma MOTIV ? je tu na fore, ma rozne nazory, pise mnoho veci, nikdy sa nezohne s kazdym na vsetkom. kedze massmedia nepozeram, je to odpad, propagandisticky, aj co sa trhov tyka, massmedia odporucaju predat, tak kupujem, a naopak.. tak je pre mna zaujimave citat nazor skutocneho cloveka. A ak si myslim, ze je uplne mimo, vlakno dalej necitam, resp. len preletim bez podrobneho citania..

Kto zacenzuruje extremisticke nazory massmedii? Aj s tou koronou, WHO 4x vyhlasilo pandemiu skor, nez splnala jej vlastne kriteria. Aj bigfarma, korupcia, vsetko je skutocne, to nie je konspiracia/blud. Preto sa mam na pozore aj pri USA-Rusko alebo UA-Rusko.. alebo ktokolvek-kdekolvek.. Podmienovanie zivota ockovanim? Kde su take extremisticke pohnutky voci fajciarom? alkoholikom? motorkarom? parasutistom? ved mi moze padnut na hlavu a zabit ma.. kvetinacom na balkone (videl som jeden padnut par metrov od chodca)..

Mna tiez casto, aj tu, aj inde, oznacili za trolla, a extremistu, no zaujimalo by ma, ak by sme mali spionazne okuliare, a pekne minutu po minute pozerali kto co robi, kto by z toho vysiel horsie. Kto potom vyhadzuje tie plasty PET flase, ale po novom respíky do lesov? Do potokov a riek? Ved ak je korona skutocna, co zrejme je vo svojej podstate, tak to je zasvinenie prirody biohazard odpadom, nie? Likvidacia ineho odpadu. Kazdy je na internete cisty, len ten troll a konspirator je svina. :)


TLDR;

Urobit si obraz o niekom, kto napise par prispevkov na par tem je skor na skodu toho sudcu, nez toho kto vyjadril svoj nazor (akykolvek). Tiez som bol taky "sudca". Potom som si uvedomil, ze by som musel par krokov v jeho topankach urobit, aby som mal moralne pravo ho sudit.. A samozrejme aby som vedel preco tak kona, ako kona..
Odoslané z počítača
Murosik
Silver Member *
Príspevky: 211
Dátum registrácie: So 20 11, 2021 8:44 pm
Has thanked: 56 times
Been thanked: 48 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa Murosik »

Kto nevidi agresiu akou sa pretláča očkovanie a propaganda pre USA musí byť slepí. Veď mainstreamové médiá o inom nepíšu. Lekári a vedci, ktorí si dovolili Napríklad vysloviť názor, že vírus možno nie je prirodzeného pôvodu boli doslova verejne linčovaný a dosť z nich si asi spečatili svoju kariéru. COVID aj očkovanie je téma o ktorej vôbec neprebieha diskusia. To je téma kde si buď za očkovanie alebo si konšpirátor a hoaxer. A to píšem ako očkovaný človek.
To isté s USA, tu čítame propagandu z mainstreamových médií, v Rusku majú presne to isté ale z opačnej strany. Už aj ten, kto je neutrálny v tomto konflikte je označovaný za rusofila a podobnými názvami s negatívnymi konotáciami (paradoxné je že slovo rusofil tieto osoby vravia ako niečo negatívne). Znova to nie je vec, ktorá by sa na úrovni mainstreamových médií nejako v rámci diskusií riešila. Skôr je normálne názor a potom ten konšpirátorský, zlý, kde sa vraví, že aj Rusi rovnako ako USA chránia svoj vplyv vo svete.
Keď sa aj náhodou stane, že sa v tejto téme vedie v normálnom médiu diskusia, tak nie je možné si nevšimnúť, že moderátor nie je nestranný a diskusiu len nemoderuje, ale výslovne argumentačne pomáha jednej konkrétnej strane. A to píšem tiež ako človek čo v žiadnom prípade nechce návrat Rusov na Slovensko. Ako človek, čo je rád, že konečne máme prezidentku, ktorá prezentuje Slovensko primerane našim záujmom(aj keď mám výhrady k zvláštnymi financovaniu jej kampane).
Čiže fakt neviem ako môžme niekto tvrdiť, že nevidí agresívne presadzovanie názorov z jeden strany.
Tu si treba uvedomiť, zme veľké média, platiace si odborníkov na PR vedia nejakú tému odprezentovať lepšie ako bežný frustrovaný občan, ktorý aj keď je umiernený, tak ho každý označí za smiešneho konšpirátora a hoaxera.

A aj k tej propagande. Tá tu bola vždy. Propaganda bola aj v druhej svetovej z oboch stran a aj za socializmu bola z oboch stran. Bola vždy. Aj propaganda proti očkovaniu bola vždy, aj pred 100 rokmi. Len teraz sa z toho robí neviem aký problém, pritom je úplne okrajový. Kedysi mala podobná propaganda a hoaxy ovela väčší dosah ako dnes. Ale dnes, kedze sa chcú na tom rôzne neziskovky priživiť, tak tento problém nafukujú, len aby im tieklo zo štátneho rozpočtu.
Si pozrime na stránkach návštevnosti webov, koľko ľudí navštevuje konšpiračné weby. Ak zrátame všetky dokopy, tak nedosiahneme ani 15% návštevnosti najčítanejšieho slovenského spravodajského webu (jedného). A neberieme do úvahy rozhlas, TV, printové média atď.
lepka
Active Member
Príspevky: 89
Dátum registrácie: Ne 21 11, 2021 11:04 pm
Been thanked: 1 time

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa lepka »

Media su zle, neziskovky su zle, USA je zle, ockovanie je agresivne pretlacane. :roll:

Co tak trosku faktov?
Ktore medium siri propagandu a ktore nie?
Ktora neziskovka sa chce prizivit?
Ktory lekar a vedec bol zlyncovany?
Murosik
Silver Member *
Príspevky: 211
Dátum registrácie: So 20 11, 2021 8:44 pm
Has thanked: 56 times
Been thanked: 48 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa Murosik »

lepka napísal: St 02 02, 2022 12:09 pm Media su zle, neziskovky su zle, USA je zle, ockovanie je agresivne pretlacane. :roll:

Co tak trosku faktov?
Ktore medium siri propagandu a ktore nie?
Ktora neziskovka sa chce prizivit?
Ktory lekar a vedec bol zlyncovany?
Všetky médiá šíria propagandu. Poznáš médium, kde by ti zhodnotili stav objektívne? Toto je napríklad dosť ťažko dokázateľné. Ale ako príklad objektivity uvádzam vyššie uvedené tvrdenia o nezávislosti istých území a schizofréniu pri ich prezentovaní.(Kosovo, Krym, Donec, Luhansk, Tibet, Slovensko)

Ktorí lekár alebo vedec bol verejne ličnovaný? Tých je viac, napríklad pani Peková, tá bola verejne lynčovaná aj politikmi. Alebo Jiří Beran, do toho sa médiá navážajú stále. Hoci sa mi to prieči, tak napíšem aj pána Bukovského, lebo ten tiež šíril pár hoaxov, ktoré sa neskôr označili za pravdivé.
Tých príkladov stačí iba pár. Lebo to, ako boli vyslovene zadupaní ľudia ako napríklad Peková dostatočne zastrašili drvivú väčšinu lekárov na to, aby držali jazyk za zubami.
To je asi ako otázka, koľko ľudí za socializmu verejne kritizovalo komunistický režim? No minimum. Čo však nedokazuje to, že by všetci boli s režimom spokojný.Vtedajší režim len hneď na začiatku dôrazne ukázal čo sa s kritikmi stane. Toto je obdobné. Na začiatku ukázali ako ich zastrašia a odborne znemožnia (lekára a vedca označenie za hoaxera odborne reálne poškodí) a jasné, že veľa kritikov sa už neukáže.

Ktorá neziskovka sa chce priživiť? Tých je veľa. Na téme hoaxov napríklad mimovládka Globsec, tú je najviac vidieť, ale je ich viac atď.
trpk1
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Pi 12 11, 2021 6:20 pm

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa trpk1 »

Ak by sme každý mali rovnaký názor na situáciu, tak by sme žili v totalite. Našťastie žijeme v relatívne slobodnej krajine, kde môžeme diskutovať na rôzne témy a môžeme mať rôzne názory na danú tému.

Každopádne, aby diskusia mala zmysel, tak je potrebné, aby účastníci mali záujem úprimne diskutovať.

V prípade, že diskutujúci neustále používajú argumentačné fauly typu red herring, false dilemma, slippery slope, straw man a ďalšie, nehovoriac o priamych alebo nepriamych útokov a urážok na iných diskutujúcich, tak je očividné, že takýto diskutujúci nemá záujem úprimne diskutovať.

Potom je otázka, že o čo má záujem takýto diskutujúci? Myslím si, že v skutočnosti ide len o snahu prekaziť iným diskutovať na danú tému.

Prekazenie snahy o slobodnú diskusiu je podľa môjho názoru nástroj propagandy, či už by tá diskusia bola o ruskej, čínskej alebo americkej zahraničnej agresii, povinnej vakcinácii, pôvode koronavírusu alebo o akejkoľvek inej téme.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Franto, ked si zoberies rok 1989, ZSSR uznalo svoju ekonomicku porazku v studenej vojne velmi slusnym sposobom (na velmoc), myslim, ze Gorbacov je nezanedbatelnou castou Rusov vnimany ako zradca. Pozri akym sposobom prehravali Nemci vojnu - do poslednej gulky. A zo spravania Americanov sa nejavi, ze by boli ochotni studenu vojnu prehrat takym mierumylovnym sposobom, ako to ukoncil Gorbacov (ak by prehravali ekonomicky a geopoliticky oni). No a prebehlo 30 rokov, Americania uz zacinaju geopoliticky prehravat, maju narobenych daleko viac a daleko mocnejsich nepriatelov nez pred 20 rokmi - takze si nerobim ziadne iluzie, ako sa budu k opozicii spravat na uzemiach pod ich sferou vplyvu. Nejako tak podobne ako vy tu na fore - zhovadovanim, ktore si myslite, ze vam nebude vracane.

Za mna osobne, vobec mi nebude vadit, ked Pokus a jemu podobni prestanu pisat; tak ako evidentne ani jemu nebude vadit, ked sa budem tomuto foru vyhybat. Tomas Virdzek tu ma zatial otvorene forum bez cenzury, daju sa tu vyhladat prispevky aj vela rokov dozadu; tak preco sem obcas nieco nenapisat.

Co sa vakcinacie tyka. Vnimam vakcinu trebars od Pfeizeru za mozno 30% kvalitnejsiu nez Sputnik, pri zrovnani vsetkych mne znamych plusov a minusov. Tipujem tiez, ze zapadne vakciny boli vyvinute dolarovo za nasabok ceny, nez za aku bol vyvinuty Sputnik. Odhadujem tiez, ze dolarovo si zapad za vyrobu a distribuciu uctuje daleko viac, nez kolko si Rusi uctuju za vyrobu a distribuciu Sputnika.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Franto napísal: St 02 02, 2022 12:47 pm Každý kto má aspoň štipku rozumu, by sa obzeral po dôveryhodnejšom spojencovi a by hľadal pomoc smerom na západ.
Mam ta tuto vec trochu iny nazor. Kazdy, kto ma za spojencov USA, uz nepotrebuje nepriatelov.

Na to dosiel myslim niektory z premierov v juhovychodnej Azii.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Myslim, ze Rusi su po 70 rokoch komunizmu a 30 rokoch postkomunizmu trochu inak stavana spolocnost, nez povedzme Francuzsko alebo Britania s uplne odlisnou historiou za poslednych 100 rokov. Myslim, ze to Putin aj niekedy vysvetloval v nejakej relacii, ze jednat s Rusmi menej autoritativne by tam zrejme vytvorilo este vacsi chaos. Co sa schopnosti tyka, na vedenie Ruska povazujem Putina za daleko schopnejsieho nez Jelcina. Aj ked zoberiem do uvahy jeho negativa, ako byvaleho agenta KGB a podobne. Tiez keby som mal vyberat medzi Putinom a Clintonovou, myslim ze Putin ma daleko prijatelnejsi charakter. Od Clintonovej by som ocakaval take typy uskokov, ktore su mi vyslovene proti srsti. Trebars Putin a Trump to vidim schopnostami tak nejako rovnocenne, akurat kazdeho na druhom boku barikady.

Gorbacova nezhadzujem, praveze ocenujem, ze prijal porazku ZSSR velmi civilizovanym sposobom (akeho by podla mojho nazoru vtedajsi Americania ani neboli schopni) aj ked je castou Rusov zrejme vnimany za zradcu.
Teraz po 30 rokoch si myslim, ze aby si Amici (cez proxy organizacie ako NATO a OSN) prilis nevyskakovali, tak ako sa to nasledovne stalo, mozno mal moc ZSSR pustat trochu pozvolnejsie.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jogo »

Franto napísal: St 02 02, 2022 12:47 pm Až potom sa Ukrajina prebrala a si uvedomila, odkiaľ hrozí najväčšie nebezpečenstvo a komu nie je možné veriť.
Ešte aj vlastných občanov dokážu umlčať a chladnokrvne zabiť, dokonca vyšlú agentov, ktorý novičokom zabijú všetkých, čo by poukázali na ruské praktiky. Bez váhania vyhodia do luftu sklady zbraní v inom štáte. Akosi rýchlo sa na to zabudlo.
To sú tie vaše argumenty prebrané z maistreamu. Žiaden dôkaz a Rusko je odsúdené. Lebo to napísali v maistreame...
Podobne ako alteranatívne media, žiaden dôkaz a USA je odsúdené(konšpiračné teórie o zhodení dvojičiek ap.)

Ja sa zaoberám len faktami, ktoré sú tak veľké, že ich nikto nemôže sfalšovať.
Tak ideme orientačne na to:

Porušenie medzinárodného práva USA po 2.sv. vojne:
-poslali svojich vojakov do južnej Korei, aby podporili jednu stranu v občianskej vojne
-vojensky obkľúčili Kubu aby zabránili inštalácii Ruských rakiet na Kube
-poslali svojich vojakov do južného Vietnamu, aby podporili jednu stranu v občianskej vojne
-vojensky napadli Panamu, aby zosadili jej prezidenta Noriegu
-vojensky napadli Afganistan
-letecky napadli Srbsko, aby oddelili Kosovo
-vojensky napadli Irak aby zosadili Husajna, lebo mal mať údajne chemické zbrane, dodnes je tam chaos
-letecky napadli Lýbiu, aby zosadili Kadafiho, dodnes je tam chaos
-zbraňami podporili povstalcov v Sýrii, aby zosadili Asada

Porušenie medzinárodného práva Ruskom po 2.sv vojne
-zbraňami podporili severnú Koreu
-vojensky napadli Maďarsko
-vojensky napadli Československo
-zbraňami podporili severný Vietnam
-vojensky napadli Afganistan
-majú pod vojenskou ochranou časť Moldavska s Ruskou menšinou
-majú pod vojenskou ochranou separatistov v Gruzínsku
-majú pod vojenskou ochranou separatistov na Ukrajine, dodnes je tam chaos
-anektovali Krym
-letecky napadli Sýriu, aby podporili Assada

USA a Rusko často bojovali proti sebe na cudzích územiach s cudzími vojakmi, pod rôznymi zámienkami :?

Pre istotu tu dám ešte Čínu:
-anexia Tibetu
-vojenská podpora Severnej Korei
-napadnutie Vietnamu
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Priame vojenske invazie a posielanie vojenskeho materialu do konfliktnych zon nie su jedine prostriedky sachovej hry velmoci s malymi statmi. Ak velmoc zaplati miliardu dolarov na ekonomicku a PR podporu podporu jednej frakcie v state aby premohla druhu, nespomenies to; ale ak tam poslu rakety v hodnote miliardy dolarov, to uz mas za porusenie medzinarodneho prava.

Rusi ti na obsadenie CSSR v 1968 a na podporu Assada povedia, ze boli predsa pozvani miestnou kolaborantskou vladou. Podobne ako zabranili nedavno pokusu o prevrat v Kazachstane. Americania ti to iste povedia o Korejskej vojne a Vietname. Cize v takychto pripadoch by si ten zoznam nemal nazyvat ako porusenie medzinarodneho prava, ale vyrazne vojenske zasahovanie na uzemi tretieho statu. Co sa tyka utoku USA na Lybiu, Irak a Afganistan, tam USA jednali v priamom rozpore s tamojsou vladou, hoci kazdy z tych statov bol suverennym clenom OSN.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jogo »

jaroslav80 napísal: St 02 02, 2022 3:02 pm Ak velmoc zaplati miliardu dolarov na ekonomicku a PR podporu podporu jednej frakcie v state aby premohla druhu, nespomenies to;
Lenže toto sú už len dohady, na ktorých sa živia konšpirácie o zasahovaní do volieb USA cez mimovládky a Ruska cez dezinformácie.
Možno je na tom niečo pravdy, ale nedá sa to dokázať ani vyvrátiť.
Toto už fakt nemá zmysel riešiť, lebo takto môžem bez dôkazov spochybniť každého politika. Stačí napísať, že ho sponzoruje Soros alebo Putin.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Lenze ak budes napadat len ocividne spinavosti a budes mlcat o zastretych spinavostiach, moze sa stat, ze niekto kto napachal 2 krat viac podrazov vyjde z tvojho textu cistejsi nez ten, kto ich napachal polovicu.

Ale OK, ak sa bavime len o nepriestrelnych faktoch, tak nadalej ostava moja namietka, ci sa prichod Rusov do Syrie privolanych Assadom alebo prichod Americanov do Juznej Koreji na ziadost juhokorejskej vlady da povazovat za porusenie medzinarodneho prava a ci nie nahodou len za hrube zasahovanie do vyvoja v danom state (rozbalansovaneho obycajne podobne velkym zasahovanim protichodnej velmoci).
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

tomáš virdzek napísal: Ut 01 02, 2022 8:53 pm Ak môžem povedať za seba svoj pohľad. Toto vlákno vzniklo iba vďaka inému vláknu - "Konflikt Ukrajina-Rusko 2022". A keďže sa nás táto téma aktuálne všetkých bytostne dotýka a je veľmi citlivá pre každého z nás, bez ohľadu na názor, bolo v podstate celkom logické očakávať, že sa môžu uvoľniť emócie a vášne aj na takto tematicky zameranom fóre. Môže nás to rozdeľovať, chápem, každopádne...

Nejak by som to tu veľmi a viac ďalej neriešil. Otočte list. Chápem, že je tu diskusia otvorená aj iným témam ako je investovanie a trading a v súčasnej dobe je táto téma navyše vysoko aktuálna aj pre trhy, ale zameral by som sa radšej čisto na ne. Resp. nie na vypravdovávanie o tom, čo bolo, ale na to, čo je teraz dôležité v tejto téme/probléme pre investovanie a trading.

:beer:
Toto vlákno si založil ty pokus. Čo si čakal, že sa tu asi tak udeje? Nič v zlom. :) Moja prosba tiež nebola vyslišaná. :roll:

Z podmienok používania fóra: "Diskusné fórum je určené predovšetkým na diskusiu k téme obchodovania a investovania na svetových finančných trhoch a príspevky jeho používateľov (diskutujúcich) predstavujú ich vlastný názor."

Keď ma nejaká diskusia irituje, alebo nebaví, nič mi nebráni ju nečítať a rovnako k nej neprispievať.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Pozri pokus.

Ja som Ti nekázal, aby si sa zúčastňoval diskusie, v ktorej si bol. Ty sám si tú diskusiu mimochodom celkom dobrovoľne obohacoval svojimi reakciami. Je tak? Nútil Ťa niekto, aby si sa zapájal? Bránil Ti niekto, aby si sa zapojil? Nikto Ťa nenútil, nikto Ti nebránil.

Však ešte si navyše aj ty sám pridal týmto vláknom, teda ako píšeš ty sám, citujem "hnoja" na toto fórum. Fakt nič v zlom ale pozri si svoje posledné reakcie na tomto fóre. Tie sú tu k akému účelu? Schválne, tu máš svoj track record: search.php?author_id=5737&sr=posts

Vôbec celé toto vlákno bolo na čo? Asi mám dlhé vedenie a možno ma teda niekto opraví, ale podľa mňa k ŽIADNEMU. Nič to na fórum neprináša, ničím ho neobohatí.

Rieš radšej to, že FB teraz dole 22% a čo to znamená pre trhy.

PS: Čo má prosím Finax s týmto fórom?
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Pokus, ale ja nemôžem za takú tému, čo je teraz žiaľ bohu TOP :roll: Však teda napíš sám, čo by si ty robil.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Pokus, niektore tvoje prispevky z minulosti by sa dali zaradit aj mimo kategoriu trollingu, cize nemusis si to brat nejako osobne, ked ti 18 uzivatelov zaciarklo, ze im trolling vadi. Navyse polovica z nich iste boli jednodnove novozalozene prihlasovacie ucty.
Zamknuté

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"