ARCHÍV

Obsah na archiváciu/vymazanie
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1343 times

ARCHÍV

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Archív bude slúžiť ako skládka starých, nepoužívaných, prípadne neaktuálnych vlákien.
Môžete chodiť do neho cez OBSAH PORTÁLU, lebo zobrazovať sa budú iba nové príspevky.

Nechceme starý obsah priamo vymazávať, aby sme nestratili niečo užitočné.

Ked sa v tom budete prehrabávať a chcete niečo vybrať, alebo presunúť nejaký obsah, aby sme ho zachránili, tak to urobte, alebo napíšte do vlákna v archíve.

Prípadne, ked sa archív naplní, tak môžete cez vyhľadávanie (vpravo hore ), alebo príspevky používateľa (v profile )
nájsť svoje staré príspevky a tie zachrániť.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
pafe
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Št 31 12, 2020 12:11 am
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: denník ŠTANDARD

Príspevok od používateľa pafe »

iceberg8 napísal: Pi 22 12, 2023 8:26 am
pafe napísal: Št 30 11, 2023 12:55 am
JUGGLER napísal: So 25 11, 2023 11:35 pm Čo nie je rodina

Zväzok výlučne iba muža a ženy
Výhovorka na potláčanie práv sexuálnych menšín
A týmto je slovo rodina zachránené od zlodejov významu. Teraz ste to už konečne pochopili? Pôvodný význam slova rodina znamená podľa Európskej komisie spoločenskú jednotku manželov: muža a ženy, muža a muža, ženy a ženy. Prípadne aj s deťmi.

Chápete tú drzosť? Európska komisia nás považuje za úplných hojdacích koníkov.
Počas tisícov rokov histórie ľudstva, ktorú dobre poznáme z historických prameňov, bola rodina považovaná za zväzok muža, ženy a detí.
tu sa len potvrdzuje ze konzervativci su a vzdy boli brzdy pokroku. co platilo pred tisic rokmi nemusi platit dnes. keby bolo po ich doteraz by sme zili v jaskyniach
Toto mozem pouzit aj opacne.
"co platilo pred tisic rokmi nemusi platit dnes."
Plati to aj na.. cenzuru?
Pred 1000 rokmi bola slusna cenzura, mam ale taky pocit, ze dnes je cenzura akehokolvek ineho nazoru, okrem toho jedneho jedineho spravneho stale aktivna, Preco nezmenit aj toto?
aha...a ja nemam pocit ze je tu nejaka cenzura ale mam pocit ze je tu velke mnozstvo dezolatov, konspiratorov, slovakov s iq hojdacieho konika a proruskych trolov, z ktorych mi je na grcanie
Používateľov profilový obrázok
iosephus
Silver Member *
Príspevky: 230
Dátum registrácie: Po 06 02, 2023 2:56 pm
Has thanked: 10 times
Been thanked: 29 times

Re: denník ŠTANDARD

Príspevok od používateľa iosephus »

aha...a ja nemam pocit ze je tu nejaka cenzura ale mam pocit ze je tu velke mnozstvo dezolatov, konspiratorov, slovakov s iq hojdacieho konika a proruskych trolov, z ktorych mi je na grcanie
Kdeže žiadna cenzúra... akurát, že správny je iba jeden názor, všetko ostatné je konšpiračné, dezolátne a proruské. Takže ako by sme to nazvali? Jednonázorová sloboda slova?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1343 times

Re: denník ŠTANDARD

Príspevok od používateľa JUGGLER »

pafe napísal: St 27 12, 2023 9:38 pm aha...a ja nemam pocit ze je tu nejaka cenzura ale mam pocit ze je tu velke mnozstvo dezolatov, konspiratorov, slovakov s iq hojdacieho konika a proruskych trolov, z ktorych mi je na grcanie
Si dávaj pozor na jazyk. Nie prvý raz porušuješ pravidlá fóra.

....súhlasíte s tým, že nebudete odosielať provokačné, útočné, urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky...

....administrátori a moderátori tohto diskusného fóra majú právo kedykoľvek odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ktorýkoľvek príspevok alebo tému, ktoré by porušovali tieto podmienky používania a rovnako majú právo udeliť dočasný zákaz prispievania alebo okamžite a natrvalo vylúčiť používateľa, ktorý by tieto podmienky používania porušoval. IP adresa všetkých Vašich príspevkov je zaznamenávaná na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
pafe
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Št 31 12, 2020 12:11 am
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: denník ŠTANDARD

Príspevok od používateľa pafe »

iosephus napísal: St 27 12, 2023 10:06 pm
aha...a ja nemam pocit ze je tu nejaka cenzura ale mam pocit ze je tu velke mnozstvo dezolatov, konspiratorov, slovakov s iq hojdacieho konika a proruskych trolov, z ktorych mi je na grcanie
Kdeže žiadna cenzúra... akurát, že správny je iba jeden názor, všetko ostatné je konšpiračné, dezolátne a proruské. Takže ako by sme to nazvali? Jednonázorová sloboda slova?
a tebe niekto zakazuje alebo cenzuruje slobodne sa vyjadrovat? ty si akoze nemozes povedat ten svoj spravny nazor? alebo sa za neho hanbis? to ze o niekom poviem ze je dezolat, prorusky trol alebo konspirator je moj nazor a moje pravo na slobodu slova
pafe
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Št 31 12, 2020 12:11 am
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: denník ŠTANDARD

Príspevok od používateľa pafe »

JUGGLER napísal: St 27 12, 2023 11:40 pm
pafe napísal: St 27 12, 2023 9:38 pm aha...a ja nemam pocit ze je tu nejaka cenzura ale mam pocit ze je tu velke mnozstvo dezolatov, konspiratorov, slovakov s iq hojdacieho konika a proruskych trolov, z ktorych mi je na grcanie
Si dávaj pozor na jazyk. Nie prvý raz porušuješ pravidlá fóra.

....súhlasíte s tým, že nebudete odosielať provokačné, útočné, urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky...

....administrátori a moderátori tohto diskusného fóra majú právo kedykoľvek odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ktorýkoľvek príspevok alebo tému, ktoré by porušovali tieto podmienky používania a rovnako majú právo udeliť dočasný zákaz prispievania alebo okamžite a natrvalo vylúčiť používateľa, ktorý by tieto podmienky používania porušoval. IP adresa všetkých Vašich príspevkov je zaznamenávaná na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok.
a co je na tom provokacne, utocne, obscenne, vulgarne atd...? jedine ze by sa tu cenzurovali slova ako dezolat, konspirator a prorusky trol
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: denník ŠTANDARD

Príspevok od používateľa osamely chodec »

pafe napísal: St 27 12, 2023 9:38 pm
iceberg8 napísal: Pi 22 12, 2023 8:26 am
pafe napísal: Št 30 11, 2023 12:55 am
JUGGLER napísal: So 25 11, 2023 11:35 pm Čo nie je rodina

Zväzok výlučne iba muža a ženy
Výhovorka na potláčanie práv sexuálnych menšín
A týmto je slovo rodina zachránené od zlodejov významu. Teraz ste to už konečne pochopili? Pôvodný význam slova rodina znamená podľa Európskej komisie spoločenskú jednotku manželov: muža a ženy, muža a muža, ženy a ženy. Prípadne aj s deťmi.

Chápete tú drzosť? Európska komisia nás považuje za úplných hojdacích koníkov.
Počas tisícov rokov histórie ľudstva, ktorú dobre poznáme z historických prameňov, bola rodina považovaná za zväzok muža, ženy a detí.
tu sa len potvrdzuje ze konzervativci su a vzdy boli brzdy pokroku. co platilo pred tisic rokmi nemusi platit dnes. keby bolo po ich doteraz by sme zili v jaskyniach
Toto mozem pouzit aj opacne.
"co platilo pred tisic rokmi nemusi platit dnes."
Plati to aj na.. cenzuru?
Pred 1000 rokmi bola slusna cenzura, mam ale taky pocit, ze dnes je cenzura akehokolvek ineho nazoru, okrem toho jedneho jedineho spravneho stale aktivna, Preco nezmenit aj toto?
aha...a ja nemam pocit ze je tu nejaka cenzura ale mam pocit ze je tu velke mnozstvo dezolatov, konspiratorov, slovakov s iq hojdacieho konika a proruskych trolov, z ktorych mi je na grcanie
obsah a forma pravdivo vykresluju pisatela :)
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1343 times

Re: denník ŠTANDARD

Príspevok od používateľa JUGGLER »

pafe napísal: Št 28 12, 2023 1:27 am
mam pocit ze je tu velke mnozstvo dezolatov, konspiratorov, slovakov s iq hojdacieho konika a proruskych trolov, z ktorych mi je na grcanie
pafe napísal: Št 28 12, 2023 1:27 am a co je na tom provokacne, utocne, obscenne, vulgarne atd...? jedine ze by sa tu cenzurovali slova ako dezolat, konspirator a prorusky trol
Minule si mal nenávistné hlášky voči katolíkom, teraz voči ostatným členom fóra a slovákom s iq hojdacieho koníka.

ESET: Pojem cyberhate alebo v slovenskom preklade nenávistné prejavy online označuje správanie, v ktorých útočník iných diskriminuje alebo hanobí, napríklad pre ich príslušnosť k rase, sexuálnej orientácii či k mentálnemu zdraviu a i.

Nenávistné prejavy online porušujú ľudské práva a slobody, ktoré sú jasne pomenované vo Všeobecnej deklarácii ľudských práv.
Preto takéto správanie môže byť kvalifikované ako priestupok alebo trestný čin.

PRÁVNY VÝKLAD ĽUDSKOU REČOU:

Trestný zákon stanovuje, že trestný čin možno verejne spáchať aj použitím počítačovej siete.
Samotné zapájanie sa do rôznych diskusií týkajúcich sa aj tém, ktoré spoločnosť polarizujú, je v poriadku a nie je to v rozpore so zákonom.
Avšak, pokiaľ sa obsah príspevkov diskusie naváža do niektorej z náboženských či etnických alebo iných menšín, poprípade podnecuje k násiliu voči nim, môže nastať problém, keď prejav prekračuje hranice slobody slova a prejavu a napĺňa znaky trestného činu.

______________________________________________________
§ 423 Trestného zákona:

(1) Kto verejne hanobí
a) niektorý národ, jeho jazyk, niektorú rasu alebo etnickú skupinu, alebo
b) jednotlivca alebo skupinu osôb pre ich príslušnosť k niektorej rase, národu, národnosti, farbe pleti, etnickej skupine, pôvodu rodu, pre ich náboženské vyznanie alebo preto, že sú bez vyznania,

potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až tri roky.
_______________________________________________________

Progresívne Slovensko k tomu plánuje pridať aj hanobenie na základe vzťahovej, sexuálnej a rodovej identity. https://progresivne.sk/rovnost-je-buducnost/

Presadzujeme doplnenie vzťahovej a sexuálnej orientácie a rodovej identity k ostatným dôvodom nenávisti v § 423 Trestného zákona (trestný čin hanobenia národa, rasy a presvedčenia) a rodovej identity v § 140 (osobitný motív) a § 424 (trestný čin podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti) Trestného zákona.

SÚČASNÝ STAV:

V roku 2022 bolo národnou kriminálnou agentúrou začaté trestné stíhanie pre trestné činy extrémizmu spolu v 107 prípadoch .
V počte 28 prípadov boli trestné činy spáchané z osobitného motívu podľa § 140 písm. e) Trestného zákona, teda z nenávisti voči skupine
osôb alebo jednotlivcovi pre ich skutočnú alebo domnelú príslušnosť k niektorej rase, národu, národnosti, etnickej skupine, pre ich skutočný alebo domnelý pôvod, farbu pleti, pohlavie, sexuálnu orientáciu, politické presvedčenie alebo náboženské vyznanie.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
pafe
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Št 31 12, 2020 12:11 am
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: denník ŠTANDARD

Príspevok od používateľa pafe »

JUGGLER napísal: Št 28 12, 2023 7:02 pm
pafe napísal: Št 28 12, 2023 1:27 am
mam pocit ze je tu velke mnozstvo dezolatov, konspiratorov, slovakov s iq hojdacieho konika a proruskych trolov, z ktorych mi je na grcanie
pafe napísal: Št 28 12, 2023 1:27 am a co je na tom provokacne, utocne, obscenne, vulgarne atd...? jedine ze by sa tu cenzurovali slova ako dezolat, konspirator a prorusky trol
Minule si mal nenávistné hlášky voči katolíkom, teraz voči ostatným členom fóra a slovákom s iq hojdacieho koníka.

[/b]
nenavistne hlasky voci katolikom? a mozes mi ich zopakovat, ktore to boli? ked uz tak som pisal o katolibancoch co su posadnuti nejakou lgbt ideologiou. a pisal som vsebobecne o slovakoch, nie o slovakoch na tomto fore. a nepouzival som ziadne vulgarizmy ani nenavistne prejavy voci mensinam. bolo to konstatovanie a povazovat za trestny cin ze si o niekom myslim ze ma iq hojdacieho konika? to je uz cista fantazia
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: denník ŠTANDARD

Príspevok od používateľa iceberg8 »

pafe napísal: St 27 12, 2023 9:38 pm aha...a ja nemam pocit ze je tu nejaka cenzura ale mam pocit ze je tu velke mnozstvo dezolatov, konspiratorov, slovakov s iq hojdacieho konika a proruskych trolov, z ktorych mi je na grcanie
https://www.youtube.com/watch?v=Sy-fLver7O0
Odoslané z počítača
Napísať odpoveď

Návrat na "Archív"