tatrabanka narodeninovy cashback - revolut

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
araschicage
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut 20 07, 2021 1:18 pm
Has thanked: 2 times

tatrabanka narodeninovy cashback - revolut

Príspevok od používateľa araschicage »

ahojte mam taky dotaz
tatrabanka ma pri kreditnych kartach v den narodenin narodeninovy caschback "K narodeninám máte od nás skvelý darček. Vrátime vám 5 % zo všetkých nákupov*, ktoré ste realizovali kreditnou kartou v deň svojich narodenín (maximálna výška pripísaného kreditu je 30 EUR)."
cize nakup za 600€ moja otazka znie ma to niekto odskusane v den narodenin si dobit revolut? bude sa to ratat ako platba ? alebo taketo prevody ma tatrabanka z toho vylucene a nerata sa to ?
PredsaJa
Active Member
Príspevky: 148
Dátum registrácie: Po 25 04, 2022 9:27 pm
Has thanked: 53 times
Been thanked: 65 times

Re: tatrabanka narodeninovy cashback - revolut

Príspevok od používateľa PredsaJa »

Ahoj, nie, takéto platby sa do cash backu neberú. Osobne odskúšané.
uhlikova_stopa
Silver Member *
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Ne 12 06, 2022 8:14 am
Has thanked: 58 times
Been thanked: 33 times

Re: tatrabanka narodeninovy cashback - revolut

Príspevok od používateľa uhlikova_stopa »

A nemozes nieco kupit v alze + priplatit za vratenie penazi ak vratis do 60 dni? Kupis…dostanes cashback a za dva mesiace ti vratia prachy z alzy ak teda tak brutalne potrebujes 30€ :)
ArAsHiD
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut 28 12, 2021 8:13 am
Has thanked: 1 time

Re: tatrabanka narodeninovy cashback - revolut

Príspevok od používateľa ArAsHiD »

Alebo si pošli prázdnu obálku poštou či packetou na dobierku :) Len to načasuj tak, aby Ti to prišlo v deň narodenín. Nevýhoda: bude to stáť 3-4€.
araschicage
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut 20 07, 2021 1:18 pm
Has thanked: 2 times

Re: tatrabanka narodeninovy cashback - revolut

Príspevok od používateľa araschicage »

uhlikova_stopa napísal: Pi 12 05, 2023 6:46 pm A nemozes nieco kupit v alze + priplatit za vratenie penazi ak vratis do 60 dni? Kupis…dostanes cashback a za dva mesiace ti vratia prachy z alzy ak teda tak brutalne potrebujes 30€ :)
ArAsHiD napísal: Pi 12 05, 2023 9:42 pm Alebo si pošli prázdnu obálku poštou či packetou na dobierku :) Len to načasuj tak, aby Ti to prišlo v deň narodenín. Nevýhoda: bude to stáť 3-4€.
Dakujem za rady ale toto uz da sa povedat je spekulacia :D ...to s tym revolutom mi prislo najvhodnejsie ..ale bohuzial
michalhornicheck
Active Member
Príspevky: 144
Dátum registrácie: Po 30 08, 2021 9:05 am
Has thanked: 29 times
Been thanked: 19 times

Re: tatrabanka narodeninovy cashback - revolut

Príspevok od používateľa michalhornicheck »

ArAsHiD napísal: Pi 12 05, 2023 9:42 pm Len to načasuj tak, aby Ti to prišlo v deň narodenín.
Prečo prišlo? Myslím, že by mohlo dôjsť aj pred, stačí ak to v deň narodenín preberie, resp. zaplatí dobierku cez platobnú bránu packety.
Každopádne, v podmienkach TB je to uvedené nejak tak že - platba musí byť realizovaná a zaúčtovaná v deň narodenín. U niektorých obchodníkov sa stáva, že terminály "synchronizujú" neskôr/na ďalší deň a tak mi aj dnešnú (narodeninovú) transakciu síce "realizujú" dnes, no zaúčtujú zajtra.

Je to lotéria, spôsob ako ťa primäť míňať. Poslať si prázdnu krabicu za 600€ môže, no nemusí vyjsť :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"