Prezidentské voľby 2024

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Voľby Ako-investovať II. kolo

Hlasovanie ukončené So 06 04, 2024 6:21 pm

1. Ivan Korčok.
44
80%
2. Peter Pellegrini
8
15%
3. nebudem voliť
3
5%
 
Celkom hlasov: 55

Pravlad
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po 12 02, 2024 9:37 pm
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Pravlad »

Pokial mi nieco ine neuniklo tak nejde o to ze by realna korcokova stranka bola hacknuta, ale niekto vytvoril fake korcokovu stranku na podobnom odkaze,
real korcok: https://ivankorcok.sk/ fake korcok: https://www.ivankorcok2024.sk/ (archiv zo vcera https://web.archive.org/web/20240329212 ... ok2024.sk/) , na tej stranke su samozrejme popisane rozne voloviny ktore korcokovi mozu uskodit.
V zdrojovom kode boli nejake odkazy na agenturu Creo advertising, s. r. o, co je agentura ktora robila aj original pelleho stranku : https://www.peterpellegrini.sk/. Odkazy na agenturu v zdrojovom kode a metadata co mozu byt spojene s Pellem uz na tej fake stranke nenajdete, ale v archivovanej verzii su.
Max100
Silver Member *
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ne 15 08, 2021 12:46 pm
Has thanked: 24 times
Been thanked: 43 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Max100 »

Pravlad napísal: So 30 03, 2024 12:26 pm Pokial mi nieco ine neuniklo tak nejde o to ze by realna korcokova stranka bola hacknuta, ale niekto vytvoril fake korcokovu stranku na podobnom odkaze,
real korcok: https://ivankorcok.sk/ fake korcok: https://www.ivankorcok2024.sk/ (archiv zo vcera https://web.archive.org/web/20240329212 ... ok2024.sk/) , na tej stranke su samozrejme popisane rozne voloviny ktore korcokovi mozu uskodit.
V zdrojovom kode boli nejake odkazy na agenturu Creo advertising, s. r. o, co je agentura ktora robila aj original pelleho stranku : https://www.peterpellegrini.sk/. Odkazy na agenturu v zdrojovom kode a metadata co mozu byt spojene s Pellem uz na tej fake stranke nenajdete, ale v archivovanej verzii su.
Aj heknuta jeho realna stranka,aj vytvorena fake stranka.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7072
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 284 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa jogo »

Ja voliť nepôjdem, ale ak by tento človek kandidoval na prezidenta, tak by som mal koho voliť.
https://www.youtube.com/watch?v=2ZyZat1V0Po
Ten by Ficovi neustúpil a do vojny na Ukrajine by nás nehnal.
Liberali urobili chybu, že postavili Korčoka ako kandidáta na prezidenta a asi vyhrá Pelegrini, lebo ten nasiera menej ľudí ako Korčok svojimi činmi. Si pamätám, že najviac sa za minulej vlády nadávalo na Nagya a Korčoka(teda okrem Matoviča), lebo nas zapájali do vojny na Ukrajine.
Som doma a v mojom okolí ide každý voliť Pelegriniho...ja ho voliť nepôjdem, lebo si myslím, že by mohol omilostiť uväznených smerákov.
Inak by som ho volil ako menšie zlo.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4050
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 52 times
Been thanked: 65 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Z mojho pohladu zo vsetkych kandidatov, ktori kandidovali v prvom kole, je karierny vojnovy NATO jastrab Korcok tou najhorsou volbou pre Slovensko. V sucasnej medzinarodnej situacii by este aj neonacista Kotleba dokazal v slovenskom prezidentskom urade napachat menej skody, nez potencialny prezident Korcok.
Volit sa nechystam, lebo ak si to populacia SR nedokaze uvedomit, tak nech idu do zakopov. Ono politici v Bruseli a Washingtone potrebuju signal, ze ich karierny NATO jastrab Korcok nebol zvoleny (nech uz by bol zvoleny hocikto z toho zvysku) - a ak sa Slovaci na ten signal nezmozu, tak nech si nadalej upadok NATO vychutnavaju v plnej krase.
Vo vedeni NATO totiz zaspali dobu a nepochopili, ze uz nie su natolko silni ako pred 20 rokmi ked sa im nemal sancu nikto postavit.
Najvyzbrojenejsiu krajinu na svete, co sa tyka rozlohy aj nuklearneho arzenalu, z Krymu, ktory ovladaju Rusi uz od Rusko-Tureckej vojny, NATO nedostane prec a NATO si tam neurobi svoje vojenske letisko. A generali NATO, ktori si to nevedia spocitat, len idu slepo do znicenia sveta. Este aj sovieti si dokazali uznat, ze na Kube si raketovu zakladnu proste neurobia.
gigant
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Po 25 02, 2013 8:48 am
Been thanked: 7 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa gigant »

jaroslav80 napísal: So 30 03, 2024 5:49 pm
Volit sa nechystam, lebo ak si to populacia SR nedokaze uvedomit, tak nech idu do zakopov.
..az nato ze to nefunguje stylom ze do zakopov pojdu len volici korcoka a nevolici korcoka alebo ti co sa nezucastnili sa budu len prizerat..takze kazdy potencialny nevolic korcoka ktory sa nato vykasle dava hlas korcokovi kedze ten ma viac hlasov nez volici pelleho.
Max100
Silver Member *
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ne 15 08, 2021 12:46 pm
Has thanked: 24 times
Been thanked: 43 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Max100 »

Prezident nema kompetencie poslat niekde vojakov do boja.
miror
Gold Member **
Príspevky: 537
Dátum registrácie: Ut 06 04, 2021 9:13 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 171 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa miror »

Je to tu propaganda ako všade inde. Aj starý jaroslav80 sa prebudil, keď treba trollovať v prospech smerákov.

Vidím tu samé strašenie ohľadom Korčoka, zaujímavé, že druhá inteligentnejšia strana nepotrebuje strašiť Pellegrinim a väčšina príspevkov je proti Korčokovi. Ale čo už, žijeme dobu, že stokrát opakovaná lož je pravda, tak sa tu opakuje a opakuje podľa nôt zo Súmračnej.

Ale radím Vám, dobre investujte, aby ste sa na dôchodky z 1.piliera nespoliehali, lebo týmto predlžovaním mafie a toho, čo bude nasledovať, keď ani v prezidentskom paláci nebude záchranná brzda, vyženiete viac a viac mladých sklamaných z tých všetkých zločinov a rozkrádačiek do zahraničia. Aby na Vás mal kto prispievať, jedine že by Tí "zlí" migranti, čo už aj Fico v zahraničí priznal, že ich bude treba ale Vás tu doma pred nimi chráni.

Vidím to aj na svojich deťoch, nie sú zvyknuté zo socializmu ako Vy starší, že všetko je spoločné a treba to rozkrádať a Tí mocní môžu všetko. Nepáči sa im to, čo sa tu už niekoľko mesiacov deje a bude diať. Tie populistické rečičky nie sú zásterkou rozbíjania rozpočtu a vykorisťovania pracujúcej bohužiaľ skoro menšiny. Nepotrebujeme na jedného platiteľa daní taký pomer úradníkov, ktorí nevedia čo s časom a unudia sa z ničnerobenia.

V poslednej dobe sa mi veľa do podvedomia dostáva Austrália, zaujímavé ako si tam niektorí kupujú nehnuteľnosti (aj Smeráci, nielen SaS-kári), žeby bezpečný prístav pred tým, čo nás čaká tu v Európe ? Žeby vrchnosť vedela a mi neinformovaní len potom s otvorenými ústami sledovali, čo tu bude o ďalších 5 - 10 rokov ? A nie, nemyslím len omieľané rozšírenie konfliktu, proti čomu nepomôže ani Fico s jeho bandou, myslím vzostup populistických strán v Európe, nielen u nás a tá bezvýchodisková situácia uvažujúcej menšiny o smerovaní strednej Európy. Stráca sa zdravý rozum.
Pravlad
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po 12 02, 2024 9:37 pm
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Pravlad »

Prezident nemôže niekde posielať vojakov a Korčok to ani nechce... Ak by náhodou vyhral Korčok (momentálne to vidím 50/50, uvidíme čo si ešte smerácka propaganda stihne vymyslieť), tak tu všetkých môžem ubezpečiť že nikto do zákopov v UA nepôjdeme.
Inak to voličom Peleho nevadí akým štýlom vedie kampaň? Neustále strašenie vojnou, časopis extra plus premium, fake weby... samozrejme sa tvári že s tým nemá nič spoločné ale minimálne pri tom webe sú tam spojenia na jeho marketingovú agentúru.
V Česku mal Babiš veľmi podobnú kampaň, stále čakám kedy Petr Pavel pošle všetkých mužov v Česku na Ukrajinu a on sa furt fláka.
gigant
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Po 25 02, 2013 8:48 am
Been thanked: 7 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa gigant »

..chlapi..ukludnite sa..pointa prispevku nie su zakopy a kazdy kto vie citat a cita vie ze prezident si nemoze len tak sam od seba poslat niekam vojsko ale musi to byt vlada/parlament takze nemusite to vysvetlovat v kazdom prispevku nie sme ani na sme ani na hlavnych spravach.. :na_zdravie:
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1003
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 137 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

miror napísal: Ne 31 03, 2024 10:39 amAle radím Vám, dobre investujte, aby ste sa na dôchodky z 1.piliera nespoliehali, lebo týmto predlžovaním mafie a toho, čo bude nasledovať, keď ani v prezidentskom paláci nebude záchranná brzda,...
Opravim ta trocha. Tu myslim nie je ziadny priamy podporovatel Pelleho. Velmi dobre si uvedomuju ze je to jedna mafia. Ale z nejakeho osobneho presvedcenia ju povazuju za mensie zlo nez Korcoka ktory nas vraj preda do ameriky.
ibi2525
Active Member
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 01 09, 2007 11:33 am
Has thanked: 43 times
Been thanked: 29 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa ibi2525 »

Pravlad napísal: Ne 31 03, 2024 11:07 am tak tu všetkých môžem ubezpečiť že nikto do zákopov v UA nepôjdeme.
Prosím ta len by som chcel vedieť akú funkciu v štáte zástavas lebo slubujes viac ako Mečiar. Dzurinda. Fico a aj matovic dokopy. A to chcem zdôrazniť hneď na začiatku kým dostanem cervenu nálepku ze niesom ani proti pelemu ani proti korcokovi...A samozrejme ani jeden nechce posielať a ani nemôže poslať vojakov nikam. Ale som za zdravý rozum...A ta veta je celkom už.. A keďže toto je investičné fórum.. Tak tvoja veta vyznieva ako tvrdenia od ludi ktorý sľubujú bez rizikovu investicou z výnosom 30 %.. A myslím ze takých tu veľmi rýchlo posielame niekam
Pravlad
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po 12 02, 2024 9:37 pm
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Pravlad »

Samozrejme nikto nevie čo sa stane a nič také sľúbiť nemôžem, ale ak pôjdeme do zákopov tak je jedno či je tam korčok alebo pele. Pointa je že mi vadí smerácka propaganda a strašenie vojnou ako keby Korčok po ničom inom netúžil.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15831
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1046 times
Been thanked: 1406 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Čo sa týka toho fake webu. Zamyslel sa niekto, prečo by Pelleho agentúra riskovala vytváranie fake webu, keď aj malému decku je jasné, že sa to dá dopátrať ? Veď keby som chcel niečo také spraviť, tak to dám spraviť bielemu koňovi v cudzine a dám si záležať aby ani náhodou neostalo nijaké domáce spojenie. Ináč, ked som si chcel prečítať, čo je na tej fake stránke, tak už bola nedostupná. Takže fungovala koľko? hodiny?

RTVS včera v správach:

Ivan Korčok upozorňuje na falošný web s jeho menom. Na skutočnú stránku útočia hekeri

Kandidát na prezidenta Ivan Korčok upozorňuje na falošný web s jeho menom, pričom stránka obsahuje vymyslené výroky. Avizuje preto podanie trestného oznámenia.

Zároveň oznámil, že jeho skutočná stránka čelí od piatkového (29. 3.) večera hekerským útokom.

Ivan Korčok sa domnieva, že falošný web založili ľudia, ktorí robia kampaň Petrovi Pellegrinimu.

Hovorkyňa Petra Pellegriniho Patrícia Medveď Macíková v reakcii dôrazne odmietla výroky Ivana Korčoka.

Podľa nej len skúša rovnaký scenár ako niekoľko dní pred uplynulými parlamentnými voľbami Progresívne Slovensko, keď informovalo o útoku hekerov.

https://spravy.rtvs.sk/2024/03/ivan-kor ... ia-hekeri/

P.S. Podobné finty si pametám, ked svet obletela správa, že niekde bol použitý smrtiaci plyn. Potom reportéri zistili, že útok dymovnicami bol a kričalo sa, že ide o smrtiaci plyn. Ale nakoniec zistili, že plyn nebol smrtiaci, teda fake news. Lenže v správach sa už neobjavila oprava, len to, že útok treba prešetriť ( čo trvá mesiace ).

To isté sme mali nedávno na UA, ked ukrajinci spravili chybu a vystrelili raketu na vlastné trhovisko.
Ihneď v ten istý deň sme videli neprestrielné zábery, že raketa prišla z ukrajinského územia, ale všetky svetové média vrátane zelenského opakovali, že útok prišiel z Ruska. A že to samozrejme treba ešte prešetriť.
Po mesiacoch sa prešetrilo to, čo sa vedelo ihneď...ale bola z toho už iba nenápadná správička na jednu vetu.

Takže Korčok podal trestné oznámenie a za niekolko mesiacov budeme vedieť pravdu :)
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Pravlad
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po 12 02, 2024 9:37 pm
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Pravlad »

JUGGLER napísal: Ne 31 03, 2024 1:07 pm Ináč, ked som si chcel prečítať, čo je na tej fake stránke, tak už bola nedostupná. Takže fungovala koľko? hodiny?
Ta stránka stále funguje: https://www.ivankorcok2024.sk/, prípadne som sem posielal aj archivovanú verziu.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1003
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 137 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

JUGGLER napísal: Ne 31 03, 2024 1:07 pmČo sa týka toho fake webu. Zamyslel sa niekto, prečo by Pelleho agentúra riskovala vytváranie fake webu, keď aj malému decku je jasné, že sa to dá dopátrať ? Veď keby som chcel niečo také spraviť, tak to dám spraviť bielemu koňovi v cudzine a dám si záležať aby ani náhodou neostalo nijaké domáce spojenie.
Pre svojich volicov nepotrebuje take sofistikovane kroky. Vsak aj ked meni nazory kazdych 5min tak to s jeho popularitou nikdy nepohlo.
ibi2525
Active Member
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 01 09, 2007 11:33 am
Has thanked: 43 times
Been thanked: 29 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa ibi2525 »

Pravlad napísal: Ne 31 03, 2024 1:06 pm Samozrejme nikto nevie čo sa stane a nič také sľúbiť nemôžem, ale ak pôjdeme do zákopov tak je jedno či je tam korčok alebo pele. Pointa je že mi vadí smerácka propaganda a strašenie vojnou ako keby Korčok po ničom inom netúžil.
Tak keď nemôžeš tak nesľubuj...

A už naozaj už prestaneme písať tri vety dookola tie isté.. To môžme pri investovaní tie vety ktoré treba vytesat do kameňa...

Ale už je toho akurát dosť. O vojne a vojne a inom nie rozprávajú len ty ktorý chcú aby bola a aby sa neskončila lebo na nej zarábajú.. Ci pele ci Fico alebo aj pápež hovorí furt to isté... Zastavme zbrane a rokujte... Kto je agresor to vieme... Kto bude platiť opravy vieme...kto je diktátor tiež vieme.... Tak nech sa rokuje ale nie bojuje.

A ak sa nemylim slovo mier používa Pele.. Slovo bojovať používa korcok. Ak nechceme ísť naozaj do zakopu tak treba asi hovoriť mier a nie bojovať.
Max100
Silver Member *
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ne 15 08, 2021 12:46 pm
Has thanked: 24 times
Been thanked: 43 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Max100 »

JUGGLER napísal: Ne 31 03, 2024 1:07 pm Čo sa týka toho fake webu. Zamyslel sa niekto, prečo by Pelleho agentúra riskovala vytváranie fake webu, keď aj malému decku je jasné, že sa to dá dopátrať ? Veď keby som chcel niečo také spraviť, tak to dám spraviť bielemu koňovi v cudzine a dám si záležať aby ani náhodou neostalo nijaké domáce spojenie. Ináč, ked som si chcel prečítať, čo je na tej fake stránke, tak už bola nedostupná. Takže fungovala koľko? hodiny?

RTVS včera v správach:

Ivan Korčok upozorňuje na falošný web s jeho menom. Na skutočnú stránku útočia hekeri

Kandidát na prezidenta Ivan Korčok upozorňuje na falošný web s jeho menom, pričom stránka obsahuje vymyslené výroky. Avizuje preto podanie trestného oznámenia.

Zároveň oznámil, že jeho skutočná stránka čelí od piatkového (29. 3.) večera hekerským útokom.

Ivan Korčok sa domnieva, že falošný web založili ľudia, ktorí robia kampaň Petrovi Pellegrinimu.
Hovorkyňa Petra Pellegriniho Patrícia Medveď Macíková v reakcii dôrazne odmietla výroky Ivana Korčoka.

Podľa nej len skúša rovnaký scenár ako niekoľko dní pred uplynulými parlamentnými voľbami Progresívne Slovensko, keď informovalo o útoku hekerov.

https://spravy.rtvs.sk/2024/03/ivan-kor ... ia-hekeri/

P.S. Podobné finty si pametám, ked svet obletela správa, že niekde bol použitý smrtiaci plyn. Potom reportéri zistili, že útok dymovnicami bol a kričalo sa, že ide o smrtiaci plyn. Ale nakoniec zistili, že plyn nebol smrtiaci, teda fake news. Lenže v správach sa už neobjavila oprava, len to, že útok treba prešetriť ( čo trvá mesiace ).

To isté sme mali nedávno na UA, ked ukrajinci spravili chybu a vystrelili raketu na vlastné trhovisko.
Ihneď v ten istý deň sme videli neprestrielné zábery, že raketa prišla z ukrajinského územia, ale všetky svetové média vrátane zelenského opakovali, že útok prišiel z Ruska. A že to samozrejme treba ešte prešetriť.
Po mesiacoch sa prešetrilo to, čo sa vedelo ihneď...ale bola z toho už iba nenápadná správička na jednu vetu.

Takže Korčok podal trestné oznámenie a za niekolko mesiacov budeme vedieť pravdu :)
Ked aj malemu decku je jasne,ze sa to da dopatrat,tak by si to Korcok nehekol predsa sam.Pelleho tim,robi chyby.A ak sa to aj dopatra,tak uz bude po volbach,tak preco by to Pelle neriskol?Aj casopisy ociernujuce Korcoka si vytlacil Korcok sam?Ved za poslednu dobu sme svedkami toho ako PP klame.Ako hovorim,ma dobreho ucitela.
ibi2525
Active Member
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 01 09, 2007 11:33 am
Has thanked: 43 times
Been thanked: 29 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa ibi2525 »

Klame v com.. Trochu konkrétne... Lebo napísať jednoduchú vetu typu.. Pan PP klame a nič viac je trocha zavádzanie... Ako tu bolo spomenuté... Niečo k tomu odkaz na článok alebo pod alebo aspoň v odrážkach to trochu rozviesť... Hlavne keď si myslím ze za posledné 2 týždne nič nové sme sa nedozvedeli ani z jedného tábora.. Dakujem
Naposledy upravil/-a ibi2525 v Ne 31 03, 2024 1:41 pm, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 1003
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 46 times
Been thanked: 137 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa wladas »

ibi2525 napísal: Ne 31 03, 2024 1:27 pmA už naozaj už prestaneme písať tri vety dookola tie isté..
ibi2525 napísal: Ne 31 03, 2024 1:27 pmA ak sa nemylim slovo mier používa Pele.. Slovo bojovať používa korcok.
Takto instatne v jednom prispevku som este nevidel protirecenie :D :D
Pele pouziva slovo vojna !!!
ibi2525
Active Member
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 01 09, 2007 11:33 am
Has thanked: 43 times
Been thanked: 29 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa ibi2525 »

Tri vety dookola ci jeden či druhý... Ci pele aj korcok nič nové nehovoria...len sa opakujú tak ako aj tu na fóre..

Tak som potom mimo.. Skus príklad., lebo diskusie.. Rozhovory peleho ti za pravdu nedávajú...

A ešte by som chcel pochopiť kde si protirecim
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15831
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1046 times
Been thanked: 1406 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Pravlad napísal: Ne 31 03, 2024 1:17 pm Ta stránka stále funguje: https://www.ivankorcok2024.sk/, prípadne som sem posielal aj archivovanú verziu.
Mne nie:
Prílohy
IKor.png
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Pravlad
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po 12 02, 2024 9:37 pm
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Pravlad »

JUGGLER napísal: Ne 31 03, 2024 1:55 pm
Pravlad napísal: Ne 31 03, 2024 1:17 pm Ta stránka stále funguje: https://www.ivankorcok2024.sk/, prípadne som sem posielal aj archivovanú verziu.
Mne nie:
Lebo ti to blokuje eset, "ignorovat alebo pokracovat" nefunguje?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15831
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1046 times
Been thanked: 1406 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa JUGGLER »

OK. Už to viem otvoriť. To len bola nadpráca Esetu, ktorý robí blokovanie ako cenzúru.
Prvykrát som to nevedel otvoriť z mobilu...tam Eset nemám...ale OK.

Veď je to len paródia na Korčoka, plná pravopisných chýb.
Shooty mohol takú stránku urobiť aj na Pellého ako sa vyliahol zo smeráckeho vajíčka :lol:
Prílohy
parodia.png
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4002
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 489 times
Been thanked: 176 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa iceberg8 »

miror napísal: Ne 31 03, 2024 10:39 am
V poslednej dobe sa mi veľa do podvedomia dostáva Austrália, zaujímavé ako si tam niektorí kupujú nehnuteľnosti (aj Smeráci, nielen SaS-kári), žeby bezpečný prístav pred tým, čo nás čaká tu v Európe ?
Bez vakciny nie, takze toto bude nejaka pochybna info :)
Odoslané z počítača
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4002
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 489 times
Been thanked: 176 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa iceberg8 »

A ten falosny web, moj tip by bol skor false flag .. Aj negativna reklama je dobra reklama ;)
Odoslané z počítača
Pravlad
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po 12 02, 2024 9:37 pm
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Pravlad »

Nasiel som aj reklamu smerujucu na ten fake web, myslite ze toto by bol vazne false flag plateny korcokom? :)

https://adstransparency.google.com/?reg ... cok2024.sk

Reklamu objednala Erste Consulting, spol. s r.o.

"Najväčším darom vo výške 13,5-tisíc eur prispela Štefanovi Harabinovi firma Erste Consulting, hoci to tvorilo viac ako jej polovicu tržieb z roku 2018."

https://domov.sme.sk/c/22322564/transpa ... c-eur.html
2024-04-02_10-05.png
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1746
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 165 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Glogol »

Pravlad napísal: Ut 02 04, 2024 10:18 am Nasiel som aj reklamu smerujucu na ten fake web, myslite ze toto by bol vazne false flag plateny korcokom? :)

https://adstransparency.google.com/?reg ... cok2024.sk

Reklamu objednala Erste Consulting, spol. s r.o.

"Najväčším darom vo výške 13,5-tisíc eur prispela Štefanovi Harabinovi firma Erste Consulting, hoci to tvorilo viac ako jej polovicu tržieb z roku 2018."

https://domov.sme.sk/c/22322564/transpa ... c-eur.html

2024-04-02_10-05.png
...pekna praca, fakty a ziadne dojmy typu "si myslim .. " "podla mna ..." alebo "tipujem ..."
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Martin7
Guru Member ****
Príspevky: 1368
Dátum registrácie: So 19 03, 2016 11:49 am
Been thanked: 191 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Martin7 »

V sobotu sa rozhodne, či budeme mať prezidenta, alebo opäť prezidentku. :)
https://www.facebook.com/ironiazakladhu ... 492815715/
If you don´t find a way to make money while you sleep, you will work until you die. Warren Buffett
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 333
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 61 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

Ako odrazu pred voĺbami liberálom a mimovladkarov prekáža Pelleho sexuálna orientácia robia si z toho srandu.
Myslia si, źe takto ovplyvnia voľby a konzervatívni volići kvoli tomu Pelleho nebudú voliť.

Pekná ukážka pokrytectva a faloše, keď komunitu LGBT, gender, transrodových ĺudí bránia ako o źivot...
Ale na to je rozumný realista u nich zvyknutý.
Max100
Silver Member *
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ne 15 08, 2021 12:46 pm
Has thanked: 24 times
Been thanked: 43 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Max100 »

Kto by si chcel stavit,na Fortune su momentalne kurzy Korcok 1,68.Pellegrini 2,15
miror
Gold Member **
Príspevky: 537
Dátum registrácie: Ut 06 04, 2021 9:13 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 171 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa miror »

Truncus napísal: Ut 02 04, 2024 4:34 pm Ako odrazu pred voĺbami liberálom a mimovladkarov prekáža Pelleho sexuálna orientácia robia si z toho srandu.
Myslia si, źe takto ovplyvnia voľby a konzervatívni volići kvoli tomu Pelleho nebudú voliť.

Pekná ukážka pokrytectva a faloše, keď komunitu LGBT, gender, transrodových ĺudí bránia ako o źivot...
Ale na to je rozumný realista u nich zvyknutý.
liberálom a mimovládkam jeho orientácia vôbec nevadí, skôr im vadí, že sa za ňu hanbí a je smiešne, že čo konzervatívcom tak vadí, tak zrovna na Pellem je to v poriadku

aj keď ja pamätám časy, že ani rozvedená prezidentka by nebola košér, kedysi museli byť ľudia "sporiadaní"
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1746
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 165 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Glogol »

Max100 napísal: Ut 02 04, 2024 5:37 pm Kto by si chcel stavit,na Fortune su momentalne kurzy Korcok 1,68.Pellegrini 2,15
Prave pozeram ze co sa stalo ze tipsport na peho ma 2.4 a rano bolo 2.0
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 333
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 61 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

miror napísal: Ut 02 04, 2024 8:24 pm
Truncus napísal: Ut 02 04, 2024 4:34 pm Ako odrazu pred voĺbami liberálom a mimovladkarov prekáža Pelleho sexuálna orientácia robia si z toho srandu.
Myslia si, źe takto ovplyvnia voľby a konzervatívni volići kvoli tomu Pelleho nebudú voliť.

Pekná ukážka pokrytectva a faloše, keď komunitu LGBT, gender, transrodových ĺudí bránia ako o źivot...
Ale na to je rozumný realista u nich zvyknutý.
liberálom a mimovládkam jeho orientácia vôbec nevadí, skôr im vadí, že sa za ňu hanbí a je smiešne, že čo konzervatívcom tak vadí, tak zrovna na Pellem je to v poriadku

aj keď ja pamätám časy, že ani rozvedená prezidentka by nebola košér, kedysi museli byť ľudia "sporiadaní"
Nemoźem posúdiť, či sa Pelle za svoju orientáciu hanbí, pretože som ani nevidel dokazy, že je homosexuál. Až je, tak to nedáva verejne najavo a nikoho tým neotravuje a nedá sa ani s istotou tvrdiť, že sa za to hanbí.
Ale znova píśem, že liberáĺi a mimovládky vobec neriešili Pelleho, ani jeho orientáciu a nestarali sa o to, ći sa za ňu hanbí v čase, keď ho volali do PS koalície a ponúkali mu predsedu vlády. Bolo im to jedno, nič im nevadilo, len teraz pred voĺbami s tým vyrukovali z dovodov, ako som písal.

Čo sa týka konzervatívcov, tak tí majú Pelleho ako menšie zlo a preto ho budú voliť a nie je to pre nich v poriadku.
Avšak agent USA, ktorý pojde 100 % na ich ruku pre nich predstavuje vačšiu hrozbu, nakoĺko zahraničná politika USA voči svojim kolóniam je hodne bezohĺadná, čo je vidieť aj na vyše 500 - 700 tisíc mŕtvych Ukrajincoch, ktorí zomreli zbytočne, pretoźe Rusko nie je moźné takto poraziť. A racionáĺny človek s priemerným IQ to vedel uź od začiatku.

Koĺkí tí, čo budú voliť Korčoka, ćo volili PS stranu by šli DOBROVOĽNE do ukrajinských zákopov na istú smrť ?
Som presvedčený, že ani jeden z vás.

Pokladáte to za strašenie, ale rovnako ani Ukrajinci niećo také nećakali. Zelenskyj volićom tiež pred voĺbami sĺuboval mier a potom ich klasicky oklamal a zneuźil.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Bukure%C5 ... 1_deviatka

Už sa k tomu viac nebudem vyjadrovať, aj tak to tu nemá zmysel...
patrik.z
Active Member
Príspevky: 103
Dátum registrácie: So 04 05, 2019 11:47 am
Has thanked: 72 times
Been thanked: 44 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa patrik.z »

Truncus napísal: St 03 04, 2024 1:44 pm
miror napísal: Ut 02 04, 2024 8:24 pm
Truncus napísal: Ut 02 04, 2024 4:34 pm Ako odrazu pred voĺbami liberálom a mimovladkarov prekáža Pelleho sexuálna orientácia robia si z toho srandu.
Myslia si, źe takto ovplyvnia voľby a konzervatívni volići kvoli tomu Pelleho nebudú voliť.

Pekná ukážka pokrytectva a faloše, keď komunitu LGBT, gender, transrodových ĺudí bránia ako o źivot...
Ale na to je rozumný realista u nich zvyknutý.
liberálom a mimovládkam jeho orientácia vôbec nevadí, skôr im vadí, že sa za ňu hanbí a je smiešne, že čo konzervatívcom tak vadí, tak zrovna na Pellem je to v poriadku

aj keď ja pamätám časy, že ani rozvedená prezidentka by nebola košér, kedysi museli byť ľudia "sporiadaní"
Nemoźem posúdiť, či sa Pelle za svoju orientáciu hanbí, pretože som ani nevidel dokazy, že je homosexuál. Až je, tak to nedáva verejne najavo a nikoho tým neotravuje a nedá sa ani s istotou tvrdiť, že sa za to hanbí.
Ale znova píśem, že liberáĺi a mimovládky vobec neriešili Pelleho, ani jeho orientáciu a nestarali sa o to, ći sa za ňu hanbí v čase, keď ho volali do PS koalície a ponúkali mu predsedu vlády. Bolo im to jedno, nič im nevadilo, len teraz pred voĺbami s tým vyrukovali z dovodov, ako som písal.

Čo sa týka konzervatívcov, tak tí majú Pelleho ako menšie zlo a preto ho budú voliť a nie je to pre nich v poriadku.
Avšak agent USA, ktorý pojde 100 % na ich ruku pre nich predstavuje vačšiu hrozbu, nakoĺko zahraničná politika USA voči svojim kolóniam je hodne bezohĺadná, čo je vidieť aj na vyše 500 - 700 tisíc mŕtvych Ukrajincoch, ktorí zomreli zbytočne, pretoźe Rusko nie je moźné takto poraziť. A racionáĺny človek s priemerným IQ to vedel uź od začiatku.

Koĺkí tí, čo budú voliť Korčoka, ćo volili PS stranu by šli DOBROVOĽNE do ukrajinských zákopov na istú smrť ?
Som presvedčený, že ani jeden z vás.

Pokladáte to za strašenie, ale rovnako ani Ukrajinci niećo také nećakali. Zelenskyj volićom tiež pred voĺbami sĺuboval mier a potom ich klasicky oklamal a zneuźil.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Bukure%C5 ... 1_deviatka

Už sa k tomu viac nebudem vyjadrovať, aj tak to tu nemá zmysel...
No ja neviem, sice sa nezucastnujem plenarnych zasadnuti liberalov, kde sa tieto veci dohaduju, ale zo svojho okolia poznam mnoho ludi, ktorym a) nevadi LGBT, zaroven b) nevadi Pellegriniho orientacia, zaroven c) sa im nepaci jeho pokrytecky postoj voci otazkam LGBT. Nie je podla mna take narocne najst v tom logiku.
miror
Gold Member **
Príspevky: 537
Dátum registrácie: Ut 06 04, 2021 9:13 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 171 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa miror »

Truncus napísal: St 03 04, 2024 1:44 pm
Koĺkí tí, čo budú voliť Korčoka, ćo volili PS stranu by šli DOBROVOĽNE do ukrajinských zákopov na istú smrť ?
Som presvedčený, že ani jeden z vás.

Pokladáte to za strašenie, ale rovnako ani Ukrajinci niećo také nećakali. Zelenskyj volićom tiež pred voĺbami sĺuboval mier a potom ich klasicky oklamal a zneuźil.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Bukure%C5 ... 1_deviatka

Už sa k tomu viac nebudem vyjadrovať, aj tak to tu nemá zmysel...
dokolečka opakovať stokrát vyvrátený kec, to je ono, presne ako noty zo Súmračnej, Tvoje príspevky tým dávajú jasný smer, odkiaľ pochádzajú
už aj tu na fóre sa niekoľkokrát dávali odkazy na články, že prezident nemá právomoc vyslať vojakov na územie cudzieho štátu a potvrdili to obaja kandidáti

a k tomu, čo je proamerické a čo proruské ? no radšej budem za modernú západnú politiku ako vojenskú diktatúru východného typu, zrovnanie života v oboch je možné vidieť denne, či americký vojaci si zo svojich zahraničných misií vozili chladničky a práčky ?

aký je ruský akciový index - náprotivok SP500 ? koľko doňho investujete ?

a vojna na Ukrajine ? nerobme si ulúzie, že Slovensko niečo znamená. Či postoj Korčoka alebo Pellegriniho môže niečo zmeniť ? Vojnu na Ukrajine nedokážu zastaviť a Putina poslať domov (ano vojensky ani diplomaticky) ani najväčšie a najbohatšie štáty Európy, takže postoje nášho malého Slovenska nie sú asi relevantné v tejto situácií. Čo dokážu postoje, je, či sa za nás pri napadnutí Ruskom niekto ešte postaví alebo nás Fico naservíroval svojimi vyjadreniami na podnose tej obdovovanej východnej kultúre.
patrik.z
Active Member
Príspevky: 103
Dátum registrácie: So 04 05, 2019 11:47 am
Has thanked: 72 times
Been thanked: 44 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa patrik.z »

miror napísal: St 03 04, 2024 3:16 pm
Truncus napísal: St 03 04, 2024 1:44 pm
Koĺkí tí, čo budú voliť Korčoka, ćo volili PS stranu by šli DOBROVOĽNE do ukrajinských zákopov na istú smrť ?
Som presvedčený, že ani jeden z vás.

Pokladáte to za strašenie, ale rovnako ani Ukrajinci niećo také nećakali. Zelenskyj volićom tiež pred voĺbami sĺuboval mier a potom ich klasicky oklamal a zneuźil.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Bukure%C5 ... 1_deviatka

Už sa k tomu viac nebudem vyjadrovať, aj tak to tu nemá zmysel...
dokolečka opakovať stokrát vyvrátený kec, to je ono, presne ako noty zo Súmračnej, Tvoje príspevky tým dávajú jasný smer, odkiaľ pochádzajú
už aj tu na fóre sa niekoľkokrát dávali odkazy na články, že prezident nemá právomoc vyslať vojakov na územie cudzieho štátu a potvrdili to obaja kandidáti

a k tomu, čo je proamerické a čo proruské ? no radšej budem za modernú západnú politiku ako vojenskú diktatúru východného typu, zrovnanie života v oboch je možné vidieť denne, či americký vojaci si zo svojich zahraničných misií vozili chladničky a práčky ?

aký je ruský akciový index - náprotivok SP500 ? koľko doňho investujete ?

a vojna na Ukrajine ? nerobme si ulúzie, že Slovensko niečo znamená. Či postoj Korčoka alebo Pellegriniho môže niečo zmeniť ? Vojnu na Ukrajine nedokážu zastaviť a Putina poslať domov (ano vojensky ani diplomaticky) ani najväčšie a najbohatšie štáty Európy, takže postoje nášho malého Slovenska nie sú asi relevantné v tejto situácií. Čo dokážu postoje, je, či sa za nás pri napadnutí Ruskom niekto ešte postaví alebo nás Fico naservíroval svojimi vyjadreniami na podnose tej obdovovanej východnej kultúre.
Vyborny prispevok, podpisujem sa.

K tym chladnickam a indexom este dodam, ze co si mysli Truncus o fakte, ze aj ruski politici a oligarchovia posielaju svoje deti a vnucata na tie skazene a dekadentne, progresivne zapadne univerzity? Ved im pekne starostlivo vysvetli, kolko skody progresivizmus napachal v Europe a Amerike.
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 333
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 61 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

miror napísal: St 03 04, 2024 3:16 pm
dokolečka opakovať stokrát vyvrátený kec, to je ono, presne ako noty zo Súmračnej, Tvoje príspevky tým dávajú jasný smer, odkiaľ pochádzajú
už aj tu na fóre sa niekoľkokrát dávali odkazy na články, že prezident nemá právomoc vyslať vojakov na územie cudzieho štátu a potvrdili to obaja kandidáti

a k tomu, čo je proamerické a čo proruské ? no radšej budem za modernú západnú politiku ako vojenskú diktatúru východného typu, zrovnanie života v oboch je možné vidieť denne, či americký vojaci si zo svojich zahraničných misií vozili chladničky a práčky ?

aký je ruský akciový index - náprotivok SP500 ? koľko doňho investujete ?

a vojna na Ukrajine ? nerobme si ulúzie, že Slovensko niečo znamená. Či postoj Korčoka alebo Pellegriniho môže niečo zmeniť ? Vojnu na Ukrajine nedokážu zastaviť a Putina poslať domov (ano vojensky ani diplomaticky) ani najväčšie a najbohatšie štáty Európy, takže postoje nášho malého Slovenska nie sú asi relevantné v tejto situácií. Čo dokážu postoje, je, či sa za nás pri napadnutí Ruskom niekto ešte postaví alebo nás Fico naservíroval svojimi vyjadreniami na podnose tej obdovovanej východnej kultúre.
Stačí, aby bol Korčok prezident padne smerácka vláda, nejakým novým majdanom, bude vymenovaná nová vláda a tá može byť ochotná v rámci krajín B9 poslať ľudí na Ukrajinu. Myslíś si, že Korčok bude proti ? Ukrajinci dochádzajú, Západniari tam radšej pošlu kanonenfutter z B9, veď len preto to vzniklo.

Ja viem, že budete za modernú západnú politiku, ale to chceli aj Ukrajinci a kde sú teraz ? A pritom stačilo dodržovať Minské dohody, čo neurobili.

Inak Rusko už je v súčasnosti piata najvačšia ekonomika sveta má má nakročené na 4 miesto, ćím predbehne Japonsko.
Toľko k práćkam.. Ono treba vedieť aj rozliśovať.
To už zďaleka nie sú ožraní mužíci..

Samozrejme, źe záleží na postojoch Slovenska. Keď nebudeme Rusko provokovať, tak nás Rusko nenapadne i keď s tým média strašia, ale keď budeme, tak sa doćkáme odvety a potom tu mnohí pekne naklusajú do zákopov.
A u koho je vačšia pravdepodobnosť provokácie Ruska ? Zo strany Korčoka alebo zo strany Pelleho ?

Na to nie je ťaźké odpovedať.

Ja v tom mám jasno.A preto pokladám Pelleho za menšie zlo ako vojnového jastraba Korčoka, ktorý ako kariérny úradník pojde plne na ruku svojím pánom.


Inak mi je dosť smiešne pozorovať vaše názory, že kto nie je progresívec, liberál, nechce Korćoka, tak ten zbožňuje Rusko, Putina a je ich agent a chce tú ruskú diktatúru a podobné žvásty... alebo chce len smerácku mafiu, ako keby tá liberálna bola lepśia...
To je nevyzretý postoj a názory.
(Moźno tomu nebudete veriť, ale Smer som nikdy nevolil.)

To, že je SR v NATO a EÚ neznamená, že má so všetkým súhlasiť a nebude nić kritizovať. Hlavne, keď chce Západ využiť B9, bývalý východný blok ako kanonenfutter, keď dojdu Ukrajinci.

Mne dostatočne stači uplatńovaná neokoloniálna politika vedenia EÚ voći Slovensku. Nemám záujem za ich záujmy obetovať aj vlastný život.Som zvedavý, keď dojde na lámanie chleba, koľko z Vás korčokovcov bude za vodou, aby ste mohli emigrovať. Rátam, źe len hodne málo.
Pretože, potom vám to doklapne, skor nie.
Keď je vojna vždy doplácajú len chudobnejší.

A budem rád, keď už nebudeš na toto reagovať. Vobec ma nebaví o tom písať a pokraćovať. Svoje som napísal a vy si robte, ćo chcete..
Truncus
Gold Member **
Príspevky: 333
Dátum registrácie: Ut 25 04, 2023 10:39 am
Has thanked: 61 times
Been thanked: 71 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa Truncus »

patrik.z napísal: St 03 04, 2024 3:23 pm
Vyborny prispevok, podpisujem sa.

K tym chladnickam a indexom este dodam, ze co si mysli Truncus o fakte, ze aj ruski politici a oligarchovia posielaju svoje deti a vnucata na tie skazene a dekadentne, progresivne zapadne univerzity? Ved im pekne starostlivo vysvetli, kolko skody progresivizmus napachal v Europe a Amerike.
Vačšina oligarchov vykradne Rusko a jeho zdroje, peniaze presunú na Západ, v prípade ruského stíhania za krádeže a korupciu a deti s manzelkami vyšlú na Západ. Je ťažké pochopiť prečo to robia ? Robia to kvoli vlastnej bezpećnosti.
Veď to samé sa deje aj u nás.
Ranć v Austrálií, tajné konta v Dubaji, to sú všetko záchranné kotvy, keď uź nebude možné kradnúť a bude hroziť trestné stíhanie.

A okrem toho skutočne bohatí ĺudia žijú v ohradených oblastiach, pekne strážení ochrankou, vŕatane ich detí, ktoré chodia do vybraných súkromnych śkol a žijú úplne iný život ako vačšina.

Myslíś, źe ich zaujímajú nejaké problémy v spoloćnosti kvoli gender, LGBT progresivizmu ? Oni sú za vodou a rieśia len zvýšenie svojej moci a svoje kontá a nie problémy v spoloćnosti. Ich sa to priamo nedotýka.

A okrem toho ja som nikdy netvrdil, že na Západe nie špićkové univerzity. Isteže niektoré sú. Akurát, źe progresivizmus k ich špićkovosti nepridáva, skor naopak...
Takźe nespájaj protichodné veci.
Nikdy som netvrdil, že všetko na Západe je na hovno. Len som kritizoval niektoré veci a to právom. Mne prekáźa, źe sa Západ kvoli progresivizmu, zelenému údelu, prívalu islamských náplav a inych zvráteností prepadá dole a je to vidieť aj ekonomicky.

Dotýka sa to všetkých ,lebo tu žijeme.

Dúfam, źe už budem mať od tejto témy pokoj...
miror
Gold Member **
Príspevky: 537
Dátum registrácie: Ut 06 04, 2021 9:13 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 171 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa miror »

Truncus napísal: St 03 04, 2024 5:30 pm
Stačí, aby bol Korčok prezident padne smerácka vláda, nejakým novým majdanom, bude vymenovaná nová vláda a tá može byť ochotná v rámci krajín B9 poslať ľudí na Ukrajinu. Myslíś si, že Korčok bude proti ? Ukrajinci dochádzajú, Západniari tam radšej pošlu kanonenfutter z B9, veď len preto to vzniklo.

Ja viem, že budete za modernú západnú politiku, ale to chceli aj Ukrajinci a kde sú teraz ? A pritom stačilo dodržovať Minské dohody, čo neurobili.

Inak Rusko už je v súčasnosti piata najvačšia ekonomika sveta má má nakročené na 4 miesto, ćím predbehne Japonsko.
Toľko k práćkam.. Ono treba vedieť aj rozliśovať.
To už zďaleka nie sú ožraní mužíci..
Áno, tento konštrukt som včera na Markíze v debate počul, napísali poradcovia Pellegrinimu novú bezvýznamnú hrozbu, bežne prezident zhadzuje vládu, keď k tomu treba väčšinu v parlamente a tú má SNS/Hlas/Smer. Aj Kováčovi sa podarilo zasadiť Mečiara, alebo to bolo inak a boli to poslanci a nakoniec premiér mal právomoci prezidnta a 20 rokov sme počúvali o amnestiách ? Asi toľko k významu ústavných funkcí.

Ďalšia lož - aj Gorbačov potvrdil, že Minské dohody nehovorili nič o tom a ten tam sedel.

A do tretice lož, Rusko je tesne za Talianskom a navyše ruská ekonomika je založená na exporte nerastných surovín bez pridanej hodnoty, takže objemom deviata ale významom o moc menej, keďže nedokáže tvoriť ani zčasti pridanú hodnotu ako naozaj vyspelé ekonomiky a po sanckiách tento rok a zníženiu cien energií sa predpokladá pokles v rebríčku za Taliansko.

https://www.haberl.sk/aktuality/analyzy ... roku-2023/
solc
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2018 10:47 am
Has thanked: 90 times
Been thanked: 42 times

Re: Prezidentské voľby 2024

Príspevok od používateľa solc »

Nemá to cenu chlapi. Starého psa novým kúskom nenaučíš. Toto je v rovine viery a tá je iracionálna. Čokoľvek na neho hodíte to sa odrazí, aj keby mu to sám Pellegrini povedal. Keď niekto chce veriť tak bude.

https://www.facebook.com/1007115541/vid ... 447721956/
Matovič informuje o vzťahu Pelle + Náhlik. Boli spolu na výlete vo dvojici v Taliansku počas korony.
Pellegrini potvrdil, že rodinný dom vo Vrakuni, ktorý je majetkom poslanca Náhlika občasne využíva, na výbeh pre psa a staranie o rodičov. Jeho byt 88m2 s 20m2 terasou je nato príliš malý. Dom vo vrakuni si bol obhliadnuť Pellegrini osobne. Náhlik ho neuvádza vo svojom majetkovom priznaní( lebo je to pravdepodobne Pellegriniho dom, tak ako bol byt v Bonaparte defacto Ficov a iba dejure Bašternáka)
Poslanec Náhlik bol nápomocný aj pri preprave súkromným lietadlom do Kráľovského Chlmca na stretnutie Pelle a Gyimesi. Ževraj sa to vyúčtuje 1600e bez DPH.
Kto je Peter Náhlik ? 42r ( slobodný ) syn Miroslava Náhlika, privatizéra ŽOS Trnava spoločne s Vladimírom Poórom ( podľa spisu Gorila oligarcha strany Smer-SD), ktorý po smrti otca zdedil veľké majetky. Od roku 2012 je prisatý aj na štátnom cecku skrz poslanecký mandát za Smer-SD, neskôr Hlas-SD.
Ak som pozeral dobre, jeho legislatívna iniciatíva je nulová. Odborne je to kolesík, na stláčanie kombíkov, prípadne moderovanie rozpravy ako spravodajca.
Má asistentku Ing. Gabrielu Galbavú ( 1500 eur mesačne) , rodinná známa, figuruje v dozorných radách vo firmách v rodnom Šúrove.
Druhý asistent je Michal Smrčok (2000 eur mesačne), čo som našiel je to fotograf, fotil aj Pellegriniho na cestách, pracoval pre Pentu dlhé roky ( teraz má asi prestávku).
Niekto by povedal rodinkárstvo, príživníctvo, a mnoho ďalšieho, no a niekto čo je komu do toho ! :))
Smer-SD - ochranca konzervatívnych hodnôt - zmluva s USA o F-16, roky využívanie 100% amerických agentov Korčoka a Lajčáka vo svojej administratíve :)), EU Komisár !!! za Smer-SD a neúspešný kandidát na prezidenta Maroš Šefčovič :)), Monika Beňová nazývaná ku*va špinavá pronárodnými demonštrantami proti migrantom, Pellegrini osobne obhajoval zmluvu s DCA ( Korčok a Naď pridali do tej zmluvy, že sa Američania budú riadiť ústavou a zákonmi SR :)) ) a začal ju on v 2019. Nikdy RF či PP nevyužil právo veta v EU a vždy "sklapol opätky". Kaliňák obratom DOTUJE( 100 miliónov eur) zo štátneho zbrojovky, ktoré posielajú muníciu na Ukrajinu, Pellegrini dokonca nevylúčil, že tá česká iniciatíva to odoberie aj od nás :D .To je tá suverénna politika.

Straší sa tu vojnou. FAKTY sú také, že Ruská armáda nezákonne napadla suverénny NEUTRÁLNY štát. A to po mesiacoch lží a falošných uisťovaní, že sa nič také nechystá, samotným prezidentom RF Vladimirom Putinom. Krajiny po celom svete vyjadrili solidaritu z napadnutou krajinou a začali jej posielať pomoc, humanitárnu aj vojenskú. Výzvy na mier a rokovanie, zastavenie bojov prichádzali z krajín MIMO RUSKA, prezident FR Macron mesiace telefonoval priamo s VP. V apríli 2022, keď si Rusi mysleli, že dobyjú Kyjev a celý V UA predstavili mierový plán. Zabratie Luhanska a Donbasu, UA sa vzdá de iure Krymu, totálne rozpustenie UA armády, zničenie opevnení, zrušenie sankcií ( aj zo strany EU a USA), zákaz vyšetrovania ruských vojnových zločinov na UA, nanútenie ruského vplyvu na UA( cez jazyk, cirkev), vzdanie sa suverénneho rozhodnutia občanov či chcú vstúpiť do NATO, zákaz vojenskej pomoci zo západu. To nebol mierový plán, to bola výsmešná kapitulácia. UA samozrejme nespáchala samovraždu a odmietla.

Rusko každú výzvy odmietlo, vyzvalo štáty aby sa do invázie nemiešali. Ukrajina ako suverénna napadnutá krajina požiadala o pomoc a suverénne krajiny ( nie NATO) jej vyhoveli a poslali pomoc. Ruská ofenzíva bola zastavená, neúspešná a na hlavu porazená Ukrajinskou protiofenzívou, ktorá získala dôležité oblasti. Vtedy RF po 1x od WWII bola nútená mobilizovať. Vtedy, v čase neúspechu armády a vojenského riešenia boli prvé informácie z Ruska, ako je ochotné rokovať aby zastavili UA postup. Rokovať ochotné nebolo, stále požadujú totálnu kapituláciu UA ( inovatívne, keď sa jej armáde nedarí)
Sám Zelenský x-krát vyzýval na rokovanie prezidentov a zastavenie bojov. Rusko zakaždým odmietlo. Rokovať chcelo na nižšej úrovni za plných bojových operácii
Rusko rokovať opakovanie odmieta, opakovane odmieta zastaviť boje. Nie Ukrajina. Rusko je okupant a agresor, ktorý vykonáva vojenské operácie na území druhého štátu. A tu, pohrobkovia obviňujú brániacu sa krajinu a jej spojencov, že nechce mier, že chce vojnu, smrť a konflikt. To je niečo tak absurdné, že rozum zastáva stáť. Tí čo obviňujú UA a západ, že predlžujú vojnu dodávkami zbraní sú totál šašovia. Rusko predlžuje vojnu lebo ju začalo a pokračuje v nej. RUSKO predlžuje zabíjanie, ničenie a zmar oboch strán. Rusko posiela svojich vojakov na smrť a aby šírili vojnu a smrť na Ukrajine.
Nie kedy Ukrajina a západ pochopí, že Rusko neporazí vojensky. UA a západ nechcú Rusov poraziť, zničiť či totálne anhilovať jadrovými zbraňami ako to vyštekujú predstavitelia RF. UA chce docieliť mier na svojom území a to tak, že ho nezákonné jednotky okupantov opustia a zaviažu sa, že už tam tie smradlavé baganže nevstúpia. A to keď Rusko pochopí, že UA neporazí vojensky a nepomôžu mu ani dodávky zbraní z Iránu a Sev.Kórei, Afrických, Čečenských Islamských žoldnierov, začne rokovať, vtedy nastane MIER.
Naposledy upravil/-a solc v St 03 04, 2024 7:49 pm, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"