Ako-investovat "demografia" - ♯3

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Koľko máte rokov?

<20
0
Žiadne hlasovania
>20 a <25
1
2%
>25 a <30
5
9%
>30 a <35
18
33%
>35 a <40
9
17%
>40 a <45
6
11%
>45 a <50
8
15%
>50 a <55
2
4%
>55 a <60
4
7%
>60
1
2%
 
Celkom hlasov: 54

tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Prosím, dosť mi táto anketa pomôže, ďakujem :)
Kosa
Active Member
Príspevky: 138
Dátum registrácie: Št 27 10, 2016 11:24 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 28 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa Kosa »

Nie je nahodou v ankete chyba ? V predposlednom riadku 55-60, v poslednom nad 65. Nechýba tam 60-65 ?
Naposledy upravil/-a Kosa v St 09 02, 2022 8:04 pm, upravené celkom 1 krát.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ahoj Kosa, áno chýba. Och, už to ale nejdem zastavovať a opravovať, vynuloval by som to, stratili by sme dáta. Moja chyba, ospravedlňujem sa. Dajte teda číslo v tomto prípade, ktoré máte bližšie.
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 203 times
Been thanked: 114 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa Adammd »

dokazes zistit z IP, kto ako hlasoval?
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ahoj Adammd, neviem, či to viem zistiť, podľa mňa nie, ale ak mi vysvetlíš čo potrebuješ a dokážeš ma naviesť, kde to hľadať, budem Ti vedieť odpovedať. Prečo je to zaujímavé?
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 203 times
Been thanked: 114 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa Adammd »

Ja to neviem, nepokladam to za zaujimave. Len si treba davat na nete pozor.
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Nechel by si byť ty nejaký moderátor?
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 203 times
Been thanked: 114 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa Adammd »

Bol som uz v minulosti roky moderator na jednom nemenovanom fore. Je to velka zodpovednost, nutnost citat vsetky prispevky, byt empaticky, mat sebadisciplinu a hlavne odborne znalosti v danej problematike. A tu ja nemam, som "laik". A ked som na nete, chcem uz len oddychovat a nie "pracovat".
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1344 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ankety sa dajú opravovať. Som opravil tých nad 65 na nad 60.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa jogo »

Adammd napísal: St 09 02, 2022 9:56 pm Ja to neviem, nepokladam to za zaujimave. Len si treba davat na nete pozor.
Da sa informácia o mojom veku nejak zneužiť? :shock:
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
glengoolie
Gold Member **
Príspevky: 450
Dátum registrácie: Po 29 03, 2021 5:54 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa glengoolie »

for the best of times
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 203 times
Been thanked: 114 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa Adammd »

Ja nechcem prist o anonymitu. Nepodcenoval by som informacie, ktore dobrovolne davate na net, z osobnych prispevkov sa da urobit pekna analyza, preto sa ich snazim vyvarovat. Docela lutujem, ze som isiel do hitparady s BTC uctom a silne uvazujem, ze participaciu ukoncim.
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa jogo »

Adammd napísal: Št 10 02, 2022 11:11 am Ja nechcem prist o anonymitu. Nepodcenoval by som informacie, ktore dobrovolne davate na net, z osobnych prispevkov sa da urobit pekna analyza, preto sa ich snazim vyvarovat. Docela lutujem, ze som isiel do hitparady s BTC uctom a silne uvazujem, ze participaciu ukoncim.
Počítam s tým, že ak niekto z mojich známych prečíta moje príspevky, tak ma môže identifikovať. Na druhej strane tu nepíšem nič také, čo som aj v bežnom živote nehovoril ľuďom.
Dane a odvody platím, tak daňového úradu sa neobávam a ľudí, čo by si chceli odo mňa požičať, jednoducho pošlem do banky, nech si požičajú na americkú hypotéku. Prečo by som ja mal riskovať ich prípadnú budúcu nesolventnosť(napr. kvôli chorobe, strate zamestnania, úrazu) mojim majetkom. Nech riskujú oni so svojim majetkom. Môj majetok je "moja firma", ktorá mi zvyšuje moje ročné príjmy, tak predsa "svoju firmu" kvôli niekomu nepredám a nepožičiam mu peniaze.
Adam, urob si fiktívne vlákno s tým Bitcoinom. Jednoducho uzavri pozíciu, vyber zisk a otvor si, ak chceš, fiktívne vlákno so 100 000USD a dávaj tu edukačné obchody.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1422
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa rmaly »

jogo napísal: Št 10 02, 2022 12:06 am Da sa informácia o mojom veku nejak zneužiť? :shock:
Podla mna samotny udaj nie, ale pokial ta potrebuje / chce niekto identifikovat, tak to rozhodne pomoze (v style su davaja menovci alebo otec a syn a chces zistit ktory si ty)... Ja Adammd chapem, preto tu mam nick a nie prave meno. I ked urcite z roznych crepiniek uz by vedeli poskladat moj pravy profil ... zase naco to niekomu ulahcovat...

Mozem povedat za seba, ze ked checkujem buducich potencialnych podnajomnikov, tak na nete sa daju pekne dohladat kadejake informacie. Samozrejme to ulahcuju ludia, ked si nezamykaju profily na FB a pod... ale proste uz som nasiel aj datum narodenia k menu v nejakom zozname mladeznickych sportovcov a pod... Ja to nezneuzivam v zmysle prospechu, skor na preklepnutie co je kto zac a ci si ho / ju pustit do bytu...
Ale FB profil, Instagram k tomu nejaky inzerat na bazosi kde daju vlastny telefon a uz to jede... :)
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 203 times
Been thanked: 114 times

Re: Ako-investovat "demografia" - ♯3

Príspevok od používateľa Adammd »

ved si klikni na "zobrazit vysledky"
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"