TOP témy - vlákna na fóre

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

TOP témy - vlákna na fóre

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

S Andrem sme sa bavili (jeho veľmi trefný nápad), že by bolo dobré na fóre vyzdvihnúť nejakým spôsobom tie TOP témy.

Dohodli sme sa tak, že @andre ich nahádže zopár podľa seba (viď. sekcia brokeri - tam to už spravil) a ja sa Vás potom opýtam na zvyšok, čo by ste vyzdvihli, aby bolo nejak v popredí, čo tu je fakt cool / fakt prospešné / fakt dobrá diskusia :)

Ak máte nápady, sem s nimi, stačí link na vlákno :)

Ja dávam jedno, ktoré ma teraz zaujalo a určite sa rozbehne a cca šípim, že to bude časom aj jedno z naj na tomto fóre a aj mimo neho:

https://ako-investovat.sk/diskusia/view ... hp?t=25254
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7054
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: TOP témy - vlákna na fóre

Príspevok od používateľa jogo »

tomáš virdzek napísal: Po 27 02, 2023 10:06 pm Ak máte nápady, sem s nimi, stačí link na vlákno :)
Neviem presne, ako to cheš urobiť, ale možno by som temy nepresúval, len duplikoval.tzn. aby boli na zozname aj svojej temy aj TOP temy.
Najlepšie príklad:
BGuruové vlákno Holly gral po pesunutí kvôli jeho zakladateľovi bolo aj medzi Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty aj medzi Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií.
Tak mohli ľudia na neho natrafiť, lebo medzi potencionálnymi podvodmi by ho nikto nehľadal. Pre mňa je to jedno z TOP-vláken na tomto fóre aj po rokoch.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: TOP témy - vlákna na fóre

Príspevok od používateľa andre »

Ono nejde o presun, ale o pripnutie na vrch zoznamu tem, cize napr. v "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií" bude hitparada vzdy navrchu https://ako-investovat.sk/diskusia/viewforum.php?f=48
JanH
Gold Member **
Príspevky: 482
Dátum registrácie: Ne 06 02, 2022 6:31 am
Has thanked: 124 times
Been thanked: 167 times

Re: TOP témy - vlákna na fóre

Príspevok od používateľa JanH »

Nestačí nato ist štatisticky? Vlákna s najvyšším počtom príspevkov pripadne prispievateľov a potom descending pravidlo?
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: TOP témy - vlákna na fóre

Príspevok od používateľa andre »

Nad tym som uvazoval, ale pri vyberani podla zobrazeni mas problem, ci brat vsetky zobrazenia alebo za posledny mesiac, 3.. lebo je rozdiel ci ma tema 3 mesiace, alebo 10rokov. A tych tem je strasne vela a nie vsetky maju nejaky extra prinos.

Napad bol skor taky, ze by sa vybralo radsej menej ale dobre spracovanych tem, ktore sa oplati precitat novym navstevnikom, alebo si znovu precitat aj clenom fora.
Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"