GAME OF TRADES predplatne recenzia

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
vrana23
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Št 08 09, 2011 12:34 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

GAME OF TRADES predplatne recenzia

Príspevok od používateľa vrana23 »

Poslednou dobou ma algoritmus na youtube zaradil do investorskej rotacie. Zacali mi tam pribudat nove videa tykajuce sa tejto temy. Vela balastu ale obcas aj nieco uzitocne. Najviac ma zaujili videa kanalu Game of Trades. Fundamenty + analyzy roznych grafov. Myslim ze ked zacal Covid vysla im analyza na rast. Tymto sa asi spropagovali. Povedal som si ze skusim im subscription aby som zistil ci motiky vystrelila iba nahdou jeden krat alebo nie. Skusobne je to na 7 dni zadarmo inak asi 600 dolarov na rok. Ak by som ich mal zarobit v prvej investii tak by som nelutoval ale.... Obcas vydaju nejake clanky a video zadarmo ( velmi dobre) tak som chcel vediet ci to nebu dev platenej verzie este lepsie. Clankov a videi je tam mnoho. Velmi pekne napisane a spracovane. Maju tam aj svoje modelove portfolio kde sa momentalne nachazaju nejake opcie na zlato, dlhopisy, cash, turecko. No proste PaprikenBananen. Vsetko pomixovane dokopy, mišmaš. Ako som zistil z dalsej konverazie portfolio nieje realne (paper trading) a ku cti im sluzi ze zverernuju aj jeho vykonnost, kde bohuzial este ani raz neporazili SP500. Papertradradingove portfolio a nerealne obchody+underperformacne aj tak nerealneho portfolia je pre mna velke NO NO. V ramci free 7 day trial som to zrusil. Takze asi tak. To co vydavaju free staci :) Skuste uvidite. Mne to za 600 dolarov nesotji
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"