HLASOVANIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

HLASOVANIE: najhorší diskutér roka 2023

Hlasovanie ukončené Ut 17 10, 2023 7:20 pm

1. JUGGLER ( že prispieva k politike a off topic)
0
Žiadne hlasovania
2. Franto (za poúčanie, moralizovanie, konflikty)
2
6%
3. Jaroslav80 (za ,,otravné,, politické názory...Nato, UA)
8
25%
4. Iceberg8 (neprínosnosť, pokec v štýle ,,čo keby?,,)
4
13%
5. Ladis
2
6%
6. Tomáš Virdzek
0
Žiadne hlasovania
7. Laty – za všetkých, čo neprispievajú
1
3%
8. zlý je ten, čo neprispieva, len kritizuje
4
13%
9. zlý je ad hominem – nevyjadruje sa k obsahu, ale k diskutérovi
5
16%
10. zlý je ten, čo zahlcuje diskusiu pokecom
4
13%
11. žiadny diskutér mi nevadí.
2
6%
 
Celkom hlasov: 32

Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15823
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

HLASOVANIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa JUGGLER »

V rámci prieskumu prosím aktívnych členov, aby navrhli nominácie.

Za aktívnych členov, teda tých čo navrhujú nominácie považujem diskutérov, ktorí sú označení titulmi ACTIVE MEMBER , SILVER, GOLD, PLATINUM, GURU a VETERAN.
Takých je v tejto chvíli 205 z celkových cca 4975. Tvoria základ nášho diskusného fóra s počtom príspevkov od 75.

Zoznam aktívnych členov: dole je ,,zoznam použivateľov,, ... zoradiť klikom na ,,PRISPEVKY,,

Každý môže navrhnúť 3 nominantov v kategórii najhorší diskutér

Nominovaný môže byť ktorýkoľvek aktívny diskutér v roku 2023.

Hlasovať budeme iba o 10 nominovaných: tých, čo získajú najviac hlasov na nomináciu.

Finálne hlasovanie/prieskum bude prístupné pre všetkých registrovaných, teda tak ako sa hlasuje zvyčajne.

Nominujte prosím takých, ktorí podľa vás píšu príspevky najmenej prínosné, otravné, konfliktné, útočné, proste dajte svojou nomináciou najavo, kto by sa mal krotiť, alebo vôbec neprispievať. Podľa nominácii prebehne hlasovanie.

Môžete nominovať aj seba. Ja sám sa nominujem ako prvý.

Moja nominácia za 2023:

JUGGLER - za to, že pre niekoho sú moje príspevky v oblasti politiky pre niekoho spoločensky neprijateľné.
Odmietam tento naratív nálepkovania, prístupu ad hominem a účelového obviňovania. Nemám problém prestať prispievať vo verejnej časti fóra, ak
nebude záujem o môj názor, alebo budem prekážať väčšine
Franto - za kádrovanie, provokovanie, poúčanie ľudí o tom aký majú mať názor, argumentáciu ad hominem.
Jaroslav80 - často píše od témy, často vo forme neprínosného pokecu a napriek tomu, že väčšina ľudí si neželá diskusiu o vojne, Ukrajinu, Zelenského, Nato a Rusko vnáša do každej debaty.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4047
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 51 times
Been thanked: 64 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

JUGGLER napísal: Ut 03 10, 2023 3:43 pm Jaroslav80 - často píše od témy, často vo forme neprínosného pokecu a napriek tomu, že väčšina ľudí si neželá diskusiu o vojne, Ukrajinu, Zelenského, Nato a Rusko vnáša do každej debaty.
Tak to sa ma velmi dotklo :( :( .
Dufam, ze to vylepsi moj novy image :wink: .

Myslim, ze ste konecne trafili klincek po hlavicke. Taketo ankety budu konecne nieco, co pozdvihne uroven fora a trochu to zredukuje konflikty. :)
:roll:

Este ze vitaz neskonci na hranici, ako to byvalo pred par storociami... A mal by si dvojnasobne premysliet, ci "a predsa sa toci" precedi len potichucky medzi zubami, alebo pre istotu zmlkne radsej uplne.

Z historickej skusenosti predsa dobre vieme, ze masa ma vzdy pravdu a vidi veci v jasnejsom svetle.
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 60 times
Been thanked: 71 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa Truncus »

Nedávam nikoho. Som demokrat... :D
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 667
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 70 times
Been thanked: 81 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Rovnako nedavam nikoho , ja si precitam kazdy prispevok a niekedy aj dva krat , nemyslim si ze niekoho nazor mam ja pravo hodnotit ako najhorsi , najlepsi ano to viem zhodnotit , ale nazorove temy sa hodnotia len subjektivne a na to som vzdy nadaval aj na skole , nemozem hodnotit niekoho nazor lebo reapektujem aj ine nazory
Ninx
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St 14 07, 2021 8:44 pm
Has thanked: 27 times
Been thanked: 33 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa Ninx »

neviem, aky je zelany vysledok tejto temy, ale milerad sa zapojim.

iceberg8 - jediny uzivatel, ktoreho mam zablokovaneho, kedze jeho prispevky vnimam ako premnozene a s malou vypovednou hodnotou.

Ladis - tento clovek zije v deluzii a pravdepodobne ani po 1000 stranach jeho temy si nepripusti objektivne fakty o suboptimalnosti jeho obchodnej strategie. Tie konverzacie su ako hadzanie hrachu o stenu, no kedze trvaju roky, sluzia ako velmi dobra vypoved o vplyvu ega na investovanie, a zaroven upozornuju novych clenov na rizika stockpickingu.

jaroslav80 - Tento ucet ma fascinujucu schopnost dotiahnut podvratne a proruske narativy azda aj do temy o pocasi. Nespominam si ani na jeden jeho prispevok, ktory by ma naucil akoinvestovat, zato antiNATO propagandu verklikuje vsade, kde sa to da co i len okrajovo napchat. Je to otravne aj na beznych forach, no na fore o investovani je to vyslovene toxicke. V teme o volbach sa uz viaceri uzivatelia vzdali diskusie (kedze s takymito ludmi je spravidla neplodna) a zatial co sa na fore rozmahaju narativy o tom, ako konflikt na Ukrajine vyvolali anglosasi, NATO bude krvacat, ci vlada chce z Bratislavy spravit etnicky Pariz, pragmaticki zalozeni ludia (ktori su v drvivej vacsine prozapadne orientovani, kedze prave odtial prameni gro ich bohatstva a to prave vdaka zapadnym hodnotam) toto forum opustaju. Mame system, v ktorom mozeme investovat do opcii a ETFiek, tak si toto forum nenechajme prevalcovat takymi, ktori diskutuju v zaujme krajin, v ktorych sa investuje do palivoveho dreva, ci nanajvys do tisicteho developerskeho projektu kdesi v pustatine.

Neviem, aku motivaciu ma clovek zijuci v najsilnejsom vojenskom zvazku v historii so siroko daleko najslobodnejsou ideologiou neustale spochybnovat jeho doktriny a rozhodnutia a priamo navrhovat vzdanie sa jeho otvorenemu nepriatelovi, ktory nas za poslednych sto rokov dvakrat ekonomicky a politicky zdecimoval ako nikto iny. Neviem, a nezaujima ma to, bavit sa s takymito ludmi je strata casu, kedze svoje nazory a postoje (ktore su v priamom rozpore so zaujmami ich vlasnych spolocenstiev, teda Slovenska, EU, NATO) nezmenia, jediny efekt je, ze na svoju protislovensku stranu lanaria "tych v strede", ludi, ktori do politiky a historie nemaju velky vhlad. Dari sa im to vdaka konstantnemu postovaniu propagandy, na ktoru dostanu malokedy fakticke odpovede, kedze bezny clovek travi cas zvysovanim HDP vlastnej krajiny a nie pomahanim dosahovat geopoliticke ciele tej nepriatelskej. Chceme mat z tohto fora liahen takychto nazorov, alebo radsej vecnych diskusii o investiciach?

Verim, ze postoj ako ja ma viacero mlciacich uzivatelov, ktori by sa radi zaobisli aj bez takychto prispevkov (dajte mi na tento post palec hore, ak suhlasite). Ak sa moderatori rozhodli tolerovat netolerantnych, tak nech ich aspon upracu do svojej vlastnej temy. Kvikat o cenzure budu tak ci tak, prave vdaka jej absencii. V Rusku ci Cine by sa s takymito kontrarianmi vysporiadali raz dva.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4047
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 51 times
Been thanked: 64 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ninx napísal: Ut 03 10, 2023 8:27 pm Ak sa moderatori rozhodli tolerovat netolerantnych, tak nech ich aspon upracu do svojej vlastnej temy.
Toto vobec nie je zly napad a X krat som navrhoval, ze staci jedna tema a ostatne si mozete zaplnit ukrajinskymi a americkymi vlajockami. Odcitovat si ktorehokovelk uzivatela (vcetne teba) v danom vlakne mozem bezproblemovo.
Z naznamych dovodov ten navrh ale nikdy neziskal podporu vedenia.

Uzivatelia tvojho razenia totiz obycajne maju tuzbu po nazorovo jednoliatom fore a nie aby tam tu predstavu kazila co i len jedina tema...
Naposledy upravil/-a jaroslav80 v Ut 03 10, 2023 8:42 pm, upravené celkom 1 krát.
stary gambler
Active Member
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ne 04 12, 2022 10:37 am
Been thanked: 22 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa stary gambler »

preco tolko nevrazivosti?, ked si otvorim tento portal tak si precitam vsetky prispevky, ze niektore ma oslovia viac, niektore su neutralne, ine strata casu, , to je moja vec, reagujem len na tie co ma zaujali, ine si nevsimam ,, trosku tolernacie by sa zisla asi vacsine prihlasenyych, je to obmedzeny portal kde je asi z casu na cas mozno 200-400 diskuterov /to uz s nadasadzakou/- bez zistneho umyslu nas je to asi len 10 tky, ale to je uz ina vec.a ani tych par ludi co sa tu stretnu sa nevedia tolerovat.
Ninx
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St 14 07, 2021 8:44 pm
Has thanked: 27 times
Been thanked: 33 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa Ninx »

jaroslav80 napísal: Ut 03 10, 2023 8:40 pm Uzivatelia tvojho razenia totiz obycajne maju tuzbu po nazorovo jednoliatom fore a nie aby tam tu predstavu kazila co i len jedina tema...
Toto je klasicky trik, hrat sa na ublizeneho a prehanat, demagogicky zovseobecnovat.

Ja nehovorim o nazorovo jednoliatom fore. Ale temovo jednoliatom. Forum sa nazyva ako-investovat.sk a nie kritika-zapadneho-sveta.ru. Tak sa prosim drzme tohto a nerobme z neho pod zamienkou tolerancie sirokopasmovu platformu pre rozpravy o comkolvek (obzvlast o nazoroch, ktorych ultimatny dosledok by bol koniec investovania tak, ako ho v nasich koncinach pozname).

Napriklad v teme "Volby z pohladu ekonomiky" si predstavujem diskusiu o tom, ci je ekonomicky realny navrh tej-ktorej strany, ktori kandidati maju v plane zmenit danove zatazenie atd. Tu je ohromny priestor na nazory, je relevantne mat nazor, ze prispevok na deti pomoze ekonomike viacej, nez plosne nizsia dan, ze zadlzenie sa na vybudovanie infrastruktury je v strednedobom ramci efektivnejsie, nez rapidne okresat statny rozpocet. No nie je adekvatne v takejto teme pisat xy prispevkov o tom, ze vlastne treba Rusku prenechat Ukrajinske uzemia a ze NATO je bud slabe, lebo nekona, alebo krvilacne, lebo Ukrajinu podporuje. Naco to tam pises ked je to k danej teme uplne irelevantne ? Co tym chces docielit? Ako by sa spraval prokremelsky troll na takomto fore?

To nie je o tom, ze su tie nazory podla mna scestne (vidim, ze ostatni vnimaju vsetky nazory ako rovnocenne, s cim nesuhlasim, ale respektujem to), ale o tom, ze kazda debata sa eventualne devolvuje do tej o Ukrajine. Clovek, co sem ide kvoli inovativnej diskusii sa na to po par stranach takych prispevkov vykasle, ved toho ma plny Facebook, Telegram a celu plejadu dezinfo webov.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ninx napísal: Ut 03 10, 2023 9:16 pm
Naco to tam pises ked je to k danej teme uplne irelevantne ? Co tym chces docielit?
Jaroslav: bez urážky a s trochou sebareflexie, ja som Ti už x krát napísal, že to pcháš všade, kde sa len dá a pritom to s témou nijak nesúvisí. Už Ti to 2x napísal aj Juggler ( a to len, čo som si všimol). Ja v tomto s Ninxom plne súhlasím. Pred nedávnom som Ti vynadal vo VIP-ku, že tu tým zasieraš celé fórum. Evidentne nie som jediný, kto to tak vidí.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15823
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa JUGGLER »

jaroslav80 napísal: Ut 03 10, 2023 3:50 pm Tak to sa ma velmi dotklo :( :( .
Sorry Jaro. Týka sa to VEREJNEJ diskusie. Vo VIP máš dobré príspevky.
Nerozumiem , že vo VIP prinášaš obsah, dávaš linky od Reuters, držíš sa témy.
Ale tu vo verejnej diskusii, robíš presný opak: každú tému zahlcuješ ukrajinou, zelenským, nato.

Mrzí ma, že to musím vyjadriť takto, ale záleží mi na tomto fóre.

Poznáš môj postoj z VIP. Dal som o tom aj hlasovať. Viem, že aj Tomášovi na fóre záleží a chcem mu pomôcť.
Ani ja a Tomáš sme vo všetkom nemali rovnaký názor, ale vždy sme si dokázali veci na rovinu ujasniť
Nech sa vyjadria ľudia. Chcem vedieť ich názor. Ja už tiež strácam nervy, unavuje ma to, stresuje a najradšej by som so všetkým sekol...
Práca s ľuďmi je hrozná otrava... :roll:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
JanH
Gold Member **
Príspevky: 491
Dátum registrácie: Ne 06 02, 2022 6:31 am
Has thanked: 126 times
Been thanked: 168 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa JanH »

@george1 vitaj späť. Vidím, Ťa lajkovať. Tešíme sa na Tvoje investičné vyhodnotenia :-)
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4047
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 51 times
Been thanked: 64 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ninx napísal: Ut 03 10, 2023 9:16 pm Toto je klasicky trik, hrat sa na ublizeneho a prehanat, demagogicky zovseobecnovat.
Ja nazorovych oponentov malokedy setrim, takze aj malokedy hravam ublizeneho.
Ninx napísal: Ut 03 10, 2023 9:16 pm Ja nehovorim o nazorovo jednoliatom fore. Ale temovo jednoliatom.
Suhlasim, ze je tu bordel v temach - a mohol si si vsimnut, ze sa snazim davat prispevky do spravnych tem. Ak budes diskusie citat chronologicky, zistis, ze offtopic tam obycajne (v 95% pripadoch) praskol niekto iny a ja som az zareagoval na jeho offtopic a niekto zareagoval dalej a trvalo minimalne 20 prispevkov, nez sa to zase vratilo k teme v nazve vlakna. To je bezny scenar na tomto fore. No nedavaj mne za vinu, ze uzivatelia si pro-NATO propagandu nevedia udrzat mimo investicnych tem.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3863
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 127 times
Been thanked: 346 times
Kontaktovať používateľa:

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Staci ak by si kazdy pozrel svoje statistiky tu na fore, zial su tu taki co maju pomaly 100% prispevkov o politike a denny pokec . Ale toto je forum o tradingu a investovani !!! Naco tu prispievaju, ked neprinasaju ziaden obsah. Za mna BAN na politiku. Ale to je otazka pre majitelov fora, oni musia rozhodnut o jeho smerovani.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4047
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 51 times
Been thanked: 64 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

JUGGLER napísal: Ut 03 10, 2023 9:31 pm
jaroslav80 napísal: Ut 03 10, 2023 3:50 pm Tak to sa ma velmi dotklo :( :( .
Sorry Jaro. Týka sa to VEREJNEJ diskusie.
To ze sa ma to dotklo, som myslel ironicky.
Nemal som s tym problem.

Skor nemam rad tento typ "sutazi", lebo predstavme si situaciu, ze by som tu nebol ja a ukamenovali by ste tu nejakeho ineho uzivatela, ktory by si to viacej bral k srdcu. Proste toto je typ "ankiet" stavany na lyncovanie (moj nazor).
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Chodec: BAN na politiku tu už kvázi bol a aj tak sa nám tu objavovala :) Máme tu tému, ktorá s politikou proste často hraničí/priamo súvisí. Žiaľ.

My máme iný problém.

1. čo tu vyvolávajú Jaroslavove príspevky
2. pozor rovnako veľký problém, že sa tu nerešpektuje žiaden iný názor v otázke zahraničnej politiky ako 1 jediný (čo ma mimochodom dosť udivuje, lebo predsa len logicky nemôžeme byť všetci rovnakého názoru)
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

osamely chodec napísal: Ut 03 10, 2023 9:40 pm Za mna BAN na politiku. Ale to je otazka pre majitelov fora, oni musia rozhodnut o jeho smerovani.
Nemusia. Všetko za ako -investovať ťahám sám :) Takže kľudne sa o jeho smerovaní rozprávaj/rozprávajte so mnou.

Tvoj názor, je fórum bez politiky. Jugglerov názor je fórum s politikou. Zrejme sa nám tu predkladá otázka čo s Jaroslavom + nerešpektovaním názoru iného alebo čo s politikou ako takou.

Dajte návrh.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4047
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 51 times
Been thanked: 64 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

tomáš virdzek napísal: Ut 03 10, 2023 9:26 pm Jaroslav: bez urážky a s trochou sebareflexie, ja som Ti už x krát napísal, že to pcháš všade, kde sa len dá a pritom to s témou nijak nesúvisí. Už Ti to 2x napísal aj Juggler ( a to len, čo som si všimol). Ja v tomto s Ninxom plne súhlasím. Pred nedávnom som Ti vynadal vo VIP-ku, že tu tým zasieraš celé fórum. Evidentne nie som jediný, kto to tak vidí.
tomáš virdzek napísal: Ut 03 10, 2023 9:54 pm Tvoj názor, je fórum bez politiky. Jugglerov názor je fórum s politikou. Zrejme sa nám tu predkladá otázka čo s Jaroslavom a nerešpektovaním názoru iného alebo čo s politikou ako takou.

Dajte návrh.
Skusme to takto. Necham ti v oktobri verejnu sekciu na pokoji a uvidime, co to urobi.
Dohoda?

A vo VIP mi urob jedno vlakno a ak budem chciet prediskutovat nieco z verejnej casti, tak si to odcitujem tam.
OK?

Ono v skutocnosti skoncite horsie bezo mna, lebo tych pro-NATO trollov budete musiet korigovat sami a budete nimi oznacovani za proruskych debilov. Doteraz som vas od kopy toho odbremenil (berte to ako moju dobrocinnost :) :) ).
Naposledy upravil/-a jaroslav80 v Ut 03 10, 2023 10:04 pm, upravené celkom 1 krát.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Máš to mať. Ako Ti to vlákno nazvem?

Neviem, čo tým ale všeobecne dosiahneme, keďže problém ako taký to rieši len kozmeticky a na 1 mesiac? Tu okrem Teba je aj iný problém a to je ten, čo som písal, že sa tu nerešpektuje iný názor ako 1. Potom tu vzniká chaos a hádky, ktoré ľudí proste otravujú. Čo je teda ideálne, pre spokojnosť všetkých? Politiku dať dole úplne? Neviem. Je tu kopa ľudí, čo tu politiku zase chce.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4047
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 51 times
Been thanked: 64 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

tomáš virdzek napísal: Ut 03 10, 2023 10:03 pm Máš to mať. Ako Ti to vlákno nazvem?

Neviem, čo tým ale všeobecne dosiahneme, keďže problém ako taký to rieši len kozmeticky a na 1 mesiac? Tu okrem Teba je aj iný problém a to je ten, čo som písal, že sa tu nerešpektuje iný názor ako 1. Potom tu vzniká chaos a hádky, ktoré ľudí proste otravujú. Čo je teda ideálne, pre spokojnosť všetkých? Politiku dať dole úplne? Neviem. Je tu kopa ľudí, čo tu politiku zase chce.
Ked Mika mohol mat "uvahy nad nesmrtelnostou chrusta" ... tak mne daj "Jaroslavove vlakno".

Ked sa ti to osvedci v oktobri, nie je problem dohodnut sa na november ... XY mesiacov...

A pripominam ti, tych pro-NATO trollov budete musiet korigovat vy sami administratori a budete nimi oznacovani za proruskych debilov. Doteraz som vas od kopy toho odbremenil. Pripadne to tu nechas klesnut na jednostrannu zumpu ako v DennikuN.
Ninx
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St 14 07, 2021 8:44 pm
Has thanked: 27 times
Been thanked: 33 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa Ninx »

tomáš virdzek napísal: Ut 03 10, 2023 9:46 pm veľký problém, že sa tu nerešpektuje žiaden iný názor v otázke zahraničnej politiky ako 1
pockaj, ako myslis nerespektuje? Netoleruje? Ved si ho mozes dohladat na x miestach, ako som napriklad ja nalinkoval vo svojom prispevku. Alebo mas na mysli taky ten vnutorny respekt, ze si dany nazor ludia vazia? Nuz, to sa neda nadiktovat a ked takuto uctu k spominanemu nazoru ludia nemaju, mozno nie je pre nich relevantny. Podla mna je to prirodzene, tak, ako ti kazdy rozumne navrhnuty pocitac nedovoli spustit softver, co ublizi jeho hardveru, ako ti tvoje vlastne telo instinktami zabranuje ublizit mu, tak sa aj Slovaci obranuju voci nazorom, ktore su v ich neprospech. Jaroslavove nazory su azda rovnocenne v nejakom filozofickom, neosobnom vyzname, no z nasho pohladu idu proti nam samotnym, je prirodzene odmietat ich. NATO nie je iba cudzia skratka, Slovensko je sucast NATO. Nasi vojaci trenuju s dalsimi clenskymi krajinami, zdielame s nimi vybavenie, informacie, plany na spolocnu obranu. Je to najsilnejsie vojenske zoskupenie v historii a hoci to nie je particka anjelov, neexistuje ekvivalentna organizacia, v ktorej by nam bolo slobodnejsie a zaroven bezpecnejsie.

Ano, je relevantne diskutovat o jeho chybach a korigovat jeho smer, lenze jaroslavova kritika je plna kontradikcii. Raz je NATO zle, pretoze je slabe a nic nerobi, inokedy je zase krvilacne, lebo sa montuje aj tam, kde nema. Za takouto kritikou nie je uprimna snaha o zlepsenie nasej organizacie, ale snaha kritizovat ju za kazdu cenu. Kedze geopoliticky axiom je "silnejsi pes jebe", nas patmilionovy narod v strede Europy musi byt ku niekomu prikloneny, a lepsia alternativa pre Slovensko neexistuje. Su to teda prispevky namierene proti zaujmom vacsiny Slovakov. Preco by ich mali respektovat ludia, ktorych zivobytie je zabezpecene do velkej miery aj touto organizaciou a dobre si to uvedomuju?

Ked bude niekto kritizovat kazdy tvoj krok s cielom dehonestovat ta, s omnoho vacsou pravdepodobnostou jeho slova zavrhnes v porovnani s pripadom, ze by ta kritika bola konstruktivna s cielom zlepsovat.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4047
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 51 times
Been thanked: 64 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ninx napísal: Ut 03 10, 2023 10:15 pm jaroslavova kritika je plna kontradikcii. Raz je NATO zle, pretoze je slabe a nic nerobi, inokedy je zase krvilacne, lebo sa montuje aj tam, kde nema.
3% vs 97%
Moj nazor.

A to ze NATO v poslednej dobe v XY krajinach dostalo vyhadzov, to nie je ze by bolo z vole NATO...
Akoze napr. stracat Saudsku Arabiu je uz silna kava. Ale proste Saudi si asi urobili "reality-check", nie ze by to nejako extra zalezalo na NATO.

A ocenujem Ninx ze si si dal namahu a dokazal si sformulovat aspon ake-take vysvetlenie, co za problem vlastne so mnou mate. Lebo obycajne som len videl, ze maju (diskuteri urciteho razenia) akysi velky problem, ale ani mi nebolo uplne jasne, v com presne.
Ninx napísal: Ut 03 10, 2023 10:15 pm ako ti tvoje vlastne telo instinktami zabranuje ublizit mu, tak sa aj Slovaci obranuju voci nazorom, ktore su v ich neprospech.
Slovaci zijuci najma v BA a v zahranici, s patternom spravania podobnym kobylkam.
Ninx napísal: Ut 03 10, 2023 10:15 pm Je to najsilnejsie vojenske zoskupenie v historii a hoci to nie je particka anjelov, neexistuje ekvivalentna organizacia, v ktorej by nam bolo slobodnejsie a zaroven bezpecnejsie.
Jedine ze by v NATO, ktore by sa nespravalo tak arogantne a nestrkalo sa do krajin za jeho 2020 hranice. V NATO, ktoreho tvarou by neboli ludia typu Jens Stoltenberg, Joe Biden a Zuzana Caputova.
vladko11
Active Member
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Ne 25 04, 2021 11:37 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 20 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa vladko11 »

tomáš virdzek napísal: Ut 03 10, 2023 10:03 pm Máš to mať. Ako Ti to vlákno nazvem?

Neviem, čo tým ale všeobecne dosiahneme, keďže problém ako taký to rieši len kozmeticky a na 1 mesiac? Tu okrem Teba je aj iný problém a to je ten, čo som písal, že sa tu nerešpektuje iný názor ako 1. Potom tu vzniká chaos a hádky, ktoré ľudí proste otravujú. Čo je teda ideálne, pre spokojnosť všetkých? Politiku dať dole úplne? Neviem. Je tu kopa ľudí, čo tu politiku zase chce.
O aký jeden názor ide? Čo to znamená nerešpektuje? Ja som vyjadril názor, že cieľom niektorých diskutujúcich je zahltiť ho politickou propagandou a príspevkami ktoré s témou fóra nesúvisia. To je ten názor, ktorý tu nie je rešpektovaný? Bolo mi odporúčané, aby som fórum rozšíril o ďalšie témy, samozrejme ja tu o politike diskutovať nebudem, nakoľko si ju tu neželám ale budú to iné, možno menej, možno viac toxické. Podľa toho ako budem vnímať záujem.
vladko11
Active Member
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Ne 25 04, 2021 11:37 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 20 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa vladko11 »

Politiku tu chcú iba ľudia, ktorí si myslia, že na tomto fóre s účasťou pár stoviek ľudí ovplyvňujú masy voličov a akákoľvek reakcia v nich vyvoláva pocit vlastnej nadradenosti a nenahraditelnosti. Voľne citované - však počkajte, bezo mňa toto fórum zakape, budete tu mať trollov s ktorými si neporadite. Potom jedinou možnou redakciou nás ostatných je buď odísť, čo je kvôli informacnej hodnote v ostatných témach dosť nepraktické alebo sa pokúsiť o vyváženie toxických príspevkov zverejňovaním protichodných názorov.
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 60 times
Been thanked: 71 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa Truncus »

vladko11 napísal: Ut 03 10, 2023 10:58 pm Politiku tu chcú iba ľudia, ktorí si myslia, že na tomto fóre s účasťou pár stoviek ľudí ovplyvňujú masy voličov a akákoľvek reakcia v nich vyvoláva pocit vlastnej nadradenosti a nenahraditelnosti. Voľne citované - však počkajte, bezo mňa toto fórum zakape, budete tu mať trollov s ktorými si neporadite. Potom jedinou možnou redakciou nás ostatných je buď odísť, čo je kvôli informacnej hodnote v ostatných témach dosť nepraktické alebo sa pokúsiť o vyváženie toxických príspevkov zverejňovaním protichodných názorov.
Veľmi múdry názor. Lepšie by som to ani ja nevyjadril..
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4047
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 51 times
Been thanked: 64 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

vladko11 napísal: Ut 03 10, 2023 10:58 pm Potom jedinou možnou redakciou nás ostatných je buď odísť, čo je kvôli informacnej hodnote v ostatných témach dosť nepraktické alebo sa pokúsiť o vyváženie toxických príspevkov zverejňovaním protichodných názorov.
Lenze to si zase nic nove nevymyslel, lebo si povedal, ze nech sa teda hromadia prispevky s protichodnymi nazormi. Co sa tu prakticky deje doteraz a tiez s tym mnohi nesuhlasia.

Idealna moznost (podla mojho nazoru) by bolo celoplosne zakazat politiku vo verejnom priestore a striktne to vyhadzovat. Ja si tiez radsej pozriem ekonomicke forum bez somarin o "uzasnom hrdinstve kyjevskeho rezimu reagujuceho na nicim nevyprovokovanu agresiu".

Ina moznost je, ze sa schovam do svojho neverejneho vlakna a zaplavte si to tu uspechmi USA a ich "spojencov".

Rozhodnutie vzdy bolo a je na majiteloch...
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15823
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa JUGGLER »

tomáš virdzek napísal: Ut 03 10, 2023 9:54 pm Tvoj názor, je fórum bez politiky. Jugglerov názor je fórum s politikou. Zrejme sa nám tu predkladá otázka čo s Jaroslavom + nerešpektovaním názoru iného alebo čo s politikou ako takou.

Dajte návrh.
Treba sa vrátiť tam, kde to fungovalo.

Navrhujem , aby celá sekcia, ktoré je linkovaná z main page Ekonomika a politika bola zlikvidovaná a to nasledovne:
1. Vlákna z nej Svetová demografia a BRICS presunúť do susednej sekcie MAKROEKONOMIKA.
2. Vlákno Voľby 2023 (z pohľadu ekonomiky) presunúť do Politika a názory o spoločnosti

Takže celá téma Off topic, politika bude znova nelinkovaná z main page a kto bude chcieť čítať príspevky bude musieť ísť tam, alebo sledovať neprečítané príspevky.

Ja mám v pamäti smartphonu i PC linku na aktívne témy, ale zároveň si pozriem čo je nové v neprečítané príspevky, ktorými neobťažujeme verejnosť.

Nie som za radikálne riešenia, že sa budeme vyjadrovať len k témam ekonomickým a investičným. Off topic a politika tu boli odjakživa.
Kto nechce chodiť do off topicu a politiky ten predsa môže robiť to, čo bežná verejnosť, že si bude sledovať len aktívne témy, alebo témy linkované z main page.

Treba dokončiť nominácie na najhoršieho diskutéra a vyvodiť z toho dôsledky.

Ak si väčšina želá aby tu do skončenia vojny na Ukrajine neboli preberané postoje k vojne, politike Zelenského, Rusku a Nato, tak to treba vylúčiť z verejnej diskusie.
Keď chce Jaroslav mať vlastné vlákno v nelinkovanej Politike a názory, ja som zato , aby si ho založil. Nebude tak písať do všetkých tém, ale si môže preniesť citáciu do svojho vlákna a napísať k tomu vlastný názor. Vlákno nebude linkované z main page, každý sa môže rozhodnúť či ho bude čítať.
V Londýne v Hyde Parku funguje Speakers' Corner. Hocikto sa tam môže postaviť a povedať si čo len chce.
Tak ak chcete môžeme to mať aj tu v nelinkovanej sekcii. Ja som to už navrhoval pred rokom, ale demokracia a sloboda sa tu viac kritizuje ako pretavuje do praxe. :)

Takže aby sme sa pohli vpred vyjadrite sa:
1 Presun politiky a off topic späť do nelinkovanej sekcie
2 jaroslavove vlákno, alebo Speakers Corner. Môže byť aj oboje. Vlákna tu môže zakladať hocikto, tak sa netvárme, že na to treba povolenie šéfstva.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4047
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 51 times
Been thanked: 64 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

JUGGLER napísal: St 04 10, 2023 10:30 am Takže aby sme sa pohli vpred vyjadrite sa:
1 Presun politiky a off topic späť do nelinkovanej sekcie
2 jaroslavove vlákno, alebo Speakers Corner. Môže byť aj oboje. Vlákna tu môže zakladať hocikto, tak sa netvárme, že na to treba povolenie šéfstva.
Za mna :like: :like:
vladko11
Active Member
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Ne 25 04, 2021 11:37 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 20 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa vladko11 »

Podľa mňa toto fórum nemá byť na úrovni pokecu, či ružového koníka ale to ma byť fórum odborné a moderované. Ako príklad fóra, ktoré je podľa mňa na vysokej úrovni uvediem outdoorforum.cz, aj keď samozrejme tam ide o úplne iné témy.
V prvom rade mi tu chýbajú zverejnené pravidlá. Možno som ich zaškrtol pri registrácii ale tu na stránke diskusií ich nevidím.
Po druhé, je pravda, že politika tu bola oddávna. O tomto, či politiku ponechať, obmedziť alebo vyzdvihnúť by nemali rozhodovať subjektívne názory ale objektívne štatistiky návštevnosti, inzerenti, autori odborných článkov a hospodárske výsledky. Opakujem, je na majiteľoch, koľko a akej politiky tu chcú mať a ak chcú, môžeme sa k tomu v nejakej ankete vyjadriť.
Po tretie, pokladám za vhodné aby na príspevky presunuté do nelinkovanej sekcie neboli pridávané extra upozornenia. To iba motivuje ľudí aby z odborných sekcií fóra prešli do tých podľa mňa odpadových.
Po štvrté, demokracia nespočíva v tom, že každý si bude hovoriť čo chce a kde chce. Keď človek príde na Denník N, očakáva tam istú liberálnu redakciu a keď príde na Denník S, očakáva tam zas redakciu konzervatívnu. A demokracia je aj v tomto, že máme na výber a autori i konzumenti s tým môžu počítať. A keď autor nie je stotožnený so zameraním svojho média, tak buď odíde sám alebo ho vyhodia a bez akýchkoľvek následkov si nájde prácu inde. U nás sa totiž za vyjadrenie názoru zatiaľ nezatvára. No a keď príde človek na fórum ako-investovat, tak by mohol podľa názvu očakávať, že to tu nebude nejaký zelený koník ale niečo o investovaní.
Po piate, technická poznamka. Klik na odkaz Sitemap je podľa mňa nefunkčný, nebolo by lepšie ho zrušiť?
Po šieste, chýba mi tu viac článkov a azda aj diskusií o základných pravidlách finančnej gramotnosti. Chápem, že fórum nemá príliš dosah na cieľovú skupinu, no tieto chlebové témy by možno pomohli okruh užívateľov rozšíriť.
Po siedme, pokiaľ je táto informácia dostupná, zaujímalo by ma, či nelinkované offtopic témy majú všeobecne nižšiu alebo vyššiu čítanosť ako tie ostatné. Teraz sa domnievam, že ak sa už človek do fóra dostane, nebude rozlišovať, či na to potrebuje link z titulnej stránky, keď tam môže ísť priamo a vybrať si čo ho zaujíma.
Nishin
Silver Member *
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 31 03, 2021 8:35 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 45 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa Nishin »

Som vďačný že som objavil toto fórum pár rokov dozadu, väčšina diskusie tu prebieha vecne, jasne a vyvážene. Naozaj som sa naučil mnohému od viacerých diskutujúcich.
Pri mojej nominácii naozaj nebudem hodnotiť názory ani fakty diskutujúcich, pretože pravda môže byť vždy niekde uprostred. Budem hodnotiť prínos fóru a čitateľom. Berte to ako spätnú väzbu a nie nejaký hejt.

Jaroslav80 - ja mám naozaj pocit, že tento človek sa vyžíva v provokáciách a užíva si hejt ktorý sa mu zaslúžene dostáva. Jeho reakcie sú väčšinou provokačné, mimo tému a fórum posúvajú o levely nižšie. Vďaka nemu som na pár mesiacov aj prestal navštevovať fórum kým sa to tu neukľudnilo.
Iceberg8 - naozaj nič osobné, vadí mi však, že pod každým príspevkom nájdem vždy jeho reakciu, ktorá nijak nerozvíja tému, ale väčšinou ju odkloní nejakou alternatívnou uletenou otázkou ...a čo keby?... Menej je niekedy viac.

A potom sú tu zvláštni ľudia, ktorí sú paradoxne prínosom pre toto fórum. Taký Ladis, vďaka Jugglerovým reakciám na neho majú možnosť ľudia vidieť, či jeho stratégie naozaj fungujú ako sám prezentuje. Na týchto analýzach sa človek nielen pobaví, ale aj niečo naučí.
miror
Gold Member **
Príspevky: 537
Dátum registrácie: Ut 06 04, 2021 9:13 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 171 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa miror »

Trosku ma prekvapilo, ze je tu nejaka vip sekcia, kde sa diskutuje o ekonomike. Lebo mimo tejto sekcie - tam kde ja vidim, stale rozmyslam, co to tu je, same dezolatske nazory, potom dokola tie iste zakladne otazky, co keby si niekto precital temu, tak to tam ma, co to tu vlastne je za forum, ako upada a hla, ono su tu utajene sekcie.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2844
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 54 times
Been thanked: 112 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa Rokosák »

Ak niekoho nenavidite kto tvrdi, ze 2 + 2 = 4 tak to stale plati. Vezmime si sport ako napriklad futbal. Pred kazdym zapasom sa protivnik studuje. Studuju sa jeho slabiny, ale aj silne stranky. Z dovodv postupneho zlepsovania sa treba ucit od kazdeho.

Ked nesuhlasime s prispievatelmi aspon vieme o co ide. Nemusime sa spoliehat na tretie informacie ani na nase vlastne predstavy. Cim oponentov lepsie pozname tym je lahsie ich porazit, pochopit ci presvedcit (aj okradnut :D ).
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
laty
Silver Member *
Príspevky: 279
Dátum registrácie: Št 17 07, 2008 5:44 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa laty »

Navrhujem sam seba, lebo som 99% casu lenivy odpovedat.
Farm Profi-Výroba diskov, špeciálnych kolies a dvojmontáží. Predaj pneumatík a duší pre poľnohospodársku, lesnú, stavebnú a komunálnu techniku.

Kultivačné kolesá
Traktorové dvojmontáže
Predaj pneumatík na poľnohospodárske, lesné a stavebné stroje
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15823
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa JUGGLER »

laty napísal: St 04 10, 2023 6:03 pm Navrhujem sam seba, lebo som 99% casu lenivy odpovedat.
Laty - za všetkých, čo neprispievajú. :)
Nechceš sa nominovať aj za najlepšieho diskutéra? Vôbec nevyvolávaš konflikty !
:beer:

P.S. Ešte trejdíš?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

vladko11 napísal: St 04 10, 2023 1:14 pm
V prvom rade mi tu chýbajú zverejnené pravidlá.
Máš ich zverejnené nad každou témou. Nad každou jednou, môžeš si ich aj rozkliknúť: Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu. ucp.php?mode=terms

pravidla.jpg

Viac na očiach sme to už nevedeli spraviť. :roll:
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ruším svoje nominácie. Nepotrebujem tu nimi vytvárať ďalší nepokoj. Sorry páni.
Ninx
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St 14 07, 2021 8:44 pm
Has thanked: 27 times
Been thanked: 33 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa Ninx »

tomáš virdzek napísal: Št 05 10, 2023 10:19 am všetkého
*jednej veci
tomáš virdzek napísal: Št 05 10, 2023 10:19 am vrtnúť a kopnúť
*napisat, co konkretne je problem, ake nasledky to moze mat pre forum a navrhnut mozne riesenie

mrzi ma, ze vnimas moje prispevky takto, no kedze este stale zijeme v relativne slobodnom state, maximum, co s tym z mojej strany spravim je, ze sa ohradim. Ocenil by som vsak, keby tuto diskusiu neextrahoval do dalsej, skrytej temy.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ninx, budem čisto technický, ak si si nevšimol už aj bez Tvojho komentovania celej situácie, ktorá tu vznikla na fóre, sa tu tá téma aktívne riešila. Keby som mal byť absolútne dôsledný v kontrolovaní dodržiavania pravidiel tohto fóra, tak by som tu musel mazať x príspevkov len kvôli tomu, že citujem: "Ďalej súhlasíte s tým, že na diskusnom fóre nebudete vytvárať a/alebo podnecovať konflikty...

Mne ide iba o jedno, že nepridáva žiadnemu riešeniu konfliktu to chlapi, keď sa v už rozhorenej veci, do nej začnú pridávať ďalší a ďalší. Toto tu fakt neznášam. Je to iba prilievanie benzínu do ohňa, nič viac. Poď si Ty vyskúšať riešiť tu konfliktné situácie. Sedel som pri tom 3 dni do 1-2 rána. Tiež si vyskúšaj odpisovať na všetky súkromné správy, kde chce každý niečo iné v takom konflikte. Niekedy ich ani nestačíš čítať. Z každej strany sa na Teba valí všetko a naraz :roll:

Ja proti Tebe nič nemám. Nerozumieme si v otázke riešenia danej situácie a nakoľko mám s takým niečím už skúsenosť, poviem Ti, že pri tom nechcem stráviť ďalšie týždne môjho života.

Ty len máš pocit, že si niečo napíšeš.

Nevaďme sa, je spravené hlasovanie: viewtopic.php?t=25419 Čiže sa snažím aktívne riešiť celý problém a ver mi, že tak rýchlo ako to len ide.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ideme Franto prilievať ďalší benzín do ohňa? O to tu zrovna teraz za posledné dni prioritne ide? Máš pocit, že to teraz všetci nevyhnutne potrebujeme?

Vyjadri sa prosím radšej v hlasovaní. Napísal som tam, že výsledky budú pre fórum záväzné.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Franto napísal: Št 05 10, 2023 2:45 pm
Dotklo sa Ťa Tomáš, keď Ti tu ľudia vravia, ako im to tu pripadá?
Nie, mňa sa dotklo niečo celkom iné. A ďaleko viac ako si myslíš. A predstav si, že to vôbec nesúvisí s politikou. A až tak, že uvažujem nad tým, či mi vlastne stojí za to, aby som ťahal ďalej toto fórum, aj keď odtiaľto politika celkom zmizne.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 634 times
Been thanked: 369 times

Re: NOMINÁCIE: najhorší diskutér 2023 ( Zlatá malina )

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Franto napísal: Št 05 10, 2023 2:45 pm
To čo ti tu dlho klíčilo, Ti nevadilo (a nejde len o Jaroslava), ale dupkáš nôžkou keď tu na to niekto poukáže?
Pozri sa Franto. Výsledkom hlasovania zrejme bude to, že tu politika skončí úplne. Potom Ťa dám za moderátora a budeš mi aktívne pomáhať to tu od nej čistiť. Berieš? Deal?

A medzi nami. Ja často napíšem veci impulzívne, keď som pod tlakom, tiež som len človek a nie stroj. A potom ma to samozrejme mrzí. Patrím medzi ľudí, ktorí sa tu vedia ospravedlniť. Mám svedomie. Otázka ale je, či to tu tak funguje u všetkých.
Napísať odpoveď

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"