Insider obchod S - Sale+OE Sale of securities on an exchange or to another person (after option exercise)

Trading s opciami, derivátmi, futures a hedžovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Jozz
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 08 03, 2023 6:47 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Insider obchod S - Sale+OE Sale of securities on an exchange or to another person (after option exercise)

Príspevok od používateľa Jozz »

Na stránke http://openinsider.com/ som našiel obchody typu
S - Sale+OE Sale of securities on an exchange or to another person (after option exercise)

pri nejakej cene. Nie som úplne doma v opciách, vedel by mi niekto vysvetliť čo presne insider urobil a za akým účelom.
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Insider obchod S - Sale+OE Sale of securities on an exchange or to another person (after option exercise)

Príspevok od používateľa mm1809 »

Obchod typu "S - Sale+OE Sale of securities on an exchange or to another person (after option exercise)" znamená, že insider, ktorý mal možnosť nakúpiť akcie spoločnosti za určitú cenu (tzv. opciový kontrakt), túto možnosť využil (čo sa nazýva uplatnenie opcie), a potom tieto akcie predal na burze alebo inej osobe.
Napísať odpoveď

Návrat na "Opcie, deriváty, futures, hedging"