Zalozenie bytu kvoli hypoteke

Nehnuteľnosti ako alternatíva k (ne)existujúcemu slovenskému akciovému trhu. Hypotekárne úvery - na bývanie aj investovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
staniji23
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 24 06, 2022 8:10 am

Zalozenie bytu kvoli hypoteke

Príspevok od používateľa staniji23 »

Dobry den,

mam byt v hodnote cca 100 000 € a chcel by som z neho dostat bezucelovu hypoteku, ktora je najlepsia asi vo vubke, kde ponukaju 80 % z hodnoty nehnutelnosti, pretoze mam moznost investovat do jedneho podniku kvoli rozsireniu sluzieb. Pointa je v tom, ze mne momentalne hypoteku nedaju, nakolko mam nejaky spotrebak, a skusal som oslovit aj znamych, kamaratov, ale kazdy sa boji v tejto dobe ist do toho, hoci oni nemozu prist o nic, kedze sa im zarucim tym bytom, navyse samozrejme by som im dal nejake "bolestne", nepomohlo ani to. Preto sa chcem opytat, ci existuje nejaka banka/institucia/ktokolvek/cokolvek, ako ziskat peniaze, ked sa zarucim vlastnym bytom?
P.S. : mam kde byvat, ten byt chcem cisto pouzit len na hypoteku aby som mohol investovat, zbavit sa ho nechcem kedze v tejto dobe je byt plusom.

Dakujem
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Zalozenie bytu kvoli hypoteke

Príspevok od používateľa mm1809 »

Napísať odpoveď

Návrat na "Nehnuteľnosti / Nemovitosti, Reality, Hypotekárne úvery"